beekidsblog

Karrocat Cybex promovojnë një stil jetese inovativ dhe dinamik

Cybex ofron  sexholini  dhe karroca për fëmijë që janë jo vetëm të sigurta, por përshtaten në mënyrë të përkryer në stilin e jetës urbane. Në zemër të markës Cybex dhe zhvillimeve të saj të produktit qëndron kombinimi i dizajnit uniksigurisë maksimalecilësisë dhe funksionalitetet inteligjente.

Produktet e Cybex janë vlerësuar me  jo më pak se nëntë çmime të Red Dot Design. Cybex është jo vetëm një lider në produktet të sigurta, por edhe në promovimin e një stili jetese inovativ dhe me atë çfarë sot është kthyer në tendencë. Dhe, produktet e Cybex tanimë ofron edhe në vendin tonë falë eksluzivitetit të dyqanit më të madh për fëmijë Bee Kids.

Cybex Priam

Karroca Cybex Priam Classic Collection është kombinimi ideal dhe ultra i rehatshëm me shasinë e Cybex Priam dhe ulëses së karroces Priam Classic Collection. Është e përshtatshme për vogëlushët tuaj që nga të porsalindurit dhe deri kur arrijnë një peshë deri në 17 kg. Vogëlushët tuaj do shijojnë plotësisht daljet dhe shëtitje pasi  Priam Classic Collection iu siguron rehati, komoditet dhe padyshim siguri të plotë.

karrocapriam 7 beekids.al

Cybex Melio

Karroca Cybex Melio që sjell më pak stres dhe më shumë liri për ju dhe foshnjën tuaj. Ultra i lehtë dhe ultra kompakt, Melio mund të mbyllet në një pozicion vetë-mbështetës, me vetëm një dorë.  Në ditët e ndritshme të verës, tenda e rehatshme mund të hiqet nga mbështetësja e rrjetës për të siguruar ventilim freskues për fëmijën tuaj. Amortizim i butë në rrotat e pasme dhe amortizues në pjesën e përparme ju lejon të udhëtoni të qetë në të gjitha sipërfaqet, lëvizshmërinë për ju dhe gjumin e pandërprerë për fëmijën tuaj.  Përveç sediljes standarde, shasia Melio është e përputhshme me vende të makinave për fëmijë, karrocën e Melio Cot dhe Cocoon S.

karrocamelio 4 beekids.al

Cybex Balios S

Balios S 2 në 1 Cybex është i përshtatshëm që nga lindja, shndërrohet nga një pozicioni normal, i ulur, në karrocë të shtrirë, thjesht duke ndryshuar mbulesën e pëlhurës. I lehtë për t’u mbyllur me një dorë,  qëndron vetë në një mënyrë kompakte duke zënë vetëm 128 x 60 x 38 cm. Amortizimi në të gjitha rrotat siguron një gjumë të qetë për fëmijën tuaj. Balios S 2 në 1 Cybex mund të mbyllet lehtë me njërën anë dhe të qëndrojë më vete, e lehtë për tu mbyllur dhe ruajtur. Udhëtoni në rehati në çdo sipërfaqe falë amortizimit në të gjitha rrotat: lëvizshmëri për ju dhe gjumë i pandërprerë për fëmijën tuaj. Ecni në rrugë të mbarë në paqe me rrotat jo-shpuese të gjitha terreneve, pavarësisht nga sipërfaqja me të cilën përballen.

balios 4 beekids.al

Cybex Eezy S Twist+

Karroca Eezy S Twist+ është e lehtë dhe kompakte, e krijuar për prindërit që duan të udhëtojnë. Përdoret nga 6 muaj deri në rreth 4 vjeç (17 kg). Eezy S Twist+ është krijuar për të bërë jetën më të lehtë për prindërit duke siguruar një shëtitje të rehatshme për foshnjat nga lindja deri në përafërsisht 4 vjeç.  Krijuar për prindër me stil jete dinamike dhe gjithmonë në lëvizje, Eezy S Twist+ është një karrocë e “shkathët’ për qytetin dhe ofron karakteristika optimale të udhëtimit, nga amortizimi me 4 rrota për të përballur të gjitha terrenet. Mekanizmi i palosshëm me një dorë e kthen këtë shëtitës në diçka kompakte në dy sekonda. Në mbylljen e tij kompakte dhe vetë-mbështetëse, Eezy S Twist + mund të ruhet lehtësisht kudo dhe është gjithashtu mjaft i vogël për tu miratuar si bagazh dore në aeroplanët.

eezy 4 beekids.al

Cybex GB

Karroca kompakte udhëtimi GB nga Cybex veçohet si shoqëruesi juaj i përsosur i udhëtimit. Me mekanizmin e saj inovativ të palosjes, ajo mbyllet në madhësinë e një çante brenda sekondave. Paketa e dobishme përmban një peshë super të vogël prej vetëm 5.6 kg. Mund të ruhet lehtësisht dhe të merret kudo që ju pëlqen. Madje përshtatet në bagazhin më të vogël të makinave!  Karrocë e përsosur për çdo ditë ose në udhëtime. Rregullimi i mbështetëses së shpinës madje ju lejon të krijoni një pozicion të ulur. Ideale për t’u çlodhur. Forma me stil, si dhe ngjyrat e ndritshme, do të tërheqin vëmendjen e gjithëkujt menjëherë ndërsa rrotat e dyfishta të gjithë terrenit ofrojnë rehati dhe stabilitet pa marrë parasysh sipërfaqen. Fleksibiliteti i rrotave të përparme dhe shasia super e lehtë kontribuojnë në manovrim, ngritje dhe mbajtje të lehtë.

gb 5 beekids.al

 

***
Ky artikull është përpunuar dhe përshtatur në shqip nga stafi i Bee Kids.
Informacioni është bazuar në faqen zyrtare të brandit Cybex
Linku: https://bit.ly/2WoW8PP

Karroca Xplory® X- Dizajn dhe cilësi superiore skandinave
Stokke Sleep versioni Mini- Shtrati që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories