30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Xhup- Navy Constellation 16,800 L
  2-3 vjeç4-5 vjeç

  Xhup dimëror ideal për fëmijët, mund të vishet si për vajza dhe djem, me printe kostelacionesh nuance blu, është perfekt për ti mbajtur fëmijët tuaj ngrohtë. Asgjë nuk i ndal fëmijët tuaj të dalin shëtitje, edhe në dëborë, falë kësaj veshje e cila ofron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Vjen me një kapuç të veshur me lesh, dorashka të ndashme, 2 xhepa të përparëm  dhe mbyllet nga para me zinxhir. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe është i ajrosshëm, gjë që nuk lejon mbinxehjen.

  Karakteristikat:

  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • Mund të vishet si për vajza dhe djem
  • Përmban kapuç dhe dorashka
  • Mbyllet nga para me zinxhir
  • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhëna teknike: 

  • 100% Poliestër i ricikluar
  • Lahet në 30 gradë
 • Xhup Animal Print- Mustardë 24,300 L
  10 vjeç

  Xhup i përshtatshëm për moshat nga 10 vjeç. Vjen me një hapje me zinxhir përpara, një mbulesë zinxhiri për mbrojtje më të mirë, kapuç dhe mëngë elastike. I përkryer për kushtet e motit në të ftohtë borë ose ditë me shi, pasi është bërë me pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit me një shtresë të papërshkueshme nga uji pa PFC. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale. Dizajni është vërtetë i adhurueshëm me printe dhe ngjyrë nuance blu.

  Karakteristikat:

  • Vjen me një hapje me zinxhir përpara
  • Perfekt për ditën e ftohta dhe me shi
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme për të mbajtur duart ose aksesorë
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • Pëlhurë rezistente ndaj erës dhe ujit
  • Bërë nga material, mbushje dhe veshje, nga 100% poliester
  • I përshtatshëm për moshat nga 10 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Kominoshe Dungaree- Reserve 15,900 L
  4 vjeç

  Kominoshet prej poliesteri janë një zgjidhje perfekte për periudhën e vjeshtës dhe dimrit, sjellë nga marka Tiny dhe prodhuar në EU. Vijnë me një dizajn të bukur me printe shumëngjyrash dhe nuancë ngjyre blu. Janë tejet praktike pasi falë dy rripave dhe hapjes me butona, mundësojnë një përshtatje perfekte dhe lehtësi në veshje. Mund të kombinohen me triko të hollë poshtë dhe xhup, për një veshje komode, praktike dhe me shumë stil.

  Karakteristikat:

  • Kominoshe poliesteri
  • Bërë nga material, mbushje dhe veshje, 100% poliesteri
  • Vjen me rripa supe dhe hapje përpara me butona
  • Praktike dhe komode
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Për moshat nga 4 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Pantallona dimërore- Apple 18,900 L
  6 vjeç

  Pantallona prej poliesteru janë një zgjidhje perfekte për periudhën e vjeshtës dhe dimrit, sjellë nga marka Tiny dhe prodhuar në EU. Vijnë me një dizajn të bukur me tonalitete ngjyrash pink dhe me printe mollësh. Janë tejet praktike dhe mundësojnë një përshtatje perfekte dhe lehtësi në veshje. Mund të kombinohen me triko poshtë dhe xhup, për një veshje komode, praktike dhe me shumë stil. Prerje normale dhe brez elastik për përshtatje më të mirë.

  Karakteristikat:

  • Pantallona dimërore poliesteri
  • Bërë nga material, mbushje dhe veshje, nga 100% poliester
  • Praktike dhe komode
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Për moshat 6 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Çizme shiu për fëmijë Nuuroo Iris 5,800 L
  22232425

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojë botën dhe t’i mbajë këmbët të komode dhe të thata me këto çizme gome shumë të bukura. Çizmet e shiut nga Nuuro janë perfekte për stinën e dimrit.  Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash i bëjnë të adhurueshme nga fëmijët. Çdo palë është unike dhe janë bërë nga gomë natyrale.

  Karakteristikat:

  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik
  • Çdo palë është unike
  • Janë bërë nga gomë natyrale
  • Taban perfekt për çdo terren

  Të dhënat teknike: 

  • Materiali: 100% gome natyrale
  • Shtroja: 100% pambuk
  • Veshja: 100% pambuk
 • Çizme shiu për fëmijë Nuuroo Mahogani 5,800 L
  22232425

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojë botën dhe t’i mbajë këmbët të komode dhe të thata me këto çizme gome shumë të bukura. Çizmet e shiut nga Nuuro janë perfekte për stinën e dimrit.  Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash i bëjnë të adhurueshme nga fëmijët. Çdo palë është unike dhe janë bërë nga gomë natyrale.

  Karakteristikat:

  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik
  • Çdo palë është unike
  • Janë bërë nga gomë natyrale
  • Taban perfekt për çdo terren

  Të dhënat teknike: 

  • Materiali: 100% gome natyrale
  • Shtroja: 100% pambuk
  • Veshja: 100% pambuk
 • Triko e trashë Polar- Navy/ Verdhë 13,900 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Fëmijët do duken shumë bukur  dhe do rrethohen plot ngrohtësi falë kësaj triko të trashë. Është po aq e butë si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet  në mënyrë të përkryer me tutat, bluza dhe kapele për një veshje të rehatshme për fëmijët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulta. Vjen me jakë rrethore dhe mbyllje me preçina. Gjithashtu xhepat i mundësojnë fëmijëve të mbajnë aksesorë ose lodra të vogla. Përbërja prej poliesteri, përveç se ofron cilësi, lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen. Nuk pengon aspak lëvizjen e fëmijëve tuaj gjatë momenteve argëtuese.

  Karakteristikat:

  • Është e bërë nga 100% poliestër
  • Butësi si nga brenda dhe nga jashtë
  • Vjen me jakë rrethore dhe mbyllje me preçina
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • I përshtatshëm për fëmijët e moshave nga 4 deri në 10 vjeç
  • Nuk duhet hekurosur
  • Larje në temperatura të ulta
 • Triko e trashë Polar- Nude 13,400 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Fëmijët do duken shumë bukur  dhe do rrethohen plot ngrohtësi falë kësaj triko të trashë. Është po aq e butë si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet  në mënyrë të përkryer me tutat, bluza dhe kapele për një veshje të rehatshme për fëmijët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulta. Vjen me jakë rrethore dhe mbyllje me preçina. Gjithashtu xhepat i mundësojnë fëmijëve të mbajnë aksesorë ose lodra të vogla. Përbërja prej poliesteri, përveç se ofron cilësi, lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen. Nuk pengon aspak lëvizjen e fëmijëve tuaj gjatë momenteve argëtuese.

  Karakteristikat:

  • Është e bërë nga 100% poliestër
  • Butësi si nga brenda dhe nga jashtë
  • Vjen me jakë rrethore dhe mbyllje me preçina
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • I përshtatshëm për fëmijët e moshave nga 4 deri në 10 vjeç
  • Nuk duhet hekurosur
  • Larje në temperatura të ulta
 • Pantallona- Mustardë 12,900 L
  6 vjeç

  Pantallona prej pambuku janë një zgjidhje perfekte për periudhën e vjeshtës dhe dimrit, sjellë nga marka Tiny dhe prodhuar në EU. Vijnë me një dizajn të bukur me tonalitete ngjyrash mustardë dhe blu. Janë tejet praktike dhe mundësojnë një përshtatje perfekte dhe lehtësi në veshje. Mund të kombinohen me triko të hollë poshtë dhe xhup, për një veshje komode, praktike dhe me shumë stil.

  Karakteristikat:

  • Pantallona pambuku
  • Bërë nga material 100% pambuku
  • Praktike dhe komode
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Për moshat 6 vjeç
  • Larje në temperaturë të ulët
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekurosini nga pjesa e brendshme
 • Triko pambuku Reserve- Taupe 7,900 L
  6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Triko, ngjyrë taupe, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me panoramikë të këndshme. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku  ngjyrë taupe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 10 vjeç
 • Triko Bonjour me jakë Golf- Powder Pink 4,300 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Triko, ngjyrë nuance powder pink, super e butë, bërë nga material pambuku pima, dy herë më i fortë dhe i qëndrueshëm se sa pambuku organik. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë golf dhe mbishkrime. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku supime  ngjyrë nuance pink
  • Me jakë golf
  • Bërë nga material 100% pambuku  pime
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 10 vjeç
 • Triko Bonjour- Summer red 7,400 L
  3 vjeç

  Triko, ngjyrë nuance blu, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me mbishkrim. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko ngjyrë nuance e kuqe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 3 deri në 4 vjeç
 • Triko Supima- Ultramarine 7,700 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Triko, ngjyrë nuance blu, super e butë, bërë nga material pambuku pime, dy herë më i fortë dhe i qëndrueshëm se sa pambuku organik. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me mbishkrim. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku supime  ngjyrë nuance blu
  • Bërë nga material 100% pambuku pime
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 10 vjeç
 • Triko Supima Apples- Light Navy 7,400 L
  4 vjeç

  Triko, ngjyrë nuance kafe, super e butë, bërë nga material pambuku pime, dy herë më i fortë dhe i qëndrueshëm se sa pambuku organik. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me mollësh. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku supime  ngjyrë nuance navy
  • Bërë nga material 100% pambuku  pime
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 6 vjeç
 • Triko La Pluie- Ultramarine 7,700 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Triko, ngjyrë nuance kafe, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me panoramikë të këndshme shiu. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku  ngjyrë nuance kafe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 10 vjeç
 • Tuta pambuku- Reserve Taupe 6,300 L
  6 vjeç8 vjeç

  Tuta, ngjyrë taupe, super të buta, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vijnë me një dizajn me prerje normale, ilustrime të bukura, me brez dhe këmbëza elastike. Mund të kombinohet lehtësisht me një triko Reserve Taupe ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Tuta pambuku  ngjyrë taupe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofrojnë ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me trikon Reserve Taupe
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 8 vjeç
 • Tuta pambuku- Jeshile 6,300 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç

  Tuta, ngjyrë jeshile, super të buta, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vijnë me një dizajn me prerje normale, me brez dhe këmbëza elastike. Mund të kombinohet lehtësisht me një triko Bon Appetit ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Tuta pambuku  ngjyrë jeshile
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofrojnë ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me trikon Bon Appetit
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 8 vjeç
 • Triko Bon Appetit- Jeshile 7,400 L
  4 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Triko, ngjyrë jeshile, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me panoramikë të këndshme. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku  ngjyrë jeshile
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 10 vjeç
 • Triko Reserve- Taupe 7,400 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Triko, ngjyrë taupe, super e butë, bërë nga material pambuku organik GOTS. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë rrethore, mëngë dhe fund elastik dhe ilustrime me panoramikë të kënshme. Mund të kombinohet lehtësisht me një pantallona ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko pambuku  ngjyrë taupe
  • Bërë nga material 100% pambuku organik GOTS
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me pantallona dhe xhup
  • Made in EU, Portugali
  • Për moshat nga 4 deri në 10 vjeç
 • Xhinse blu 3,600 L
  3- 4 vjeç5 vjec6 vjeç7 vjeç

  Xhinse, ngjyrë blu,  për fëmijët e moshave nga 3 vjeç deri më 7 vjeç. Vijnë me një prerje perfekte për fëmijët, me brez dhe këmbëza elastike dhe me bel të shkurtër. Xhinet janë bërë me material pambuku, poliesteri dhe elastani, duke ofruar komoditet, rehati dhe ngrohtësi. Mund të kombinohen me triko dhe xhup për një veshje dimërore plot stil.

  Karakteristikat:

  • Xhinse blu për fëmijët
  • Bërë nga material 75% pambuk, 24% poliester dhe 1% elastan
  • Vijnë me brez dhe këmbëza elastike
  • Komode dhe të rehatshme
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Lahen në cikël në 40°
 • Xhup dimëror 6,600 L
  9 vjeç10 vjeç11 vjeç12 vjeç

  Xhupi dimëror Name It, i përshtatshëm për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me kombinim tre ngjyrash të ndryshme. Përshtatet në mënyrë perfekte për ditët e ftohta dhe me shi, mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe kapuç i cili mund të hiqet. Mbyllja është me zinxhir dhe ka dy xhepa në pjesën e përparme. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale.

  Karakteristikat:

  • Xhupi dimëror kundra ujit
  • Vjen me dizajn me kombinim tre nuanca ngjyrash
  • Bërë me material cilësor 100% poliestër
  • Kapuçi mund të hiqet dhe mëngët janë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme për të mbajtur duart ose aksesorë
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • I përshtatshëm për moshat nga 8 deri në 14 vjeç
 • Xhup dimëror Dinosauri 4,200 L
  4 vjeç5 vjec6 vjeç7 vjeç

  Xhinse, ngjyrë blu,  për vogëlushët e moshave nga 1 vjeç deri më 3 vjeç. Vijnë me një prerje perfekte për vogëlushët, me brez dhe këmbëza elastike dhe me bel të shkurtër. Xhinet janë bërë me material pambuku, poliesteri dhe elastani, duke ofruar komoditet, rehati dhe ngrohtësi. Mund të kombinohen me triko dhe xhup për një veshje dimërore plot stil.

  Karakteristikat:

  • Xhinse blu për vogëlulshët
  • Bërë nga material 75% pambuk, 24% poliester dhe 1% elastan
  • Vijnë me brez dhe këmbëza elastike
  • Komode dhe të rehatshme
  • Kombinohen lehtësisht me triko dhe xhup
  • Lahen në cikël në 40°
 • Xhup dimëror Lavender 5,400 L
  4 vjeç5 vjec6 vjeç7 vjeç

  Xhupi dimëror Name It, për vajza, i përshtatshëm për moshat nga 4 deri 7 vjeç. Përshtatet në mënyrë perfekte për ditët e ftohta dhe me shi, mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe kapuç i cili mund të hiqet. Mbyllja është me zinxhir bashkë me dy xhepa në pjesën e përparme dhe një xhep anësor me zinxhir. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale.

  Karakteristikat:

  • Xhupi dimëror kundra ujit për fëmijë
  • Vjen me dizajn nuance plivando
  • Bërë me material cilësor 100% poliestër
  • Lahet në temperaturë 30°
  • Kapuçi mund të hiqet dhe mëngët janë elastike
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • I përshtatshëm për moshat nga 4 deri në 7 vjeç
 • Xhup dimëror Spice 4,600 L
  4 vjeç6 vjeç

  Xhupi dimëror Name It, për djem dhe vajza, i përshtatshëm për moshat nga 4 deri 7 vjeç. Përshtatet në mënyrë perfekte për ditët e ftohta dhe me shi, mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe kapuç i cili mund të hiqet. Mbyllja është me zinxhir bashkë me dy xhepa në pjesën e përparme. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale.

  Karakteristikat:

  • Xhupi dimëror kundra ujit për fëmijë
  • Vjen me dizajn nuance portokalli
  • Bërë me material cilësor 100% poliestër
  • Lahet në temperaturë 30°
  • Kapuçi mund të hiqet dhe mëngët janë elastike
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • I përshtatshëm për moshat nga 4 deri në 7 vjeç
 • Xhup- I zi 7,800 L
  11 vjeç12 vjeç

  Xhupi dimorër Name It, për djem dhe vajza, është i përshtatshëm për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me detaje në pjesën e përparme dhe me ngjyrë nuance të zezë. Përshtatet në mënyrë perfekte për ditët e ftohta dhe me shi, mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe kapuç i cili mund të hiqet. Mbyllja është me zinxhir dhe ka tre xhepa në pjesën e përparme. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale.

  Karakteristikat:

  • Xhupi dimëror kundra ujit për vajza dhe djem
  • Vjen me dizajn ngjyrë nuance të zezë
  • Bërë me material cilësor 100% poliestër
  • Kapuçi mund të hiqet dhe mëngët janë elastike
  • Ka tre xhepa në pjesën e përparme për të mbajtur duart ose aksesorë
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • I përshtatshëm për moshat nga 8 deri në 14 vjeç
 • Pantallona- Dark Sapphire 3,300 L
  8 vjeç9 vjeç10 vjeç11 vjeç12 vjeç

  Pantallona, ngjyrë dark sapphire, super të buta, bërë nga material pambuku. Pantallonat vijnë me prerje normale,  bel të lartë dhe me xhepa nga të dyja anët, para dhe pas. Mund të kombinohen lehtësisht me një triko ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri. Një detaj i veçantë është palosja e këmbëzave.

  Karakteristikat:

  • Pantallona ngjyrë dark sapphire
  • Bërë nga material 100% pambuk
  • Me prerje normale dhe bel të lartë
  • Komode
  • Për moshat nga 8 deri në 14 vjeç
  • Lahen në proces në 30°C
 • Xhinse 2,700 L
  8 vjeç9 vjeç10 vjeç12 vjeç13 vjeç

  Xhinse, ngjyrë blu, super të buta, bërë nga material pambuku. Xhinsat vijnë me prerje normale, testemel të lartë dhe me xhepa nga të dyja anët, para dhe pas. Mund të kombinohen lehtësisht me një triko ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Xhinse ngjyrë blu
  • Bërë nga material 100% pambuk
  • Me prerje normale
  • Komode
  • Për moshat nga 8 deri në 14 vjeç
  • Lahen në proces në 30°C
 • Xhup 5,400 L5,800 L
  4 vjeç5 vjeç6 vjeç7 vjeç8 vjeç

  Xhup për fëmijë i përshtatshëm për moshat 4 dhe 14  vjeç, nuancë ulliri,  i papërshkueshëm nga uji, me kapuç dhe bërë me material prej poliesteri. Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe preçina për të mos lejuar erën dhe për të ofruar mbrojtje maksimale. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme është tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale. Falë materialeve të ajrosshme, nuk lejon mbinxehjen apo djerësitjen. Vjen me dy xhepa të përparëm dhe një xhep anësor krahu, mbyllur me zinxhir. Mëngët janë copë dhe elastike.

  Karakteristikat:

  • Xhup për fëmijë i përshtatshëm për moshat 4 dhe 14  vjeç
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe preçina
  • Vjen me dy xhepa të përparëm dhe një xhep anësor krahu
  • Mëngët janë copë dhe elastike
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • Materiali i ajrosshëm nuk lejon nuk lejon mbinxehjen apo djerësitje
  • Bërë nga materiali 100% poliester
  • Larje në cikël në 30 grade
 • Triko e thurur- Burnished Lilac 4,600 L
  6 vjeç7-8 vjeç9-10 vjeç11-12 vjeç13-14 vjeç

  Triko e thurur, ngjyrë nuance rozë, super e butë, bërë nga materiale miks. Vjen me një dizajn me prerje normale, me jakë grykë v dhe me hapje të përparme me kopsa. Mund të kombinohet lehtësisht me bluze ose xhup për një veshje të rehatshme vjeshte ose dimri.

  Karakteristikat:

  • Triko e thurur
  • Bërë nga materiale 60% akrilik, 30% poliester, 7% poliamid, 3% lana
  • Komode dhe ofron ngrohtësi
  • Kombinohet lehtësisht me bluza dhe xhup
  • Larje në cikël në 40 gradë
  • Për moshat nga 6 deri në 14 vjeç

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories