Dizajn modern, stil, cilësi dhe funksionalitet!

Një kategori e dedikuar për çantat për fëmijë. Dizajne të ndryshme dhe absolutisht funksionale duke iu përshtatur stilit të jetës moderne. Modele çantash që do t’i emocionojnë fëmijët tuaj që të shkojnë në shkollë plot buzëqeshje dhe me lumturi të pafundme në dajlet e mbasditeve ose të udhëtimeve të fundjavave.

Edhe pse sillen nga marka të ndryshme, materialet me të cilat përdoren për prodhim janë të cilësisë maksimale dhe eko- mjedisore. Këto çanta do të kthehen padyshim në shoqërueset e përsosura për të luajtur në park, për të udhëtuar me familjen, për eskursione me miqtë dhe për të eksploruar natyrën e mrekullueshme jashtë.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Mini Backpack Ocean Navy 5,500 L

  E lezetshme, e lehtë dhe e bukur! Çanta e shpinës Mini Backpack Ocean Navy është e përsosur për fëmijët e vegjël ta marrin në kopësht. Madje mund të përdoret në përditshmëri edhe nga  adoleshentët ose të rriturit për të mbajtur gjërat e tyre. Mund të paketoni dhe mbani libra, ushqime, çelësa, portofolë,  lodra dhe aksesorë të ndryshëm. Ky dizajn super i lezetshëm do t’i emocionojë tejmase vogëlushët tuaj që të shkojnë  plot lumturi në kopësht.  Çanta e shpinës Mini Backpack Ocean Navy, është bërë nga 100% poliestër i ricikluar, ku janë përdorur mbi 15 shishe PET të ricikluara. Ka një ndarje të madhe kryesore, një xhep të vogël shtesë në pjesën e përparme, një mbajtëse shishe uji brenda dhe një etiketë  me mesazhin e ëmbël “Më dua, më mbaj, më kalo”. Rripat e rregullueshëm e bëjnë atë shumë të rehatshme për t’u veshur.

  Karakterisikat:

  • Doreza të gjata për tu kapur dhe mbajtur me lehtësi
  • Kundra ujit
  • Rripa për tu mbajtur në shpinë
  • Një ndarje të madhe kryesore
  • Hapësirë për mbajtëse shishe uji
  • Është bërë nga 100% poliestër i ricikluar
  • E lezetshme, e lehtë dhe e bukur

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 25 x 10 x 30 cm
  • Vëllimi: 8 litra
  • Pesha: 0.27 kg
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Mini Backpack Ocean Apricot 5,500 L

  E lezetshme, e lehtë dhe e bukur! Çanta e shpinës Mini Backpack Ocean Apricot është e përsosur për fëmijët e vegjël ta marrin në kopësht. Madje mund të përdoret në përditshmëri edhe nga  adoleshentët ose të rriturit për të mbajtur gjërat e tyre. Mund të paketoni dhe mbani libra, ushqime, çelësa, portofolë,  lodra dhe aksesorë të ndryshëm. Ky dizajn super i lezetshëm do t’i emocionojë tejmase vogëlushët tuaj që të shkojnë  plot lumturi në kopësht.  Çanta e shpinës Mini Backpack Ocean Apricot, është bërë nga 100% poliestër i ricikluar, ku janë përdorur mbi 15 shishe PET të ricikluara. Ka një ndarje të madhe kryesore, një xhep të vogël shtesë në pjesën e përparme, një mbajtëse shishe uji brenda dhe një etiketë  me mesazhin e ëmbël “Më dua, më mbaj, më kalo”. Rripat e rregullueshëm e bëjnë atë shumë të rehatshme për t’u veshur.

  Karakterisikat:

  • Doreza të gjata për tu kapur dhe mbajtur me lehtësi
  • Kundra ujit
  • Rripa për tu mbajtur në shpinë
  • Një ndarje të madhe kryesore
  • Hapësirë për mbajtëse shishe uji
  • Është bërë nga 100% poliestër i ricikluar
  • E lezetshme, e lehtë dhe e bukur

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 25 x 10 x 30 cm
  • Vëllimi: 8 litra
  • Pesha: 0.27 kg
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Saga Green 6,000 L

  Me këtë çantë të lezetshme shpine, lumturia e të shkuarit në shkollë do jetë e pamasë.   Çanta ka një ndarje të madhe dhe një xhep të vogël përpara, ku mund të vendosen të gjithë aksesorët e nevojshëm për në shkollë. Xhepi kryesor dhe i përparëm kanë një zinxhir që i lejon fëmijët të hapin dhe mbyllin me shumë lehtësi. Ka rripa të rregullueshëm për ta mbajtur në shpinë dhe një dorezë nëse vendosni ta mbani në dorë.  Çanta vjen me një dizajn unik danez dhe me material shumë cilësor.

  Karakteristikat: 

  • Çantë shpine me dizajn unik
  • Material cilësor dhe i papërshkueshëm nga uji
  • Xhepat janë me zinxhir që i mundësojnë fëmijëve hapje dhe mbyllje me lehtësi
  • Çanta mundëson të vendoset një etiketë me emrin e personalizuar
  • Mund të mbahet në shpinë ose në dorë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 25 x 29 x 12 cm

  Ka stok

 • Çantë kopshti – Lepuri Gabin 6,100 L

  Çanta e shpinës Lepuri Gabin nga marka Ebulobo është e përkryer për të bashkuar të gjitha gjërat thelbësore që vogëlushët tuaj do të ketë nevojë. Është perfekte për tu marrë në shëtitjet e pasditeve, çerdhe ose në udhëtime të shkurtra.  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar. Madje ka një hapësirë të dedikuar  për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e vogëlushëve.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të vogëlushëv
  • Materali cilësor prej pambuku dhe poliestër
  • Ngjyra dhe forma shumë të këndshme
  • Mund të lahet në makinë larëse në 30 ° C
  • Etiketë të vogël për të shkruar emrin e vogëlushit

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 35 cm
  • Mosha: +12 muajsh

  Ka stok

 • Çantë parashkollore- Majmuni 8,700 L

  Çanta parashkollore Majmuni vjen me një dizajn dhe stil unik. Perfekte duke filluar nga vogëlushët që shkojnë në kopësht.  Çdo gjë është punuar në detaje, duke filluar nga materiali cilësor, kombinimi i ngjyrave dhe kujdesi maksimal për detajet më minimale. Ajo është e pajisur me edhe reflektues drite gjatë natës nga ana e pasme.

  Çanta, sipas dëshirës mund të mbahet në dorë ose të hidhet në shpinë falë rripave, të cilët janë të butë dhe mundësojnë ajrosje perfekte, sikurse dhe pjesa e pasme mbështetëse e shpinës. Rripat dhe pjesa e lidhëse e tyre janë tërësisht të rregullueshëm duke iu përshtatur në mënyrë të përkryer.

  Jo vetëm kaq! Dizajni është menduar edhe funksional, i cili mundëson mbajtjen e të gjithë aksesorëve të nevojshëm si, fletore ngjyruese, skica, libra dhe setin e ngjyrave. Këto janë të ndara veçmas dhe me lehtësi të jashtëzakonshme për ti futur dhe nxjerrë.

  Karakteristikat:

  • Material cilësor
  • Dizajn praktik dhe funksional
  • Veshja është bërë nga shishe PET të ricikluara 50 %
   5 shishe PET (0,5l)
  • E papërshkueshme nga uji
  • E lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 31.5 x 23.5 x 7  cm
  • Pesha: afërsisht 390 gr
  • Volumi: afërsisht 4 litra
  • Referimi: AFZ-CAR-001-035

   

  Ka stok

 • Çantë kopshti Neon- Flamingo 5,800 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, neon, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e zogut mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 17 x 25 x 11 cm
  • Volumi mbajtës: 4 litra
  • Pesha: 200 gr
  • Referimi: AFZ-NES-001-034
  • Mosha: 1-3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Mr. Raccoon 4,900 L

  Mini çanta shpine të lezetshme, me ngjyra të ndryshme dhe dizenjo kafshësh simpatike. Mini çanta është perfekte për fëmijët gjatë aktiviteteve jashtë shkolle, si, shkurja në pishina, në orët sportive ose eskursione njëditore.  Hapësira që ofron është e bollshme. Gjithashtu struktura e çantës mundëson futje dhe nxjerrje me lehtësi të aksesorëve.   Sipas dëshirës fëmijët mund të zgjedhin ta mbajnë në dorë falë dorezave ose ta mbajnë në shpinë falë rripave.  Materiali përbërës është cilësor dhe i papërshkueshëm nga uji.

  Karakteristikat: 

  • Mini çanta shpine të lezetshme, me ngjyra të ndryshme dhe dizenjo kafshësh simpatike
  • Perfekte për aktivitetet jashtë shkolle
  • Ofron hapësirë të bollshme
  • Tejet praktike në hapje dhe mbyllje
  • Material cilësor dhe i papërshkueshëm nga uji
  • Mund të mbahet në shpinë ose në dorë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 30 x 23 cm
  • Materiali : 100% prej pambuku

  Ka stok

 • Çantë kopshti Apples- Berry Swirl + Cherry Red + Sunny Life 10,500 L

  Kjo çantë e bukur, Special Edition, nga Sticky Lemon është e përsosur për gjërat tuaja të përditshme. Me stil, e thjeshtë dhe argëtuese për të sjellë të gjitha nevojat tuaja për shkollën. Shumëngjyrëshe dhe e bërë nga shishet PET të ricikluara. Rripat për shpinën janë lehtësisht të rregullueshëm dhe ëhtë e dizenjuar për të ofruar hapësirë sa më të madhe. Gjithashtu për shpejtësi ka dhe një xhep shtesë në pjesën e përparme.

  Karakteristikat kryesore:

  • Madhësia: 38 x 27 x 13 cm
  • Pjesa e jashtme: 100% veshje poliestër
  • Dorezat: 100% pambuk
  • E papërshkueshme nga uji

  S’ka stok

 • Çantë shpine (L)- Gingham, Chocolate Sundae + Daisy Yellow + Mauve Lilac 10,500 L

  Një çantë shpine me të vërtetë unike e sjellë nga Sticky Lemon. Kombinim cilësie superiore, dizajni unik dhe larmishmëri ngjyrash të këndshme. Nga ana funksionale plotëson të gjitha nevojat për mbajtjen e aksesorëve të nevojshëm. Është e bërë në brendshmëri nga najloni dhe nga jashtë nga shishe të ricikluara. Çanta  Bacpack Large Gingham, Chocolate Sundae + Daisy Yellow + Mauve Lilac është e papërshkueshme nga uji. Ka doreza dhe rripa, për ta mbajtur në dorë ose shpinë. Në pjesën e përparme ka edhe një xhep shtesë, për tu përdorur për shpejtësi. Në brendësi ju ofron të mbani edhe shishe plastike.

  Karakteristikat kryesore:

  • Përmasa: 27 x 13 x 38 cm
  • Gjatësia maksimale e krahut të shpatullave: 67 cm
  • Materiali i jashtëm: Shishe PET të ricikluara
  • Materiali i brendshëm: Najlon
  • Është i papërshkrueshëm nga uji

  Këshilla për pastrimin:

  Mos e lani në lavatriçe, por mund ta pastroni lehtë me një leckë të lagur.

   

  Ka stok

 • Valixhia hapësinore 4,300 L

  Zbuloni valixhen hapësinore nga Djeco, një valixhe me një panoramikë sikur je në hapësirë. Është e përkryer për të marrë aksesorët e nevojshëm me vete në pushime, për një vizitë tek gjyshërit ose për një fundjavë, duke filluar nga lojra argëtues, skica për ngjyrosje, sete ngjyrash dhe veshje. Kjo valixhe është e papërshkueshme nga uji dhe brendësia e saj tekstile përbëhet nga një ndarje e madhe dhe dy xhepa.  Transportohet lehtë falë dorezës së saj.

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 39 x 27.5 x 12 cm
  • Materiali i jashtëm: 100% pambuk i plastifikuar
  • Materiali i brendshëm: 80% pambuk dhe 20% poliestër.
  • Sipërfaqja mund të lahet
  • Mosha: +3 vjeç

   

  Ka stok

 • Çantë shpine- Luani 3,500 L

  Pa mendoni sa të veçanta do të jenë hapat e parë  të fëmijës tuaj  për në çerdhe ose kopësht. Me një çantë të veçantë e ilustruar me një luan simpatik, praktike që ta mbajnë edhe ata vetë. Lumturia nuk ka fund me këtë çantë shpine të ofruar nga Djeco. Kjo çantë është ideuar dhe krijuar posaçërisht për vogëlushët, e cila ka një dorëzë për ta mbajtur në dorë dhe rripa për ta hedhur në shpinë.

  Kjo çantë mund të mbajë gjithçka, skica për ngjyrosje, sete ngjyrash dhe ushqime për me vete. Është perfekte për shëtitje ose një vizitë nga gjyshërit. Madje, për të mos e ngatërruar me çantat e tjera, Djeco ka menduar të vendosë një vend të dedikuar me etiketë me emrin e vogëlushit tuaj.

  Karakteristikat:

  • Etiketë për të shkruar emrin e fëmijës
  • Rripa të rregullueshëm
  • Një format katror, ​​i përshtatshëm për shpina të vogla
  • Lehtë për tu hapur dhe mbyllur me zinxhir
  • E lehtë për tu mbajtur edhe me dorezë në dorë
  • E papërshkueshme nga uji

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 23 x 23 x 7.5 cm
  • Materiali: 100% Poliester (shtresë mat PVC nga jashtë)
  • Mosha:  +3 vjeç

   

  Ka stok

 • Backpack Amsterdam Small- Rose Garden 5,500 L

  Çanta e Amsterdam, sikurse edhe qyteti i bukur i  Amsterdamit,  shkon në sintoni të plotë edhe me dizajnin e bukur të kësaj çante. Me stil, praktike dhe shumë komode. Mund ta mbani në dorë ose falë rripave ta hidhni në shpinë.  Çanta e Amsterdam Rose Garden (versioni i vogël) ju mundëson të mbani librat dhe aksesorë për shkollën dhe gjëra të tjera shtesë. Kjo çantë mund të për përshtatet në mënyrë perfekte për aktivitete sportive, ose shëtitje.

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 22 x 29 x 9 cm
  • Pesha: 290 gram
  • Volumi: 5 litra

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Saga Rose 6,000 L

  Me këtë çantë të lezetshme shpine, lumturia e të shkuarit në shkollë do jetë e pamasë.   Çanta ka një ndarje të madhe dhe një xhep të vogël përpara, ku mund të vendosen të gjithë aksesorët e nevojshëm për në shkollë. Xhepi kryesor dhe i përparëm kanë një zinxhir që i lejon fëmijët të hapin dhe mbyllin me shumë lehtësi. Ka rripa të rregullueshëm për ta mbajtur në shpinë dhe një dorezë nëse vendosni ta mbani në dorë.  Çanta vjen me një dizajn unik danez dhe me material shumë cilësor.

  Karakteristikat: 

  • Çantë shpine me dizajn unik
  • Material cilësor dhe i papërshkueshëm nga uji
  • Xhepat janë me zinxhir që i mundësojnë fëmijëve hapje dhe mbyllje me lehtësi
  • Çanta mundëson të vendoset një etiketë me emrin e personalizuar
  • Mund të mbahet në shpinë ose në dorë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 25 x 29 x 12 cm

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Saga Grey 6,000 L

  Me këtë çantë të lezetshme shpine, lumturia e të shkuarit në shkollë do jetë e pamasë.   Çanta ka një ndarje të madhe dhe një xhep të vogël përpara, ku mund të vendosen të gjithë aksesorët e nevojshëm për në shkollë. Xhepi kryesor dhe i përparëm kanë një zinxhir që i lejon fëmijët të hapin dhe mbyllin me shumë lehtësi. Ka rripa të rregullueshëm për ta mbajtur në shpinë dhe një dorezë nëse vendosni ta mbani në dorë.  Çanta vjen me një dizajn unik danez dhe me material shumë cilësor.

  Karakteristikat: 

  • Çantë shpine me dizajn unik
  • Material cilësor dhe i papërshkueshëm nga uji
  • Xhepat janë me zinxhir që i mundësojnë fëmijëve hapje dhe mbyllje me lehtësi
  • Çanta mundëson të vendoset një etiketë me emrin e personalizuar
  • Mund të mbahet në shpinë ose në dorë

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 25 x 29 x 12 cm

  Ka stok

 • Çantë kopshti Krokodili Jungle Boogie 6,100 L

  Çanta e shpinës Krokodili Jungle Boogie nga marka Ebulobo është e përkryer për të bashkuar të gjitha gjërat thelbësore që vogëlushët tuaj do të ketë nevojë. Është perfekte për tu marrë në shëtitjet e pasditeve, çerdhe ose në udhëtime të shkurtra.  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar. Madje ka një hapësirë të dedikuar  për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e vogëlushëve.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të vogëlushëv
  • Materali cilësor prej pambuku dhe poliestër
  • Ngjyra dhe forma shumë të këndshme
  • Mund të lahet në makinë larëse në 30 ° C
  • Etiketë të vogël për të shkruar emrin e vogëlushit

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 25 x 35 cm
  • Mosha: +12 muajsh

  Ka stok

 • Çantë kopshti Luani Woogy 6,100 L

  Çanta e shpinës Luani Woogy nga marka Ebulobo është e përkryer për të bashkuar të gjitha gjërat thelbësore që vogëlushët tuaj do të ketë nevojë. Është perfekte për tu marrë në shëtitjet e pasditeve, çerdhe ose në udhëtime të shkurtra.  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar. Madje ka një hapësirë të dedikuar  për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e vogëlushëve.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të vogëlushëv
  • Materali cilësor prej pambuku dhe poliestër
  • Ngjyra dhe forma shumë të këndshme
  • Mund të lahet në makinë larëse në 30 ° C
  • Etiketë të vogël për të shkruar emrin e vogëlushit

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 25 x 35 cm
  • Mosha: +12 muajsh

  Ka stok

 • Çantë kopshti Elefanti Ziggy 6,100 L

  Çanta e shpinës elefanti Ziggy nga marka Ebulobo është e përkryer për të bashkuar të gjitha gjërat thelbësore që vogëlushët tuaj do të ketë nevojë. Është perfekte për tu marrë në shëtitjet e pasditeve, çerdhe ose në udhëtime të shkurtra.  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar. Madje ka një hapësirë të dedikuar  për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e vogëlushëve.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të vogëlushëv
  • Materali cilësor prej pambuku dhe poliestër
  • Ngjyra dhe forma shumë të këndshme
  • Mund të lahet në makinë larëse në 30 ° C
  • Etiketë të vogël për të shkruar emrin e vogëlushit

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 30 x 33 cm
  • Mosha: +12 muajsh

  Ka stok

 • Çantë parashkollore- Koala 8,700 L

  Çanta parashkollore Koala vjen me një dizajn dhe stil unik. Perfekte duke filluar nga vogëlushët që shkojnë në kopësht.  Çdo gjë është punuar në detaje, duke filluar nga materiali cilësor, kombinimi i ngjyrave dhe kujdesi maksimal për detajet më minimale. Ajo është e pajisur me edhe reflektues drite gjatë natës nga ana e pasme.

  Çanta, sipas dëshirës mund të mbahet në dorë ose të hidhet në shpinë falë rripave, të cilët janë të butë dhe mundësojnë ajrosje perfekte, sikurse dhe pjesa e pasme mbështetëse e shpinës. Rripat dhe pjesa e lidhëse e tyre janë tërësisht të rregullueshëm duke iu përshtatur në mënyrë të përkryer.

  Jo vetëm kaq! Dizajni është menduar edhe funksional, i cili mundëson mbajtjen e të gjithë aksesorëve të nevojshëm si, fletore ngjyruese, skica, libra dhe setin e ngjyrave. Këto janë të ndara veçmas dhe me lehtësi të jashtëzakonshme për ti futur dhe nxjerrë.

  Karakteristikat:

  • Material cilësor
  • Dizajn praktik dhe funksional
  • Veshja është bërë nga shishe PET të ricikluara 50 %
   5 shishe PET (0,5l)
  • E papërshkueshme nga uji
  • E lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 31.5 x 23.5 x 7  cm
  • Pesha: afërsisht 390 gr
  • Volumi: afërsisht 4 litra
  • Referimi: AFZ-CAR-001-029

   

  Ka stok

 • Çantë parashkollore- Qenushi 8,700 L

  Çanta parashkollore Qenushi vjen me një dizajn dhe stil unik. Perfekte duke filluar nga vogëlushët që shkojnë në kopësht.  Çdo gjë është punuar në detaje, duke filluar nga materiali cilësor, kombinimi i ngjyrave dhe kujdesi maksimal për detajet më minimale. Ajo është e pajisur me edhe reflektues drite gjatë natës nga ana e pasme.

  Çanta, sipas dëshirës mund të mbahet në dorë ose të hidhet në shpinë falë rripave, të cilët janë të butë dhe mundësojnë ajrosje perfekte, sikurse dhe pjesa e pasme mbështetëse e shpinës. Rripat dhe pjesa e lidhëse e tyre janë tërësisht të rregullueshëm duke iu përshtatur në mënyrë të përkryer.

  Jo vetëm kaq! Dizajni është menduar edhe funksional, i cili mundëson mbajtjen e të gjithë aksesorëve të nevojshëm si, fletore ngjyruese, skica, libra dhe setin e ngjyrave. Këto janë të ndara veçmas dhe me lehtësi të jashtëzakonshme për ti futur dhe nxjerrë.

  Karakteristikat:

  • Material cilësor
  • Dizajn praktik dhe funksional
  • Veshja është bërë nga shishe PET të ricikluara 50 %
   5 shishe PET (0,5l)
  • E papërshkueshme nga uji
  • E lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 31.5 x 23.5 x 7  cm
  • Pesha: afërsisht 390 gr
  • Volumi: afërsisht 4 litra
  • Referimi: AFZ-CAR-001-026

   

  Ka stok

 • Çantë parashkollore- Ariu Bobo 8,700 L

  Çanta parashkollore Ariu Bobo vjen me një dizajn dhe stil unik. Perfekte duke filluar nga vogëlushët që shkojnë në kopësht.  Çdo gjë është punuar në detaje, duke filluar nga materiali cilësor, kombinimi i ngjyrave dhe kujdesi maksimal për detajet më minimale. Ajo është e pajisur me edhe reflektues drite gjatë natës nga ana e pasme.

  Çanta, sipas dëshirës mund të mbahet në dorë ose të hidhet në shpinë falë rripave, të cilët janë të butë dhe mundësojnë ajrosje perfekte, sikurse dhe pjesa e pasme mbështetëse e shpinës. Rripat dhe pjesa e lidhëse e tyre janë tërësisht të rregullueshëm duke iu përshtatur në mënyrë të përkryer.

  Jo vetëm kaq! Dizajni është menduar edhe funksional, i cili mundëson mbajtjen e të gjithë aksesorëve të nevojshëm si, fletore ngjyruese, skica, libra dhe setin e ngjyrave. Këto janë të ndara veçmas dhe me lehtësi të jashtëzakonshme për ti futur dhe nxjerrë.

  Karakteristikat:

  • Material cilësor
  • Dizajn praktik dhe funksional
  • Veshja është bërë nga shishe PET të ricikluara 50 %
   5 shishe PET (0,5l)
  • E papërshkueshme nga uji
  • E lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 31.5 x 23.5 x 7  cm
  • Pesha: afërsisht 390 gr
  • Volumi: afërsisht 4 litra
  • Referimi: AFZ-CAR-001-003

   

  Ka stok

 • Çantë parashkollore- Bufi Olivia 8,700 L

  Çanta parashkollore Bufi Olivia vjen me një dizajn dhe stil unik. Perfekte duke filluar nga vogëlushët që shkojnë në kopësht.  Çdo gjë është punuar në detaje, duke filluar nga materiali cilësor, kombinimi i ngjyrave dhe kujdesi maksimal për detajet më minimale. Ajo është e pajisur me edhe reflektues drite gjatë natës nga ana e pasme.

  Çanta, sipas dëshirës mund të mbahet në dorë ose të hidhet në shpinë falë rripave, të cilët janë të butë dhe mundësojnë ajrosje perfekte, sikurse dhe pjesa e pasme mbështetëse e shpinës. Rripat dhe pjesa e lidhëse e tyre janë tërësisht të rregullueshëm duke iu përshtatur në mënyrë të përkryer.

  Jo vetëm kaq! Dizajni është menduar edhe funksional, i cili mundëson mbajtjen e të gjithë aksesorëve të nevojshëm si, fletore ngjyruese, skica, libra dhe setin e ngjyrave. Këto janë të ndara veçmas dhe me lehtësi të jashtëzakonshme për ti futur dhe nxjerrë.

  Karakteristikat:

  • Material cilësor
  • Dizajn praktik dhe funksional
  • Veshja është bërë nga shishe PET të ricikluara 50 %
   5 shishe PET (0,5l)
  • E papërshkueshme nga uji
  • E lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 31.5 x 23.5 x 7  cm
  • Pesha: afërsisht 390 gr
  • Volumi: afërsisht 4 litra
  • Referimi: AFZ-CAR-001-006

   

  Ka stok

 • Çantë parashkollore- Tigri Timmy 8,700 L

  Çanta parashkollore Tigri Timmy vjen me një dizajn dhe stil unik. Perfekte duke filluar nga vogëlushët që shkojnë në kopësht.  Çdo gjë është punuar në detaje, duke filluar nga materiali cilësor, kombinimi i ngjyrave dhe kujdesi maksimal për detajet më minimale. Ajo është e pajisur me edhe reflektues drite gjatë natës nga ana e pasme.

  Çanta, sipas dëshirës mund të mbahet në dorë ose të hidhet në shpinë falë rripave, të cilët janë të butë dhe mundësojnë ajrosje perfekte, sikurse dhe pjesa e pasme mbështetëse e shpinës. Rripat dhe pjesa e lidhëse e tyre janë tërësisht të rregullueshëm duke iu përshtatur në mënyrë të përkryer.

  Jo vetëm kaq! Dizajni është menduar edhe funksional, i cili mundëson mbajtjen e të gjithë aksesorëve të nevojshëm si, fletore ngjyruese, skica, libra dhe setin e ngjyrave. Këto janë të ndara veçmas dhe me lehtësi të jashtëzakonshme për ti futur dhe nxjerrë.

  Karakteristikat:

  • Material cilësor
  • Dizajn praktik dhe funksional
  • Veshja është bërë nga shishe PET të ricikluara 50 %
   5 shishe PET (0,5l)
  • E papërshkueshme nga uji
  • E lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 31.5 x 23.5 x 7  cm
  • Pesha: afërsisht 390 gr
  • Volumi: afërsisht 4 litra
  • Referimi: AFZ-CAR-001-001

   

  Ka stok

 • Çantë kopshti me kafshë- Hennes 7,200 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e Hennes mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 20 x 12 x 31 cm
  • Volumi mbajtës: 8 litra
  • Pesha: 390 gr
  • Referimi: AFZ-FAL-001-043
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Pantera 7,200 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e panterës mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 20 x 12 x 31 cm
  • Volumi mbajtës: 8 litra
  • Pesha: 380 gr
  • Referimi: AFZ-FAL-001-040
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Majmuni 7,200 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e majmunit mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 20 x 12 x 31 cm
  • Volumi mbajtës: 8 litra
  • Pesha: 420 gr
  • Referimi: AFZ-FAL-001-035
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti Neon- Gaforrja 5,800 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, neon, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e gaforres mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 17 x 25 x 11 cm
  • Volumi mbajtës: 4 litra
  • Pesha: 200 gr
  • Referimi: AFZ-NES-001-038
  • Mosha: 1-3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti Neon- Gaforrja 7,200 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, Neon, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e gaforres mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 20 x 12 x 31 cm
  • Volumi mbajtës: 8 litra
  • Pesha: 420 gr
  • Referimi: AFZ-NEL-001-038
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Flamingo 7,200 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, Neon, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e zogut mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 20 x 12 x 31 cm
  • Volumi mbajtës: 8 litra
  • Pesha: 420 gr
  • Referimi: AFZ-NEL-001-034
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Peshkaqeni 5,800 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e peshkaqenit mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 17 x 25 x 11 cm
  • Volumi mbajtës: 4 litra
  • Pesha: 220 gr
  • Referimi: AFZ-FAS-001-036
  • Mosha: 1-3 vjeç

  Ka stok

 • Çantë kopshti- Bretkosa 7,200 L

  Ҫantë shpine ideale për eksploruesit e vegjël, Neon, e cila ka një dizajn shumë miqësor, që merr formën e kafshës së preferuar të fëmijës tuaj. Në këtë model gjuha e bretkosës mund të tërhiqet për të lënë një shënim apo për të shënuar emrin e fëmijës. Ҫanta ka në brendësi të saj një xhep me zinxhir për të mbajtur sendet e sigurta, pavarësissht aktivitetit të fëmijës. Në pjesën e jashtme ka të përfshira në mënyrë elegante shirita fosforeshent duke e bërë cantën edhe më të vecantë.

  Karakteristikat

  • Rripa të rehatshëm që mund të rregullohen për t’ju përshtatur trupit të fëmijës
  • Fabrikim prej materiali të ricikluar
  • Materiali eshte rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për tu pastruar

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 20 x 12 x 31 cm
  • Volumi mbajtës: 8 litra
  • Pesha: 420 gr
  • Referimi: AFZ-NEL-001-014
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories