30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Set makijazhi 5,900 L

  Ky set makijazhi dhe manikyrësh ka gjithçka. Një dritë dhe një xham zmadhues për të lyer më saktë thonjtë tuaj. një tharëse flokësh për t’i tharë më shpejt, karta me 30 dizajne, tetë manikyr dhe shumë aksesorë. Zgjidhni dizajnin tuaj, riprodhoni atë hap pas hapi dhe merrni manikyrën tuaj origjinal dhe në modë.

  Karakteristikat:

  • Ky set makijazhi dhe manikyrësh ka gjithçka
  • Argëtuese
  • Perfekte për dizajne me stil

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +8 vjeç
  • Përmasat e paketimit: 30 x 30 x 15 cm

  Ka stok

 • Kuti Dhurate Snails 7,800 L

  Me kutinë dhuratë, Snails Pro Gift Box, çdo vajzë do ishte super e lumtur.  Një kuti dhuratë që përmban thuajse çdo gjë, për tu mrekulluar me modele të ndryshme. Përfshin dy ndarës për gishtat, 6 nuanca, Raspberry Pie, Prince Frog, Lollipop, Lily, Pink Bang, Top Coat dhe një leckë larëse. Një ide e bukur dhe e veçantë dhurate

  Karakteristikat:

  • Formula franceze
  • 100% jo toksike – pa parfum, parabene ose substanca të tjera toksike
  • Me bazë uji
  • Pa erë
  • Tharje e shpejtë
  • Lehtë për tu hequr me ujë dhe sapun

  Të dhënat teknike:

  • Mosha e rekomanduar: +5 vjeç

   

  Ka stok

 • Manikyri Goat – Rose 900 L

  Rose është manikyri i parë i thonjve për adoleshentët, me ujë trëndafili dhe vitamina. Koleksioni i ri Rose është me bazë uji, pa erë dhe pa përbërës të dëmshëm. Manikyri është i pasuruar me ujë trëndafili, biotinë dhe vitaminë C. Ajo vjen në nuanca të ndryshme  për t’iu përshtatur të gjitha kërkesave dhe pëlqimeve.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.0750 kg

  Ka stok

 • Manikyri I`m Basic – Rose 900 L

  Rose është manikyri i parë i thonjve për adoleshentët, me ujë trëndafili dhe vitamina. Koleksioni i ri Rose është me bazë uji, pa erë dhe pa përbërës të dëmshëm. Manikyri është i pasuruar me ujë trëndafili, biotinë dhe vitaminë C. Ajo vjen në nuanca të ndryshme  për t’iu përshtatur të gjitha kërkesave dhe pëlqimeve.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.0750 kg

  Ka stok

 • Tatuazhe Për Fytyrën – Macja E Mesnatës 600 L

  Nxiteni imagjinatën, argëtohuni pafund dhe ndryshoni look-un tuaj në minutë. Seti me tatuazhet e fytyrë ju jep mundësi të ndryshoni lookun tuaj në raste ditëlindjesh, festash në kopësht ose në shkollë.  Nuk janë të dëmshme për lëkurën dhe hiqen shumë lehtë më pas. Madje edhe për orë argëtimi dhe lojrash në shtëpi

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Hiqen dhe vihen lehtësisht

  Ka stok

 • Thonjtë me Ngjitje – Zebra Rozë 400 L

  Nxiteni imagjinatën, argëtohuni pafund dhe zbukurojini thonjtë në moment. Thonjtë me ngjitje Snails janë një mënyrë e sigurt dhe më e lehtë për vajzat  për të rregulluar thonjtë e tyre. Nuk ka kohë për manikyr? Është e thjeshtë, me thonjtë me ngjitje keni thonj të bukur në një çast.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Përmban dizajne unike

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Thonjtë me ngjitje – Blu 400 L

  Nxiteni imagjinatën, argëtohuni pafund dhe zbukurojini thonjtë në moment. Thonjtë me ngjitje Snails janë një mënyrë e sigurt dhe më e lehtë për vajzat  për të rregulluar thonjtë e tyre. Nuk ka kohë për manikyr? Është e thjeshtë, me thonjtë me ngjitje keni thonj të bukur në një çast.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Përmban dizajne unike

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Stickers Për Thonjt – Rosaket E Vegjel 400 L

  Nxiteni imagjinatën, argëtohuni pafund dhe zbukurojini thonjtë me ngjitësit me dizajne shumëngjyrëshe. Unicorn përmban figura rosakësh simpatikë dhe të bukur.  Ngjitëset e thonjve janë 100% të sigurta dhe jo të dëmshme për fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Përmban dizajne unike

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.005 kg

  Ka stok

 • Stickers Për Thonjt – Unicorn 400 L

  Nxiteni imagjinatën, argëtohuni pafund dhe zbukurojini thonjtë me ngjitësit me dizajne shumëngjyrëshe. Unicorn përmban figura njërbirëshish të bukur dhe shumëngjyrësh.  Ngjitëset e thonjve janë 100% të sigurta dhe jo të dëmshme për fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Përmban dizajne unike

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.005 kg

  Ka stok

 • Tatuazhe Për Fytyrën – Mbretëresha E Zemrave 600 L

  Nxiteni imagjinatën, argëtohuni pafund dhe ndryshoni look-un tuaj në minutë. Seti me tatuazhet e fytyrë ju jep mundësi të ndryshoni lookun tuaj në raste ditëlindjesh, festash në kopësht ose në shkollë.  Nuk janë të dëmshme për lëkurën dhe hiqen shumë lehtë më pas. Madje edhe për orë argëtimi dhe lojrash në shtëpi

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Hiqen dhe vihen lehtësisht

  Ka stok

 • Set me 7 Snails mini 2,900 L

  Set me 7 Snails mini, koleksion që do të adhurohet nga fëmijët, është perfekt për tu marrë me vete në udhëtime. Ky paketim përmban 7 ngjyra shumë të dashura, për 7 aktivitete të ndryshme. Lustruesit janë praktik, të lehtë, me dizajn super tërheqës dhe mund të vendosen kudo.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Shishet e ambalazhit janë të riciklueshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Paketimi: 7 copë
  • Sasia: 7 ml

   

  Ka stok

 • Snails mini – Kutia e Krishtlindjes 2,000 L

  Snails mini Christmas 3 pack, tani ofrohen edhe me përmasa mini, që janë perfekte për tu marrë me vete në udhëtime. Ky paketim përmban tre ngjyra shumë të dashura, Ladybird, Frost Queen dhe Prince Frog. Lustruesit janë praktik, të lehtë, me dizajn super tërheqës dhe mund të vendosen kudo.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Shishet e ambalazhit janë të riciklueshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Paketimi: 3 copë
  • Sasia: 7 ml

   

  Ka stok

 • Snails mini – Kutia E 80’s Disco 2,000 L

  Snails mini 80’s Disco 3 pack, tani ofrohen edhe me përmasa mini, që janë perfekte për tu marrë me vete në udhëtime. Ky paketim përmban tre ngjyra shumë të dashura,  Ariel, Baby Cloud dhe Hope. Lustruesit janë praktik, të lehtë, me dizajn super tërheqës dhe mund të vendosen kudo.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Shishet e ambalazhit janë të riciklueshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Paketimi: 3 copë
  • Sasia: 7 ml

   

  Ka stok

 • Xixa Për Flokët Dhe Trupin- Gold 1,500 L

  Shkëlqyes trupi dhe flokësh është perfekt për të krijuar pamje super të bukura, si tek flokët, trupi, por edhe tek fytyra. Shkëlqyesi mund të përdoret për festa të ndryshme ditëlindjesh, piknik, festa në kopësht ose shkollë, por edhe për “shfrenim” imangjinate në shtëpi. Por, jo vetëm kaq, Hair & Body Glitter është i cilësisë kozmetike më të lartë,  miqësore me mjedisin dhe nuk është i dëmshëm.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Mund ta përdorin edhe të rriturit

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.070 kg

  Ka stok

 • Xixa Për Flokët Dhe Trupin- White Magic 1,500 L

  Shkëlqyes trupi dhe flokësh është perfekt për të krijuar pamje super të bukura, si tek flokët, trupi, por edhe tek fytyra. Shkëlqyesi mund të përdoret për festa të ndryshme ditëlindjesh, piknik, festa në kopësht ose shkollë, por edhe për “shfrenim” imangjinate në shtëpi. Por, jo vetëm kaq, Hair & Body Glitter është i cilësisë kozmetike më të lartë,  miqësore me mjedisin dhe nuk është i dëmshëm.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Mund ta përdorin edhe të rriturit

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.070 kg

  Ka stok

 • OMG Rozë 900 L

  OMG Rozë

   

  është manikyri i parë i thonjve për adoleshentët 100% natyral. Koleksioni i OMG vjen me bazë uji, pa erë dhe pa përbërës të dëmshëm. Vjen në nuanca të ndryshme  për t’iu përshtatur të gjitha kërkesave dhe pëlqimeve.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.030 kg

  Ka stok

 • OMG Blu 900 L

  OMG Blu është manikyri i parë i thonjve për adoleshentët 100% natyral. Koleksioni i OMG  vjen me bazë uji, pa erë dhe pa përbërës të dëmshëm. Vjen në nuanca të ndryshme  për t’iu përshtatur të gjitha kërkesave dhe pëlqimeve.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.030 kg

  Ka stok

 • Manikyri – Disco Girl 1,100 L

  Manikyri Disco Girl, vjen në ngjyrë rozë me shkëlqim, për argëtim pafund dhe siguri maksimale. Është një nga manikyrat më të sigurt që do të gjeni kudo në botë. Formula përbëhet nga ujë (52%), polimer akrilik dhe ngjyra jo toksike. Shishet janë të gjitha shumë tërheqëse dhe të pajisura me një unazë të lezetshme për fëmijë në formën e një rrethi me harqe të vogla të adhurueshme. Hiqen lehtë, mjafton që fëmijët të fërkojnë duart me ujë dhe sapun  për ta hequr  dhe më pas të ri-fillojë të luajnë me ngjyra të reja nga e para.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Shishet e ambalazhit janë të riciklueshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 0.050 kg

   

  Ka stok

 • Manikyri – Love is… 1,100 L

  Manikyri Love is, me një të kuqe të guximshme dhe të flaktë, për argëtim pafund dhe siguri maksimale. Është një nga manikyrat më të sigurt që do të gjeni kudo në botë. Formula përbëhet nga ujë (52%), polimer akrilik dhe ngjyra jo toksike. Shishet janë të gjitha shumë tërheqëse dhe të pajisura me një unazë të lezetshme për fëmijë në formën e një rrethi me harqe të vogla të adhurueshme. Hiqen lehtë, mjafton që fëmijët të fërkojnë duart me ujë dhe sapun  për ta hequr  dhe më pas të ri-fillojë të luajnë me ngjyra të reja nga e para.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Shishet e ambalazhit janë të riciklueshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 0.050 kg

   

  Ka stok

 • Manikyri – Secret Diary 1,100 L

  Manikyri Secret Diary, në një ngjyrë fuchsia e gjallë. Fuchsia është një ngjyrë e qetë e cila ofron ndjenja të kujdesit, butësisë, vetëvlerësimit, dashurisë, aromën dhe çdo gjë të këndshme, për argëtim pafund dhe siguri maksimale. Është një nga manikyrat më të sigurt që do të gjeni kudo në botë. Formula përbëhet nga ujë (52%), polimer akrilik dhe ngjyra jo toksike. Shishet janë të gjitha shumë tërheqëse dhe të pajisura me një unazë të lezetshme për fëmijë në formën e një rrethi me harqe të vogla të adhurueshme. Hiqen lehtë, mjafton që fëmijët të fërkojnë duart me ujë dhe sapun  për ta hequr  dhe më pas të ri-fillojë të luajnë me ngjyra të reja nga e para.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Shishet e ambalazhit janë të riciklueshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 0.050 kg

   

  Ka stok

 • Manikyri – Candy Floss 1,100 L

  Manikyri Candy Floss, përfaqëson ëmbëlsinë, aromën dhe çdo gjë të këndshme, për argëtim pafund dhe siguri maksimale. Është një nga manikyrat më të sigurt që do të gjeni kudo në botë. Formula përbëhet nga ujë (52%), polimer akrilik dhe ngjyra jo toksike. Shishet janë të gjitha shumë tërheqëse dhe të pajisura me një unazë të lezetshme për fëmijë në formën e një rrethi me harqe të vogla të adhurueshme. Hiqen lehtë, mjafton që fëmijët të fërkojnë duart me ujë dhe sapun  për ta hequr  dhe më pas të ri-fillojë të luajnë me ngjyra të reja nga e para.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Shishet e ambalazhit janë të riciklueshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 0.050 kg

   

  Ka stok

 • Manikyri – Marmaid 1,100 L

  Manikyri Marmaid, për argëtim pafund dhe siguri maksimale. Është një nga manikyrat më të sigurt që do të gjeni kudo në botë. Formula përbëhet nga ujë (52%), polimer akrilik dhe ngjyra jo toksike. Shishet janë të gjitha shumë tërheqëse dhe të pajisura me një unazë të lezetshme për fëmijë në formën e një rrethi me harqe të vogla të adhurueshme. Hiqen lehtë, mjafton që fëmijët të fërkojnë duart me ujë dhe sapun  për ta hequr  dhe më pas të ri-fillojë të luajnë me ngjyra të reja nga e para.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës
  • Janë të sigurtë
  • Janë me bazë uji
  • Nuk përmbajnë parabene
  • Shishet e ambalazhit janë të riciklueshme
  • Janë miqësore me mjedisin
  • Nuk janë testuar tek kafshët

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 0.050 kg

   

  Ka stok

 • Pikturojmë Fytyrën Me Ngjyrat E Natyrës 1,400 L

  Paleta e makijazhit të fytyrës, Pikturojmë fytyrën me ngjyrat e natyrës, vjen me 6 ngjyra të naturale. Materialet përbërëse janë me cilësi të lartë dhe plotësojnë standardet për kozmetikë. Vajzat do të argëtohen pafund, duke provuar ngjyra të ndryshme, pasi pastrohen lehtësisht me sapun dhe ujë. Paleta e makijazhit përmban 6 ngjyra, 1 sfungjer dhe 1 penel.

  Karakteristikat:

  • Paleta e makijazhit të fytyrës, Sweet Face Paints, vjen me 6 ngjyra natyrale
  • Materialet përbërëse janë me cilësi të lartë dhe plotësojnë standardet për kozmetikë
  • Përmban 6 ngjyra, 1 sfungjer dhe 1 penel
  • Pastrohen lehtësisht me sapun dhe ujë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 16 x 10 x 2 cm
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Pikturojmë Fytyrën Me Ngjyrat E Ëmbla 1,400 L

  Paleta e makijazhit të fytyrës, Pikturojmë fytyrën me ngjyrat e ëmbla, vjen me 6 ngjyra të ëmbla. Materialet përbërëse janë me cilësi të lartë dhe plotësojnë standardet për kozmetikë. Vajzat do të argëtohen pafund, duke provuar ngjyra të ndryshme, pasi pastrohen lehtësisht me sapun dhe ujë. Paleta e makijazhit përmban 6 ngjyra, 1 sfungjer dhe 1 penel.

  Karakteristikat:

  • Paleta e makijazhit të fytyrës, Sweet Face Paints, vjen me 6 ngjyra të ëmbla
  • Materialet përbërëse janë me cilësi të lartë dhe plotësojnë standardet për kozmetikë
  • Përmban 6 ngjyra, 1 sfungjer dhe 1 penel
  • Pastrohen lehtësisht me sapun dhe ujë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 16 x 10 x 2 cm
  • Mosha: +3 vjeç

  S’ka stok

 • Shkëlqyes Buzësh – Caramel Candy 1,200 L

  Lollips- Caramel Candy janë shkëlqyes buzësh për fëmijë. Këta shkëlqyes buzësh të vegjël, me ngjyra dhe shumë të këndshëm, janë me përbërës cilësorë, jo të dëmshëm dhe super argëtues për vajzat për të bërë kombinime me veshjen ose me ngjyruesit e thonjëve.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.027 kg

   

  Ka stok

 • Shkëlqyes Buzësh- Toffee Apples 1,200 L

  Lollips- Toffee Apples janë shkëlqyes buzësh për fëmijë. Këta shkëlqyes buzësh të vegjël, me ngjyra dhe shumë të këndshëm, janë me përbërës cilësorë, jo të dëmshëm dhe super argëtues për vajzat për të bërë kombinime me veshjen ose me ngjyruesit e thonjëve.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.027 kg

   

  Ka stok

 • Shkëlqyes Buzësh- Rainbow Swirl 1,200 L

  Lollips- Rainbow Swirl janë shkëlqyes buzësh për fëmijë. Këta shkëlqyes buzësh të vegjël, me ngjyra dhe shumë të këndshëm, janë me përbërës cilësorë, jo të dëmshëm dhe super argëtues për vajzat për të bërë kombinime me veshjen ose me ngjyruesit e thonjëve.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.027 kg

   

  Ka stok

 • Shkëlqyes Buzësh- Pop Tart 1,200 L

  Lollips- Pop Tart janë shkëlqyes buzësh për fëmijë. Këta shkëlqyes buzësh të vegjël, me ngjyra dhe shumë të këndshëm, janë me përbërës cilësorë, jo të dëmshëm dhe super argëtues për vajzat për të bërë kombinime me veshjen ose me ngjyruesit e thonjëve.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Lehtë për t’u hequr vetëm me ujë dhe sapun dhe në përputhje me ligjet evropiane të kozmetikës

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.027 kg

   

  Ka stok

 • Tatuazhe Për Trupin – Bizhutë Neon 900 L

  Nxiteni imagjinatën, argëtohuni pafund dhe ndryshoni look-un tuaj në minutë. Seti me tatuazhet e bizhuve neon ju jep mundësi të ndryshoni lookun tuaj në raste ditëlindjesh, festash në kopësht ose në shkollë.  Madje ngjyrat e pafundme dhe të dukshme natën e bëjnë akoma më entuziazmuese. Nuk janë të dëmshme për lëkurën dhe hiqen shumë lehtë më pas. Madje edhe për orë argëtimi dhe lojrash në shtëpi. Seti përmban 22 copë tatuazhe të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Hiqen dhe vihen lehtësisht

  Ka stok

 • Tatuazhe Për Trupin – Bizhutë Metalike 900 L

  Nxiteni imagjinatën, argëtohuni pafund dhe ndryshoni look-un tuaj në minutë. Seti me tatuazhet e bizhuve metalike ju jep mundësi të ndryshoni lookun tuaj në raste ditëlindjesh, festash në kopësht ose në shkollë.  Nuk janë të dëmshme për lëkurën dhe hiqen shumë lehtë më pas. Madje edhe për orë argëtimi dhe lojrash në shtëpi. Seti përmban 25 copë tatuazhe të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Janë të cilësisë superiore
  • Nuk përmbajnë  materiale të dëmshme
  • Hiqen dhe vihen lehtësisht

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories