13 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Kutia e suvenireve- Sous Mon Baobab 7,200 L

  Një arkë thesari e mbushur me magji, e zbukuruar me ngjyra dhe që plotësojnë dëshirat. Kutia e suvenireve është ideale për të mbajtur të sigurtë të gjitha ato thesare të vogla të fëmijërisë. Mbyllur me një kapak magnetik dhe me një kartë të vogël në formë zarfi për të shkruar emrin e fëmijës. Kutia përmban 12 vende.

  Ka stok

 • Baby mirror 2,600 L

  Një pasqyrë e bebeve BeSafe, e cilas do t’ju ndihmojë ju dhe vogëlushët tuaj të komunikoni dhe ju do të keni kontroll të plotë mbi atë se si ndihen dhe nëse janë apo jo duke fjetur apo thjesht duke pushuar. Është perfekte për prindërit të cilët mund të kryejnë ndonjë aktivitet të shpejt dhe në të njejtën kohë të kenë kontroll mbi vogëlushët e tyre.

  Ka stok

 • Kangur Move 3D Mesh Sage green 19,800 L

  Move 3D Mesh  është projektuar për prindërit që duan të dalin me fëmijën dhe kanë nevojë për një mbajtëse të rehatshme për fëmijë. Përmban mbështetje të integruar të shpinës, një rrip beli dhe rripa shpatullash të mbushura që ofrojnë lehtësim presioni. Rrjeta e butë dhe e ajrosur e mban fëmijën të freskët dhe të rehatshëm ndërsa është në mbajtëse. Mbështetja e kokës, pozicioni i këmbës dhe gjatësia janë të rregullueshme, duke i dhënë fëmijës suaj mbështetjen e duhur dhe rehati makimase. Kanguri BabyBjorn është ergonomik dhe i butë, një zgjedhje e zgjuar që do bëjë të mundur shtimin e afrimitetit prind-fëmijë që në ditët e para. 

  Karakteristikat:

  • I përshtatshëm nga të porsalindurit deri  në 15 muajsh
  • I butë dhe fleksibël
  • Materiali rrjetë mundëson ajrosje më të mirë dhe mos djersitje
  • Mbështetje e integruar e shpinës
  • Stabilitet, rehati dhe butësi e jashtëzakonshme
  • Pozicionim mbajtës me tre pozicione të ndryshme
  • Mundësi rregullimi për përmasat mbajtëse
  • Pëlhura e rrjetës është prej 100% poliestër
  • Përmbush certifikim e Oeko-Tex Standard 100

  Të dhëna teknike:

  • Përbërë nga material rrjetë
  • Lahet në lavatriçe me 40 gradë
  • Thahet në proces natyral
  • Nuk duhen përdorur zbardhues

  Ka stok

 • Cilindër aktiviteti Safari 4,200 L

  Ky cilindër aktiviteti nga koleksioni Safari është i butë dhe përfshin ilustrime të qepura të kafshëve të xhunglës, si dhe elementë të ndryshëm për argëtimin e vogëlushëve, si elefanti i lezetshëm, unaza dhe një pasqyrë. Është  ideal për stimulimin e zhvillimit motorik dhe shqisor të vogëlushëve. Padyshim vogëlushët tuaj do ta adhurojnë  dhe do të argëtohen pamasë duke vëzhguar elementët me grafika shumëngjyrëshe safari në secilën faqe.

  Karakteristikat:

  • Cilindër aktiviteti me ilustrime safari
  • Përmban elementë të ndryshëm për argëtimin e vogëlushëve
  • Ideal për stimulimin e zhvillimit motorik dhe shqisor të vogëlushëve
  • Mundëson aktivitet prekjeje, njohjen e ngjyrave dhe kontrastet

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 43 cm
  • Mosha e përshtatshme: +0 muajsh

  Ka stok

 • Libër aktiviteti Safari 3,200 L

  Libri i mësimit të hershëm përmban një pafundësi aktivitetesh për të zgjuar shqisat e të vegjëlve tuaj. Padyshim vogëlushët tuaj do ta adhurojnë  dhe do të argëtohen pamasë duke vëzhguar elementët me grafika shumëngjyrëshe safari në secilën faqe. Gjithashtu libri përmban ngjyra të ndezura dhe me kontraste, si dhe pjesë super të buta për të qetësuar mishrat e dhëmbëve. Ky libër është i lehtë për t’u kapur dhe mbajtur nga duart e vogla.

  Karakteristikat:

  • Libri ndihmon për të zgjuar shqisat e të vegjëlve
  • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike
  • Përmban pjesë super të buta për të qetësuar mishrat e dhëmbëve
  • Aktivitet argëtues dhe edukativ që do të adhurohet nga vogëlushët
  • Mundëson aktivitet prekjeje, njohjen e ngjyrave dhe kontrastet

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 17.8 x 5.1 x 17.8 cm
  • Mosha e përshtatshme: +0 muajsh

  Ka stok

 • Napa & Burp Blanket L Powder pink/ Milky/ Rust (3 copë) 3,900 L

  Seti i napave të Lassing, vjen me një material 100% pambuk dhe lehtësissht i ajrosshëm, duke e bërë produktin super të butë për lëkurën delikate të të vegjëlve tuaj. Mund të përdoren si një pelenë, mbulesë e butë ose çfarëdo përdorimi që do ju nevojitet. Seti vjen me tre ngjyra të ndryshme shumë të këndshme. Falë materialit cilësor, napat qëndrojnë ultra të buta edhe pas larjeve të shumta.

  Karakteristikat:

  • Ky set përmban 3 napa me ngjyra të ndryshme
  • Janë të bëra nga material 100% pambuk
  • Janë super të buta
  • Perfekte për lëkurën delikate të të vegjëlve
  • Janë multifunksionale
  • Qëndrojnë ultra të buta edhe pas larjeve të shumta
  • Të përshtatshme për të sapolindurit

  Të dhëna teknike:

  • Sasia: 3 copë
  • Përmasa: 85 x 85 cm

  Ka stok

 • Trupore me mëngë të gjata- Set me 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh 3,400 L
  3 muajsh12 muajsh18 muajsh24 muajsh36 muajsh

  Trupore me mëngë të gjata- set me 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh, me qafa praktike dhe susta mes këmbëve. Seti vjen në një ngjyra dhe me dizajne të ndryshe. Gjithashtu dizajni i bën shumë praktike në përdorim. Produkte të çertifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke ofruar butësi maksimale dhe mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 3 trupore me mëngë të gjata
  • Ofron butësi maksimale
  • Set me dizajn dhe ngjyra të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/6/12/18/24/36 muajsh
  • Mosha: 100% pambuk
 • Albumi i fotove të para- Apres la pluie 4,200 L

  Zbuloni albumin me ” kartat e mia të 12 muajve të parë” nga koleksioni Apres la pluie të Moulin Roty. Është një kuti e cila përmban 30 karta për nxjerrjen e fotografisë së foshnjës dhe përsëritjen e fazave kryesore të 12 muajve të tij të parë. Në secilën prej tyre, njëra anë është e ilustruar me personazhet tërheqës Apres la pluie dhe ana tjetër është e rezervuar për të ngjitur foton dhe për të shkruar frazat e para. Përveç se ka një vlerë të padiskutueshme, mund të jetë gjithashtu edhe një dhuratë perfekte lindjeje.

  Karakteristikat:

  • Përmban 30 karta për nxjerrjen e fotografisë së foshnjës dhe përsëritjen e fazave kryesore të 12 muajve të parë
  • Karta nga një anë janë me ilustrime të personazheve Apres la pluie dhe nga ana tjetër foton e vogëlushëve tuaj bashkë me fraza
  •  Është një dhuratë perfekte lindjeje
  • Do tju mundësojë të përjetësoni momentet më të bukura të 12 muajve të parë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 17 x 12 x 5.3 cm
  • Ngjyra: Rozë

  Ka stok

 • Koala muslin cloth- Bliss Rust 2,800 L

  Edhe koalat i adhurojnë përqafimet, sikurse edhe vogëlushët tuaj. Janë shoqëruesit më të mirë të të vegjëlve tuaj edhe gjatë periudhës së gjumit. Mbulesa e muslinit e bërë 100% nga pambuku organik ofron rehati dhe butësi maksimale në mënyrë që vogëlushët tuaj të bëjnë një gjumë të rehatshëm. Veçantia e materialit prej pambuku organik është se ajroset duke mos lejuar mbinxehje dhe djersitje për të vegjlit.

  Karakteristikat:

  • Bërë nga 100% produkt organik
  • Ofron rehati dhe butësi maksimale në mënyrë që vogëlushët tuaj të bëjnë një gjumë të rehatshëm
  • Materiali ajroset duke mos krijuar mbinxehje dhe djersitje për të vegjlit
  • Shoqëruesit perfekt të gjumit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik
  • Përmasat: 55 x 50 cm

  Ka stok

 • Relaks me rombe leopard 29,400 L

  Komoditet i plotë për ju dhe fëmijën tuaj falë lëkundëses për fëmijëve Blis nga BabyBjörn. Përbëhet nga ulëse dhe mbështetëset me material prej pambuku si. Ju do të jeni të qetë kur ta lini fëmijën të luajë apo të flejë në lëkundëse, ndërkohë që ju mund të bëni punët e shtëpisë ose aktivitete të tjera të domosdoshme.  Lëvizjet në lëkundësen Blis janë të qeta dhe natyrale, pasi lëviz vetëm kur fëmija juaj lëviz, si dhe nuk shkakton zhurma të bezdisshme. Fëmija juaj përcakton vetë kur do që të  lëvizë, në këtë mënyrë ai zhvillon aftësinë e lëvizjes si dhe atë të ekuilibrit në të njëjtën kohë. Forma e ulëses së lëkundësit Blis, adaptohet në mënyrë perfekte me trupin e fëmijës suaj.

  Siguron  një suport të mirë të qafës dhe shpinës së fëmijës. Në pjesën e poshtme ka disa shirita që parandalojnë rrëshkitjen e lëkundëses gjatë kohës që fëmija lëviz, si dhe  mundësinë e gërvishtjes së dyshemesë ku ju vendosni lëkundësen. Lëkundja konfigurohet në tre pozicione të ndryshme, lojë, pushim, gjumë.  Ndrrimi i pozicioneve  është shumë i lehtë, mjafton thjeshtë një lëvizje e lehtë e krahut. Ky model mund të përdoret nga të porsalindurit deri tek fëmijët 2 vjeç. Gjithashtu Blis paloset shumë thjeshtë dhe falë madhësisë së saj mund të transportohet lehtë.

  Karakteristikat:

  • I bërë me pambuk cilësor
  • I përshatshëm për fëmijë të porsalindur deri në 2 vjeç
  • Promovon aftësinë e lëvizjes dhe të ekuilibrit
  • Adaptohet në mënyrë perfekte me trupin e fëmijës suaj
  • Mundësi zgjedhje midis tre pozicioneve: Lojë, pushim, gjumë
  • Materiali rrjetë nuk lejon djersitjen e vogelushëve

  Të dhënat teknike:

  • Dimensionet e hapur: 56 x 79 x 39 cm
  • Dimensionet e palosur: 11 x 89 x 39 cm
  • Pesha e lëkundëses: përafërsisht 2,3 kg
  • Pesha minimale mbajtëse: 3.5 kg
  • Pesha maksimale mbajtëse: 13 kg
  • Copa lahet në lavatriҫe me 40°C

  Ka stok

 • Seti Sophie La Girafe 4,200 L

  Unazë për mishrat e dhëmbëve Sophie la Girafe, një set i butë dhe i rafinuar. Ky kombinim perfekt ofron një unazë 100% prej gome natyrale, ideale për të zbutur mishrat e dhëmbëve të foshnjës dhe një unazë Sophie la Girafe klasike. Sophie la Girafe është lodra e përsosur e dhëmbëve, e bërë 100% nga gomë natyrale dhe tërheqëse për të gjitha shqisat.

  Ka stok

 • Set për të porsalindur- Dyshek & Harku Aktivitetit 12,900 L

  Set për të porsalindur, Dyshek & Harku Aktivitetit, është perfekt si për prindërit dhe vogëlushët. Dysheku, falë butësisë që ofron dhe anëve të rrumbullakosura, është vendi ideal për të mbajtur të vegjlit, kësisjo prindërit mund të bëjnë punët ose gatuajnë. Mund të përdoret për qëndrim, pushim edhe për kohë gjumi. Materiali i butë, lehtësisht i ajrosshëm, mundëson vendin ideal për vogëlushët. Në set vjen edhe harku i aktivitetit i cili është i lëvizshëm dhe i rregullueshëm. Bashkëngjitet në  katër cepat e dyshekut ose mblidhet në qendër. Përfshin kafshë të ndryshme, super të buta dhe unaza që vogëlushët të tentojnë ti kapin. Ky set është një ide e bukur dhe e veçantë dhurate lindjeje.

   Karakteristikat:

  • Set për të porsalindur
  • Përmban Dyshek & Hark Aktiviteti
  • Dysheku ofron një vend ideal, komod dhe të sigurtë
  • Ka sipërfaqe të butë dhe lehtësisht i ajrosshëm
  • Harku i aktivitetit vjen me kafshë të ndryshme super të buta
  • Hiqet dhe vendoset me lehtësi
  • Ide e bukur dhurate lindjeje

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 70 x 10 x 50 cm
  • Mosha: +0 muajsh

  S’ka stok

 • Relaks rrjetë Air Anthracite 29,400 L

  Komoditet i plotë për ju dhe fëmijën tuaj falë lëkundëses për fëmijëve Blis nga BabyBjörn. Përbëhet nga ulëse dhe mbështetëset me material prej pambuku si. Ju do të jeni të qetë kur ta lini fëmijën të luajë apo të flejë në lëkundëse, ndërkohë që ju mund të bëni punët e shtëpisë ose aktivitete të tjera të domosdoshme.  Lëvizjet në lëkundësen Blis janë të qeta dhe natyrale, pasi lëviz vetëm kur fëmija juaj lëviz, si dhe nuk shkakton zhurma të bezdisshme. Fëmija juaj përcakton vetë kur do që të  lëvizë, në këtë mënyrë ai zhvillon aftësinë e lëvizjes si dhe atë të ekuilibrit në të njëjtën kohë. Forma e ulëses së lëkundësit Blis, adaptohet në mënyrë perfekte me trupin e fëmijës suaj.

  Siguron  një suport të mirë të qafës dhe shpinës së fëmijës. Në pjesën e poshtme ka disa shirita që parandalojnë rrëshkitjen e lëkundëses gjatë kohës që fëmija lëviz, si dhe  mundësinë e gërvishtjes së dyshemesë ku ju vendosni lëkundësen. Lëkundja konfigurohet në tre pozicione të ndryshme, lojë, pushim, gjumë.  Ndrrimi i pozicioneve  është shumë i lehtë, mjafton thjeshtë një lëvizje e lehtë e krahut. Ky model mund të përdoret nga të porsalindurit deri tek fëmijët 2 vjeç. Gjithashtu Blis paloset shumë thjeshtë dhe falë madhësisë së saj mund të transportohet lehtë.

  Karakteristikat:

  • I bërë me pambuk cilësor
  • I përshatshëm për fëmijë të porsalindur deri në 2 vjeç
  • Promovon aftësinë e lëvizjes dhe të ekuilibrit
  • Adaptohet në mënyrë perfekte me trupin e fëmijës suaj
  • Mundësi zgjedhje midis tre pozicioneve: Lojë, pushim, gjumë
  • Materiali rrjetë nuk lejon djersitjen e vogelushëve

  Të dhënat teknike:

  • Dimensionet e hapur: 56 x 79 x 39 cm
  • Dimensionet e palosur: 11 x 89 x 39 cm
  • Pesha e lëkundëses: përafërsisht 2,3 kg
  • Pesha minimale mbajtëse: 3.5 kg
  • Pesha maksimale mbajtëse: 13 kg
  • Copa lahet në lavatriҫe me 40°C

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories