16 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Lodër me tërheqje- Rinoceronti Vilma 3,600 L

  Lodër druri me tërheqeje sjellë nga Djeco. Në pjesë e përparme të rinocentit, ndodhet një litar me të cilin fëmijët mund të tërheqin e të bëjnë xhiro bashkë me të. E përsosur për fëmijët që sapo kanë filluar të ecin, kjo lodër e bukur do t’i nxisë ata të shtojnë hapat dhe të krijojnë dalë ngadalë më shumë siguri tek këmbët e tyre.

  • Lodër druri me tërheqje
  • Ideale për të nxitur fëmijët drejt ecjes
  • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin sy – duar
  • Bërë prej druri
  • Ngjyrosur me ngjyra jo toksike
  • Përmasat: 35 x 23 x 20 cm
  • Mosha: +18 muajsh

   

  Ka stok

 • Rrake Baby Cup 1,400 L

  Argëtimi i vogëlushëve tuaj do të jetë i padiskutueshëm me rraken Baby Cup. Një lodër aktiviteti shumë origjinale për argëtimin e vogëlushëve tuaj, që nga mosha 1 vjeçare. Është një lodër plot ngjyra dhe kontraste. Vogëlushët mund ta mbajnë lehtësisht në dorë falë dorezës prej druri dhe ta tundin. Nga njëra anë vjen me dizajn luleje dhe nga ana tjetër me luanin.

  • Ideale për të argëtuar të vegjlit
  • E përshtatshme për moshat +12 muajsh
  • Një ide dhurate perfekte për lindjen e një bebi

  Ka stok

 • Mbajtëse e çuçi Philip Whale Blue 1,800 L

  Mbajtës silikoni për të mbrojtur dhe ruajtur  çuçin ose lodrën e vogël. Është higjienike, e sigurt, e lehtë për t’u pastruar dhe e sterilizueshme. Vjen me një unazë për ta bashkëngjitur në çantë ose dorezë karroceje.

  Karakteristikat:

  • Mbajtës silikoni
  • Për të mbrojtur dhe ruajtur biberonin, çuçin ose lodrën e vogël
  • Është higjienike dhe e sigurt
  • E butë dhe elastike
  • Bërë nga 100% silikon ushqimor
  • Pa BPA, PVC, toksina dhe ftalate
  • Me diametër 8 cm dhe lartësi 6 cm

  Ka stok

 • Libër aktiviteti- Ku është kocka? 4,100 L

  Libër i butë me një mori aktivitetesh për të zgjuar shqisat e të vegjëlve tuaj. Ata padyshim do ta adhurojnë dhe do të argëtohen pamasë duke vëzhguar kafshët shumëngjyrëshe. Gjithashtu libri përmban pjesë super të buta për të qetësuar mishrat e dhëmbëve. Ky libër është i lehtë për t’u kapur dhe mbajtur nga duart e vogla.

  Karakteristikat:

  • Libri ndihmon për të zgjuar shqisat e të vegjëlve
  • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike
  • Përmban pjesë super të buta për të qetësuar mishrat e dhëmbëve
  • Aktivitet argëtues dhe edukativ

  Ka stok

 • Mbajtësi i kupës Cybex 5,800 L

  Mbajtësi i kupës Cybex është shoqëruesi i përsosur për prindërit dhe fëmijën. Ka katër pozicione përdorimi ndërsa jeni në lëvizje. Ngjitet lehtësisht në sediljen e konvertueshme Cybex Sirona dhe i mban pijet të sigurta.

  Karakteristikat:

  • Mbajtëse filxhani/gote/shisheje
  • Vendoset me shumë lehtësi
  • Është tejet funksional
  • Dhuratë e përsosur për prindërit e rinj

   

  Ka stok

 • Set dhurate – furçe dhe krehër për fëmijë 4,800 L

  Set dhurate me furçe dhe krëhër të veshura me argjend nga BAMBINO BY JULIANA®. Ky komplet mahnitës është një kujtim i çmuar për të nderuar ardhjet e reja në familje. Kompleti i larë me argjend të vërtetë përfshin një furçë dhe krëhër të gdhëndur me ikona të kuajve lëkundës, të cilat shkëlqejnë brenda kutisë së dhuratave. Artikujt mbrohen brenda çantës plotësuese me kordon. Një ide dhurate e mrekullueshme për lindje ose pagëzim.

  Karakteristika:

  • Set me furçe dhe krëhër të larë në argjend
  • Të dekoruara me kuaj lëkundës të gdhendura në sipërfaqe
  • Ide dhurate e shkëlqyer për lindje ose pagëzim

  Të dhëna teknike:

  • Mosha: 0 – 3 vjeç
  • Përmasat e paketimit: 55 x 160 x 70

  Ka stok

 • Spirale aktiviteti – Mustardë 5,400 L

  Në rrugë apo në shtëpi bebet tuaja nuk do mërziten kurrë me këtë spirale gazmore dhe argëtuese! Vendoseni në djep, në karrocë apo në sediljen e makinës dhe zbavisni fëmijët duke zbuluar  aksesorët e ndryshëm me ngjyrat dhe detajet e veçanta. Me tinguj, kërcitje, tekstura të ndryshme si dhe me ngjyra e kontraste të forta, kjo lodër është ideale për të stimuluar shqisat e të vegjëlve tuaj. 

  Karakteristikat:

  • Spirale aktiviteti, dekoruese dhe zbavitëse
  • Stimulon shqisat dhe nxit kureshtjen
  • E bërë nga materiale të buta
  • Mund ta vendosni në makinë, karrocë apo djep

  Të dhënat teknike:

  • Diametri: 10 cm

  Ka stok

 • Pasqyrë aktiviteti – Raffi 5,400 L

  Pasqyra e aktivitetit Raffi ka një formë të bukur kanguri dhe është krijuar për të argëtuar fëmijët e vegjël dhe për ti ndihmuar atë të zhvillojnë aftësitë motorike dhe njohëse. Me tekstura të ndryshme të krijuara për të zhvilluar ndjenjën e prekjes dhe tinguj të ëmbël për të zhvilluar dëgjimin. Me anë të pasqyrës ata do të mund të zbulojnë veten dhe të eksplorojnë një nga një tiparet e tyre.
  Falë një mbushjeje të veçantë, kanguri i vogël qëndron vetë në këmbë, kështu që foshnjet mund ta shohin veten në pasqyrë për orë të tëra, ndërsa shtrihen rehat me bark ose kurriz.

  Karakteristikat:

  • Lodër e butë aktiviteti
  • Me pasqyrë
  • Ndihmon në zhvillimin e shqisave, aftësive njohëse dhe zbulimin e vetes
  • Materiali:  50% pambuk dhe 50% poliestër
  • Mbushja: 100% fibra poliestër me qese rëre kuarci
  • Përmasat: 26 x 22 x 8 cm

  Ka stok

 • Rrake – Sophie la Girafe 2,700 L

  Rrakja, një produkt i domosdoshëm për të argëtuar vogëlushët, vjen tanimë me miks të 3 materialeve natyrale. Gomë natyrale, pambuk organik dhe bio-plastike.  Falë formës ergonomike të dorezës, rraketakja është e lehtë për tu kapur dhe mbajtur nga vogëlushët.  Koka e Sophie-s është prej gome natyrale dhe vogëlushët mund ta kafshojnë atë për të lehtësuar dhimbjen e mishrave të dhëmbëve.

  Karakteristikat:

  • Vjen  me miks të 3 materialeve natyrale
  • Gomë natyrale, pambuk organik dhe bio-plastike
  • Ergonomike
  • Koka e Sophie-s është prej gome natyrale që mund të kafshohet për të lehtësuar dhimbjen e mishrave të dhëmbëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 muajsh
  • Përmasat: 17.5 x  5.5 x  5.5 cm

   

  Ka stok

 • Lodër druri – Baby Tree 5,400 L

  Të vegjlit do të magjepsen nga kjo lodër e adhurueshme prej druri. Shikoni sesi rrokullisen topat në binaret shumëngjyrësh rreth e rrotull pemës. Kjo lodër është e përshtatshme për vogëlushët e moshës  nga 18 muajsh. Pema është e ilustruar këndshëm me ngjyra të buta pastel dhe me kafshë të ëmbla.

  Karakteristikat:

  • Lodër aktiviteti argëtuese
  • Vogëlushët  do të argëtohen duke i rrokullisur topat rreth e rrotull pemës
  • Pema është e ilustruar këndshëm me ngjyra të buta pastel dhe me kafshë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 20 x 24 x 17 cm
  • Mosha: +18 muajsh

  Ka stok

 • Piramidë – Pula 2,600 L

  Pula Cachempil është një lodër e bërë me dru e përbërë nga një bazë, 5 unaza me përmasa në rritje dhe kokën e pulës. Kjo është një lodër e mësimit të hershëm për vogëlushët nga +18 muajsh. Vogëlushët duhet të grumbullojnë disqet me radhë nga më i madhi tek më i vogli dhe ti shtojnë kokën e pulës për ta përfunduar.

  Karakteristikat:

  • Lodër argëtuese dhe edukuese
  • Përmban një bazë, 5 unaza me përmasa në rritje dhe kokën e pulës
  • Vogëlushët duhet të grumbullojnë disqet me radhë nga më i madhi tek më i vogli

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 13 x 15 cm
  • Mosha: +18 muajsh

  Ka stok

 • Piramidë – Beach 2,600 L

  Loja me piramidë inkurajon të mësuarit e vogëlushëve përmes lojës dhe argëtimit. Ata duhet ti vendosin blloqet e ndryshme njëra mbi tjetrën sipas rendit të madhësisë. Në këtë mënyrë ata mund të praktikojnë numërimin dhe emërtimin e figurave. Ky set përmban 10 blloqe me figura të ndryshme dhe ndihmon në zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe koordinimit.

  Karakteristikat:

  • Përmban 10 blloqe me madhësi dhe figura të ndryshme
  • Inkurajon të mësuarit përmes lojës dhe argëtimit
  • Ndihmon në zhvillimin e imagjinatës, aftësive motorike dhe koordinimit
  • Të certifikuar nga CE

  Të dhënat teknike:

  • Lartësia: 87 cm
  • Mosha: +12 muajsh

   

  Ka stok

 • Doudou – Mr. Raccoon 2,900 L

  Zgjidhni kafshën e preferuar për ti bërë shoqëri vogëlushit tuaj dhe për ta qetësuar atë në momentet e vështira. I butë, i hollë dhe pa peshë, doudout nga Trixie kapen lehtësisht nga duart e vogla. Mund ta përdorni gjithashtu për të lidhur çuçin.

  *Këshillë për mamat: mbajeni afër kraharorit tuaj para se t’j jepni bebit, kështu bebi do të ndjejë aromën tuaj dhe do ta ketë më të thjeshtë të qetësohet.

  Karakteristikat:

  • Doudou me kafshë të ëmbla
  • Mund të lidhni në të ç’do lloj çuçi
  • Kapet lehtë nga duart e vogla
  • Është i butë, i hollë dhe pa peshë
  • Qetësues i përsosur për vogëlushët në muajt e parë të jetës
  • Dhuratë lindje fantastike

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 37 x 16 cm

  Ka stok

 • Doudou – Z. Elefant 2,900 L

  Zgjidhni kafshën e preferuar për ti bërë shoqëri vogëlushit tuaj dhe për ta qetësuar atë në momentet e vështira. I butë, i hollë dhe pa peshë, doudout nga Trixie kapen lehtësisht nga duart e vogla. Mund ta përdorni gjithashtu për të lidhur çuçin.

  *Këshillë për mamat: mbajeni afër kraharorit tuaj para se t’j jepni bebit, kështu bebi do të ndjejë aromën tuaj dhe do ta ketë më të thjeshtë të qetësohet.

  Karakteristikat:

  • Doudou me kafshë të ëmbla
  • Mund të lidhni në të ç’do lloj çuçi
  • Kapet lehtë nga duart e vogla
  • Është i butë, i hollë dhe pa peshë
  • Qetësues i përsosur për vogëlushët në muajt e parë të jetës
  • Dhuratë lindje fantastike

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 37 x 16 cm

  Ka stok

 • Rrake – Top BabyBali 1,900 L

  Argëtimi i vogëlushëve tuaj do të jetë i siguruar me tingujt e BabyBali të lëshuar nga lëvizja dhe përplasja e formave të ndryshme me njëri- tjetrin. Një lodër aktiviteti shumë origjinale me ngjyra pastel, të cilën vogëlushët tuaj do ta shijojnë në shumë mënyra. Forma që i ngjan një topi do të stimulojë fëmijët ecin këmba – dorazi ose të zavrriten për ta ndjekur. 4 kubat prej druri mund të rrotullohen dhe të zhvendosen nga një pikë në tjetrën si dhe 2 kubat transparent me rruaza shumëngjyrëshe do të krijojnë tinguj tërheqës kur tunden ose sa herë që topi është në lëvizje.

   

  Karakteristikat:

  • Ideale për të argëtuar të vegjlit
  • Rrake shumë – funksionale
  • Aktivizon dhe zhvillon të gjitha shqisat
  • Inkurajon fëmijët të zvarriten dhe të ecin këmba dorazi për ta kapur
  • E përshtatshme për moshat nga 3 muajsh
  • Ide dhurate fantastike

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia: 9 x 9 x 9 cm
  • Mosha: + 3 muajsh

  Ka stok

 • Album fotografik Bambino (50 foto) 3,600 L

  Ky album fotografik, Our Baby, nga Bambino është i përsosur për t’i mbajtur të sigurta ato kujtime të veçanta për djalin ose vajzën tuaj të vogël. Pjesa e jashtme e albumit fotografik ka një dizajn të bukur prej liri ngjyrë bezhë, duke e bërë atë të përsosur qoftë për një djalë apo vajzë. Të paraqitura në pjesën e përparme janë tre dizajne në ngjyrë argjendi në stil 3D, të cilat përfshijnë karrocën e foshnjës, arush pelushi dhe kalë lëkundës. Albumi mund të mbajë deri në 50 foto me përmasa 15 x 10 cm.

  Karakteristikat:

  • Album fotografish
  • Ka përmasa 19 x 18 x 5 cm
  • Dizajn i punur me ilustrime të veçanta
  • Mban deri në 50 foto me përmasa 15 x 10 cm

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories