Pupa dhe balerina, produkte cilësore që janë zgjidhja ideale për vogëlushët dhe fëmijët në këto ditë të ftohta dimri. Janë komode, të rehatshme, ergonomike dhe me shollë jo të rrëshqitshme. Të bëra nga pambuku dhe kashmiri, me dizajne shumëngjyrëshe që do adhurohen pafundësisht.  Çdo produkt i markës Collegien është rezultat i një procesi që merr parasysh tendencat aktuale.

Janë shfaqur 1–24 nga 29 produkte

SHPORTA NË BEE

close