30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Xhup – Navy Constellation 5,040 L
  2-3 vjeç4-5 vjeç

  Xhup dimëror për fëmijë, super i ngrohtë dhe me stil. Përbëhet nga një kapuç i veshur me lesh, dorashkat dhe 2 xhepa me kapak. Mbyllet me zinxhir dhe kopsa për të siguruar mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit. Materiali i përdorur është cilësor, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm. Funksionalitet dhe stil!

  Karakteristikat:

  • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
  • I përshtatshëm si për vajza dhe djem
  • Përmban kapuç dhe dorashka
  • Mbyllet me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron mbrojtje maksimale, rehati dhe ngrohtësi

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: Poliestër e ricikluar e çertifikuar nga Shell 100% GRS
  • Lahet në 30° C në proçes delikat
 • Xhup – Animal print mustardë 19,440 L
  10 vjeç

  Xhup dimorër nga Tiny për vajza dhe djem, i përshtatshëm për moshat nga 2 – 3 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mbyllje të dyfishtë për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit uniseks
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe ngjitëse
  • Kapuç me lesh
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 10 vjeç
  • Lahet në temperaturë 30°C
 • Xhup për vajza – Black 2,160 L
  13 vjeç14 vjeç

  Xhup shumë i veçantë për vajza me dy materiale të ndryshme. Pjesa e sipërme është në material të thjeshtë mat ashtu si edhe krahët dhe kapuçi ndërsa pjesa e poshtme ka një dizajn me rombe dhe një material me shkëlqim. Xhupi mbyllet me zinxhir, ka një astar super të butë dhe të ngrohtë dhe kapuç me pellush. Ky është një xhup sa i rehatshëm aq edhe elegant dhe është lehtësisht i përshtatshëm me lloje të ndryshme stilesh.

  Karakteristikat:

  • Xhup për vajza
  • Kapuç me pellush që mund të shkëputet nga xhupi
  • Me dy materiale të ndryshme

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 50 % nailon 50 % poliestër
 • Xhup dimëror – Explorer 1,980 L
  8 vjeç9 vjeç10 vjeç11 vjeç12 vjeç

  Xhup dimëror nga Name It për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me tre ngjyra të ndryshme. Përshtatet më së miri me veshje sportive për ditët e ftohta dhe me shi. Xhupi ka mëngë elastike dhe kapuç i cili mund të hiqet. Ai është gjithashtu i papërshkrueshëm nga uji, ka një mbyllje me zinxhir dhe dy xhepa anësore. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme janë tejet cilësore dhe garantojnë ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për djem
  • I papërshkrueshëm nga uji
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka mëngë elastike
  • 2 xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 8 – 14 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër
 • Xhup dimëror – Dinosauri 1,260 L
  5 vjec7 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem dhe vajza, i përshtatshëm për moshat nga 4 deri 7 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me printe dinosaurash. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të një zinxhiri praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza dhe djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 4 – 7 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror – Lavender 1,620 L
  4 vjeç5 vjec

  Xhup dimorër nga Name It për vajza, i përshtatshëm për moshat nga 4 deri 7 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 4 – 7 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup – Utility wear 2,340 L
  8 vjeç10 vjeç11 vjeç12 vjeç14 vjeç

  Xhup dimëror nga Name It për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me 2 ngjyra të ndryshme. Përshtatet më së miri me veshje sportive për ditët e ftohta dhe me shi. Xhupi ka mëngë elastike dhe kapuç i cili mund të hiqet. Ai është gjithashtu i papërshkrueshëm nga uji, ka një mbyllje me zinxhir dhe perçina si dhe dy xhepa me kapak. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme janë tejet cilësore dhe garantojnë ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për djem
  • I papërshkrueshëm nga uji
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka mëngë elastike
  • 2 xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 8 – 14 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër
 • Xhup – Olive green 1,620 L1,740 L
  4 vjeç5 vjeç8 vjeç9 vjeç10 vjeç

  Xhup dimorër nga Name It për djem, i përshtatshëm për moshat nga 4 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë dhe modern. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të ngjitësit praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 4 – 14 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror – Light Navy 15,920 L
  6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Xhup dimëror uniseks, i përshtatshëm për moshën 4 – 10 vjeç në ngjyrë blu. Vjen me hapje me zinxhir, jakë të butë e të ngrohtë me lesh sherpa dhe mëngë elastike. I përkryer për ditët e ftohta me shi falë pëlhurës super të ngrohtë dhe rezistente ndaj erës dhe ujit. I butë, i rehatshëm, me stil dhe mbi të gjitha i ngrohtë, ky xhup do të plotësojë përsosmërisht veshjet e vogëlushëve tuaj në stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror uniseks
  • Perfekt për ditët e ftohta dhe me shi
  • I papërshkrueshëm nga era dhe shiu
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër dhe 100% pambuk
  • Mosha: 3 vjeç

  Këshilla:

  • Lahet në temperaturë 30°C në proçes delikat
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekuroseni vetëm nga pjesa e brëndshme
 • Xhup dimëror – Summer Red 15,920 L
  6 vjeç8 vjeç

  Xhup dimëror uniseks, i përshtatshëm për moshat 4 – 8 vjeç në ngjyrë të kuqe. Vjen me hapje me zinxhir, jakë të butë e të ngrohtë me lesh sherpa dhe mëngë elastike. I përkryer për ditët e ftohta me shi falë pëlhurës super të ngrohtë dhe rezistente ndaj erës dhe ujit. I butë, i rehatshëm, me stil dhe mbi të gjitha i ngrohtë, ky xhup do të plotësojë përsosmërisht veshjet e vogëlushëve tuaj në stinën më të ftohtë të vitit.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror uniseks
  • Perfekt për ditët e ftohta dhe me shi
  • I papërshkrueshëm nga era dhe shiu
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliestër dhe 100% pambuk
  • Mosha: 4 – 8 vjeç

  Këshilla:

  • Lahet në temperaturë 30°C në proçes delikat
  • Nuk duhet të përdorni zbardhues
  • Hekuroseni vetëm nga pjesa e brëndshme
 • Xhaketë waterproof – Unicorn 1,380 L
  12 vjeç13 vjeç14 vjeç

  Xhaketë për vajza, ideale për kalimin nga vjeshta në dimër si dhe nga dimri në pranverë. Ajo është e papërshkrueshme nga uji, ka mëngë elastike dhe një kapuç i cili mund të hiqet. Mbyllet me zinxhir dhe ka dy xhepa anësor. Ngjyrat e ëmbla pastel do zbukurojnë edhe ditët më të zymta me re!

  Karakteristikat:

  • Xhaketë për vajza e papërshkrueshme nga uji
  • E përshtatshme në periudhën e ndërrimit të stinëve
  • Me ngjyra të ëmbla pastel
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Ka mëngë elastike
  • 2 xhepa anësor
  • Bel elastik

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: nga 8 deri në 14 vjeç
 • Xhup dimëror – Space rockets 1,260 L
  5 vjec

  Xhup dimorër nga Name It për djem dhe vajza, i përshtatshëm për moshat nga 4 deri 7 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me printe raketash hapësinore. Ideal për ditët e ftohta dhe me shi, me mëngë elastike për mbrojtje maksimale, i papërshkueshëm nga uji dhe era dhe me kapuç për të përballuar më së miri stinën më të ftohtë të vitit. Në ditët më të ngrohta kapuçi mund të shkëputet nga xhupi me anë të një zinxhiri praktik.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror kundra ujit për vajza dhe djem
  • Kapuçi mund të hiqet
  • Me mëngë elastike
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Mosha: 4 – 7 vjeç
  • Lahet në temperaturë 40°C
 • Xhup dimëror – Navy blue 1,380 L
  11 vjeç12 vjeç13 vjeç

  Xhupi dimorër nga Name It për djem, i përshtatshëm për moshat nga 8 deri 14 vjeç. Vjen me një dizajn  shumë të veçantë me detaje anësore dhe ngjyrë blu të errët. Perfekt për ditët e ftohta me shi, ai ka mëngë elastike për mbrojtje maksimale nga era, është i papërshkueshëm nga uji dhe ka një kapuç i cili mund të hiqet. Xhupi mbyllet me zinxhir dhe ka dy xhepa anësor. Materiali si i jashtëm dhe veshja e brendshme janë tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale.

  Karakteristikat:

  • Xhup dimëror për djem
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Kapuçi mund të hiqet dhe mëngët janë elastike
  • Ka dy xhepa anësor
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: nga 8 deri në 14 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër
 • Kostum – Anniston thermo set 8,720 L
  4 vjeç5 vjec6 vjeç10 vjeç

  Komplet termik nga Liewood i përbërë nga një xhaketë kafe me printe qenushash të bardhë dhe një palë pantallona blu, të dyja të stilizuara me qepje në formë rombesh. Xhaketa mbyllet me  zinxhir dhe një kapak me perçina për mbrojtje të dyfishtë ndaj erës, ka mëngë dhe jakë elastike dhe 2 xhepa horizontal. Pantallonat kanë brez elastik me mundësi shtrëngimi me kopsa të brëndshme dhe kyçe elastike. Fëmijët tuaj do të duken super stil me ktë kostum modern i cili do t’i bëjë ballë më së miri temperaturave të ulëta në ditët e ftohta të dimrit.

  Karakteristikat:

  • Kostum termik uniseks
  • I papërshkrueshëm nga uji
  • I papërshkrueshëm nga era
  • Veshje ekologjike kundër ujit dhe papastërtive pa përdorimin e fluorit
  • Material i ngrohtë dhe i rehatshëm

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: nga 4 deri në 10 vjeç
  • Materiali: 100 % poliestër e ricikluar dhe e çertifikuar me standardin Oeko-Tex 100
 • Xhup – Paloma dyngjyrësh 15,920 L
  8 vjeç

  Xhup Liewwod 2 në 1 me dy ngjyra. I përshtatshëm për moshat nga 4 deri 9 vjeç. Kthejeni xhupin sa herë të dëshironi dhe përshtasni veshjet tuaja të preferuara në një mori kombinimesh me ngjyrën blu dhe jeshile. Materiali i papërshkrueshëm nga uji dhe era, kapuçi si dhe mëngët elastike do të sigurojnë mbrojtje dhe ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup me dy ngjyra
  • Mund të kthehet nga të dyja anët sipas dëshirës
  • Me kapuç të heqshëm
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Me mëngë elastike
  • Super i ngrohtë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliester e riciklueshme & pambuk
  • I përshtatshëm për moshat nga 4 deri në 9 vjeç
 • Xhup – Double face 15,920 L
  7 vjeç8 vjeç9 vjeç10 vjeç11 vjeç

  Xhup Liewwod 2 në 1 me dy anë të ndryshme. I përshtatshëm për moshat nga 4 deri 12 vjeç. Kthejeni xhupin sa herë të dëshironi dhe përshtasni veshjet tuaja të preferuara në një mori kombinime ngjyrash. Materiali i papërshkrueshëm nga uji dhe era, kapuçi si dhe mëngët elastike do të sigurojnë mbrojtje dhe ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup me dy anë unisex
  • Mund të kthehet nga të dyja anët sipas dëshirës
  • Me kapuç të heqshëm
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Me mëngë elastike
  • Super i ngrohtë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliester e riciklueshme & pambuk
  • I përshtatshëm për moshat nga 4 deri në 12 vjeç
 • Xhup – Paloma double face 15,920 L
  8 vjeç9 vjeç11 vjeç

  Xhup Liewwod 2 në 1 me dy ngjyra. I përshtatshëm për moshat nga 6 deri 12 vjeç. Kthejeni xhupin sa herë të dëshironi dhe përshtasni veshjet tuaja të preferuara në një mori kombinimesh me ngjyrën e kuqe dhe me vija gri. Materiali i papërshkrueshëm nga uji dhe era, kapuçi si dhe mëngët elastike do të sigurojnë mbrojtje dhe ngrohtësi maksimale edhe në ditët më të ftohta.

  Karakteristikat:

  • Xhup me dy ngjyra
  • Mund të kthehet nga të dyja anët sipas dëshirës
  • Me kapuç të heqshëm
  • Ka dy xhepa në pjesën e përparme
  • I papërshkrueshëm nga uji dhe era
  • Me mëngë elastike
  • Super i ngrohtë

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100% poliester e riciklueshme & pambuk
  • I përshtatshëm për moshat nga 6 deri në 12 vjeç
 • Mushama shiu – Logo jeshile 2,670 L2,760 L
  3 vjeç4 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Të gjithë fëmijët duhet ta kenë një mushama shiu në garderobën e tyre. Ky model ikonik i ofruar nga Petit bateau është i kuruar në detaje për të ofruar maksimumin e rehatisë.  Dizajni i veçantë e bën këtë xhaketë jo vetëm funksionale por edhe super stil.

  Karakteristikat:

  • Mushama e papërshkueshme nga uji
  • Mëngë elastike për të mos lejuar kalimin e erës brënda
  • Plotësohet nga një kapuç, 2 xhepa të jashtëm, një i brëndshëm si dhe mbyllje me zinxhir

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10 vjeç
  • Materiali : 100% poliestër e veshur me poliuretan
 • Mushama shiu – Blu me topa 2,670 L2,760 L
  3 vjeç4 vjeç5 vjeç6 vjeç8 vjeç

  Të gjithë fëmijët duhet ta kenë një mushama shiu në garderobën e tyre. Ky model ikonik i ofruar nga Petit bateau është i kuruar në detaje për të ofruar maksimumin e rehatisë.  Dizajni i veçantë e bën këtë xhaketë jo vetëm funksionale por edhe super stil.

  Karakteristikat:

  • Mushama e papërshkueshme nga uji
  • Mëngë elastike për të mos lejuar kalimin e erës brënda
  • Plotësohet nga një kapuç, 2 xhepa të jashtëm, një i brëndshëm si dhe mbyllje me zinxhir

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10 vjeç
  • Materiali : 100% poliestër e veshur me poliuretan
 • Mushama shiu – Pjepër 3,870 L
  3 vjeç4 vjeç5 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në garderobën e vogëlushëve. Vjen në ngjyrë pjepri, me kapuç, jakë elegante, mëngë elastike dhe dy xhepa me kapak. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani për të mos lejuar pëshrkrueshmërinë e ujit, ndërsa veshja e brendshme në 100% pambuk ofron ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për të qënë sa më komod. Ka mbyllje të dyfishtë, me zinxhir dhe ngjitëse për të siguruar mbrojtje maksimale nga era dhe temperaturat e ulëta.

  Karakteristikat:

  • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi dhe erë
  • Mëngët elastike nuk lejojnë përshkrueshmërinë e ajrit
  • Përmban kapuç të bashkëngjitur, jakë elegante, 2 xhepa dhe mbyllje të dyfishtë

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 3/4/5/6/8/10/12 vjeç
  • Materiali i jashtëm: 100% poliestër poliuretani
  • Veshja e brendshme: 100% pambuk
 • Mushama shiu – Blu 3,870 L
  6 vjeç8 vjeç10 vjeç

  Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në garderobën e vogëlushëve. Vjen në ngjyrë blu, me kapuç, jakë elegante, mëngë elastike dhe dy xhepa me kapak. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani për të mos lejuar pëshrkrueshmërinë e ujit, ndërsa veshja e brendshme në 100% pambuk ofron ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për të qënë sa më komod. Ka mbyllje të dyfishtë, me zinxhir dhe ngjitëse për të siguruar mbrojtje maksimale nga era dhe temperaturat e ulëta.

  Karakteristikat:

  • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi dhe erë
  • Mëngët elastike nuk lejojnë përshkrueshmërinë e ajrit
  • Përmban kapuç të bashkëngjitur, jakë elegante, 2 xhepa dhe mbyllje të dyfishtë

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha:  3/4/5/6/8/10/12 vjeç
  • Materiali i jashtëm: 100% poliestër poliuretani
  • Veshja e brendshme : 100% pambuk
 • Xhup me kapuç pellushi – Blue 4,650 L
  8 vjeç

  Xhup për vajza dhe djem i papërshkueshëm nga uji, me kapuç dhe astar super të ngrohtë në material pile. Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe perçina dhe mëngë elastike. Materiali i jashtëm ashtu si veshja e brëndshme janë tejet cilësore duke ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale.

  Karakteristikat:

  • Xhup për vajza dhe djem
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe kopsa
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 5 – 8 vjeç
 • Xhup për vajza – Blu 3,150 L
  5 vjeç6 vjeç

  Xhup për vajza me kapuç dhe mëngë elastike. Materiale cilësore që sigurojnë butësi dhe ngrohtësi maksimale. Ky xhup me stil klasik dimëror kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet e stinës. Stilojeni me një shall me ngjyrë të çelur për një veshje të rehatshme dhe plot stil.

  Karakteristikat:

  • Xhup për vajza blu
  • Me kapuç dhe mëngë elastike
  • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
  • Material i ajrosshëm

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 5 – 6 vjeç
 • Pallto me jakë pellushi – Rozë 6,630 L
  3 vjeç

  Pallto shumë e bukur dhe elegante për vajza. E bërë me materiale cilësore që sigurojnë ngrohtësi maksimale në ditët e ftohta të dimrit. Kombinojeni me fustane dhe këpucë për një veshje të kuruar të përshtatshme për ç’do festë.

  Karakteristikat:

  • Pallto elegante për vajza
  • Super e butë dhe e ngrohtë
  • Lehtësisht e kombinueshme dhe fustane dhe veshje të tjera klasike

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 12 vjeç
  • Materiali: 75% pambuk dhe 15% poliestër
 • Mushama shiu për adoleshentë 5,460 L
  XXS

  Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në stinën e dimrit.  Vjen me një dizajn në ngjyrë të verdhë dhe përfshin një kapuç, mëngë elastike dhe dy xhepa. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani e papërshkrueshme nga uji ndërsa veshja e brëndshme prej 100% pambuku ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale në ditët me shi. Ka gjithashtu mbyllje të dyfishtë me zinxhir dhe perçina. Lehtësisht e kombinueshme si për djem ashtu edhe për vajza.

  Karakteristikat:

  • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
  • Ofron mbrojtje maksimale nga era dhe shiu
  • Astar pambuku i butë dhe i ngrohtë
  • Përmban kapuç dhe 2 xhepa

  Të dhëna teknike: 

  • Masa: XXS
  • Materialet: Poliestër & Poliamid
 • Mushama shiu – Blu navy 4,440 L
  12 vjeç

  Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në garderobën e vogëlushëve. Vjen në ngjyrë blu, me kapuç, jakë elegante, mëngë elastike dhe dy xhepa me kapak. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani për të mos lejuar pëshrkrueshmërinë e ujit, ndërsa veshja e brendshme në 100% pambuk ofron ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për të qënë sa më komod. Ka mbyllje të dyfishtë, me zinxhir dhe ngjitëse për të siguruar mbrojtje maksimale nga era dhe temperaturat e ulëta.

  Karakteristikat:

  • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi dhe erë
  • Mëngët elastike nuk lejojnë përshkrueshmërinë e ajrit
  • Përmban kapuç të bashkëngjitur, jakë elegante, 2 xhepa dhe mbyllje të dyfishtë

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: + 12 vjeç
  • Materiali i jashtëm: 100% poliestër poliuretani
  • Veshja e brendshme: 100% pambuk
 • Mushama shiu – Pink 4,170 L4,440 L
  3 vjeç6 vjeç8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në garderobën e vogëlushëve. Vjen në ngjyrë rozë, me kapuç, jakë elegante, mëngë elastike dhe dy xhepa me kapak. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani për të mos lejuar pëshrkrueshmërinë e ujit, ndërsa veshja e brendshme në 100% pambuk ofron ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për të qënë sa më komod. Ka mbyllje të dyfishtë, me zinxhir dhe ngjitëse për të siguruar mbrojtje maksimale nga era dhe temperaturat e ulëta.

  Karakteristikat:

  • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
  • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi dhe erë
  • Mëngët elastike nuk lejojnë përshkrueshmërinë e ajrit
  • Përmban kapuç të bashkëngjitur, jakë elegante, 2 xhepa dhe mbyllje të dyfishtë

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha:  3 – 12 vjeç
  • Materiali i jashtëm: 100% poliestër
  • Veshja e brëndshme: 100% pambuk
 • Xhup & jelek 2 në 1 – Ochre/Grey 5,250 L
  12 vjeç

  Xhaketë 2 në 1 për djem. Mund të përdoret në anën gri apo në anën ngjyrë mustardë. Karakteristikë e veçantë e kësaj xhakete është që mund të kthehet lehtësisht në një jelek pa mëngë për t’u përdorur në ditët më të ngrohta, mjafton të shkëpusni mëngët.

  Karakteristikat:

  • Xhupi dhe jelek 2 në 1 për djem
  • Mëngët mund të shkëputen për t’a kthyer në një jelek
  • Mund të vishet nga ana gri ose nga ana në ngjyrë mustardë
  • Super i butë dhe i rehatshëm
  • Materiali i ajrosshëm nuk lejon nuk lejon mbinxehjen apo djerësitjen
  • I përshtatshëm në disa stinë të vitit

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 12 vjeç
  • Materiali:  Pambuk & poliestër
 • Pallto leshi – Për djem 6,960 L
  6 vjeç8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Pallto për djem me kapuç dhe 2 xhepa anësor. Falë përbërjes me lesh deleje kjo pallto është super e ngrohtë dhe e butë për t’i bërë ballë më së miri temperaturave të ulëta. Mbyllet me kopsa klasike dhe me lidhëse të veçanta mbi to për të siguruar mbrojtje të dyfishtë ndaj erës. Kjo pallto elegante do të kthehet në shoqëruesin e përsosur të vogëlushëve tuaj gjatë muajve të ftohtë të dimrit.

  Karakteristikat:

  • Pallto leshi treçerekshe për djem
  • Super e butë, e ngrohtë dhe e rehatshme
  • Stil elegant
  • Me kapuç dhe 2 xhepa anësor

  Të dhëna teknike: 

  • Mosha: 4/5/6/8/10/12 vjeç
  • Materiali: 100 % lesh
 • Xhaketë xhinsi – Për vajza 2,640 L
  8 vjeç10 vjeç12 vjeç

  Xhaketë xhinsi për vajza, me mëngë të gjata dhe mbyllje me perçina. Dizajn modern me 2 xhepa në pjesën e kraharorit dhe jakë klasike. Ideal për pranverë/vjeshtë por edhe për netët e freskëta verore. Mund të kombinohet lehtësisht me xhinse, fustane, funde, atlete ose sandale për një veshje të rehatshme plot stil.

  Karakteristikat:

  • Xhaketë xhinsi për vajza
  • E butë, e rehatshme dhe plot stil
  • Mbyllet me perçina
  • E përshtatshme në disa stinë të vitit

  Të dhëna teknike: 

  • Materiali: 88% pambuk 11% poliestër 1% elastan
  • Mosha: 8/10/12 vjeç
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories