30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Çizme termale shiu- Bats Khaki 7,800 L
  2729

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë me push për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Kanë një dizajn me ngjyrë të kaki dhe printe me lakuriqë nate. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

   

  • Çizme termike shiu për fëmijë
  • Veshje e brëndshme me push që i mban këmbët ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen
  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
 • Çizme termale shiu- Mason Horses 7,800 L
  2223242527

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë me push për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Kanë një dizajn me ngjyrë të ëmbë rozë dhe printe me kuaj. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

   

  • Çizme termike shiu për fëmijë
  • Veshje e brëndshme me push që i mban këmbët ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen
  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
 • Çizme termale shiu- Bets Khaki 7,200 L
  222327

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë me push për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

   

  • Çizme termike shiu për fëmijë
  • Veshje e brëndshme me push që i mban këmbët ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen
  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
 • Çizme termale shiu- Tuscany Rose 7,200 L
  26272829

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë me push për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

   

  • Çizme termike shiu për fëmijë
  • Veshje e brëndshme me push që i mban këmbët ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen
  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
 • Golf me mburojë kraharori Vilo 3,400 L
  Golden CaramelNavy Blue
  1-5Y6-10 Y

  Vogëlushët nuk do t’i druhen ditëve të dimrit falë kësaj mburoje për kraharorin me qafë. I realizuar me materiale super të buta që nuk irritojnë lëkurat e ndjeshme dhe janë antialergjike. Vishet dhe hiqet me lehtësi falë hapjes me zinxhir.

   

  • Golf me mburojë kraharori
  • I përshtatshëm për vajza dhe djem
  • Super i butë dhe i ngrohtë
  • Hiqet dhe vishet me lehtësi
  • Hapje me zinxhir
  • 2 ngjyra të ndryshme
  • Materiali: 100 % poliestër e ricikluar, e çertifikuar me standardin OEKOTEX® 100
 • Kapuç Gina- Tuscany Rose Mix 3,100 L
  1/2 Y3/4 Y

  Kapuç  i thurur, për ti mbajtur ngrohtë fëmijët gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Kapuçi përveç materialit, pambuk organik, mbulon mirë edhe pjesën e veshëve.

  • I bërë nga material 100% pambuk
  • Mban ngrohtë gjatë ditëve të ftohta
  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
 • Kapuç Classic- Navy mix 3,100 L
  1/2 Y3/4 Y

  Kapuç  i thurur, për ti mbajtur ngrohtë fëmijët gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Kapuçi përveç materialit, pambuk organik, mbulon mirë edhe pjesën e veshëve.

  • I bërë nga material 100% pambuk
  • Mban ngrohtë gjatë ditëve të ftohta
  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
 • Xhup dimëror Palle Puffer Down- Bats/ Khaki 19,200 L
  110116128

  Xhup dimëror Palle Puffer Down- Bats/ Khaki, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot stil, kundra ujit, mbyllje me zinxhir dhe kapuç të heqshëm.

  • Xhup dimëror kundër ujit
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri
  • Me mbyllje me zinxhir
  • Dizajn plot stil
  • Kapuç i heqshëm

   

   

   

 • Xhup dimëror- Palle Army Brown Multi Mix 19,200 L
  98104116128

  Xhup i kthyeshëm Palle Puffer Down, Army brown multi mix, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot ngjyra, mund të vishet nga të dyja anët dhe ka një kapuç të heqshëm.

  • Xhup i kthyeshëm
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri të ricikluar
  • Kundra ujit dhe erës
  • Dizajn plot stil dhe ngjyra
  • Kapuçi është i heqshëm

   

   

   

 • Xhup dimëror Anemone Down Puffer- Peach Sandy 19,200 L
  110128134140

  Xhup dimëror Anemone Down Puffer, Peach Sandy, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot stil, kundra ujit, mbyllje me zinxhir, me jakë të lartë me detaje.

  • Xhup dimëror kundër ujit
  • Me shtresë rezistente ndaj ujit BIONIC FINISH®
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri
  • Me mbyllje me zinxhir
  • Dizajn plot stil

   

   

   

 • Xhup dimëror Monster/ Koala 19,200 L
  688092104

  Xhup dimëror Monster/ Koala, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot stil, kundra ujit, mbyllje me zinxhir dhe kapuç të heqshëm.

  • Xhup dimëror kundër ujit
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri
  • Me mbyllje me zinxhir
  • Dizajn plot stil
  • Kapuç i heqshëm

   

   

   

 • Xhup dimëror Jacket Horses- Dark Rosetta 19,200 L
  748092104128

  Xhup dimëror Jacket Horses- Dark Rosetta, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot stil, kundra ujit, mbyllje me zinxhir dhe kapuç të heqshëm.

  • Xhup dimëror kundër ujit
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri
  • Me mbyllje me zinxhir
  • Dizajn plot stil
  • Kapuç i heqshëm

   

   

   

 • Xhup dimëror Polle Down- Classic navy 19,200 L
  68748086

  Xhup dimëror Polle Down, Classic navy, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot stil, kundra ujit, mbyllje me zinxhir dhe kapuç të heqshëm.

  • Xhup dimëror kundër ujit
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri
  • Me mbyllje me zinxhir
  • Dizajn plot stil
  • Kapuç i heqshëm

   

   

   

 • Xhup i kthyeshëm Jackson- Whale Blue Multi Mix 12,000 L
  808698122

  Xhup i kthyeshëm Jakcson, Whale Blue multi mix, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot stil, mund të vishet nga të dyja anët dhe ka kapuç.

  • Xhup i kthyeshëm
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri
  • Me mbyllje me zinxhir
  • Dizajn plot stil

   

   

   

 • Xhup i kthyeshëm Jackson- Tuscany Rose Mix 12,000 L
  80104110116122

  Xhup i kthyeshëm Jakcson, Turcany Rose mix, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot stil, mund të vishet nga të dyja anët dhe ka kapuç.

  • Xhup i kthyeshëm
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri
  • Me mbyllje me zinxhir
  • Dizajn plot stil

   

   

   

 • Xhup i kthyeshëm Paloma- Whale blue multi mix 25,200 L
  104116

  Xhup i kthyeshëm Paloma, Whale blue multi mix, perfekt për ditët me shi dhe të ftohta.  Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Me miksim materialesh poliestër të ricikluar dhe kundra ujit. Xhupi vjen me një dizajn plot ngjyra, mund të vishet nga të dyja anët dhe ka një kapuç të heqshëm.

  • Xhup i kthyeshëm
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë prej poliesteri të ricikluar
  • Kundra ujit dhe erës
  • Dizajn plot stil dhe ngjyra
  • Kapuçi është i heqshëm

   

   

   

 • Xhaketa e butë Nolan- Tuscany rose multi mix 9,000 L
  92104110

  Xhaketë e butë Nolan Tuscany rose multi mix me material 100% poliestër i ricikluar. Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Përmban një jakë të lartë për mbrojtje shtesë ndaj të ftohtit dhe xhepa shtesë për të futur duart.

  • Xhaketë e butë
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë
  • Mbyllja me zinxhir YKK
  • Dizajn plot stil
  • Lahet në 30 gradë në lavatriçe

   

 • Xhaketa e butë Nolan- Mist / Army brown 9,000 L
  9298104110116

  Xhaketë e butë Nolan Army Brown me material 100% poliestër i ricikluar. Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Përmban një jakë të lartë për mbrojtje shtesë ndaj të ftohtit dhe xhepa shtesë për të futur duart.

  • Xhaketë e butë
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë
  • Mbyllja me zinxhir YKK
  • Dizajn plot stil
  • Lahet në 30 gradë në lavatriçe

   

 • Xhaketa e butë Nolan- Army Brown 9,000 L14,400 L
  3436389298

  Xhaketë e butë Nolan Army Brown me material 100% poliestër i ricikluar. Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit. Përmban një jakë të lartë për mbrojtje shtesë ndaj të ftohtit dhe xhepa shtesë për të futur duart.

  • Xhaketë e butë
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë
  • Mbyllja me zinxhir YKK
  • Dizajn plot stil
  • Lahet në 30 gradë në lavatriçe

   

 • Kapuç për vogëlushët- Sandy 3,100 L
  1/2 Y6/9 M9/12 M

  Kapuç  i thurur, për ti mbajtur ngrohtë vogëlushët gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Kapuçi përveç materialit, pambuk organik, mbulon mirë edhe pjesën e veshëve.

   

  • I bërë nga material 100% pambuk organik
  • Mban ngrohtë gjatë ditëve të ftohta
  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
 • Kapuç Gina Beanie- White Blue 3,100 L
  1/2 Y3/4 Y

  Kapuç  i thurur, për ti mbajtur ngrohtë fëmijët gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Kapuçi përveç materialit, pambuk organik, mbulon mirë edhe pjesën e veshëve.

   

  • I bërë nga material 100% pambuk
  • Mban ngrohtë gjatë ditëve të ftohta
  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
 • Kapuç Gina Beanie- Sandy 3,100 L
  1/2 Y3/4 Y

  Kapuç  i thurur, për ti mbajtur ngrohtë fëmijët gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Kapuçi përveç materialit, pambuk organik, mbulon mirë edhe pjesën e veshëve.

   

  • I bërë nga material 100% pambuk
  • Mban ngrohtë gjatë ditëve të ftohta
  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
 • Xhaketa e butë Nolan- Mega leo/ Oat mix 14,400 L
  3840

  Xhaketë e butë Nolan- Mega leo/ Oat mix me material 100% poliestër i ricikluar. Falë dizajnit dhe materialit ofron ngrohtësi, rehati maksimale dhe është ideale për periudhën e dimrit.

  • Xhaketë e butë
  • Perfekte si veshje dimërore
  • Material super i butë
  • Dizajn plot stil
  • Lahet në 30 gradë në lavatriçe

   

 • Rroba banje trup- Navy/Red 4,900 L5,500 L
  5 vjec12 vjeç

  Sezoni i verës s’do të kishte kuptim pa një palë rroba banjo të bukura dhe të rehatshme. Ky model trup i sjellë nga Petit Bateau përveçse i bukur estetikisht siguron gjithashtu mbrojtje ndaj rrezeve të dëmshme ultravioletë.

   

  • Rroba banje trup për vajza
  • Dizajn me prerje në formë V në pjesën e kurrizit
  • Me mbrojtje ndaj rrezeve ultravioletë UVA & UVB 50+
  • Materiali: 78% Poliamid 22% elastan
 • Atlete kanavace Keep- Stripe Garden green 8,600 L
  2526282930

  Atlete që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me ngjitje. Vijnë me dizajn super të bukur, janë super të buta dhe të rehatshme. Pjesa e sipërme është lëkure dhe sholla me gomë TPR i bën ato perfekte për fëmijët.

  • Atlete me dizajn plot ngjyra
  • Me dizajn me vija dhe qafë të gjatë
  • Hapje me ngjitje
  • Super të buta
  • Super komode
  • Punuar me dorë
  • Shollë gome TPR
 • Sandale verore lëkure Grainy- Blue Fog 15,600 L
  23242526

  Sandale lëkure verore me dizajn inovativ dhe me materiale që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me kapëse. Vijnë me dizajn super të bukur, ngjyrë nuance blue të çelët dhe janë super të buta dhe të rehatshme. Janë të bëra prej 100% lëkurë dhe tabani prej materiali TPR.

  • 100% lëkurë dhe tabani prej materiali TPR
  • Ngjyra verore
  • Praktike dhe funksionale

   

 • Sandale verore lëkure Grainy- Khaki 15,600 L
  2122232425

  Sandale lëkure verore me dizajn inovativ dhe me materiale që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me kapëse. Vijnë me dizajn super të bukur, ngjyrë nuance kaki dhe janë super të buta dhe të rehatshme. Janë të bëra prej 100% lëkurë dhe tabani prej materiali TPR.

  • 100% lëkurë dhe tabani prej materiali TPR
  • Ngjyra verore
  • Praktike dhe funksionale

   

 • Sandale verore lëkure Grainy- Pale Tuscany 15,600 L
  23

  Sandale lëkure verore me dizajn inovativ dhe me materiale që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me kapëse. Vijnë me dizajn super të bukur, ngjyrë nuance roze dhe janë super të buta dhe të rehatshme. Janë të bëra prej 100% lëkurë dhe tabani prej materiali TPR.

  • 100% lëkurë dhe tabani prej materiali TPR
  • Ngjyra verore
  • Praktike dhe funksionale

   

 • Atlete kanavace Kim- Pale Tuscany 8,600 L
  2526293032

  Atlete që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me ngjitje. Vijnë me dizajn super të bukur, janë super të buta dhe të rehatshme. Pjesa e sipërme është lëkure dhe sholla me gomë TPR i bën ato perfekte për fëmijët.

  • Atlete me dizajn me ngjyrë nuance rozë
  • Me printe leopardësh
  • Hapje me ngjitje
  • Super të buta
  • Super komode
  • Punuar me dorë
  • Shollë gome TPR
 • Atlete kanavace Kim- Midnight Navy 8,600 L
  2627293031

  Atlete që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me ngjitje. Vijnë me dizajn super të bukur, janë super të buta dhe të rehatshme. Pjesa e sipërme është lëkure dhe sholla me gomë TPR i bën ato perfekte për fëmijët.

  • Atlete me dizajn me ngjyrë navy
  • Me printe leopardësh
  • Hapje me ngjitje
  • Super të buta
  • Super komode
  • Punuar me dorë
  • Shollë gome TPR
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories