Festa e Halloween do të bëhet akoma më e frikshme dhe tejet argëtuese falë kostumeve të ndryshme, fantastike dhe shumë të frikshme të ofruar nga Bee Kids. Enkas për Halloween dhe për të gjitha grupmoshat e fëmijëve, madje dhe masa të ndryshme. Mos pritni dhe zgjidhni kostumin tuaj të frikshëm për Halloween dhe vëmendja do jetë e gjitha tek ju!

26 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Kostum Bretkosa 4,500 L
  1-3 vjeç

  Kostum simpatik me bretkosë. Ideal për halloween por edhe për festa gazmore me miqtë tuaj. Përbëhet nga një fustan me mëngë të shkurtra i fryrë, me kapuç. I përshtatshëm për vogëlushët e  moshave nga 1 deri në 3 vjeç.

   

  Karakteristikat:

  • Kostum bretkosa
  • Fustan me mëngë të shkurtra dhe kapuç
  • Mosha: 1 – 3 vjeç

   

   

 • Kostum Qenushi 5,800 L
  3 vjeç4-5 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtyre kominosheve në formë qenushi. Me material të butë dhe të ngrohtë për ti dhënë fëmijëve rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për fëmijët e moshave nga 3 deri në 5 vjeç.

  Karakteristikat:

  • Kostum qenushi në formën e një tute me zinxhir
  • Kapuç leshi me veshët e qenushit
  • Material i butë dhe i ngrohtë

  Ka stok

 • Kostum Princesha rozë 3,000 L
  3 vjeç4-5 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi princeshe me ngjyrë të ëmbël rozë. Perfekt për halloween, por edhe për festa ditëlindjesh. Një fustan i bukur i cili do të tërheqë padiskutim vëmendjen.

  ***Ju lutemi kini parasysh se kurora nuk është e përfshirë

 • Kostum luleshtrydhe 5,800 L
  4- 9 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi me  luleshtrydhe

  Karakteristikat:

  • Masë busti IV- VI
  • Përmban një veshje në formën e luleshtrydhes me kapuç në formën e gjetheve

  Ka stok

 • Kostum Gishtëza 3,900 L
  4-5 vjeç6- 7 vjeç

  Kostumi i gishtëzës Frilly  me ngjyra dhe dizajn shumë të veçantë, do ta bëjë këtë Halloween shumë argëtues.

  Karakteristikat:

  • Kostum në formën e një fustani të personazhit Frilly
  • Krahët janë pjesë e kostumit  dhe vendosen me dy rripa në shpatull
 • Kostumi Heroi Amerikan 4,500 L
  8- 9 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi të Heroit Amerika për djem. Me ngjyra të kombinuara këndshëm, kryesisht blu dhe të kuqe, sikurse ngjyrat e amerikës, kostum vjen  bashkë me një kapuç i cili shton akoma më shumë misterin se kush fshihet pas maskës. Padiskutim  ky kostum do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve dhe është i përshtatshëm për moshat nga 6-9 vjeç.

 • Kostum piratësh për vajza 4,500 L
  8- 9 vjeç

  Kostum piratesh për vajza, shumë i këndhëm dhe i ‘’frikshëm”. Padiskutim ky fustan do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

  Karakteristikat:

  • Fustan kuq e zi me material të lehtë poliesteri
  • I gjatë deri në fund të këmbëve
 • Kostum Indiani 3,000 L
  8- 11 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi  indianësh. Maskimi do të jetë perfekt për të tërhequr vëmendjen.

  Karakteristikat:

  • Kostum me veshje indiani i përbërë nga bluzë me mëngë të gjata dhe pantallona
 • Kostum Klouni 5,800 L
  10- 11 vjeç12- 13 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi të veçantë klouni. Me një kostum tërësisht të kuq dhe me makijazh e duhur, fëmijët do të ta tërheqin padiskutim vëmendjen.

  Karakteristikat:

  • Kostumi përbëhet nga jeleku i verdhë dhe xhaketa me pantallonat në ngjyrë të kuqe
  • Material i butë dhe i ngrohtë
 • Kostum Frilly In Chenille 2,600 L
  4-5 vjeç

  Kostumi Frilly In Chenille me ngjyra dhe dizajn shumë të veçantë, do ta bëjë këtë Halloween shumë argëtues.

  • Ngjyrë nuance jeshile
  • Fustan Saten
  • Me krahë fluture nga pas

  S’ka stok

 • Kostum Dragoi i kuq për vogëlushë 5,800 L
  12- 18 muajsh

  Ky është kostumi ideal për të gjithë vogëlushët qe kanë pasion dragonjt. Kjo kominoshe me ngjyrë të kuqe është e përbërë nga një material i butë dhe i ngrohtë i cili do ti japë vogëlushëve tuaj të gjithë rehatinë e nevojshme për të shijuar më së miri këtë festë. I përshtatshëm për vogëlushët e moshave nga 6 deri në 18 muajsh.

   

  Karakteristikat:

  • Kostum dragoi për fëmijë të vegjël
  • Kominoshe te kuqe  me mëngë të gjata dhe kapuç
  • Flatra dhe bisht të qepura në anën e pasme të kostumit
  • Material i butë dhe i ngrohtë
  • Mosha: 6 – 18 muajsh

   

   

  S’ka stok

 • Kostum Majmuni për vogëlushë 5,800 L
  12- 18 muajsh

  Ky është kostumi ideal për të gjithë vogëlushët qe kanë pasion majmunat. Kjo kominoshe me ngjyrë kafe është e përbërë nga një material i butë dhe i ngrohtë i cili do ti japë vogëlushëve tuaj të gjithë rehatinë e nevojshme për të shijuar më së miri këtë festë. I përshtatshëm për vogëlushët e moshave nga 6 deri në 18 muajsh.

   

  Karakteristikat:

  • Kostum majmuni për fëmijë të vegjël
  • Kominoshe kafe me mëngë të gjata
  • Kapuç i ngrohtë me figurën e majmunit
  • Material i butë dhe i ngrohtë
  • Mosha: 6 – 18 muajsh

   

   

  S’ka stok

 • Kostum Luani për vogëlushë 5,800 L
  6- 12 muajsh

  Ky është kostumi ideal për të gjithë vogëlushët qe kanë pasion luanët. Kjo kominoshe me ngjyrë kafe është e përbërë nga një material i butë dhe i ngrohtë i cili do ti japë vogëlushëve tuaj të gjithë rehatinë e nevojshme për të shijuar më së miri këtë festë. I përshtatshëm për vogëlushët e moshave nga 6 deri në 18 muajsh.

   

  Karakteristikat:

  • Kostum luani për fëmijë të vegjël
  • Kominoshe kafe me mëngë të gjata dhe kapuç
  • Kapuç i ngrohtë me figurën e luanit
  • Material i butë dhe i ngrohtë
  • Mosha: 6 – 18 muajsh

   

   

  S’ka stok

 • Kostum princeshe për bebe 5,000 L
  1- 2 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi princeshash për vogëlushet. Shumë i këndshëm në dizajn dhe ngjyra. Një maskim i bukur shumë argëtues.

  Karakteristikat:

  • Kostum princeshe në formë tutash me fund të qepur mbi pantallona
  • Material i butë dhe shumë i ngrohtë
  • Kurorë në formë kapuçi e lidhur me tutën

  S’ka stok

 • Kostum Minnie Mousse për vajza 6,000 L
  1- 2 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi me një nga personazhet më të dashur të fëmijëve, shumë i këndshëm në dizajn dhe ngjyra.

  Karakteristikat:

  • Fustan i kuq me pika të bardha, mëngë të gjata të zeza dhe fjongo e bardhë
  • Rreth flokësh me veshët dhe fjongo të kuqe

  S’ka stok

 • Kostum Triceratops për bebe 5,800 L
  1- 2 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi Triceratops për vogëlushët, shumë i këndshëm në dizajn dhe ngjyra.  Kostum Triceratops i përbërë nga jumpsuite prej leshi dhe kapuç për të imituar një dinosaur simpatik.

  S’ka stok

 • Kostum Dinozauri 5,800 L
  3 vjeç4-5 vjeç

  Ky është kostumi ideal për të gjithë fëmijët qe kanë pasion dinozaurët. Kjo kominoshe e vecantë është e përbërë nga një material i butë dhe i ngrohtë i cili do ti japë fëmijes tuaj të gjithë rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për fëmijët e moshave nga 3 deri në 5 vjeç.

  Karakteristikat:

  • Kostum Dinosauri në formën e një tute me zinxhir
  • Kapuç leshi me pellush kokën e dinosaurit
  • Material i butë dhe i ngrohtë

   

  S’ka stok

 • Kostum Lepurushi 5,800 L
  3 vjeç4-5 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtyre kominosheve në formë lepurushi. Me material të butë dhe të ngrohtë për ti dhënë fëmijëve rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës.

  Karakteristikat:

  • Kostum lepurushi në formën e një tute me zinxhir
  • Kapuç leshi me veshët e lepurit
  • Material i butë dhe i ngrohtë

  S’ka stok

 • Kostum Zorro 4,500 L
  3 vjeç

  Një nga kostumet më ikonik të të gjitha kohërave falë personazhit të Zorros i cili është një nga më të dashurit për fëmijët. Përbëhet nga tuta me rripin me logon e Zorros, këmisha me pelerinë, kapelen, maskë dhe shpatë.

  Karakteristikat:

  • Kostum Zorro
  • Përbëhet nga:
  • Maska e fytyrës
  • Kapelja
  • Këmisha me pelerinë
  • Tutat me logon e Zorros
  • Mosha e rekomanduar: 3 vjeç

   

   

  S’ka stok

 • Kostum Zana 5,800 L
  4-5 vjeç

  Kostum halloweeni për të gjitha vajzat që kanë dëshirë të duken si zana. Përbëhet nga një fustan i gjatë sateni me tyl e pelerinë me yje të ndritshme si dhe kapelja e gjatë gjithashtu e veshur me tyl me yje. Absolutisht i adhurueshmëm.

   

  Karaktersitikat:

  • Kostum zanash
  • I përbërë nga fustani dhe kapelja
  • Material saten i butë i veshur me tyl dhe printv yjesh të ndritshme
  • Mosha: 4 – 7 vjeç.

   

   

  S’ka stok

 • Kostum Luani 5,800 L
  4-5 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë për fëmijët tuaj falë këtyre kominosheve në formë luani. Kapuci prej leshi dhe tuta e butë do ti japin fëmijës tuaj ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme përgjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për fëmijët e moshave nga 3 deri në 5 vjeç.

  Karakteristika:

  • Kostum luani në formë tute me zinxhir
  • Kapuç me pellush leshi
  • Material i butë dhe i ngrohtë

  S’ka stok

 • Kostum Shef kuzhine 6,600 L
  +6 vjeç

  Ky kostum i bukur do ju fusë më shumë se kurrë në rol. Ideal për halloween por edhe për të praktikuar artin e të gatuarit në shtëpi.

  Karakteristikat:

  • Xhaketë me dy xhepa në njërin nga të cilët gjeni një etiketë ku mund të shënoni emrin tuaj
  • Kapele klasike e një shefi kuzhine
  • Set me lugë matëse inoksi të madhësive të ndryshme dhe dy lugë druri 

  S’ka stok

 • Kostum Shtriga 5,000 L
  8- 9 vjeç

  Kostumi i shtrigës me ngjyra dhe dizajn shumë të veçantë, do ta bëjë këtë Halloween shumë argëtues.

  Karakteristikat:

  • Kostum në formën e një fustani me fjongo të lidhura në brez
  • Kapelja është pjesë e kostumit

  S’ka stok

 • Kostum Pirati i Karaibeve 4,500 L
  8- 9 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi prej pirati. Perfekt për të gjithë fëmijët e apasionuar pas këtij personazhi ikonik. Përbëhet nga pantallonat, kemisha, jeleku me rrip dhe kapuçi me vija.

  Karakteristikat:

   • Kostum pirati
   • Përbëhet nga:
   • Këmisha e bardhë

  <

  • Pantallonat e kuqe me vija të zeza
  • Kapuçi i kuq me vija të zeza
  •  Mosha e rekomanduar: 8 – 9 vjeç

   

   

  S’ka stok

 • Kostum Shtriga kuq e zi 3,400 L
  10- 11 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi  të shtrigës, me format e rrjetës së merimangave në nuancë të kuqe.

  Karakteristika:

  • Fustan i gjatë deri në fund të këmbëve

  S’ka stok

 • Kostum Bleta 4,500 L
  8- 11 vjeç

  Halloween-i do të jetë akoma më i veçantë falë këtij kostumi blete. Vjen me fustanin e me ngjyrat e bletës, fund me tyl dhe krahët e tejdukshëm të bletës. Ky kostum padiskutim që do adhurohet nga të gjitha vajzat. Është i përshtatshëm për vajzat e moshave nga 4 deri më 11 vjeç.

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories