21 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Sete me napa Sophie la girafe® (4 copë) 3,600 L

  Seti i napave, me 4 copë sjellë nga Sophie la girafe®, vijnë me një material të ajrosshëm të bërë nga 100% pambuku, duke e bërë produktin më të butë për lëkurën dëlikate të të vegjëlve tuaj. Napat mund të përdoren  si një pelenë, mbulesë e butë për të voglin tuaj, mbulesë në karroce gjatë daljeve të pasditeve, ose çfarëdo përdorimi që ju do ju nevojitet. Seti përmban 4 copë me dizajn dhe nuanca ngjyrash të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Set me 4 copë me dizajn dhe nuanca ngjyrash të ndryshme
  • Material i butë dhe i ajrosshëm
  • Janë të buta dhe me shumë përdorime
  • Perfekte për lëkurën delikate të të vegjëlve
  • Përmasa: 70 x 70 cm

  Këshilla për larjen!

  Napat mund të lahen me makinë larëse, në 30 gradë, dhe nuk e humbasin butësinë. Rekomandohen të lahen para përdorimit të parë me ujë të ftohtë. Tharjen bëjeni natyrale. Ju rekomadojmë  të mos përdorni zbardhues, hekur ose tharëse. 

   

  Ka stok

 • Set mbulesash Happy Dots- Blu (2 copë) 1,700 L

  Set mbulesash Happy Dots, me tonalitete të ngjyrës së blu është zgjidhja juaj perfekte, si mbulesë gjatë kohës së gjumit, shëtitjeve, ndërrimit, por edhe gjatë ushqyerjes.  Seti vjen me një dizajn të bukur dhe të adhurueshëm për fëmijët. Mbulesat janë të bëra nga materiali i pambukut, certifikuar nga OEKO-TEX®.

  Karakteristikat:

  • Set me dy mbulesa
  • Me dizajn të bukur dhe me material 100% pambuku
  • Material i butë
  • Me përmasa 70 x 70 cm

   

   

  Ka stok

 • Biberon anti kolika Bibs – Sage 2,500 L

  Set i kompletuar me shishe BIBS dhe me thithkë të rrumbullakët bërë në lateks gome natyrale.  Shishja për bebe, me kapacitet 110 ml, është projektuar me kujdes për foshnjat dhe prindërit. Bërë prej qelqi borosilikat, i cili është rezistent ndaj temperaturës dhe goditjeve termike. Plotësisht i sigurtë, pasi nuk lëshon mikroplastikë dhe me funksion anti-kolikë.

  Karakteristikat:

  • Set i kompletuar me shishe BIBS dhe çuç me thithkë të rrumbullakët
  • Të gjitha pjesët janë bërë nga material 100% i sigurt për ushqimin
  • Shishja për bebe, me kapacitet 110 ml bërë prej qelqi borosilikat
  • Thithka është e rrumbullakët në lateks gome natyrale
  • Projektuar me funksion anti-kolikë
  • Janë plotësisht të rekomandueshëm për foshnjet e sapolindura
  • Plotësojnë të gjitha certifikimet dhe standartet europiane

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 110 ml
  • Mosha: +0 muajsh
  • Materiali i shishes: Qelqi borosilikat
  • Materiali i thithkës: Gomë natyrale

  Ka stok

 • Çuça Bibs 4 copë 0-6 muaj 2,600 L
  Baby BlueBlushIvorySage

  Falë këtij seti të sjellë nga Bibs zgjedhja e çuçit ideal është akoma më e lehtë. Seti vjen me lloje të ndryshme të thithkave, duke filluar nga forma  e rrumbullakët ajo simetrike dhe me materiale lateks e silikon. Vogëlushët do të kenë në dispozicion një larmishmëri opsionesh për të zgjedhur të preferuarin e tyre. Madhësitë dhe dizajni janë perfekt për t’i ofruar atyre rehati maksimale. Plotësojnë të gjitha standartet europiane dhe janë të çertifikuara EN1400 + A2.

  Karakteristikat:

  • Paketim prej 4 çuçash me forma  dhe materiale të ndryshme
  • Bërë me lateks dhe silikon
  • Pa BPA, PVC dhe ftalate
  • Janë plotësisht të rekomandueshëm për foshnjet e sapolindura
  • Plotësojnë të gjitha çertifikimet dhe standartet europiane EN1400 + A2

  Të dhënat teknike:

  • Madhësia: Nr. 1
  • Mosha: +0 muajsh
 • Set me 3 gushore nape – Rust/Olive/Milky 3,500 L

  Set me 3 gushore nape me ngjyra të njëtrajtshme dhe me lidhëse në qafë. Praktike, thithëse dhe super të buta. Pjesa e sipërme e tyre është prej 100% pambuku organik, ndërsa pjesa e pasme prej peshqiri të hollë, veçanërisht delikate me lëkurën dhe mund të përdoret gjithashtu për të fshirë gojën pas ngrënies. Gushoret mund të lahen në lavatriçe me 40 °Celsius dhe do të bëhen më të buta pas çdo larje.

  Karakteristikat:

  • Seti përmban 3 gushore me ngjyra të ndryshme
  • Janë të përbëra nga pambuk organik
  • Janë shumë të buta dhe të rehatshme
  • Falë lidhjes në pjesën e pasme ato mund t’i përshtaten masave të ndryshme
  • Të përshtatshme për vogëlushët e moshave nga 6 deri në 24 muajsh
  • Certifikuar me Standartin 100 OekoTex

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik
  • Larja: Në lavatriçe me cikël normal me 40 °C

  Ka stok

 • Pjatë puzzle silikoni – Woody Brown/ Powder Grey 2,900 L

  Pjatë silikoni me 3 ndarje që mund të shkëputen nga njëra-tjetra. Baza thithëse e mban pjatën të fiksuar në tavolinë. E krijuar posaçërisht për të inkurajuar fëmijët të vetëushqehen me metodën baby lead weaning që promovon pavarsinë dhe zhvillon aftësitë motorike të fëmijëve. Është e përshtatshme për përdorim në furrë dhe mikrovalë deri në 200° Celsius. Nuk përmban lëndë të dëmshme, është e bërë pa BPA, pa PVC dhe ftalate. Lahet me dorë me ujë të ngrohtë dhe sapun

  Karakteristikat:

  • Pjatë silikoni me 3 ndarje të shëputshme nga njëra-tjetra
  • Baza thithëse e mban pjatën fort dhe të sigurtë mbi tavolinë
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike
  • I përshtatshëm për përdorim në furrë dhe mikrovalë deri në 200° C
  • Një alternativë e shëndetshme ndaj plastikës

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +6 muajsh
  • Materiali: 100% silikon
  • PA BPA, PVC, FATALATE
  • Diametri: 19 cm

  Ka stok

 • Unazë silikoni – Heart sage 2,000 L

  Unaza e dhëmbëve në formë zemre është  e përsosur për kujdesin ndaj mishrave, mbi të gjitha në fazën e daljes së dhëmbëve. Ka reliev të ndryshëm që  ndihmon në stimulimin e daljes së dhëmbëve dhe qetësimin e dhimbjeve dhe kruajtjes që në fazat e para të formimit të kicave.

  Karakteristikat:

  • Qetëson dhimbjen dhe kruajtjen e mishrave të dhëmbëve
  • Perfekt për periudhën e daljes së dhëmbëve të rinj
  • I përsosur për stimulimin e shqisave
  • 100% pa BPA dhe ftalate
  • Material 100% i sigurtë
  • Projektuar dhe prodhuar në Danimarkë
  • Pastrohet me lehtësi me ujë të nxehtë dhe detergjent enësh
  • Formë e hapur për tu kapur lehtësisht nga duart e bebeve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 2 – 10 muajsh
  • Materiali: Termoplastikë ushqimore

  Ka stok

 • VIDEOPërzgjedhur
  Delja Ewan Deluks Gri 6,900 L

  Ewan  Deluxe është projektuar me mjeshtëri për të ndihmuar të vegjlit të qetësohen gjatë natës, nëse ata zgjohen dhe janë duke qarë. Ofron rehatinë, si në barkun e nënës, me një përzgjedhje të tingujve qetësues, përfshirë regjistrimet aktuale të barkut të nënës dhe rrahjeve të zemrës së nënës. Falë një sensori inteligjent, MoonMode smartCRY, i cili aktivizohet automatikisht kur foshnja shqetësohte ose qan gjatë natës, siguron që e gjithë familja të ketë një gjumë të qetë dhe çlodhës gjatë natës.  Për më tepër, këto tinguj janë provuar gjithashtu që ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjes së shkaktuar nga COLIC. Shkëlqimi i butë i dritës rozë  dhe erës imiton ambientin e barkut të nënës për të ndihmuar qetësimin e vogëlushëve tuaj, ndërsa tingujt e tij magjikë dhe drita e natës shfaqen nëpërmjet pellushit.  Madje pas 4 orëve fiket automatikisht për të ruajtur jetëgjatësinë e baterisë. Ewan Deluxe ka gjithashtu një kapak kontrolli të lëvizshëm në mënyrë që ewan të mund të lahet, duke e mbajtur atë të pastër dhe të shëndetshëm.

  Karakteristikat:

  • Imiton në perfeksionin ambientin në barkun e nënës
  • Ka pesë tinguj të përzgjedhur
  • Ndihmon shumë në ofrimin e një gjumi të qetë për vogëlushët
  • Ka efekt qetësues tek vogëlushët
  • Ka kohëmatës për fikje automatike
  • Varet kudo

  Të dhëna teknike:

  • Lahet në 30 gradë
  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • OFERTËLimited
  Kostum me 2 pjesë – Monkey 6,370 L
  3 muajsh6 muajsh12 muajsh

  Komplet i adhurueshëm për vogëlushë, i përbërë nga një pulovër dhe një palë tuta. Të realizuara me 100 % pambuk organik, ky kostum është super i ngrohtë dhe i butë. Pulovra përmban 5 kopsa anësore për t’a patur sa më të thjeshtë dhe praktik momentin e veshjes dhe heqjes. Një dhuratë e mrekullueshme për lindjen e një bebi.

  Karakteristikat:

  • Komplet me 2 pjesë për vogëlushë
  • I përbërë nga një pulovër dhe një palë tuta
  • Pulovra hapet në formë zarfi dhe mbyllet me 5 kopsa anësore
  • Super të ngrohta, të buta dhe të rehatshme
  • Dhuratë lindje e mrekullueshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga 3 deri në 12 muajsh
  • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar OEKO-TEX
  • Larja: Në lavatriçe me 30 °C dhe çentrifugë minimale

  Ka stok

 • Kornizë fotografie me gdhëndje 3,200 L

  Kjo kornizë fotografie Kirumy është një mënyrë e përsosur për të pasur një kujtim të bukur të të vegjëlve tuaj. E përbërë nga 3 korniza, në atë të mesit mund të vendosni foton tuaj të preferuar dhe në kornizat anësore format e gdhendura të dorës dhe këmbës. Shumë e lehtë për tu realizuar, mjafton të hapni brumin e gatshëm, të vendosni mbi to këmbën dhe dorën dhe më pas të prisni që të thahet.

  Karakteristikat:

  • Produkt jo toksik

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasa: 22 x 16.5  cm

  Ka stok

 • Rripi Sigurues Stokke® – Bezhë 5,900 L

  Rripi sigurues, Stokke® Bezhë,  është lehtësisht i rregullueshëm dhe është projektuar me kujdes me pesë pika. Ju lutemi mos harroni të mos e lini kurrë fëmijën tuaj pa mbikëqyrje. Përshtatet shpejt dhe lehtë. Gjithashtu pastrohet shumë thjeshtë dhe ka material të fortë.

  Karakteristikat:

  • I lehtë për t’u përdorur
  • Projektuar me 5 pika dhe rripa të rregullueshëm
  • Bërë nga najloni i qëndrueshëm, i lehtë për tu larë
  • Asnjë substancë e dëmshme, pa BPA
  • Mund të përdoret vetëm me Setin e Foshnjës Tripp Trapp® në karrigen Tripp Trapp®.

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.2 kg
  • I përshtatshëm 6- 36 muajsh

  Ka stok

 • Jastëku Klasik Tripp Trapp®- Lucky Grey 6,600 L

  Jastëku klasik, Tripp Trapp® Classic Cushion, është  i gjithanshëm dhe funksional. I shton  butësi dhe personalitet karrigeve Tripp Trapp. Jastëku është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh. Falë këtij jastëku të dedikuar ju mund ti ndryshoni pamjen karrigeve tuaja Tripp Trapp sa herë që të dëshironi. Jastëku klasik, Tripp Trapp® është lehtësisht i përshtatshëm me të gjitha karriget Tripp Trapp® me ose pa Setin e Foshnjës Tripp Trapp®.

   

  Karakteristikat:

  • Të butë dhe të rehatshëm
  • Vihet dhe hiqet me lehtësi
  • Plotësojnë standartet Organike OCS
  • Përshtaten me karriget Tripp Trapp®

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 0.188 kg
  • Përmasat: 25 x 2 x 42 cm

  Ka stok

 • Karrige Tripp Trapp- Hazy Grey 27,800 L

  Karrigia që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

  Karrigia Tripp Trapp është një karrige revolucionare, e dizenjuar nga Peter Opsvik, i cili zhvilloi kategorinë e karrigeve për fëmijë që në vitin 1972. Karrigia Tripp Trapp i përshtatet ҫdo lloj kategorie tavoline, për të bërë të mundur mbledhjen e të gjithë familjes në tryezën tuaj të dashur dhe në “zemër” të saj të jetë vogëlushi juaj. Dizajni inteligjent i karriges lejon rregullimin e vendosjes së uljes së karriges në drejtim vertikal (lartësi), si dhe atë horizontal (thellësinë), për ti dhënë liri në lëvizje fëmijës. Gjithashtu opsioni i rregullimit të lartësisë së këmbëve i shton komoditetin e qëndrimit në karrige.

  Karakteristikat:

  • Fëmija juaj mund të ulet pranë jush në tavolinë, për të shijuar vaktet së bashku me pjestarët e tjerë të familjes
  • Dizajni i saj karakteristik klasik nuk do të stonojë me arredimin
  • Modifikimi unik i uljes dhe i këmbëve
  • Siguron mbështetje për shpinën dhe këmbët për ҫdo moshë ​
  • Konstruksion me dru ahu
  • Variacion ngjyrash që mund të përshtaten me çdo dekor apo mobilim

  Të dhëna teknike:

  • Mund të mbajë deri në 136 kg peshë
  • Përmasat: 49 x 79 x 46 cm ​

  Ka stok

 • Mbajtës ushqimi & lugë 2 në 1 – Mint 2,300 L

  Luga fantastike e markës Boon nuk është një lugë e thjeshtë, por një zbulim i vërtetë që do ta shndërrojë kohën e ushqyerjes në një moment të rehatshëm, argëtues, por mbi të gjitha të pastër dhe të rregullt. Luga ka një dorezë silikoni që shërben njëkohësisht si ”serbator” dhe mund të mbajë deri në 90 ml ushqim të lëngshëm. Mjafton të vendosni ushqimin brënda saj dhe me një presion të lehtë lëreni të zbresë gradualisht mbi lugë, të gjitha me një dorë!! Falë kapakut, asgjë nuk derdhet duke e bërë atë të përsosur për udhëtime. Mund ta ushqeni fëmijën tuaj kudo që të jeni!

  Karakteristikat:

  • Lugë dhe mbajtëse ushqimi 2 në 1
  • E përkryer për ushqyerjen e të vegjëlve për fazën 1 ose 2
  • Kapaciteti: 90 ml
  • Pastrohet shpejt dhe thjeshtë edhe në pjatalarëse
  • Mosha e rekomanduar: + 4 muajsh
  • Materiali: silikon pa BPA, PVC dhe ftalate
  • Përmasat: 5 x 18 x 9.7

  Këshilla për larjen:

  • Lajeni mirë para përdorimit të parë dhe pas çdo përdorimi
  • Lajeni secilën pjesë veç e veç
  • Mund ta lani në pjatlarëse
  • MOS e përdorni në mikrovalë
  • MOS e vloni ose sterilizoni

   

  Ka stok

 • Kembe Govate Stokke 8,500 L

  Stokke® Flexi Bath® Stand është krijuar për t’ju sjellë më afër me vogëlushët tuaj dhe për ti kthyer në momente argëtuese. Ideuar ekskluzivisht për t’iu përshtatur Stokke® Flexi Bath® dhe ofron siguri, lehtësinë në mbajtje  dhe komoditetin me gjithçka afër. Stokke® Flexi Bath® Stand është një nga stendat e para që plotëson rregulloret e reja të BE për qëndrimet e stendave (EN 17072: 2018). Mund të përdoret për larjen e të porsalindurve duke ju shmangur  dhimbjet e shpinës nga gjunjëzimi në dysheme.

  Karakteristikat:

  • Instalim i thjeshtë, duke e ngritur foshnjën tuaj afër në një lartësi të rehatshme
  • Ofron siguri me këmbë jo të rrëshqitshme, brava me veprim të dyfishtë dhe tregues të sigurisë
  • Paloset e sheshtë me Flexi Bath® të bashkangjitur  për transport dhe magazinim të lehtë
  • Përmban mbajtës për peshqirin
  • Përmban zorrë kulluese
  • Mbajtëse për shampo
  • I përshtatshëm për të porsalindurit deri në 10 kg

  Teknike:

  • Madhësia: 91 x 57 x 96 cm
  • Pesha: 3.7  kg

  Ka stok

 • Tripp Trapp Baby Set- Hazy Grey 6,700 L

  Edhe më i vogli i familjes mund t’i shtohet tryezës suaj me anë të këtij aksesori shtesë; ulëses për bebe Tripp Trapp. Edhe pse i ul mundësinë e lëvizshmërisë fëmijës, ajo ofron komoditet dhe siguri. Qëllimi  është të kufizoj lëvizjet e panevojshme të fëmijës dhe të shmangë mundësinë e rënies  nga karrigia.

  Ndërkohë që fëmija juaj mëson si të rri ulur, karrigia Tripp Trapp, e pajisur me ulësen shtesë, i jep mbështetjen ideale për shpinën dhe e ndihmon të rri i qetë në karrigen e lartë.  Kur fëmija arrin të ulet e të ҫohet nga karrigia vetë, ju mund të hiqni ulësen për bebe dhe të lini thjeshtë karrigen revolucionare Tripp Trapp, e cila i ofron më shumë liri në lëvizje dhe më shumë pavarësi në qëndrimin e fëmijës ulur.

  Karakteristikat:

  • I jep fëmijës liri në lëvizje, por duke i penguar mundësinë e daljes vetë nga karrigia
  • Krijon lehtësi në uljen apo ngritjen e fëmijës nga karrigia.
  • I përshtatshëm deri në moshën 3- vjeҫare, ose deri në 15 kg

  Ka stok

 • Napa M Little Forest Fox (3 copë) 3,900 L

  Little Forest Fox, masa M, vjen me një material 100% pambuk  organikdhe lehtësissht i ajrosshëm, duke e bërë produktin super të butë për lëkurën delikate të të vegjëlve tuaj. Mund të përdoren si një pelenë, mbulesë e butë ose çfarëdo përdorimi që do ju nevojitet. Seti vjen me dy dizajne të ndryshme shumë të këndshme dhe me ngjyra të kombinuara në mënyrë perfekte. Falë materialit cilësor, napat qëndrojnë ultra të buta edhe pas larjeve të shumta.

  Karakteristikat:

  • Ky set përmban 3 napa M me dizajne të ndryshme
  • Janë të bëra nga material 100% pambuk organik
  • Janë super të buta
  • Perfekte për lëkurën delikate të të vegjëlve
  • Janë multifunksionale
  • Qëndrojnë ultra të buta edhe pas larjeve të shumta
  • Të përshtatshme për të sapolindurit

  Të dhëna teknike:

  • Sasia: 3 copë
  • Përmasa: 60 x 60 cm
  • Larja: Në cikël në 60°C

  S’ka stok

 • PërzgjedhurSold Out
  Kangur Harmony 3D Mesh Anthracite 29,400 L

  Baby Carrier Harmony 3D Mesh Antracite mund të përdoret nga të porsalindurit deri për fëmijët e moshës 3 vjeçare. Ka një rrip që lidhet në mes dhe dy tek shpatullat, të cilat të kombinuara sëbashku shpërndajnë peshën e fëmijës në mënyrë të tillë që të mos krijojë lodhje dhe të jetë sa më komod. Kanguri BabyBjorn është ergonomik dhe i butë, një zgjedhje e zgjuar që do bëjë të mundur shtimin e afrimitetit prind-fëmijë që në ditët e para. Gjithashtu materiali rrjetë mundëson ajrosje më të mirë dhe mos djersitje.

  Materiali fleksibël bën të mundur që ju të ndjeni që fëmija juaj është pranë jush dhe që po qëndron në një mënyrë natyrale. Ju mund të zgjidhni si dëshironi ta mbanin fëmijën tuaj, në kraharor duke parë nga ju, në kraharor duke parë në të njëjtin drejtim me ju, apo në shpinë (fëmijët deri në 5 muajsh duhet të vendosen përballë jush). Mbështetësja e kokës është e pozicionueshme në mënyrë të tillë që fëmija juaj të jetë i sigurt deri në fazën që janë të aftë të mbajnë  vetë trupin drejtë. Gjithashtu ju mund ta hapni mbështetësen e kokës dhe gjatë kohës që fëmija juaj po fle.

  Karakteristikat:

  • I përshtatshëm nga të porsalindurit deri më 3 vjeç
  • I butë dhe fleksibël
  • Materiali rrjetë mundëson ajrosje më të mirë dhe mos djersitje
  • Mbështetësja kokës e rregullueshme
  • Pesha shpërndahet në mënyrë të njëtrajtshme
  • Pozicionim mbajtës me tre pozicione të ndryshme
  • Mundësi rregullimi për përmasat mbajtëse

  Të dhëna teknike:

  • Pesha minimale: 3.5 kg
  • Gjatësia minimale: 53 cm
  • Pesha maksimale: 15 kg
  • Gjatësia maksimale: 100 cm
  • Përbërë nga material rrjetë
  • Lahet në lavatriҫe me 40 gradë

  S’ka stok

 • Govatë Dhe Suport Stokke®- Transparent blu 8,200 L

  Govata dhe suporti Stokke® – Govata është shumë praktike, e lehtë për t’u përdorur dhe mund të merret kollaj me vete edhe kur udhëtoni. Gjithashtu govata mund të paloset në sekonda dhe uji derdhet lehtësisht përmes tapës në pjesën e poshtme, e cila është ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe u jep prindërve një sugjerim ne lidhje me temperaturën e ujit.  Për siguri shtesë ka një bazë jo rrëshqitëse, që fëmija mos të rrëshkasë gjatë larjes. Ky produkt nga marka revolucionare Stokke është i fortë për të mbajtur dhe e përdorshme nga fëmijët deri në moshën katër vjeç. Stokke Newborn  përshtatet në mënyrë perfekte brenda në govatën e larjes Stokke Flexi Bath. Është projektuar për t’iu përshtatur formës natyrale të trupit të foshnjeve dhe ofron mbështetje ergonomike gjatë kohës së banjës.

   

  Karakteristikat:

  • E përshtatshme për femijët nga mosha 0- 4 vjeç
  • Pastrohet lehtësisht me ujë të ngrohtë dhe me sapun
  • E disponueshme në disa variante, me konture me ngjyra të ndryshme
  • Mbështetje ergonomike për të porsalindurin tuaj në kohën e banjës
  • Imiton në perfeksion mbështetjen e një krahu të qëndrueshëm të një prindi

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: PP+TPE
  • Përmasat e palosur: 64 x 24 x 8 cm;
  • Përmasat e hapur: 66 x 35 x 24 cm
  • Pesha: 1.7 kg

  Këshillë!

  Ju lutemi vini re se tapa prej gome e ndjeshme ndaj nxehtësisë së ujit nuk është termometër! Gjithmonë kontrolloni temperaturën e ujit me dorë për të siguruar që ajo është temperatura e duhur për rehatinë dhe sigurinë e fëmijës tuaj. Nëse keni dyshime, përdorni saktësisht një termometër të besueshëm

  S’ka stok

 • Set ushqimi – Jeshile pastel 8,500 L

  Një set ushqimi për fëmijë, funksional, elegant dhe me ngjyra të ëmbla pastel. Seti përmban një pjatë, një lugë, një pirun, një gotë uji dhe një gushore. Të krijuara enkas për tu përshtatur me duart e vogla të vogëlushëve. Me material silikoni të butë, ato mund të pastrohen lehtësisht me ujë dhe sapun apo edhe në pjatalarëse. Inkurajoni fëmijët të ushqehen në mënyrë të pavarur dhe momenti i ushqyerjes do të jetë edhe një moment mësimi nëpërmjet të cilit fëmijët të zhvillojnë të gjitha shqisat si dhe aftësitë motorike.

  Përmban:

  • 1 pjatë
  • 1 lugë
  • 1 pirun
  • 1 gotë
  • 1 gushore

  Karakteristikat:

  • Set ushqimi për fëmijë në kuti dhurate elegante
  • Gushore komode me xhep për grumbullimin e ushqimeve
  • Lugë dhe pirun për fëmijë, të lehta për t’u kapur
  • Gotë e qëndrueshme, e vështirë për t’u përmbysur
  • Forma e pjatës ndihmon në kapjen e ushqimit

  S’ka stok

 • Tabaka Stokke® – E bardhë 7,200 L

  Tabakaja Stokke e bën karrigen tuaj Tripp Trapp të përshtatshme për ngrënie. Tabakaja është zgjidhja ideale kur duhet të ushqeni shpejt fëmijën tuaj, ose kur nuk ka hapësirë ​​të mjaftueshme në tryezën e përbashkët. Vogëlushët mund ta përdorin si hapësirë për të ngrënë dhe luajtur. Linjat e pastra të dizajnit skandinav të tabakasë Stokke plotësojnë më së miri karriget Tripp Trapp duke i shtuar funksionalitetin dhe vlerën.

  Karakteristikat:

  • E përshtatshëm për fëmijët nga 6 muajsh deri në 3 vjeç
  • E përbërë nga material plastik pa BPA
  • Pastrohet lehtë
  • E projektuar dhe e përshtatshme me karrigen Stokke Tripp Trap

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 44 x 41 x 4 cm
  • Pesha: 0.7 kg

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories