26 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Kapuç pambuku me qafë – Whale Blue 1,650 L
  1-2 vjeç3- 4 vjeç5- 6 vjeç6- 9 muaj

  Kapuç për fëmijë me qafë për të qënë sa më të mbrojtur gjatë ditëve të ftohta të dimrit. I realizuar me 100 % pambuk organik, i sigurtë ndaj lëkurave delikate dhe antialergjik. Ky kapuç me dizajn dinosauri do të kthehet në aksesorin e preferuar të vogëlushëve tuaj!

  Karakteristikat:

  • Kapuç me qafë për djem
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët më të ftohta
  • Hiqet dhe vishet me lehtësi
  • Pambuk organik i butë dhe i sigurtë për lëkurat delikate

  Të dhëna teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 30°C
  • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar
 • Kapuç pambuku me qafë – Hunter Green 1,650 L
  1-2 vjeç3- 4 vjeç5- 6 vjeç

  Kapuç për fëmijë me qafë për të qënë sa më të mbrojtur gjatë ditëve të ftohta të dimrit. I realizuar me 100 % pambuk organik, i sigurtë ndaj lëkurave delikate dhe antialergjik. Ky kapuç me dizajn dinosauri do të kthehet në aksesorin e preferuar të vogëlushëve tuaj!

  Karakteristikat:

  • Kapuç me qafë për djem
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët më të ftohta
  • Hiqet dhe vishet me lehtësi
  • Pambuk organik i butë dhe i sigurtë për lëkurat delikate

  Të dhëna teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 30°C
  • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar
 • Mburojë kraharori me golf 1,860 L
  6-10 Y
  Hunter green multi mixTuscany roseTuscany rose multi mix

  Vogëlushët nuk do t’i druhen ditëve të dimrit falë kësaj mburoje për kraharorin me golf. I realizuar me lesh merino super të butë dhe të ngrohtë që nuk irriton lëkurën dhe është antialergjik. Vishet dhe hiqet me lehtësi mbi ç’do veshje si një golf normal.

  Karakteristikat:

  • Golf me mburojë kraharori
  • I përshtatshëm për vajza dhe djem
  • Lesh merino super i ngrohtë dhe i butë
  • Hiqet dhe vishet me lehtësi
  • 3 ngjyra të ndryshme

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % lesh merino i çertifikuar me standardin Oekotex 100
 • Golf me mburojë kraharori – Teddy 1,860 L
  Golden CaramelKhakiMidnight NavyMist
  6-10 Y

  Vogëlushët nuk do t’i druhen ditëve të dimrit falë kësaj mburoje për kraharorin me qafë. I realizuar me materiale super të buta që nuk irritojnë lëkurat e ndjeshme dhe janë antialergjike. Vishet dhe hiqet me lehtësi falë hapjes me zinxhir.

  Karakteristikat:

  • Golf me mburojë kraharori
  • I përshtatshëm për vajza dhe djem
  • Super i butë dhe i ngrohtë
  • Hiqet dhe vishet me lehtësi
  • Hapje me zinxhir
  • 5 ngjyra të ndryshme

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër e ricikluar, e çertifikuar me standardin OEKOTEX® 100
 • Dorashka me thurje – Të kuqe 1,320 L
  10-12 vjeç

  Dorashka me thurje, ideale për të mbajtur duart ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Janë super të buta dhe të ngrohta falë materialeve cilësore.

  Karakteristikat:

  • Dorashka me thurje për fëmijë
  • Materiali: 50% pambuk 50% akrilik
  • Super të buta dhe të ngrohta

  Këshilla:

  • Lajini në lavatriçe në cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues
 • Dorashka me thurje – Olive green 1,320 L
  6-8 vjeç10-12 vjeç

  Dorashka me thurje, ideale për të mbajtur duart ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Janë super të buta dhe të ngrohta falë materialeve cilësore.

  Karakteristikat:

  • Dorashka me thurje për fëmijë
  • Materiali: 50% lesh 50% akrilik
  • Super të buta dhe të ngrohta

  Këshilla:

  • Lajini në lavatriçe në cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues
 • Dorashka me thurje – Red 1,320 L
  10-12 vjeç

  Dorashka me thurje, ideale për të mbajtur duart ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Janë super të buta dhe të ngrohta falë materialeve cilësore.

  Karakteristikat:

  • Dorashka me thurje për fëmijë
  • Materiali: 50% lesh 50% akrilik
  • Super të buta dhe të ngrohta

  Këshilla:

  • Lajini në lavatriçe në cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues
 • Dorashka për djem – Blu 1,320 L
  10-12 vjeç

  Dorashka me thurje, ideale për të mbajtur duart ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Janë super të buta dhe të ngrohta falë materialeve cilësore.

  Karakteristikat:

  • Dorashka me thurje për fëmijë
  • Materiali: 50% lesh 50% akrilik
  • Super të buta dhe të ngrohta

  Këshilla:

  • Lajini në lavatriçe në cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues
 • Dorashka me fije lurex – Black 1,320 L
  10-12 vjeç

  Dorashka për vajza dhe djem të thurura me fije lurex, të përsosura për t’i mbajtur duart ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Ngjyra e bardhë dhe detajet me fije lurex i bëjnë lehtësisht të kombinueshme me ç’do veshje.

  Karakteristikat:

  • Dorashka për vajza dhe djem
  • Punim me thurje
  • Super të buta dhe të ngrohta
  • Materiali: 48% akrilik 48% lesh 2% fibër metalizuar 2% rreshtim poliamid
  • Astari: 100% poliestër

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues
 • Shall koke – Me fije lurex 1,590 L

  Shall koke në formë rrethi për vajza. I punuar me thurje, super i butë dhe i ngrohtë. Një mënyrë elegante dhe plot stil për të luftuar stinën e ftohtë dhe temperaturat e ulëta

  Karakteristikat:

  • Shall koke për vajza
  • Punim me thurje
  • Materiali: 49% lesh 49% akrilik 1% fije lurex 1% poliamid

  Këshilla:

  • Mos e hekurosni
  • Lajeni në lavatriçe me 40 °C
  • Mos përdorni zbardhues

  Ka stok

 • Kapuç me pompon – Cyan 1,410 L
  6-8 vjeç10-12 vjeç

  Kapuç me pompon nga Petit Bateau, super i butë dhe elegant. Do t’i mbajë fëmijët ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Kapuçi është i veshur me pellush në të gjithë pjesën e brëndshme dhe mbron jo vetëm kokën por edhe pjesën e veshëve.

  Karakteristikat:

  • Kapuç me pompon për vajza dhe djem
  • Materiali: 50% pambuk 50% akrilik
  • Super i butë dhe i ngrohtë

  Këshilla:

  • Larje në lavatriçe me cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues
 • Kapuç për vajza – Ivory 1,410 L
  3- 4 vjeç6-8 vjeç

  Kapuç për vajza super i butë dhe plot stil për t’i mbajtur ngrohtë vogëlushet tuaja edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Me një dizajn elegant me thurje gërshetash dhe pomponët e butë, ky kapuç do të zbukurojë ç’do veshje!

  Karakteristikat:

  • Kapuç me pomponë për vajza
  • Materiali: 49% lesh, 49% akrilik, 1% fibër metali, 1% poliamid
  • Super i butë, elegant dhe i ngrohtë

  Këshilla:

  • Lajeni në lavatriçe në cikël delikat me 30° C
  • Mos përdorni zbardhues
 • Kapuç – Bad hairday 540 L

  Kapuç elegant për fëmijë i markës BamBam, ideal për muajt e parë të vogëlushëve tuaj!  I bërë prej pambuku  të butë dhe të ngrohtë, ky kapuç është një ide dhurate e shkëlqyer për bebet e sapolindura.

  Karakteristikat:

  • Materiali: Pambuk

  Të dhënat teknike:

  • Perimetri i kokës: 13 cm
  • Lahet në 30 °
  • Mosha: 0-3 muajsh

  Ka stok

 • Kapuç – Perfect 540 L

  Kapuç elegant për fëmijë i markës BamBam, ideal për muajt e parë të vogëlushëve tuaj!  I bërë prej pambuku  të butë dhe të ngrohtë, ky kapuç është një ide dhurate e shkëlqyer për bebet e sapolindura.

  Karakteristikat:

  • Materiali: Pambuk

  Të dhënat teknike:

  • Perimetri i kokës: 13 cm
  • Lahet në 30 °
  • Mosha: 0-3 muajsh

  Ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Set – Dorashka/shall/kapuç 1,950 L
  10-12 vjeç

  Seti ideal për të përballuar ditët e ftohta të dimrit. Përmban një shall, një kapuç dhe një palë dorashka në ngjyrë të kuqe. Të bukura, të ngrohta e të buta, këto janë aksesorët qe s’duhet të mungojnë asnjëherë në garderobën e ç’do fëmije.

  Karakteristika:

  • Komplet dimri për fëmijë
  • Përmban 1 shall, 1 kapuç dhe një palë dorashka
  • Të buta dhe super të ngrohta
  • Ide dhurate fantastike

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat 30 ° C
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Dorashka me fije lurex – White 1,320 L
  10-12 vjeç

  Dorashka për vajza dhe djem të thurura me fije lurex, të përsosura për t’i mbajtur duart ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Ngjyra e bardhë dhe detajet me fije lurex i bëjnë lehtësisht të kombinueshme me ç’do veshje.

  Karakteristikat:

  • Dorashka për vajza dhe djem
  • Punim me thurje
  • Super të buta dhe të ngrohta
  • Materiali: 48% akrilik 48% lesh 2% fibër metalizuar 2% rreshtim poliamid
  • Astari: 100% poliestër

  Këshilla:

  • Larje në cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Kapuç me fije lurex & pompon – Black 1,320 L
  6-8 vjeç

  Kapuç për vajza i thurur me fije lurex, i për t’i mbajtur vogëlushet tuaja ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Super i butë dhe i ngrohtë si dhe lehtësisht i kombinueshëm me ç’do veshje.

  Karakteristikat:

  • Kapuç me 2 pompon për vajza
  • Materiali: 49% lesh 49% akrilik 1% fije metalike 1% rreshtim poliamid 100% poliestër
  • I punuar me shtiza dhe me fije lurex
  • Super i butë dhe i ngrohtë

  Këshilla:

  • Larje në lavatriçe me cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • -70%LimitedSold Out
  Shall koke për vajza – Panna 1,590 L

  Shall koke për vajza në formë rrethi, me punim të gërshetuar. Super i butë, i ngrohtë dhe elegant, ky shall do t’i mbajë ngrohtë vogëlushet tuaja pa hequr dorë nga stili. Një aksesor i vyer për ditët e ftohta të dimrit.

  Karakteristikat:

  • Shall koke me thurje
  • Materiali: 49% lesh 49% akrilik 1% fije lurex 1% poliamid
  • Mban ngrohtë  gjatë ditëve të ftohta

  Këshilla:

  • Lajeni në lavatriçe me 40°C
  • Mos e hekurosni
  • Mos përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • -70%LimitedSold Out
  Shall koke me thurje – Blue 1,590 L

  Shall koke në formë rrethi për vajza. I punuar me thurje, super i butë dhe i ngrohtë. Një mënyrë elegante dhe plot stil për të luftuar stinën e ftohtë dhe temperaturat e ulëta

  Karakteristikat:

  • Shall koke për vajza
  • Punim me thurje
  • Materiali: 50% akrilik 50% pambuk

  Këshilla:

  • Mos e hekurosni
  • Lajeni në lavatriçe me 40 °C
  • Mos përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • -70%LimitedSold Out
  Snood Pink 1,590 L

  Vogëlushët do të ndjejnë ngrohtësinë dhe butësinë maksimale, gjatë ditëve të dimrit, falë këtij shalli. Materiali përbërës është i trikotuar dhe në ngjyrë rozë. Ngjyra dhe dizajni do ta bëjnë të adhurueshëm.

  Karakteristikat:

  • I bërë me material të trikotuar
  • Mban ngrohtë vogëlushët gjatë ditëve të ftohta

  Këshilla:

  • Nuk duhet ta hekurosni
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Kapuç me pompon – Pink 1,410 L
  6-8 vjeç

  Kapuç me pompon nga Petit Bateau, super i butë dhe elegant. Do t’i mbajë fëmijët ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Kapuçi është i veshur me pellush në të gjithë pjesën e brëndshme dhe mbron jo vetëm kokën por edhe pjesën e veshëve.

  Karakteristikat:

  • Kapuç me pompon për vajza
  • Materiali: 50% pambuk 50% akrilik
  • Super i butë dhe i ngrohtë

  Këshilla:

  • Larje në lavatriçe me cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Kapuç me pompon – Chocolate brown 1,410 L
  6-8 vjeç

  Kapuç me pompon nga Petit Bateau, super i butë dhe elegant. Do t’i mbajë fëmijët ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Kapuçi është i veshur me pellush në të gjithë pjesën e brëndshme dhe mbron jo vetëm kokën por edhe pjesën e veshëve.

  Karakteristikat:

  • Kapuç me pompon për vajza dhe djem
  • Materiali: 50% pambuk 50% akrilik
  • Super i butë dhe i ngrohtë

  Këshilla:

  • Larje në lavatriçe me cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • OFERTËLimitedSold Out
  Kapuç me pompon – Red 1,410 L
  3- 4 vjeç6-8 vjeç

  Kapuç me pompon nga Petit Bateau, super i butë dhe elegant. Do t’i mbajë fëmijët ngrohtë edhe gjatë ditëve më të ftohta të dimrit. Kapuçi është i veshur me pellush në të gjithë pjesën e brëndshme dhe mbron jo vetëm kokën por edhe pjesën e veshëve.

  Karakteristikat:

  • Kapuç me pompon për vajza
  • Materiali: 50% pambuk 50% akrilik
  • Super i butë dhe i ngrohtë

  Këshilla:

  • Larje në lavatriçe me cikël delikat me 30 ° C
  • Mos përdorni zbardhues

  S’ka stok

 • -70%LimitedSold Out
  Kapuç – I’m a girl 540 L

  Kapuç elegant për fëmijë i markës BamBam, ideal për muajt e parë të vogëlushëve tuaj!  I bërë prej pambuku  të butë dhe të ngrohtë, ky kapuç është një ide dhurate e shkëlqyer për vajzat e sapolindura.

  Karakteristikat:

  • Materiali: Pambuk

  Të dhënat teknike:

  • Perimetri i kokës: 13 cm
  • Lahet në 30 °
  • Mosha: 0-3 muajsh

  S’ka stok

 • -70%LimitedSold Out
  Kapuç – I’m a star 540 L

  Kapuç elegant për fëmijë i markës BamBam, ideal për muajt e parë të vogëlushëve tuaj!  I bërë prej pambuku  të butë dhe të ngrohtë, ky kapuç është një ide dhurate e shkëlqyer për bebet e sapolindura.

  Karakteristikat:

  • Materiali: Pambuk

  Të dhënat teknike:

  • Perimetri i kokës: 13 cm
  • Lahet në 30 °
  • Mosha: 0-3 muajsh

  S’ka stok

 • -70%LimitedSold Out
  Kapuç – It started with a kiss 540 L

  Kapuç elegant për fëmijë i markës BamBam, ideal për muajt e parë të vogëlushëve tuaj!  I bërë prej pambuku  të butë dhe të ngrohtë, ky kapuç është një ide dhurate e shkëlqyer për bebet e sapolindura.

  Karakteristikat:

  • Materiali: Pambuk

  Të dhënat teknike:

  • Perimetri i kokës: 13 cm
  • Lahet në 30 °
  • Mosha: 0-3 muajsh

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories