Veshje dimërore duke filluar që nga të porsalindurit deri tek fëmijët  të bëra prej Pambuku Organik  të certifikuar nga GOTS 

Bee Kids ka përzgjedhur për ju prindër veshjet me dizajnet e fundit, plot ngjyra dhe materiale cilësore, që vogëlushët dhe fëmijët tuaj të mos e ndjejnë aspak dimrin. Triko, kapuçë, tuta, bluza dhe shumë veshje të tjera  të bëra  nga pambuku organik dhe kashmiri super i butë, me ngjyra të adhurueshme nga fëmijët.  Ato janë po aq të buta, si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme ku fëmijët do ta ndjejnë butësinë dhe ngrohtësinë që ofrojnë gjatë qëndrimit dhe momenteve të lëvizjeve. Mund të kombinohen në mënyrë të përkryer falë një pafundësie zgjedhjesh, për një veshje të rehatshme dimërore për të vegjlit tuaj.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Tuta të shkurtra- Të kuqe 3,600 L
  5 vjeç6 vjeç10 vjeç

  Tuta të shkurtra me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik në mënyrë që të mos rrëshqasin kur fëmijët luajnë dhe lëvizin përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta të shkurtra
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  Pambuk
  • Mosha: 5/6/10 vjeç
 • Pantallona të shkurtra për vajza 5,500 L6,100 L
  3 vjeç8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Pantallona të shkurtra me prerje komode dhe pelhurë super e butë,  bërë nga pambuku, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një  rrip me të njejtin dizajn në mënyrë që të mos rrëshqasin kur fëmijët luajnë dhe lëvizin përreth. Janë perfekte për një veshje verore dhe mund të kombinohen lehtësisht me bluza.

  Karakteristikat:

  • Pantallona të shkurtra për vajza
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  Pambuk
  • Mosha: 3/8/10/12 vjeç
 • Bluzë me rripa për vajza 3,100 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluzë me rripa,  komode dhe perfekte për verën, e cila vjen me dizajn e një breshke me ngjyra verore. Është bërë me material cilësor prej pambuku duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me rripa për vajza
  • Ideale për sezonin veror
  • Komode
  • Material pambuku dhe ultra të butë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% Pambuk
 • Bluzë për vajza me mëngë të gjata 3,800 L4,100 L
  4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluzë me mëngë të gjata,  ideale për pranverë, verë dhe vjeshtë, e cila vjen me dizajn me kombinim ngjyrash të ëmbla për vajza dhe me printe lulesh. Është bërë me material cilësor prej pambuku duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të gjata për vajza
  • Ideale për sezonin veror
  • Kombinim ngjyrash të ëmbla
  • Material pambuku dhe ultra të butë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 4/6/8/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% Pambuk
 • Bluzë për djem me mëngë të shkurtra 3,100 L3,600 L
  5 vjeç6 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluzë me mëngë të shkurtra,  ideale për verën, e cila vjen me dizajn me dizajn të veçantë ngjyrë blu, me printime kombinime ngjyrash të bardhë dhe verdhë. Është bërë me material cilësor prej pambuku duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të shkurtra për djem
  • Ideale për sezonin veror
  • Dizajn i veçantë
  • Material pambuku dhe ultra të butë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 5/6/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% Pambuk
 • Bluzë për djem me mëngë të shkurtra 2,900 L3,400 L
  5 vjeç6 vjeç8 vjeç12 vjeç

  Bluzë me mëngë të shkurtra,  ideale për verën, e cila vjen me dizajn me dizajn të veçantë, print me panoramikë surfing, ngjyrë të bardhë dhe kontrast blu tek jaka. Është bërë me material cilësor prej pambuku duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të shkurtra për djem
  • Ideale për sezonin veror
  • Dizajn i veçantë
  • Material pambuku dhe ultra të butë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 5/6/8/12 vjeç
  • Materiali: 100% Pambuk
 • Bluzë për vajza me mëngë të shkurtra 2,900 L3,100 L
  4 vjeç5 vjeç6 vjeç8 vjeç12 vjeç

  Bluzë me mëngë të shkurtra,  ideale për verën, e cila vjen me dizajn me dizajn të veçantë, print plot ngjyra, me panoramikë lulesh dhe një zog. Është bërë me material cilësor prej pambuku duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të shkurtra për vajza
  • Ideale për sezonin veror
  • Dizajn i veçantë
  • Material pambuku dhe ultra të butë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 4/5/6/8/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% Pambuk
 • Bluzë për djem me mëngë të shkurtra 3,200 L3,900 L
  3 vjeç4 vjeç5 vjeç6 vjeç8 vjeç

  Bluzë me mëngë të shkurtra,  ideale për verën, e cila vjen me dizajn me dizajn të veçantë, print trigri, ngjyrë nuance të së kuqes dhe me kontraste tek jaka. Është bërë me material cilësor prej pambuku duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të shkurtra për djem
  • Ideale për sezonin veror
  • Dizajn i veçantë
  • Material pambuku dhe ultra të butë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10 vjeç
  • Materiali: 100% Pambuk
 • Bluzë për vajza me mëngë të shkurtra 3,800 L4,000 L
  3 vjeç4 vjeç5 vjeç6 vjeç8 vjeç

  Bluzë me mëngë të shkurtra,  ideale për verën, e cila vjen me dizajn me kombinim ngjyrash të ëmbla për vajza. Është bërë me material cilësor prej pambuku duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme. Pjesa e pasme pas jakës është e hapur me një perçinë duke e bërë praktike në heqje dhe veshje. Gjithashtu vjen me detaje të veçanta tek mëngët.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të shkurtra për vajza
  • Ideale për sezonin veror
  • Kombinim ngjyrash të ëmbla
  • Material pambuku dhe ultra të butë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10 vjeç
  • Materiali: 100% Pambuk
 • Fustan Popsicle me mëngë të shkurtra 9,600 L
  2-3 vjeç

  Fustan me mëngë të shkurta,  me stil unik për vajza, i bërë nga pambuku organik dhe elastani, me dizajn të veçantë, jaka ngjyrë ylberi me dantella dhe pjesë fundi me pala. Përshtatet në mënyrë perfekte me veshjet e tjera dhe është perfekte për stinën verore.

  Karakteristikat:

  • Fustan me mëngë të shkurta,  me stil unik për vajza
  • Dizajn të veçantë, jaka ngjyrë ylberi me dantella dhe pjesë fundi me pala

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Pambuk oranik dhe Elastan
  • Mosha: 2-3 vjeç
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 5,200 L
  4-5 vjeç

  Bluzë me mëngë të shkurtra,  për moshën nga 4-5 vjeç. Bluza vjen me dizajn plot ngjyra verore dhe me printe LOVE gjithandej. Padiskutim fëmijët do ta adhurojnë që ta mbajnë veshur. Është bërë me material cilësor, 95% pambuku organik dhe 5% elastan, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme. Pjesa e pasme pas jakës është e hapur me perçina duke e bërë praktike në heqje dhe veshje.

  Karakteristikat:

  • Bluzë me mëngë të shkurtra
  • Dizajn plot ngjyra verore dhe me printe LOVE gjithandej
  • Material pambuku dhe ultra të butë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 4-5 vjeç
  • Materiali: 95% Pambuk organik dhe 5% elastan
 • Tuta të shkurtra- Blu 5,200 L
  8 vjeç

  Tuta të shkurtra me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku dhe poliesteri, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik në mënyrë që të mos rrëshqasin kur fëmijët luajn dhe lëvizin përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta të shkurtra
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  Pambuk dhe poliestër
  • Mosha: 8/10 vjeç
 • Tuta të shkurtra- Gri 3,400 L3,900 L
  4 vjeç5 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Tuta të shkurtra me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik në mënyrë që të mos rrëshqasin kur fëmijët luajn dhe lëvizin përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta të shkurtra
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  Pambuk
  • Mosha: 3/4/5/6/8/10/12 vjeç
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 3,100 L3,600 L
  5 vjeç8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra,  për moshën nga 5 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn me ngjyrë portokalli dhe me mbishkrimin “Adventure”. Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me ngjyrë portokalli dhe me mbishkrimin “Adventure”
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 30 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 5/8/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 2,900 L3,000 L
  4 vjeç5 vjeç6 vjeç12 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra, për vajza,  për moshën nga 4 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn me ngjyrë pink  dhe me print zemre me mbishkrimin ” Mon Coeur”. Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me ngjyrë pink  dhe me print zemre me mbishkrimin ” Mon Coeur”
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 30 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 3,700 L3,900 L
  3 vjeç6 vjeç8 vjeç12 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra,  për moshën nga 4 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn stil marinari dhe me print blu të spirancës me mbishkrim të Petit Bateau. Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me dizajn stil marinari
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 40 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 4/6/8/12 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 2,200 L2,600 L
  3 vjeç8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra, për vajza, për moshën nga 3 deri në 10 vjeç. Bluza vjen me dizajn ngjyrë blu, jakë me kordele dhe mëngë me pala. Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me dizajn ngjyrë blu dhe jakë me kordele
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 40 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/8/10 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 3,100 L3,600 L
  3 vjeç4 vjeç5 vjeç6 vjeç10 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra, për djem, për moshën nga 3 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me me ngjyrë të bardhë dhe me printe jeshile. Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me dizajn me ngjyrë të bardhë dhe me printe jeshile
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 40 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 3,100 L
  3 vjeç5 vjeç8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra, për vajza, për moshën nga 3 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn ngjyrë minois pink dhe me print animues me shkopin magjik. Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me dizajn ngjyrë minois pink dhe me print animues me shkopin magjik.
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 40 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/5/8/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 3,400 L3,900 L
  3 vjeç4 vjeç5 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra, për djem, për moshën nga 3 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn me ngjyra verore dhe me detaje tek jaka dhe shpatullat. Gjithashtu vjen edhe me print me figurën e një biçiklete Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me dizajn me ngjyra verore dhe me detaje tek jaka dhe shpatullat
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 30 °C

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 3,100 L
  5 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra, për vajza, për moshën nga 5 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn ngjyrë të bardhë dhe me print animues me figurën e një vajze. Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me dizajn ngjyrë të bardhë dhe me print animues me figurën e një vajze
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 40 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 5/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Bluzë me mëngë të shkurtra 3,700 L3,900 L
  3 vjeç4 vjeç5 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Bluze me mëngë të shkurtra, për vajza, për moshën nga 3 deri në 12 vjeç. Bluza vjen me dizajn ngjyrë të bardhë dhe me print vajzën me kordela. Është bërë me material cilësor prej pambuku  dhe të certifikuar me Standardin 100 Oeko-Tex, duke garantuar një butësi maksimale dhe një mbrojtje ndaj lëkurave të ndjeshme.

  Karakteristikat:

  • Bluze me mëngë të shkurtra
  • Bluza vjen me dizajn ngjyrë të bardhë dhe me print vajzën me kordela
  • Material pambuku dhe ultra të butë
  • Larje në cikël në 40 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3/4/5/6/10/12 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
 • Tuta Terry të shkurtra Anthracite 4,200 L
  2-4 vjeç

  Tuta Terry, të shkurtra me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik me një fije tërheqëse në mënyrë që të mos rrëshqasin kur luani dhe lëvizni përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta Terry të shkurtra
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  80% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
  • Mosha: 2-4 vjeç
 • Tuta Terry të shkurtra Olive 4,200 L
  2-4 vjeç

  Tuta Terry, të shkurtra me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik me një fije tërheqëse në mënyrë që të mos rrëshqasin kur luani dhe lëvizni përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta Terry të shkurtra
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  80% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
  • Mosha: 2-4 vjeç
 • Tuta Terry të shkurtra Powder Pink 4,200 L
  2-4 vjeç

  Tuta Terry, të shkurtra me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik me një fije tërheqëse në mënyrë që të mos rrëshqasin kur luani dhe lëvizni përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta Terry të shkurtra
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  80% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
  • Mosha: 2-4 vjeç
 • Tuta Terry të shkurtra Rust 4,200 L
  2-4 vjeç

  Tuta Terry, të shkurtra me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik me një fije tërheqëse në mënyrë që të mos rrëshqasin kur luani dhe lëvizni përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta Terry të shkurtra
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  80% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
  • Mosha: 2-4 vjeç
 • Tuta Terry Rust 3,200 L
  2-4 vjeç

  Tuta Terry, të gjata me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik me një fije tërheqëse në mënyrë që pantallonat të mos rrëshqasin kur luani dhe lëvizni përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta Terry të gjata
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  80% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
  • Mosha: 2-4 vjeç
 • Tuta Terry Powder Pink 3,200 L
  2-4 vjeç

  Tuta Terry, të gjata me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik me një fije tërheqëse në mënyrë që pantallonat të mos rrëshqasin kur luani dhe lëvizni përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta Terry të gjata
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  80% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
  • Mosha: 2-4 vjeç
 • Tuta Terry Olive 3,200 L
  2-4 vjeç

  Tuta Terry, të gjata me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik me një fije tërheqëse në mënyrë që pantallonat të mos rrëshqasin kur luani dhe lëvizni përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta Terry të gjata
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  80% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
  • Mosha: 2-4 vjeç
 • Tuta Terry Anthracite 3,200 L
  2-4 vjeç

  Tuta Terry, të gjata me prerje komode dhe pelhurë super e butë, e bërë nga pambuku organik, i bëjnë një aksesor praktik dhe të bukur. Materiali cilësor lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehjen. Tutat kanë një brez elastik me një fije tërheqëse në mënyrë që pantallonat të mos rrëshqasin kur luani dhe lëvizni përreth.

  Karakteristikat:

  • Tuta Terry të gjata
  • Dizajn plot stil dhe material super i butë
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Lahet në cikël në 40°C  dhe nuk hekuroset me hekur

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali:  80% pambuk (organik), 20% poliester nga materiali i ricikluar
  • Mosha: 2-4 vjeç
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories