9 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Jastëk për Stokke® Nomi®- Grey/Pink 6,600 L

  Jastëk i butë për karriget Stokke® Nomi®, i  gjithanshëm dhe funksional. Shton butësi dhe mbështetje shtesë nga të dyja anët,  e poshtme dhe nga pas. Është prodhuar me material poliesteri dhe pambuku që siguron një ajrosje maksimale për vogëlushët. Ky jastëk i shton komoditet më shumë vogëlushëve tuaj kur janë në tryezë për të ngrënë ose në kohën e argëtimit.

  Karakteristikat:

  • Shton butësi dhe rehati
  • E kthyeshme, me dy ngjyra për shkathtësi
  • Lehtë për t’u montuar dhe hequr
  • Lahet në makinë
  • Pështatet në perfeksion me karrigen Stokke® Nomi®

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 40 x 25 x 1 cm
  • Materiali veshjes: 15% pambuk, 85% poliester
  • Materiali mbushjes: 100% poliester

   

  Ka stok

 • Stokke® Nomi® Baby Set 6,700 L
  AnthraciteBlackGreyWhite

  Edhe më i vogli i familjes mund t’i shtohet tryezës suaj me anë të këtij aksesori shtesë; ulëses për bebe Stokke® Nomi® . Edhe pse i ul mundësinë e lëvizshmërisë fëmijës, ajo ofron komoditet dhe siguri. Qëllimi  është të kufizoj lëvizjet e panevojshme të fëmijës dhe të shmangë mundësinë e rënies  nga karrigia. Ndërkohë që fëmija juaj mëson si të rri ulur, karrigia Stokke® Nomi® , e pajisur me ulësen shtesë, i jep mbështetjen ideale për shpinën dhe e ndihmon të rri i qetë në karrigen e lartë.  Kur fëmija arrin të ulet e të ҫohet nga karrigia vetë, ju mund të hiqni ulësen për bebe.

  Karakteristikat:

  • I përshtatshëm që nga momenti kur fëmija juaj është në gjendje të ulet vetë
  • Ofron mbështetje anash dhe shpine
  • Bashkëngjitet me lehtësi në karrige
  • Pa substanca të dëmshme dhe prej plastike të riciklueshme
  • Përshtatet me të gjitha karriget Stokke® Nomi®

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 22 x 23 x 29 cm
  • Pesha: 0.29 kg
  • Mosha e përshtatshme: 6-36 muajsh
 • Karrige Stokke® Nomi® 27,800 L
  Nomi® Black BlackNomi® Natural AnthraciteNomi® Natural GreyNomi® Natural White

  Karrigia Stokke® Nomi® mund të përdoret që nga lindja dhe gjatë gjithë jetës.  Është një karrige e rehatshme për të gjithë, pavarësisht nga mosha. Vjen me një dizajn praktik, kombinime perfekte ngjyrash dhe që përshtatet me pothuajse të gjitha veprimtaritë. Montohet me shumë lehtësi, është fleksibël dhe mund të përdoret kudo në shtëpi.

  Karakteristikat:

  • Përshtatet kudo, në tryezën e ngrënies apo në çdo kënd të shtëpisë
  • Mbështetje e qëndrueshme e këmbës
  • Dizajn ergonomik
  • Ofron rehati dhe qëndrueshmëri
  • Lartësi e rregullueshme
  • Me konstruksion druri dhe mban deri në 150 kg
  • Vjen me dizajn të këndshëm

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 59 x 52 x 83.5 cm
  • Pesha: 4.68 kg
  • Mosha e përshtatshme: Nga +0 muajsh
  • Pesha mbajtëse:  Deri në 150 kg

   

 • Veshje tekstile për Tripp Trapp® Newborn- Pink 3,900 L

  Vishni kompletin tuaj të sapolindur Tripp Trapp® me mbulesën e kthyeshme tekstili ne nuancë pink. Duke pasur një printim të ndryshëm në të dyja anët ju lejon të ndryshoni pamjen herë pas here. Është e lehtë për t’u vendosur dhe hequr. Mban hapësirën e fëmijës suaj super të pastër dhe  ofron rehati shtesë falë një materiali super të butë.

  Karakteristikat:

  • E butë dhe komode
  • Vishet nga të dyja anët
  • Ofron rehati shtesë falë një materiali super të butë
  • Mban hapësirën e fëmijës suaj super të pastë
  • E bërë nga pambuku organik i cilësisë së lartë, Oeko Tex

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Lahet në 40 gradë

  Ka stok

 • Perde – Stokke® Sleepi™ 9,400 L

  Rrethoni fëmijët tuaj me qetësi dhe plot stil falë tendës Stokke® Sleepi. Mbulesa u mundëson fëmijëve krijimin e një ambienti komod, çlodhës dhe të ngrohtë. Perfekte për një gjumë të qetë duke mos lejuar edhe dritën e tepër për ti shqetësuar gjatë gjumit. Është e bërë me material  100% Poliestër dhe e certifikuar me Oeko-Tex Standard 100 class 1.

  Karakteristikat:

  • Krijon një mjedis komod dhe qetësues për fëmijët tuaj
  • Pëlhurë transparente
  • Perfekte për qarkullim optimal të ajrit
  • Montim i lehtë
  • Pështatet perfekt me krevatët Stokke

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 147 x 250 cm
  • Materiali: 100% Poliestër
  • Larje në lavatriçe në 40°

  Ka stok

 • Tripp Trapp® Newborn Bundle 15,900 L

  Kompleti për të porsalindurit dhe karrigia Tripp Trapp® është zgjidhja ideale për prindërit e rinj. I sjell vogëlushët tuaj  në qendër të tryezës ose kudo ku ju ndodheni në shtëpi. Është fleksibël dhe lehtësisht e rregullueshme sipas nevojave dhe garanton sigurinë maksimale të vogëlushëve tuaj. Ofron një pazmore sigurie me 5 pika dhe jastëk mbështetje shpatullash për një komoditet dhe ultra rehati maksimale. Edhe pse ofron siguri maksimale, vogëlushët kanë hapësira dhe lirshmëri lëvizjeje. Falë këtij kompleti vogëlushët tuaj do ti keni në qendër të vëmendjes duke i ofruar përkëdhelje plot dashuri. Karrigia Tripp Trapp® është lehtësisht dhe ajo e rregullueshme sa i përket lartësisë. Ky komplet mund të përdoret edhe për vogëlushë më të rritur duke i bashkëngjitur aksesorë shtesë.

  Karakteristikat:

  • Komplet ideal për të porsalindurit
  • Përmban karrigen Tripp Trapp dhe jastëkun mbështetës
  • Ofron siguri dhe komoditet maksimal
  • Është fleksibël duke iu përshtatur nevojave
  • Lëvizet në çdo kënd që ju pështatet
  • Ergonomike
  • Vogëlushët kanë lirshëri lëvizjeje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali: Dru

  Ka stok

 • Kamera & Pajisje sensori Angelcares 31,790 L

  Kamera & Monitori i lëvizjes së bebeve 3-në-1 Angelcare  Pajisja e sensorit të lëvizjes ju qetëson, duke ju njoftuar vetëm nëse nuk janë kapur lëvizje për 20 sekonda. Videoja është sjellë tek ju nëpërmjet një ekrani video 4.3 inç, i cili gjithashtu ofron vizion nate me infra të kuqe. Sensori arrin të kapë lëvizjet pa krijuar prekje me fëmijën. Kamera vjen edhe me version zmadhimi dhe mund të vendoset kudo, edhe në mur. Gjithashtu prindërit mund të monitorojnë temperaturë falë sinjalizimit në ekran. Komunikimi audio është me dy mënyra, edhe dëgjoni, por edhe komunikoni me vogëlushin tuaj.

  Karakteristikat:

  • Kamera dhe pajisej sensoriale
  • Perfekte për të monitoruar vogëlushët
  • Sensori kap lëvizje pa prekur vogëlushët
  • Videoja shfaqet në ekranin e madh të butonit me prekje LED 4.3 inç
  • Monitorim të temperaturës së dhomës
  • Kamera ofron vizion nate me infra të kuqe

  Ka stok

 • Çarçaf Stokke® Sleepi™ Mini 5,300 L

  Vogëlushët tuaj do të flenë një gjumë të rehatshëm falë çarçafëve Stokke® Sleepi™ Mini Fitted Sheet të cilët ofrojnë një butësi maksimale. Çarçafët janë të butë për lëkurën delikate të vogëlushëve tuaj të porsalindur, kështu që ju nuk keni pse të shqetësoheni. Madje ata vijnë në një set ngjyrash të këndshme që do të bëjë akoma më perfekt krevatet e vogëlushëve tuaj.

  Karakteristikat:

  • Janë të butë
  • Bërë 100% nga pambuku
  • Certifikuar nga OEKO- TEX, STANDARD 100, Klasi 1
  • Përshtatur më së miri me dyshekun oval Sleepi Mini

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.111 kg
  • Lahet në makinë larëse në 40 °
 • Govatë Stokke®- E Bardhë/Jeshile 6,000 L

  Një ide tepër e zgjuar  me një govatë për fëmijë që mund të paloset dhe nuk zë vend. Kjo govatë kaq praktike është e lehtë për t’u përdorur dhe mund të merret kollaj me vete edhe kur udhëtoni. Govata mund të paloset në sekonda dhe uji derdhet lehtësisht përmes tapës në pjesën e poshtme, e cila është ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe u jep prindërve një sugjerim ne lidhje me temperaturën e ujit.  Për siguri shtesë ka një bazë jo rrëshqitëse, që fëmija mos të rrëshkasë gjatë larjes. Ky produkt nga marka revolucionare Stokke është i fortë për të mbajtur dhe e përdorshme nga fëmijët deri në moshën katër vjeç.

  Karakteristikat:

  • E përshtatshme për femijët nga mosha 0 – 4 vjeç
  • Për muajt e parë ne rekomandojmë produktin i cili shitet bashkë me Stokke Newborn Support, për më shumë suport për foshnjen
  • Pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe me sapun
  • E disponueshme në disa variante, me konture me ngjyra të ndryshme

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: Polipropilen (TPE)
  • Përmasat e palosur: 10 x 63 x 24 cm;
  • Përmasat e hapur: 39 x 66 x 24 cm
  • Pesha: 1.3 kg

  Këshillë!

  Ju lutemi vini re se tapa prej gome e ndjeshme ndaj nxehtësisë së ujit nuk është termometër! Gjithmonë kontrolloni temperaturën e ujit me dorë për të siguruar që ajo është temperatura e duhur për rehatinë dhe sigurinë e fëmijës tuaj. Nëse keni dyshime, përdorni saktësisht një termometër të besueshëm

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories