10 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Çantë kopështi – Panda 7,500 L

  Çantë shpine versioni i vogël, perfekte për në shkollë ose për ekskursionet në natyrë. Hapësira të bollshme si në brëndësi, ku mund të gjeni një llastik të posaçëm për të vendosur një shishe uji ashtu sikurse në xhepin e jashtëm me zinxhir. Sticky Lemon i ka dhënë një jetë të re plastikës PET, duke e transformuar në pëlhura moderne dhe super rezistente. Cilësinë e materialeve do ta vlerësoni sapo ta keni çantën në dorë.

  Karakteristikat :

  • Përmasa: 20 x 13 x 26 cm
  • Gjatësia maksimale e rripave: 67 cm
  • Materiali i jashtëm: Shishe PET të ricikluara & pambuk
  • Materiali i brendshëm: najlon i papërshkrueshëm nga uji
  • Llastik i brëndshëm për të mbajtur në këmbë shishen e uji

  Këshilla për pastrimin:

  Mos e lani në lavatriçe, mund ta pastroni lehtë me një leckë të lagur.

   

  Ka stok

 • Çantë kopështi – Bear 7,500 L

  Çantë shpine versioni i vogël, perfekte për në shkollë ose për ekskursionet në natyrë. Hapësira të bollshme si në brëndësi, ku mund të gjeni një llastik të posaçëm për të vendosur një shishe uji ashtu sikurse në xhepin e jashtëm në formë zarfi. Sticky Lemon i ka dhënë një jetë të re plastikës PET, duke e transformuar në pëlhura moderne dhe super rezistente. Cilësinë e materialeve do ta vlerësoni sapo ta keni çantën në dorë.

  Karakteristikat :

  • Përmasa: 20 x 13 x 26 cm
  • Gjatësia maksimale e rripave: 67 cm
  • Materiali i jashtëm: Shishe PET të ricikluara & pambuk
  • Materiali i brendshëm: najlon i papërshkrueshëm nga uji
  • Llastik i brëndshëm për të mbajtur në këmbë shishen e ujit

  Këshilla për pastrimin:

  Mos e lani në lavatriçe, mund ta pastroni lehtë me një leckë të lagur.

  Ka stok

 • Çantë sporti për mamat – Clode 7,500 L

  Çanta Clode është shoqëruesja ideale e mamave për udhëtime të shkurtra një – ditore por edhe për seancat tuaja të pilatesit apo jogës. Kjo çantë është e veshur me najlon dhe ka një lloj mbushje midis pjesës së brendshme dhe të jashtme të saj që e bën të butë, të rehatshme dhe shumë të lehtë. Hapësira e bollshme në brendësi do t’ju lejojë të mbani me vete ç’do gjë që ju nevojitet për ditën. 

  Karakteristikat kryesore:

  • Përmasat: 35 x 40 cm
  • Materiali : fibra sintetike dhe lëkurë
  • E papërshkueshme nga uji
  • E butë, e madhe dhe praktike

  Ka stok

 • Çantë sporti për mamat – Camill 7,500 L

  Çanta Camill është shoqëruesja ideale e mamave për udhëtime të shkurtra një – ditore por edhe për seancat tuaja të pilatesit apo jogës. Kjo çantë është e veshur me najlon dhe ka një lloj mbushje midis pjesës së brendshme dhe të jashtme të saj që e bën të butë, të rehatshme dhe shumë të lehtë. Hapësira e bollshme në brendësi do t’ju lejojë të mbani me vete ç’do gjë që ju nevojitet për ditën. 

  Karakteristikat kryesore:

  • Përmasat: 55 x 25 x 40 cm
  • Materiali : fibra sintetike dhe lëkurë
  • E papërshkueshme nga uji
  • E butë, e madhe dhe praktike

  Ka stok

 • Çantë sporti – Color Block 6,200 L

  Çantë krahu e mrekullueshme për fëmijë, e përsosur për aktivitetet në natyrë, eksursione ose kurse sportive. E papërshkrueshme nga uji, e butë dhe super e bollshme, do t’iu lejojë të merrni me vete ç’do gjë që ju nevojitet për ditën.

  Karakteristikat kryesore:

  • E bollshme dhe praktike
  • E realizuar nga riciklimi  i shisheve plastike Pet
  • E papërshkueshme nga uji

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 26 x 26 cm

  Ka stok

 • Çantë ushqimi termike – Blue 1,400 L

  Çantë termike për mbajtjen e ushqimeve të ngrohta ose të freskëta, një aksesor i vyer që vogëlushëve tuaj nuk duhet ti mungojë. E lehtë dhe shumë praktike, ajo mund të merret me vete në shkollë, në aktivitetet në natyrë me klasën ose në udhëtimet e fundjavave familjare.

  Karakteristikat:

  • Nga brenda është e izoluar termikisht për të mbajtur ushqimin të freskët ose të ngrohtë
  • Material cilësor dhe rezistent
  • Përmasa perfekte për më të vegjlit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 20x 20 cm
  • Mosha e përshtatshme: 3-7 vjeç

   

  Ka stok

 • Çantë ushqimi termike – Pink 1,400 L

  Çantë termike për mbajtjen e ushqimeve të ngrohta ose të freskëta, një aksesor i vyer që vogëlushëve tuaj nuk duhet ti mungojë. E lehtë dhe shumë praktike, ajo mund të merret me vete në shkollë, në aktivitetet në natyrë me klasën ose në udhëtimet e fundjavave familjare.

  Karakteristikat:

  • Nga brenda është e izoluar termikisht për të mbajtur ushqimin të freskët ose të ngrohtë
  • Material cilësor dhe rezistent
  • Përmasa perfekte për më të vegjlit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 20x 20 cm
  • Mosha e përshtatshme: 3-7 vjeç

   

  Ka stok

 • Çantë kopështi – Graphite 7,500 L

  E lezetshme, e veçantë, pratike dhe e lehtë! Çanta e shpinës MINI nga 7 AM është e përsosur për kopësht për fëmijët e vegjël si edhe për të rriturit si një çantë praktike në jetën e përditshme. Mund të mbani në të libra, ushqime, çelësa, portofolë, lodra dhe aksesorë të ndryshëm. Çanta është e disponueshme në shumë ngjyra të ndezura dhe moderne.

  Karakterisikat:

  • Doreza të gjata për tu kapur dhe mbajtur me lehtësi
  • E papërshkrueshme nga uji
  • Rripa të rregullueshëm shpine
  • Xhep i madh i jashtëm me zinxhirë përpara
  • Xhep portofoli i brëndshëm me zinxhirë
  • 2 xhepa të tjerë të brendshëm të ndarë

  Të dhënat teknike:

  • Lahet në lavatriçe me proçes delikat
  • Përmasat: 25.4 x 8.9 x 30.5 cm

  Këshilla për procesin e larjes:

  • Lajeni me ujë të ftohtë
  • Mos e hekurosni
  • Thajeni mirë dhe po të jetë e nevojshme kthejeni edhe nga jashtë – brënda
  • Procesin e tharjes bëjeni me temperaturë të ulët

  Ka stok

 • Çantë sporti për mamat – Héctor 8,200 L

  Çantë sporti ose udhëtimi, e këndshme dhe shumë funksionale, ofron hapësirë të bollshme që të keni mundësi të vendosni brënda saj shumëllojshmëri lodrash dhe aksesorë të tjerë që do ti nevojiten fëmijës suaj gjatë udhëtimit. Falë dorezës së gjatë ju mund ta mbani në dorë ose ta varni në krahë. Kjo është një ҫantë ekologjike, pasi për prodhimin e saj janë ricilkluar 10 shishe plastike.

  Karakteristikat:

  • Çantë udhëtimi ose sporti
  • E këndshme dhe gazmore
  • Ofron hapësirë të bollshme për lodra, veshje dhe aksesorë të tjerë
  • Falë dorezës mund ta mbani në dorë ose hidhni në krahë
  • Është ekologjike (prodhuar nga riciklimi i shisheve)
  • Pastrohet lehtë me një leckë të njomë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 38 x 22.5 cm

  Ka stok

 • Çantë krahu – Bufi 6,900 L

  Kjo çantë e vogël krahu me qëndisje është sa e bukur aq dhe e veçantë falë dizajnit në stilin e viteve 70. Një aksesor i përsosur për të vegjlit tuaj dhe një dhuratë e veçantë për festa apo ditëlindje.

  Karakteristikat

  • Çantë krahu me rrip të gjatë
  • Perfekte si aksesor për të vegjlit tuaj
  • Ide e veçantë dhurate
  • Me mbyllje velkro me magnet

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 18 x 20 cm
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories