Bee Kids sjell koleksionin e fundit të ndenjësve të makinës për fëmijë, të markave më të njohura në këtë sektor, Doona dhe Cybex. Gama e produkteve vjen me një sugjerim plot me stil dhe  ngjyra të gjalla, të cilat u përgjigjen nevojave funksionale dhe moderne për çdo prind.

Siguri maksimale ndaj goditjeve dhe rehati falë një dizajni superior janë dy bazat që secili nga produktet i plotëson në mënyrë perfekte. Dizajni modern dhe me stil ju lejon të udhëtoni me lehtësi ku jeni në rrugë , kur hipni në një makinë, udhëtoni me autobus ose ecni shkallëve. Heqja dhe vendosja në makinë është e thjeshtë dhe nuk ju merr kohë.

 

Janë shfaqur 1–24 nga 50 produkte

SHPORTA NË BEE

close