7 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Aktivitet argëtues- Seti i Lavamanit 5,000 L

  Enët tuaja do të jenë më të pastra se kurrë! Ky lavaman përfshin një rubinet me ujë të vërtetë në mënyrë që fëmijët të mund të luajnë duke larë enët sikur të ishin duke e bërë atë në një lavaman të vërtetë. Pasi të kenë mbaruar larjen e enëve, mund t’i vendosin sërish në kullues dhe të presin që të thahen për t’i larguar. Luajtja është shumë e lehtë: thjesht duhet të hiqni pjesën e sipërme të lëvizshme dhe ta mbushni me ujë që rubineti i motorizuar ta pompojë. Pasi të ketë mbaruar loja, pjesa e sipërme e shkëputshme ndihmon në heqjen e ujit dhe tharjen e lodrës në mënyrë që të jetë gati për t’u përdorur përsëri.

  Karakteristikat:

  • Aktivitet argëtues me role
  • Përfshin 15 aksesorë për larjen e enëve: pjata, thika, pirunë, gota dhe gota.
  • Pjesa e sipërme e lëvizshme për heqjen e lehtë të ujit pas lojës.
  • Pjesët janë të madhësisë perfekte për duart e vogla
  • Bërë nga plastika shumë rezistente për të garantuar një kohë të gjatë lojë të sigurtë
  • Punon me dy bateri AA 1.5V

  Detaje teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 41 x 27 x 10 cm

   

   

  Ka stok

 • Aktivitet argëtues- Seti i kuzhinës 4,200 L

  Ky grup kuzhine super realist është shtesa perfekte për çdo kuzhinë lojërash. Ngjyrat e tij elegante dhe përfundimi hiper-realist përputhen me çdo dizajn. Pjesët janë të madhësisë perfekte për duart e vogla, duke i ndihmuar ata të zhvillojnë aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike dhe lëvizjet e përdorura në kuzhinë.  Set kuzhinë, me 11 pjesë përfshin një tenxhere të gjatë me kapak, një tepsi me kapak, një tigan me kapak, një grilë, dy lugë, një lugë spageti dhe një lugë spageti.

  Karakteristikat:

  • Aktivitet argëtues me role
  • Përmban 11 aksesorë gatimi
  • Perfekte për çdo kuzhinë lojërash
  • Pjesët janë të madhësisë perfekte për duart e vogla
  • Bërë nga plastika shumë rezistente për të garantuar një kohë të gjatë lojë të sigur

  Detaje teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 39. x 28 x 17 cm

   

   

  Ka stok

 • Topin i kërcimit- Jumpo Diego 3,200 L

  Argëtimi i fëmijëve nuk njeh limite me topin e kërcimit Jumpo Diego, me diametër 45 cm. Topi ka një dorezë ergonomike dhe një zonë që ju mbron nga rrëshqitjet gjatë ushtrimit kur jeni brenda në shtëpi ose jashtë. Jumpo Diego është perfekt si për tu ushtruar edhe për tu argëtuar, sikurse për djem dhe vajza. Gjithashtu ju ndihmon edhe në mbajtjen e ekuilibrit. Topi i kërcimit është i përshtatshëm për fëmijët e moshës nga 3 deri në 6 vjeç.

  Karakterikat:

  • Përmasat e topit: 45 cm (diametër)
  • Përmasat e kutisë: 20 x 22 x 9 cm
  • Top kërcimi PVC
  • Pesha maksimale:  deri në 60 kg

  Ka stok

 • Piano – Animambo Synthesizer 9,600 L

  Tastierë e vogël për të praktikuar aftësitë e hershme në piano. Kaloni midis tingujve të organos, pianos, saksofonit dhe vibrafonit me këtë sintetizues portativ simpatik dhe të dobishëm. Përfshin 4 fletë muzikore me melodi të ndryshme. Fëmija juaj do të zgjedhë instrumentin e preferuar dhe të kompozojë meloditë e tij në piano. Ç’do zgjedhje shoqërohet me një muzikë të vogël demo në mënyrë që ai të identifikojë menjëherë ndryshimin në tingull nga një instrument në tjetrin. Ide dhurate fantastike!

  Karakteristikat:

  • E ndërtuar prej druri dhe plastike
  • Dizajn i këndshëm dhe praktik
  • Zgjon pasionin e muzikës që në vegjëli
  • Ide dhurate fantastike
  • Mosha e përshtatshme: + 3 vjeç

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e pianos: 36.5 x 19 x 5 cm
  • Përmasat e kutisë: 38.5 x 20 x 6 cm
  • Punon me 4 bateri AA

   

  Ka stok

 • 2 në 1 – Bord magjik 6,200 L

  Bord magjik | Me këtë bord magjik mund të luani nga të dy palët. Nga njëra anë, ju mund ta lejoni imagjinatën tuaj të rrjedhë  duke tërhequr figura argëtuese dhe duke përdorur katror magnetikë për të krijuar mozaik shumëngjyrësh. Nga ana tjetër, falë lapsit magnetik të tij do të vizatoni figura të ndryshme për të krijuar projekte artistike. Lodër ideale për aftësi të shkëlqyera praktike dhe perfekte për udhëtime!

  Karakteristikat:

  • Mosha: +3 vjeç.
  • Përmasat: 32cm x 26cm x 5cm

  Ka stok

 • Tost Bukë & Gjalp 2,460 L

  Tost Bukë & Gjalp | Është koha për tost! E pjekur lehtë ose e bërë mirë. Një tigan me gjalpë ose dy – kuzhinier të rinj në trajnim mund të përgatisin një ose dy pjesë të tostit për lojëra për të porositur me këtë paketë prej druri të Bukës dhe Gjalpit prej druri. Vendosni feta prej druri të bukës në dollapin e prerë, ktheni numrin për të vendosur nivelin e errësirës dhe shtyni poshtë dorezën për të dolli!

  Një pjatë prej druri mban katër copa gjalpi të mbajtura së bashku me skedat vetë-ngjitëse; prerë ato me thikë për fëmijën dhe shtoni pak ose shumë gjalpë në copat e dolli. Një kartë veprimtarie e ripërdorshme e bën të lehtë vendosjen dhe marrjen e porosive speciale! Kompleti promovon koordinimin sy-sy dhe lojë imagjinative. Gjithashtu inkurajon aftësitë fillestare të matematikës.

  Ka stok

 • PërzgjedhurSold Out
  Tavolina e Punës 15,900 L

  Mësoni më shumë rreth punëve të ndryshme me këtë tavolinë pune fantastike për fëmijët. Përmban gjithçka që fëmijët e moshës +4 vjeç kanë nevojë për të kryer punë të përditshme. Seti vjen me rreth 35 pjesë të ndryshme. Ofron shumë argëtim dhe përfshin figura dhe aksesorë të ndryshme që ngjallin interes tek fëmijët. Kjo tavolinë pune lodër nxit zhvillimin e imagjinatës krijuese tek fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Tavolinë pune lodër
  • Përmban 35 pjesë dhe akesorë të ndryshëm
  • Argëtim dhe njohje me procese pune të ndryshme
  • Nxit zhvillimin e imagjinatës krijuese
  • Bërë nga material druri dhe plastike jo e dëmshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +4 vjeç
  • Përmasat: 55 x 28.1 x 80.7 cm
  • Pesha: 2.31 kg

  S’ka stok

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories