30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Atlete Lëkure Midnight navy multi mix 10,200 L
  2526272829

  Atlete që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me ngjitje. Vijnë me dizajn super të bukur, janë super të buta dhe të rehatshme. Pjesa e sipërme është lëkure dhe sholla me gomë TPR i bën ato perfekte për fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Atlete me dizajn super të bukur
  • Hapje me ngjitje
  • Super të buta
  • Super komode
  • Punuar me dorë
  • Shollë gome TPR
 • Atlete Lëkure Golden Caramel multi mix 10,200 L
  2526272829

  Atlete që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me ngjitje. Vijnë me dizajn super të bukur, janë super të buta dhe të rehatshme. Pjesa e sipërme është lëkure dhe sholla me gomë TPR i bën ato perfekte për fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Atlete me dizajn super të bukur
  • Hapje me ngjitje
  • Super të buta
  • Super komode
  • Punuar me dorë
  • Shollë gome TPR
 • Atlete Grape Gingham 8,500 L
  262930

  Atlete që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me ngjitje. Vijnë me dizajn super të bukur, janë super të buta dhe të rehatshme.

  Karakteristikat:

  • Atlete me dizajn super të bukur
  • Hapje me ngjitje
  • Super të buta
  • Super komode
 • Atlete Poppy Gingham 8,500 L
  30

  Atlete që plotësojnë plotësisht nevojat e tyre si në aspektin e shëndetit të këmbës ashtu edhe për rehatinë në përdorimin e përditshëm. Të  lehta për t’u veshur dhe hequr falë mbylljes me ngjitje. Vijnë me dizajn super të bukur, janë super të buta dhe të rehatshme.

  Karakteristikat:

  • Atlete me dizajn super të bukur
  • Hapje me ngjitje
  • Super të buta
  • Super komode
 • Çizme shiu- Golden caramel/ Sandy mix 7,900 L
  32

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojë botën dhe t’i mbajë këmbët të komode dhe të thata me këto çizme retro shumë të bukura. Çizmet e shiut nga Liewood janë perfekte për stinën e dimrit.  Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash dhe printesh, i bën të adhurueshme dhe shumë të dashura nga fëmjët!

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu uniseks
  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik

  Të dhënat teknike: 

  • Masa:  31
 • Çizme shiu – Hunter Green/ Black mix 9,600 L
  2223242526

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu për fëmijë
  • Veshje e brëndshme cope që i mban këmbët ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
 • Çizme shiu me lesh – Hunter Green 12,500 L
  2829303233

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme pellushi të butë për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu për fëmijë
  • Veshje pellushi në brendësi që i mban këmbët  super ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar
 • Çizme shiu – Tuscany Rose/ Sandy mix 7,680 L10,000 L
  2223242526

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme të butë për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu për fëmijë
  • Veshje e brëndshme cope që i mban këmbët ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar & gomë natyrale
 • Çizme shiu me lesh – Tuscany Rose 10,000 L
  2627282930

  Çizme shiu me lesh, perfekte që vogëlushët mos ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Çizmet e Liewood vijnë me një veshje të brëndshme pellushi të butë për të siguruar ngrohtësi, butësi dhe rehati maksimale. Janë të papërshkueshme nga uji dhe era. Ato janë tejet praktike falë edhe rripit të pasëm që lehtëson heqjen dhe veshjen pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu për fëmijë
  • Veshje pellushi në brendësi që i mban këmbët  super ngrohtë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme
  • Baza është me thumba dhe nuk lejon rreshqitjen

  Detaje teknike:

  • Materiali: 100% poliestër i ricikluar
 • Çizme shiu – Nuuroo Iris 4,640 L
  2224

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojnë botën edhe me shi duke i mbajtur këmbët të thata me këto çizme gome fantastike. Çizmet e shiut nga Nuuro janë të papërshkrueshme nga uji dhe era. Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash i bën shumë të dashura nga fëmijët. Ç,do palë është unike!

  Karakteristikat:

  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik
  • Unike
  • Taban perfekt për çdo terren

  Të dhënat teknike: 

  • Materiali: 100% gomë natyrale
  • Veshja: 100% pambuk
 • Çizme shiu – Nuuroo Mahogani 4,640 L
  2223

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojnë botën edhe me shi duke i mabjtur këmbët të thata me këto çizme gome fantastike. Çizmet e shiut nga Nuuro janë të papërshkrueshme nga uji dhe era. Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash i bën shumë të dashura nga fëmijët. Ç,do palë është unike!

  Karakteristikat:

  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik
  • Unike
  • Taban perfekt për çdo terren

  Të dhënat teknike: 

  • Materiali: 100% gomë natyrale
  • Veshja: 100% pambuk
 • Çizme shiu termike – Tuscany Rose 5,520 L
  2829303132

  Çizme shiu termike për fëmijë, që vogëlushët të mos e ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Vijnë me një veshje pelushi të butë në brendësi për të ofruar ngrohtësi, komoditet dhe rehati maksimale pavarsisht temperaturave. Janë të papërshkueshme nga uji dhe të bëra me 100% gomë natyrale. Çizmet janë tejet praktike falë qafës së ulët por edhe falë rripit të pasëm që mundëson heqjen dhe veshjen e tyre pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu termike për fëmijë
  • Veshje pelushi në brendësi që i mban këmbët ngrohtë, thatë dhe butë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme si ftalate dhe PAH
  • Bazë që nuk lejon rreshqitjen

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % gomë natyrale & lesh
 • Çizme shiu termike – Midnight Navy 5,520 L
  30313334

  Çizme shiu termike për fëmijë, që vogëlushët të mos e ndalin ritmin e tyre edhe gjatë ditëve me shi. Vijnë me një veshje pelushi të butë në brendësi për të ofruar ngrohtësi, komoditet dhe rehati maksimale pavarsisht temperaturave. Janë të papërshkueshme nga uji dhe të bëra me 100% gomë natyrale. Çizmet janë tejet praktike falë qafës së ulët por edhe falë rripit të pasëm që mundëson heqjen dhe veshjen e tyre pa shumë mundim.

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu termike për fëmijë
  • Veshje pelushi në brendësi që i mban këmbët ngrohtë, thatë dhe butë
  • Të papërshkueshme nga uji
  • Pa kimikate të dëmshme si ftalate dhe PAH
  • Bazë që nuk lejon rreshqitjen

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % gomë natyrale & lesh
 • Atlete elastike gri 3,200 L
  1924

  Atletet Lässig janë të lehta, komode dhe mbrojnë lëkurën e ndjeshme të këmbëve nga pickimi i insekteve, guaskat, gurat e mprehtë ose rërës së nxehtë gjatë verës. Dizajni i bën tejet praktike për tu veshur dhe hequr. Falë materialit elastik ato përshtaten në mënyrë perfekte me këmbët e fëmijëve. Gjithashtu goma kundër rrëshqitjes siguron stabilitetin e nevojshëm edhe për fëmijët që janë në hapat e tyre të para.

  Ka stok

 • Atlete elastike Olive 3,200 L
  19

  Atletet Lässig janë të lehta, komode dhe mbrojnë lëkurën e ndjeshme të këmbëve nga pickimi i insekteve, guaskat, gurat e mprehtë ose rërës së nxehtë gjatë verës. Dizajni i bën tejet praktike për tu veshur dhe hequr. Falë materialit elastik ato përshtaten në mënyrë perfekte me këmbët e fëmijëve. Gjithashtu goma kundër rrëshqitjes siguron stabilitetin e nevojshëm edhe për fëmijët që janë në hapat e tyre të para.

  Ka stok

 • Atlete elastike – Pink 3,200 L
  24

  Atletet Lässig janë të lehta, komode dhe mbrojnë lëkurën e ndjeshme të këmbëve nga pickimi i insekteve, guaskat, gurat e mprehtë ose rërës së nxehtë gjatë verës. Dizajni i bën tejet praktike për tu veshur dhe hequr. Falë materialit elastik ato përshtaten në mënyrë të përsosur  me formën e këmbëve, gjithashtu goma kundër rrëshqitjes siguron stabilitetin e nevojshëm edhe për fëmijët që janë në hapat e tyre të para.

  Karakteristika:

  • Atlete elastike
  • Material i ajrosshëm
  • Të lehta dhe të buta
  • Gomë e fortë kundër rrëshqitjes

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: Pambuk & gomë
  • Masa: 24
 • Atlete elastike – Rust 3,200 L
  19

  Atletet Lässig janë të lehta, komode dhe mbrojnë lëkurën e ndjeshme të këmbëve nga pickimi i insekteve, guaskat, gurat e mprehtë ose rërës së nxehtë gjatë verës. Dizajni i bën tejet praktike për tu veshur dhe hequr. Falë materialit elastik ato përshtaten në mënyrë të përsosur  me formën e këmbëve, gjithashtu goma kundër rrëshqitjes siguron stabilitetin e nevojshëm edhe për fëmijët që janë në hapat e tyre të para.

  Karakteristika:

  • Atlete elastike uniseks
  • Material i ajrosshëm
  • Të lehta dhe të buta
  • Gomë e fortë kundër rrëshqitjes

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: Pambuk & gomë
  • Masa: 19
 • Pupa lëkure – Mousse 6,480 L

  Këpucë të buta për fëmijë të bëra me materiale të cilësisë së lartë dhe të dekoruara në stilin e rafinuar të Moulin Roty. Ideale për foshnjet që në muajt e parë të jetës. Të lehta për t’u veshur dhe me veti termorregulluese. Dhuratë lindje e mrekullueshme!

  Karakteristikat:

  • Pupa lëkure për bebe të porsalindura
  • Të buta dhe të lehta për t’u veshur
  • Dhuratë lindje e mrekullueshme

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % lëkurë
  • Mosha: 0 – 6 muaj

  Ka stok

 • Sandale plazhi – Gri 2,720 L
  25

  Sandalet Lässig janë të lehta dhe të buta, ideale në plazh por edhe në natyrë. Janë komode dhe mbrojnë shputat e ndjeshme të këmbëve nga pickimi i insekteve, guaskave, gurëve të mprehtë ose rërës së nxehtë. Tejet praktike për tu veshur dhe hequr falë materialit elastik. Gjithashtu tabani i gomuar kundër rrëshqitjes siguron stabilitet dhe rehati në ecje.

  Karakteristikat:

  • Masat: 19/20/21/22/23/24/25
  • Materiali: 100% TPR, thembra: 100% poliester
  • Materiali i brendshëm: 100% poliestër
 • Sandale plazhi – Jeshile 2,720 L
  25

  Sandalet Lässig janë të lehta dhe të buta, ideale në plazh por edhe në natyrë. Janë komode dhe mbrojnë shputat e ndjeshme të këmbëve nga pickimi i insekteve, guaskave, gurëve të mprehtë ose rërës së nxehtë. Tejet praktike për tu veshur dhe hequr falë materialit elastik. Gjithashtu tabani i gomuar kundër rrëshqitjes siguron stabilitet dhe rehati në ecje.

  Karakteristikat:

  • Masat: 19/20/21/22/23/24/25
  • Materiali: 100% TPR, thembra: 100% poliester
  • Materiali i brendshëm: 100% poliestër
 • Sandale plazhi – Rozë pudër 2,720 L
  25

  Sandalet Lässig janë të lehta dhe të buta, ideale në plazh por edhe në natyrë. Janë komode dhe mbrojnë shputat e ndjeshme të këmbëve nga pickimi i insekteve, guaskave, gurëve të mprehtë ose rërës së nxehtë. Tejet praktike për tu veshur dhe hequr falë materialit elastik. Gjithashtu tabani i gomuar kundër rrëshqitjes siguron stabilitet dhe rehati në ecje.

  Karakteristikat:

  • Masat: 19/20/21/22/23/24/25
  • Materiali: 100% TPR, thembra: 100% poliester
  • Materiali i brendshëm: 100% poliestër
 • Sandale plazhi – Rust 2,720 L
  2425

  Sandalet Lässig janë të lehta dhe të buta, ideale në plazh por edhe në natyrë. Janë komode dhe mbrojnë shputat e ndjeshme të këmbëve nga pickimi i insekteve, guaskave, gurëve të mprehtë ose rërës së nxehtë. Tejet praktike për tu veshur dhe hequr falë materialit elastik. Gjithashtu tabani i gomuar kundër rrëshqitjes siguron stabilitet dhe rehati në ecje.

  Karakteristikat:

  • Masat: 19/20/21/22/23/24/25
  • Materiali: 100% TPR, thembra: 100% poliester
  • Materiali i brendshëm: 100% poliestër
 • Çizme shiu – Kafe/Rozë 4,320 L
  3435

   

  Lërini fëmijët tuaj jashtë të eksplorojë botën dhe t’i mbajë këmbët të komode dhe të thata me këto çizme retro shumë të bukura. Çizmet e shiut nga Sticky Lemon janë perfekte për stinën e dimrit.  Dizajni me kombinime fantastike ngjyrash dhe printesh, i bën të adhurueshme dhe shumë të dashura nga fëmjët!

  Karakteristikat:

  • Çizme shiu gome
  • Perfekte për stinën e dimrit
  • Dizajn dhe kombinim ngjyrash fantastik
  • Ç’do palë është unike

  Të dhënat teknike: 

  • Masa: 33/34/35 (EU)
  • Materiali: Gomë natyrale
 • Çizme waterproof – Paddington 10,800 L

  Çizmet Paddington janë perfekte për stinën e dimrit. Janë testuar për të mbajtur këmbët e fëmijëve të thata deri në mbi katër orë të zhytura në ujë. Çizmet janë të veshura me lëkurë deleje, material i papërshkueshëm nga uji, që do të mbajë këmbët të ngrohta dhe të thata në kushte të ftohta apo të lagështa. Bobux i qëndron stoik dizajnit të veçantë dhe cilësisë maksimale, me një vëmëndje të veçantë ndaj shëndetit të këmbëve.

  Karakteristika:

  • Çizme lëkure për vajza
  • Të papërshkrueshme nga uji
  • Të buta dhe të ngrohta
  • Dizajn elegant

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: Lëkurë & gomë
  • Masa: 30

  Ka stok

 • Çizme për djem – Timber arctic navy 7,120 L
  18192022

  Çizme lëkure për djem. Dizajn klasik me qafë dhe me hapje 2 ngjitëse pë ta bërë sa më të thjeshtë veshjen dhe heqjen e çizmeve në pak kohë. Falë veshjes së brëndshme me lesh merino ato janë super të buta dhe jashtëzakonisht të ngrohta për t’i bërë ballë më së miri muajve të ftohtë të dimrit. të realizuara me lëkurë cilësore dhe gomë të fortë dhe rezistente.

  Karakteristika:

  • Çizme të shkurtra për djem
  • Hapje dhe mbyllje me ngjitëse
  • Materiali i jashtëm: Lëkurë & gomë
  • Materiali i brëndshëm: lesh merino

  Këshilla:

  • Pastrojini çdo dy javë me një përbërës natyral siç është dylli i bletës ose një krem ​​revitalizues për ta mbajtur lëkurën të butë dhe të mbrojtur.
  • Shmangni zhytjet plotësisht në ujë. Tharje natyrale, larg nga rrezet e diellit direkte.

  Ka stok

 • Atlete Dimension – Rozë 8,640 L
  282931

  Atlete me qafë të lartë, me mbushje leshi merino dhe fibra aktive, të njohura për aftësinë e tyre për të rregulluar natyralisht temperaturën, duke larguar lagështirën dhe erën e keqe. Me një mori karakteristikash inovatore me performancë të lartë. Super të buta dhe të rehatshme, ato përmbajnë lidhëse lëkure, një rrip të sipërm me ngjitje si dhe qafë të lartë në formë çorapi.

  Karakteristikat:

  • Atlete me qafë të lartë për vajza
  • Materiali: Lëkurë & gomë
  • Me mbushje leshi merino & fibra aktive

  Këshilla:

  Patrojini me një leckë të njomë me ujë të ngrohtë

 • Atlete Dimension – Blu 8,640 L
  2728303132

  Atlete me qafë të lartë, me mbushje leshi merino dhe fibra aktive, të njohura për aftësinë e tyre për të rregulluar natyralisht temperaturën, duke larguar lagështirën dhe erën e keqe. Me një mori karakteristikash inovatore me performancë të lartë. Super të buta dhe të rehatshme, ato përmbajnë lidhëse lëkure, një rrip të sipërm me ngjitje si dhe qafë të lartë në formë çorapi.

  Karakteristikat:

  • Atlete me qafë të lartë
  • Materiali: Lëkurë & gomë
  • Të përshtatshme për vajza dhe djem
  • Me mbushje leshi merino & fibra aktive

  Këshilla:

  Patrojini me një leckë të njomë me ujë të ngrohtë

 • Këpucë trainer – Argjend 7,920 L9,440 L
  2426293132

  Këpucë lëkure nga Bobux, të përshtatshme për djem dhe për vajza. Vogëlushët tuaj do t’i dashurojnë këto këpucë sepse janë të buta, të rehtashme, rezistente si dhe super moderne. Janë të mbushura me sfungjer në mënyrë që fëmijët të mos ndjejnë lodhje. Pikat e vogla në pjesën e gomës i bëjnë akoma më të veçanta dhe të adhurueshme.

  Karakteristikat:

  • Këpucë për djem dhe vajza
  • Hapje me ngjitje
  • Materiali: lëkurë & gomë
  • Masa: 24 – 33

  Këshilla:

  • Pastrojini me një leckë të njomë në ujë të ngrohtë
 • Këpucë trainer – Blu 9,440 L
  2829303132

  Këpucë lëkure nga Bobux, të përshtatshme për djem dhe për vajza. Vogëlushët tuaj do t’i dashurojnë këto këpucë sepse janë të buta, të rehtashme, rezistente si dhe super moderne. Janë të mbushura me sfungjer në mënyrë që fëmijët të mos ndjejnë lodhje. Pikat e vogla në pjesën e gomës i bëjnë akoma më të veçanta dhe të adhurueshme.

  Karakteristikat:

  • Këpucë për djem dhe vajza
  • Hapje me ngjitje
  • Materiali: lëkurë & gomë
  • Masa: 28 – 29 – 30 – 32

  Këshilla:

  • Pastrojini me një leckë të njomë në ujë të ngrohtë

  Ka stok

 • Këpucë trainer – Të kuqe 8,640 L
  293032

  Këpucë lëkure nga Bobux, të përshtatshme për djem dhe për vajza. Vogëlushët tuaj do t’i dashurojnë këto këpucë sepse janë të buta, të rehtashme, rezistente si dhe super moderne. Janë të mbushura me sfungjer në mënyrë që fëmijët të mos ndjejnë lodhje. Pikat e vogla në pjesën e gomës i bëjnë akoma më të veçanta dhe të adhurueshme.

  Karakteristikat:

  • Këpucë për djem dhe vajza
  • Hapje me ngjitje
  • Materiali: lëkurë & gomë
  • Masa: 29 – 30 – 32

  Këshilla:

  • Pastrojini me një leckë të njomë në ujë të ngrohtë
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories