13 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Futboll tavoline 6,500 L

  Futbolli në tryezë, ejani, xhironi dhe shënoni! Fëmijët pëlqejnë të garojnë dhe mbi të gjitha, të fitojnë dhe futbolli në tryezë është një lojë e përsosur që ata të shijojnë dhe të mësojnë të garojnë pastër.

  Karakteristikat:

  • Futboll tavoline.
  • Përfshin 1 tavolinë futbolli prej druri dhe 2 topa.
  • Ka 2 shënues për të kontrolluar golat (1 mbi secilin gol).
  • E bërë nga druri.
  • Për 2 lojtarë.
  • Mosha: +6 vjeç.

  Përmasat:

  • Futbolli në tryezë: 50cm (Gjerësia)
  • Paketimi: 32.5cm (Lartësia) x 52cm (Gjerësia) x 10.3cm (Gjatësia)

   

  Ka stok

 • Tenda Shumëngjyrëshe 10,900 L

  Një tendë madhështore shumëngjyrëshe e bërë prej pëlhurë për të luajtur në shtëpi dhe për ti krijuar aventura pafund fëmijëve. Një tendë  vërtetë e bollshme dhe shumëngjyrëshe që do ti kënaqë fëmijët pamasë, madje e përshtatshme edhe për të luajtur në grup. Konstrukti i tendës ju mundëson ta ngreni kudo, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit ose edhe jasht në kopësht, e bëni thjeshtë dhe lehtë.

  Fëmijët do ta dashurojnë aq shumë saqë do ta kthejnë në këndin e tyre të preferuar, ku të fshihen, të luajnë, të mbajnë lodrat dhe të lexojnë. Tenda shumëngjyrëshe mund të jetë edhe një ide shumë e bukur për dhuratë ditëlindjeje.

  Karakteristikat:

  • Tendë e cila mund të vendoset kudo si brenda dhe jashtë
  • Dizajn dhe ngjyra të larmishme
  • E thjeshtë në hapje dhe praktike
  • Mundëson fëmijë të kryejnë aktivitete pafund argëtuese
  • Një ide shumë e bukur për dhuratë ditëlindjeje

  Të dhënat teknike:

  • Dimensionet e tendës: 106 cm në diametër x 140 cm në lartësi
  • Përmasat e kutisë: 40 x 40 x 7.5 cm
  • Materiali: pëlhurë

  S’ka stok

 • Tapet I Butë – Puzzle 4,500 L

  Kjo risi nga Circus do t’i lërë të vegjlit të habitur. Ky tapet aktiviteti është i përsosur që ata të kalojnë orë të tëra duke luajtur me të dhe mbi të. Përmban ilustrime të bukura të personazheve nga koleksioni Circus dhe pjesë të ngjyrave dhe formave të ndryshme me relieve. Është ideale për të stimuluar prekjen, shikimin, si dhe për të zhvilluar aftësinë dhe aftësitë e shkëlqyera motorike të të vegjëlve.

  Karakteristikat:

  • Produkt me shkumë EVA me cilësi të lartë, jo toksik
  • Tapet aktiviteti
  • Përmban ilustrime të bukura të personazheve nga koleksioni Circus
  • Është ideale për të stimuluar prekjen, shikimin, si dhe për të zhvilluar aftësinë dhe aftësitë e shkëlqyera motorike të të vegjëlve.

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +10 muajsh
  • Përmasat: 100 x 100 cm

   

  Ka stok

 • Cybex Platinum Base Z 31,200 L

  Si një njësi bazë e sistemit të ri modular Cybex Z-Line, baza Z është e përputhshme me sediljen e makinës për fëmijë Cloud Z i-Size dhe sediljen e makinës për fëmijë Sirona Z i-Size. Përputhshmëria me këto dy sedilje të ndryshme për fëmijë i ofron fëmijës suaj siguri të vazhdueshme që nga lindja deri në lartësinë 105 cm. Mekanizmi inovator 360 gradë i kthyeshëm ju lejon të ktheni sediljen e makinës drejt derës së makinës  kur fusni foshnjën

  Baza është instaluar duke përdorur pikat e ankorimit Isofix në automjetin tuaj. Këmba mbështetëse e rregullueshme në lartësi siguron stabilitet shtesë. Treguesit vizualë dhe akustikë reduktojnë keqpërdorimin gjatë instalimit. Është e rregullueshme sipas lartësisë dhe siguron një stabilitet shtesë, duke ndihmuar në zvogëlimin e sasisë së rrotullimit përpara nga një përplasje.

  Karakteristikat:

  • Kjo bazë është e lehtë për t’u përshtatur, falë pikave të saj ISOfix
  • E përputhshme me Cloud Z dhe Sirona Z
  • Ju mundëson që të mos bëni lëvizje të shpejta apo lëvizjeje të pakëndshme që ju dëmtojnë
  • Krijon stabilitet dhe siguri për vogëlushët tuaj
  • Këmba mbështetëse e rregullueshme  përmirëson stabilitetin

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 66.5  x  40.5 x 76 cm
  • Pesha: 7.7 kg

  S’ka stok

 • Ndenjëse makine Sirona Z i-Size Autumn Gold Burnt Red 53,000 L

  Ndenjëse Sirona Z i-Size  nga Cybex është aprovuar sipas standardit të R129 i-Size, për fëmijët nga lindja deri afërsisht në moshën 4 vjeç. Sirona Z Plus i-Size është risia në Cybex Z Line sepse sedilja mund të rrotullohet 360 °. Sirona Z Plus i-Size ofron siguri më të madhe në rast të një përplasjeje anësore dhe zvogëlon forcën e një ndikimi anësor me 25%.

  Teknologjia e Reduktimit të Energjisë së Sirona Z Plus i-Size ofron siguri më të madhe për fëmijën në pozicionin përpara në rast të një përplasje frontale duke zvogëluar forcat në qafë  gjatë një aksidenti frontal me më shumë se 20%, krahasuar me sistemet ekzistuese. Karakteristika inteligjente e pjerrësisë dhe rrotullimit me një dorë e bën më të lehtë për prindërit të rregullojnë vendin duke e mbajtur një dorë të lirë.

  Për një sy gjumë dhe udhëtime të rehatshme, Sirona Z Plus i-Size Car Seat ofron disa pozicione të ndryshme. Mekanizmi novator i kontrollit të drejtimit (D.D.C.) parandalon përdorimin e jo korrekt të pozicionit në drejtim të udhëtimit derisa fëmija të mbushë moshën 15 muajshe dhe një lartësi minimale prej 76 cm.

  Karakteristikat: 

  • Është aprovuar sipas standardit të R129 i-Size
  • Mund të rrotullohet 360 °
  • Sirona Z Plus i-Size ofron siguri më të madhe në rast të një përplasjeje anësore dhe zvogëlon forcën e një ndikimi anësor me 25%
  • Sirona Z Plus i-Size Car Seat ofron disa pozicione të ndryshme
  • Mekanizmi novator i kontrollit të drejtimit (D.D.C.) parandalon përdorimin e jo korrekt

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: 0- 4 vjeç
  • Pesha mbajtëse: Deri në 18 kg
  • Gjatësia e përshtatshme: Nga 45 deri më 105 cm
  • Përmasat:  71.5 x  43 x  67 cm

  Ka stok

 • Kornizë fotografie – Shenja e dorës dhe këmbës 3,200 L

  Ideale për të përjetësuar momente të veçanta. Kjo kornizë fotografie Kirumy është një mënyrë e shkëlqyeshme për të pasur një kujtim të bukur të të vegjëlve tuaj. Përveç kësaj, është shumë e lehtë për tu bërë. Mjafton të përhapni brumin, të lini shenjën dhe të prisni që të thahet.

  Karakteristikat:

  • Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të pasur një kujtim të bukur të të vegjëlve tuaj
  • Është shumë e lehtë për tu realizuar
  • Ideale për të përjetësuar momente të veçanta
  • Produkt jo toksik
  • Material për të bërë 2 printime

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasa: 22 x 16.5  cm

  S’ka stok

 • Valixhe – Tigri Timmy 15,600 L

  Valixhia për fëmijë Affenzahn është e përshtatshme për fëmijët dhe përdoret si bagazh dore. Ajo nxit dëshirën e tyre për pavarësi dhe për të udhëtuar. Një valixhe që do t’i apasionojë dhe do të adhurohet nga fëmijët. Ka një kapacitet vëllimor 20 litra dhe me dy xhepa,  një të madh të brendshëm të mbyllur me një zinxhir dhe një xhep të jashtëm. Falë dorezave dhe rrotave fëmijët mund të zgjedhin ta tërheqin ose mund ta mbajnë në dorë. Valixhia është e bërë nga materiale cilësore, plot ngjyra dhe imiton formën e tigrit.  Është e bërë nga shishe plastike të ricikluara 50% me metoda artizanale.

  Karakteristikat:

  • Ka formën e një kafshe
  • Gjuha origjinale e lëvizshme me etiketën e emrit, në mënyrë që të mos e humbni kurrë (tërhiqet për arsye privatësie)
  • Qëndisja në pjesën e përparme i jep një stil unik
  • Dorezë e tërhequr  dhe e rregullueshme në 3 pozicione
  • Rrip i rregullueshëm dhe i lëvizshëm i shpatullave për ta mbajtur mbi supe
  • Ideale për udhëtime
  • Është miqërore me mjedisin

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 30 x 40 x 16.5  cm
  • Volumi mbajtës: 20 litra
  • Pesha: 1.5 kg
  • Referimi: AFZ-TRL-001-001

  Ka stok

 • Unaza Sophie la Girafe 2,000 L

  Sophie la Girafe Ring Teether është ideale për të qetësuar vogëlushët tuaj që vuajnë nga mishrat e dhëmbëve. Kjo unazë për qetësimin e mishrave të  dhëmbëve është e bërë nga gomë 100% natyrale  dhe ndihmon vogëlushët gjatë fazës delikate të daljes së dhëmbëve. Veshët e Sophie, brirët dhe pjesa e unazës mund të kafshfohen nga vogëlushët tuaj pa asnjë problem.

  Karakteristikat:

  • Qetësues për mishrat e dhëmbëve të vogëlushëve
  • Veshët e Sophie, brirët dhe pjesa e unazës janë të buta
  • Ideale për fazën e daljes së dhëmbëve
  • Bërë nga gomë 100% natyrale
  • Lehtësisht për tu kapur dhe mbajtur nga duart e vogla të vogëlushëve

  Ka stok

 • Trerrotëshi Liki Trike S3- Royal Blue 31,800 L

  Bëhuni gati të udhëtoni me Trerrotëshi Liki Trike S3, trerrotëshi më kompakt në botë. Dizajni urbanistik me shkëlqim i Trerrotëshi Liki Trike S3 u mundëson fëmijëve të jenë të sigurt dhe të argëtohen, pasi kombinon në mënyrë elegante funksionalitetin dhe estetikën. Me unazën e saj unike dhe të patentuar, hapet dhe mbyllet me klikimin e një butoni. Trerrotëshi Liki Trike S3 ju lejon të udhëtoni të qetë me fëmijën tuaj pasi përshtatet lehtësisht në bagazhin e makinës tuaj ose bagazhin e sipërm të aeroplanit.

  Karakteristikat:

  • Paloset dhe hapet në sekondë
  • Vjen plotësisht i mbledhur
  • Paraqet dizajn urban me shkëlqim, duke ofruar funksionim dhe komoditet maksimal
  • Shëtitje e lehtë nga prindi dhe fëmija me sistem drejtues të dyfishtë
  • E lehtë për tu mbajtur dhe ruajtur
  • Ideale për udhëtime – përshtatet lehtësisht në bagazhin e makinës tuaj ose bagazhin e sipërm të aeroplanit
  • Prodhuar nga materiale të jashtëzakonshme për të siguruar cilësi të qëndrueshme
  • Paraqet rrota me qëndrueshmëri të lartë
  • Tendë mbrojtëse ndaj rrezet UV

  Të dhënat teknike:

  • E palosur: 32 x 60 x 23.5 cm
  • E hapur me dorezën e prindërve: 93.5 x 49.8 x 102.5 cm
  • E hapur pa dorezën e prindërve: 62 x 49.8 x 84.9 cm
  • Pesha e produktit: 6.7 kg
  • Ngarkesa maksimale e produktit: 20.1 kg
  • I përshtatshëm për moshat: 10 muajsh – 3 vjeç

  Ka stok

 • Tripp Trapp Baby Set- Warm Red 6,700 L

  Edhe më i vogli i familjes mund t’i shtohet tryezës suaj me anë të këtij aksesori shtesë; ulëses për bebe Tripp Trapp. Edhe pse i ul mundësinë e lëvizshmërisë fëmijës, ajo ofron komoditet dhe siguri. Qëllimi  është të kufizoj lëvizjet e panevojshme të fëmijës dhe të shmangë mundësinë e rënies  nga karrigia.

  Ndërkohë që fëmija juaj mëson si të rri ulur, karrigia Tripp Trapp, e pajisur me ulësen shtesë, i jep mbështetjen ideale për shpinën dhe e ndihmon të rri i qetë në karrigen e lartë.  Kur fëmija arrin të ulet e të ҫohet nga karrigia vetë, ju mund të hiqni ulësen për bebe dhe të lini thjeshtë karrigen revolucionare Tripp Trapp, e cila i ofron më shumë liri në lëvizje dhe më shumë pavarësi në qëndrimin e fëmijës ulur.

  Karakteristikat:

  • I jep fëmijës liri në lëvizje, por duke i penguar mundësinë e daljes vetë nga karrigia
  • Krijon lehtësi në uljen apo ngritjen e fëmijës nga karrigia.
  • I përshtatshëm deri në moshën 3- vjeҫare, ose deri në 15 kg

  Ka stok

 • Karrige Tripp Trapp- Serene Pink 27,800 L

  Karrigia që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

  Karrigia Tripp Trapp është një karrige revolucionare, e dizenjuar nga Peter Opsvik, i cili zhvilloi kategorinë e karrigeve për fëmijë që në vitin 1972. Karrigia Tripp Trapp i përshtatet ҫdo lloj kategorie tavoline, për të bërë të mundur mbledhjen e të gjithë familjes në tryezën tuaj të dashur dhe në “zemër” të saj të jetë vogëlushi juaj. Dizajni inteligjent i karriges lejon rregullimin e vendosjes së uljes së karriges në drejtim vertikal (lartësi), si dhe atë horizontal (thellësinë), për ti dhënë liri në lëvizje fëmijës. Gjithashtu opsioni i rregullimit të lartësisë së këmbëve i shton komoditetin e qëndrimit në karrige.

  Karakteristikat:

  • Fëmija juaj mund të ulet pranë jush në tavolinë, për të shijuar vaktet së bashku me pjestarët e tjerë të familjes
  • Dizajni i saj karakteristik klasik nuk do të stonojë me arredimin
  • Modifikimi unik i uljes dhe i këmbëve
  • Siguron mbështetje për shpinën dhe këmbët për ҫdo moshë ​
  • Konstruksion me dru ahu
  • Variacion ngjyrash që mund të përshtaten me çdo dekor apo mobilim

  Të dhëna teknike:

  • Mund të mbajë deri në 136 kg peshë
  • Përmasat: 49 x 79 x 46 cm ​

  Ka stok

 • Karrige Tripp Trapp- Warm Red 27,800 L

  Karrigia që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

  Karrigia Tripp Trapp është një karrige revolucionare, e dizenjuar nga Peter Opsvik, i cili zhvilloi kategorinë e karrigeve për fëmijë që në vitin 1972. Karrigia Tripp Trapp i përshtatet ҫdo lloj kategorie tavoline, për të bërë të mundur mbledhjen e të gjithë familjes në tryezën tuaj të dashur dhe në “zemër” të saj të jetë vogëlushi juaj. Dizajni inteligjent i karriges lejon rregullimin e vendosjes së uljes së karriges në drejtim vertikal (lartësi), si dhe atë horizontal (thellësinë), për ti dhënë liri në lëvizje fëmijës. Gjithashtu opsioni i rregullimit të lartësisë së këmbëve i shton komoditetin e qëndrimit në karrige.

  Karakteristikat:

  • Fëmija juaj mund të ulet pranë jush në tavolinë, për të shijuar vaktet së bashku me pjestarët e tjerë të familjes
  • Dizajni i saj karakteristik klasik nuk do të stonojë me arredimin
  • Modifikimi unik i uljes dhe i këmbëve
  • Siguron mbështetje për shpinën dhe këmbët për ҫdo moshë ​
  • Konstruksion me dru ahu
  • Variacion ngjyrash që mund të përshtaten me çdo dekor apo mobilim

  Të dhëna teknike:

  • Mund të mbajë deri në 136 kg peshë
  • Përmasat: 49 x 79 x 46 cm ​

  Ka stok

 • Biçikleta Rozë 8,900 L

  Biçikleta Rozë | Me këtë biçikletë pa pedale druri, të vegjlit do të luajnë për të zbuluar se çfarë është ekuilibri, orientimi (majtas dhe djathtas) dhe të drejtojnë një automjet me duart e tyre të vogla. Përveç kësaj, 2 pozicionet e sediljes së tij të rregullueshme lejojnë që biçikleta të rritet me të njëjtën ritëm si ai i vogël.

  Karakteristikat:

  • Ngjyra rozë
  • E bërë nga druri
  • Shalë e rregullueshme në dy pozicione: 33 dhe 36 cm nga toka
  • Pesha maksimale e rekomanduar: 30 kg
  • Biçikleta dorëzohet e çmontuar
  • Mosha: + 2 vjeç

  Përmasat:

  • Biçikleta: 50cm (Lartësia) x 70cm (Gjatësi)
  • Paketimi: 33cm (Lartësia) x 58cm (Gjerësia) x 17cm (Gjatësia)

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories