5 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Shasia Cybex e-Priam Matt Black 160,000 L

  Cybex e-Priam kombinon mekanizmin revolucionar elektrik me stilin ikonik lehtësisht të dallueshëm nga çdo markë tjetër. Shasia është e disponueshme në katër ngjyra elegante mbi të cilën mund të montoni koshin priam lux, djepin lite dhe ndenjëset Priam. Inteligjente, intuitive dhe veçanërisht inovative, e-Priam ju lejon të ngjiteni dhe të zbrisni nga një kodër me lehtësi duke u përshtatur në mënyrë automatike edhe në terrene të vështira si rëra, zhavorri ose kalldrëmi.

  • Përmasat (e palosur): 88 x  52 x  31 cm
  • Pesha: 15.5 kg
  • Ngjyra: Matt Black

  Ka stok

 • Shasia Cybex e-Priam Chrome Black 160,000 L

  Cybex e-Priam kombinon mekanizmin revolucionar elektrik me stilin ikonik lehtësisht të dallueshëm nga çdo markë tjetër. Shasia është e disponueshme në katër ngjyra elegante mbi të cilën mund të montoni koshin priam lux, djepin lite dhe ndenjëset Priam. Inteligjente, intuitive dhe veçanërisht inovative, e-Priam ju lejon të ngjiteni dhe të zbrisni nga një kodër me lehtësi duke u përshtatur në mënyrë automatike edhe në terrene të vështira si rëra, zhavorri ose kalldrëmi.

  • Përmasat (e palosur): 88 x  52 x  31 cm
  • Pesha: 15.5 kg
  • Ngjyra: Chrome Black

  Ka stok

 • Karrocë e Priam – Jeremy Scott x Cybex 329,900 L

  Teknologji revolucionare dhe dizajn luksoz për e-Priam, karrocën e parë elektrike të Cybex. Inteligjente, intuitive dhe veçanërisht inovative, e-Priam ju lejon të ngjiteni dhe të zbrisni nga një kodër me lehtësi duke u përshtatur në mënyrë automatike edhe në terrene të vështira si rëra, zhavorri ose kalldrëmi. E-Priam e koleksionit ‘Wings’ nga Jeremy Scott është e zezë me një trup të mrekullueshëm në ngjyrë ari. Me disqe ari janë edhe rrotat off-road, pa harruar sigurisht krahët e artë  dhe nënshkrimin po ashtu të artë në sediljen Lux. Bateria ka një jetëgjatësi nga 8 në 45 km, në varësi të ngarkesës dhe kushteve të rrugës. Prindërit mund ta kontrollojnë gjendjen e baterisë në kohë reale. Ka dy motorë elektrik kur nevojiten, aspak të zhurmshëm dhe të bezdisshëm për vogëlushët. Falë aplikacionit të Cybex ju mund të komandoni dhe përshtasni sipas pëlqimit tuaj të gjitha karakteristikat e karrocës. Sistemi i ri i udhëtimit 4-në-1 e bën e-Priam një shoqërues të rehatshëm, të sigurtë e të kompletuar me të gjithë aksesorët e nevojshëm.

  Karakteristikat:

  • Sistem udhëtimi 4 në 1
  • Siguri dhe komoditet
  • 2 motorë elektrik
  • Pëlhurë super cilësore me faktor mbrojtës 50+
  • Paloset dhe transportohet lehtësisht kudo
  • Bateria ka një jetëgjatësi nga 8 në 45 km
  • Mund ta komandoni me anë të aplikacionit Cybex në celular

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Deri në 4 vjeç
  • Pesha e karrocës: 15.2 kg
  • Pesha mbajtëse maksimale: 22 kg
  • Koha e rimbushjes së baterisë: 3.5 orë

  Ka stok

 • Shasi Cybex e Priam – Rosegold 177,200 L

  Cybex e-Priam kombinon mekanizmin revolucionar elektrik me stilin ikonik lehtësisht të dallueshëm nga çdo markë tjetër. Shasia është e disponueshme në katër ngjyra elegante mbi të cilën mund të montoni koshin priam lux, djepin lite dhe ndenjëset Priam. Inteligjente, intuitive dhe veçanërisht inovative, e-Priam ju lejon të ngjiteni dhe të zbrisni nga një kodër me lehtësi duke u përshtatur në mënyrë automatike edhe në terrene të vështira si rëra, zhavorri ose kalldrëmi.

  Karakteristika:

  • Shasi karroce e – Priam
  • Rripa me një tërheqje
  • Sistem udhëtimi 4 në 1
  • Ndenjëse e kthyeshme me drejtim nga prindërit ose rruga
  • Teknologji e integruar në mënyrë të përsosur
  • E shtrirë dhe e palosshme me një dorë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (e palosur): 88 x  52 x  31 cm
  • Përmasat (e hapur): 100 /109 x 60 x 84/93.5 cm
  • Mosha: Nga lindja deri në rreth 4 vjeç
  • Pesha: Pesha maksimale e fëmijës 22 kg (përpara ose me fytyrë nga prindërit)
  • Pesha: 15.5 kg
  • Ngjyra: Rosegold

  Ka stok

 • Shasia Cybex e-Priam Chrome Brown 160,000 L

  Cybex e-Priam kombinon mekanizmin revolucionar elektrik me stilin ikonik lehtësisht të dallueshëm nga çdo markë tjetër. Shasia është e disponueshme në katër ngjyra elegante mbi të cilën mund të montoni koshin priam lux, djepin lite dhe ndenjëset Priam. Inteligjente, intuitive dhe veçanërisht inovative, e-Priam ju lejon të ngjiteni dhe të zbrisni nga një kodër me lehtësi duke u përshtatur në mënyrë automatike edhe në terrene të vështira si rëra, zhavorri ose kalldrëmi.

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (e palosur): 88 x  52 x  31 cm
  • Pesha: 15.5 kg
  • Ngjyra: Chrome Brown

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories