Dedikuar higjenës, ushqyerjes në mënyrë të shëndetshme dhe përkujdesjes për vogëlushët tuaj. Ju nuk keni nevojë për qese plastike, që nuk janë edhe të këshillueshme nga ana e higjenës, për të paketuar një vakt të shëndetshëm, me porcione të përsosura për fëmijët tuaj. Lunch Box-et e ofruara dhe aksesorët e tjerë të mbajtjes së ushqimit janë perfekt për vogëlushët që shkojnë në kopësht dhe fëmijët në shkollë. Përmasat janë ideale për duart e fëmijve, me materiale jo të dëmshme dhe me dizajne shumë të këndshme që do adhurohen nga fëmijët.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Shishe uji Liewood (350 ml) 3,500 L
  Cat roseNature Mist MixSpace Sandy MixSunset/Apple Blossom MixSuperhero/dune mix

  Shishje uji perfekte për vogëlushët që shkojnë në çerdhe ose kopësht, e sigurtë dhe e lehtë. Pipza e silikonit e thjeshtëzon pirjen nga shishja edhe për fëmijët që sapo kanë filluar të pijnë ujë. E bërë nga silikon me cilësi të lartë me materiale jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga silikon me cilësi të lartë, jo toksik
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Dizajni i përshtatur më së miri për fëmijë të vegjël

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 350 ml
  • Përmasat: 18 x 6 x 6 cm
 • Mbajtëse termale e shisheve të ujit 2,100 L

  Me këtë mbajtëse  të shisheve termike, mund ta merrni lehtësisht shishen tuaj të pijes me vete kudo ku shkoni, për shëtitje, kopësht, shkollë apo eskursione. Mbajtësja e shisheve përshtatet me të dyja madhësitë e shisheve të ujit Trixie 350 dhe 500 ml. Ka një shtresë kundër ujit dhe veshje termike për ta mbajtur pijen tuaj të nxehtë ose të ftohtë. Rripi i rregullueshëm ju lejon të mbani mbajtësen e shisheve në mënyra të ndryshme, p.sh. në të gjithë trupin ose mbi shpatullën tuaj. Gjithashtu për ta bërë akoma më të adhurueshme vjen edhe me një veshje dizajni me kafshë të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Perfekte për ta marrë me vete kudo nga fëmijët
  • Përshtatet për madhësitë 350 dhe 500 ml
  • Ka një shtresë kundër ujit dhe veshje termike
  • Rripi i rregullueshëm

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 21 cm
 • Shishe uji Trixie (500 ml) 3,600 L
  Z. AlpacaZ. KoalaZ. PinguinZ. TigërZj. Gjirafa

  Shishe uji, 500 ml, për fëmijë, është perfekte për ta marrë me vete në shkollë, eskursione, daljet e mbasditeve ose në udhëtime. Është e bërë prej inoksi, është e lehtë, rezistente dhe nuk lëshon asnjë substancë toksike. Dizajni është projektuar për të qenë praktik në përdorim nga fëmijët, jo shumë të trasha që të mbahen me lehtësi nga duart e fëmijëve. Gjithashtu janë edhe  shumë të këndshme, me larmishmëri ngjyrash shoqëruar me kafshë të ndryshme. Shishja vjen e shoqëruar me kapak. Mund të mbahet lehtësisht kudo në çantat e shpinës. Dizajni i lëmuar e bën më të lehtë procesin e pastrimit.

  Karakteristikat:

  • Perfekte për ta marrë me vete kudo nga fëmijët
  • Është e bërë prej inoksi, është e lehtë dhe rezistente
  • Nuk lëshon asnjë substancë toksike
  • Madhësia është perfekte për duart e fëmijëve
  • Dizajni i lëmuar e bën më të lehtë procesin e pastrimit
  • Mund ta pastroni me dorë me ujë të ngrohtë dhe  sapun ose në pjatalarëse

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Inoks
  • Madhësia: 500 ml
  • Përmasat: 20 x 6.5 cm
 • Shishe uji Trixie (350 ml) 3,200 L
  Z. DinosaurZ. HipopotamZ. MiushZ. PinguinZ. Tigër

  Shishe uji, 350 ml, për fëmijë, është perfekte për ta marrë me vete në shkollë, eskursione, daljet e mbasditeve ose në udhëtime. Është e bërë prej inoksi, është e lehtë, rezistente dhe nuk lëshon asnjë substancë toksike. Dizajni është projektuar për të qenë praktik në përdorim nga fëmijët, jo shumë të trasha që të mbahen me lehtësi nga duart e fëmijëve. Gjithashtu janë edhe  shumë të këndshme, me larmishmëri ngjyrash shoqëruar me kafshë të ndryshme. Shishja vjen e shoqëruar me kapak. Mund të mbahet lehtësisht kudo në çantat e shpinës. Dizajni i lëmuar e bën më të lehtë procesin e pastrimit.

  Karakteristikat:

  • Perfekte për ta marrë me vete kudo nga fëmijët
  • Është e bërë prej inoksi, është e lehtë dhe rezistente
  • Nuk lëshon asnjë substancë toksike
  • Madhësia është perfekte për duart e fëmijëve
  • Dizajni i lëmuar e bën më të lehtë procesin e pastrimit
  • Mund ta pastroni me dorë me ujë të ngrohtë dhe  sapun ose në pjatalarëse

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Inoks
  • Madhësia: 350 ml
  • Përmasat: 15.5 x 6.5 cm
 • Shishe uji silikoni Nuuroo- Bering Sea 2,800 L

  Shishe uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin e këndshëm. Shishja është bërë nga silikoni 100% LFGB, i cili është pa kimikate të dëmshme dhe i miratuar për ushqim. Kapaku është prej plastike pa ftalate dhe përshtatet mirë në shishe.

  Karakteristikat:

  • Bërë nga silikoni 100% LFGB
  • Nuk përmban kimikate të dëmshme
  • Kapaku është prej plastike pa ftalate
  • Vjen me kapacitet 350 ml
  • Dizajn i bukur me ilustrim elefanti dhe ngjyra të kombinuar këndshëm

  Ka stok

 • Shishe uji silikoni Nuuroo- Mahogany 2,800 L

  Shishe uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin e këndshëm. Shishja është bërë nga silikoni 100% LFGB, i cili është pa kimikate të dëmshme dhe i miratuar për ushqim. Kapaku është prej plastike pa ftalate dhe përshtatet mirë në shishe.

  Karakteristikat:

  • Bërë nga silikoni 100% LFGB
  • Nuk përmban kimikate të dëmshme
  • Kapaku është prej plastike pa ftalate
  • Vjen me kapacitet 350 ml
  • Dizajn i bukur me ilustrim elefanti dhe ngjyra të kombinuar këndshëm

  Ka stok

 • Shishe uji Nuuroo Bertil- Caramel Cafe 3,900 L

  Shishe uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin e këndshëm. E bërë nga inoksi, me kapcitet 350 ml, është pa BPA, e pathyeshme dhe rezistente ndaj rrjedhjeve. Shishja ka një funksion termik, kështu që i mban lëngjet të ngrohta për 12 orë ose të ftohta për 24 orë. Gjithashtu vjen me dy kapakë të ndryshëm. Të dy kapakët kanë doreza dhe mund të ngjiten lehtësisht në një çantë ose karrocë fëmijësh.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga çelik inoks me cilësi të lartë
  • I mban lëngjet të ngrohta për 12 orë ose të ftohta për 24 orë
  • Ngjitet lehtësissht në një çantë ose karrocë fëmijësh
  • Vjen me kapacitet 350 ml
  • Dizajn me ilustrime ariut dhe ngjyrë karamel

  Ka stok

 • Shishe uji Nuuroo Bertil- Space Light Green 3,900 L

  Shishe uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin e këndshëm. E bërë nga inoksi, me kapcitet 350 ml, është pa BPA, e pathyeshme dhe rezistente ndaj rrjedhjeve. Shishja ka një funksion termik, kështu që i mban lëngjet të ngrohta për 12 orë ose të ftohta për 24 orë. Gjithashtu vjen me dy kapakë të ndryshëm. Të dy kapakët kanë doreza dhe mund të ngjiten lehtësisht në një çantë ose karrocë fëmijësh.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga çelik inoks me cilësi të lartë
  • I mban lëngjet të ngrohta për 12 orë ose të ftohta për 24 orë
  • Ngjitet lehtësissht në një çantë ose karrocë fëmijësh
  • Vjen me kapacitet 350 ml
  • Dizajn me ilustrime hapësire dhe ngjyrë nuance jeshile

  Ka stok

 • Shishe uji Lassing- Adventure olive (550 ml) 3,600 L

  Shishe uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në kopesht dhe shkollë.  Bërë nga 100% Tritan është pa BPA, e padëmshme, rezistente ndaj rrjedhjeve dhe ideale pije të ftohta dhe të vakëta. Vjen me kapacitet 550 ml, është perfekte për tu mbajtur nga duart e vogla dhe e mban ujin higjenikisht shumë të pastër

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga plastika me cilësi të lartë, jo toksike
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Me kapacitet 550 ml

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 7 x 7 x 23 cm
  • Pesha: 150 gr
  • Kapaciteti: 550 ml
  • Mosha: +4 vjeç

  Ka stok

 • Shishe uji Lassing- Adventure rose (550 ml) 3,600 L

  Shishe uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në kopesht dhe shkollë.  Bërë nga 100% Tritan është pa BPA, e padëmshme, rezistente ndaj rrjedhjeve dhe ideale pije të ftohta dhe të vakëta. Vjen me kapacitet 550 ml, është perfekte për tu mbajtur nga duart e vogla dhe e mban ujin higjenikisht shumë të pastër

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga plastika me cilësi të lartë, jo toksike
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Me kapacitet 550 ml

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 7 x 7 x 23 cm
  • Pesha: 150 gr
  • Kapaciteti: 550 ml
  • Mosha: +4 vjeç

  Ka stok

 • Shishe uji Lassing- Aventurat Rozë (700 ml) 5,000 L

  Shishje uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin ngjyrë nuance rozë. Ka kapacitet 700 ml, është pa BPA, e pathyeshme dhe rezistente ndaj rrjedhjeve. Madhësia dhe kapaku për pirjen e uji është perfekt për t’u përdorur nga duart e vogla. Është e bërë nga material 100% inoksi, ndërsa kapaku mbyllës me materiale inoks, dru mbabuje dhe me unazë silikoni ushqimor.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga çelik inoks me cilësi të lartë
  • Certifikuar me standartet DIN EN 14350:2020-08
  • Ky produkt nuk është i përshtatshëm për pastrim në makinë larëse enësh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 7.6 x 7.6 x 27 cm
  • Mosha: +3 vjeç
  • Pesha: 354 gr
  • Kapaciteti: 700 ml

  Ka stok

 • Shishe uji Lassing- Aventurat Rozë (460 ml) 4,500 L

  Shishje uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin ngjyrë nuance rozë. Ka kapacitet 460 ml, është pa BPA, e pathyeshme dhe rezistente ndaj rrjedhjeve. Madhësia dhe kapaku për pirjen e uji është perfekt për t’u përdorur nga duart e vogla. Është e bërë nga material 100% inoksi, ndërsa kapaku mbyllës me materiale inoks, dru mbabuje dhe me unazë silikoni ushqimor.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga çelik inoks me cilësi të lartë
  • Certifikuar me standartet DIN EN 14350:2020-08
  • Ky produkt nuk është i përshtatshëm për pastrim në makinë larëse enësh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 6.8 x 6.8 x 23.2 cm
  • Mosha: +3 vjeç
  • Pesha: 278 gr
  • Kapaciteti: 460 ml

  Ka stok

 • Shishe uji Safari Adventure Tipi 3,600 L

  Shishje uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin e këndshëm. E bërë nga inoksi, mban 500 ml, është pa BPA, e pathyeshme dhe rezistente ndaj rrjedhjeve. Vjen me dy opsione kapakësh, kapaku praktik me vidë me kllapa prej çeliku inoks e bën të lehtë për t’u mbajtur ose ngjitur, ndërsa kapaku sportiv e bën më të lehtë për fëmijët të pinë në mënyrë të pavarur. Madhësia dhe kapaku për pirjen e uji është perfekt për t’u përdorur nga duart e vogla.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga çelik inoks me cilësi të lartë
  • Përputhet me kërkesat e FDA-së Evropiane
  • Ky produkt nuk është i përshtatshëm për pastrim në makinë larëse enësh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 17.2 x 7.3 cm
  • Mosha: +4 vjeç

  Ka stok

 • Shishe uji Safari Yummy 3,600 L

  Shishje uji perfekte për të vegjlit tuaj që shkojnë në çerdhe dhe kopësht me dizajnin e këndshëm. E bërë nga inoksi, mban 500 ml, është pa BPA, e pathyeshme dhe rezistente ndaj rrjedhjeve. Vjen me dy opsione kapakësh, kapaku praktik me vidë me kllapa prej çeliku inoks e bën të lehtë për t’u mbajtur ose ngjitur, ndërsa kapaku sportiv e bën më të lehtë për fëmijët të pinë në mënyrë të pavarur. Madhësia dhe kapaku për pirjen e uji është perfekt për t’u përdorur nga duart e vogla.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga çelik inoks me cilësi të lartë
  • Përputhet me kërkesat e FDA-së Evropiane
  • Ky produkt nuk është i përshtatshëm për pastrim në makinë larëse enësh

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 17.2 x 7.3 cm
  • Mosha: +4 vjeç

  Ka stok

 • Shishe uji Raffi- Mustardë 1,800 L

  Shishe uji e krijuar enkas për më të vegjlit me një sistem anti derdhje që fëmija juaj të mund të pijë në autonomi të plotë. Falë mbylljes praktike nuk do të humbasë asnjë pikë. Duke hapur kapakun, do të gjeni një pipëz silikoni për ta bërë përdorimin akoma më të thjeshtë.

  Karakteristikat:

  • Materiali: 100% silikon ushqimor
  • Pa materiale të dëmshme
  • Përmasa: 6.5 x 6.5 x 20 cm
  • Kapaciteti:  350 ml

  Mos e përdorni në mikrovalë!

  Ka stok

 • Shishe uji Elphee- Blu 1,800 L

  Shishe uji e krijuar enkas për më të vegjlit me një sistem anti derdhje që fëmija juaj të mund të pijë në autonomi të plotë. Falë mbylljes praktike nuk do të humbasë asnjë pikë. Duke hapur kapakun, do të gjeni një pipëz silikoni për ta bërë përdorimin akoma më të thjeshtë.

  Karakteristikat:

  • Materiali: 100% silikon ushqimor
  • Pa materiale të dëmshme
  • Përmasa: 6.5 x 6.5 x 20 cm
  • Kapaciteti:  350 ml

  Mos e përdorni në mikrovalë!

  Ka stok

 • Shishe uji Ozzo- Powder 1,800 L

  Shishe uji e krijuar enkas për më të vegjlit me një sistem anti derdhje që fëmija juaj të mund të pijë në autonomi të plotë. Falë mbylljes praktike nuk do të humbasë asnjë pikë. Duke hapur kapakun, do të gjeni një pipëz silikoni për ta bërë përdorimin akoma më të thjeshtë.

  Karakteristikat:

  • Materiali: 100% silikon ushqimor
  • Pa materiale të dëmshme
  • Përmasa: 6.5 x 6.5 x 20 cm
  • Kapaciteti:  350 ml

  Mos e përdorni në mikrovalë!

  Ka stok

 • Shishe uji Croco- Jeshile 1,800 L

  Shishe uji e krijuar enkas për më të vegjlit me një sistem anti derdhje që fëmija juaj të mund të pijë në autonomi të plotë. Falë mbylljes praktike nuk do të humbasë asnjë pikë. Duke hapur kapakun, do të gjeni një pipëz silikoni për ta bërë përdorimin akoma më të thjeshtë.

  Karakteristikat:

  • Materiali: 100% silikon ushqimor
  • Pa materiale të dëmshme
  • Përmasa: 6.5 x 6.5 x 20 cm
  • Kapaciteti:  350 ml

  Mos e përdorni në mikrovalë!

  Ka stok

 • Lunch box – Dogs 3,900 L

  Tas inoksi me kapak silikoni – ideal për për të paketuar një vakt të shëndetshëm për fëmijët tuaj të cilët mund ta marrin me vete në kopësht dhe shkollë! Kapaku i sigurtë hermetik është i lehtë për t’u përdorur nga duart e vogla, ndalon rrjedhjet e ushqimeve dhe gjithashtu ruan freskinë e tyre. Vjen me një dizajn shumë të këndshëm fëminor.

  Karakteristikat:

  • Tas i bërë me inoks ushqimor dhe kapak silikoni
  • I sigurtë ndaj rrjedhjeve
  • Ruan freskinë e ushqimeve
  • Nuk përmban materiale të dëmshme
  • Mund ta lani në pjatalarëse

  Të dhëna teknike:

  • Kapaciteti: 900 ml
  • Përmasat: 5.5 x 13.5 x 17 cm

  Ka stok

 • Lunch box – Miau 3,900 L

  Tas inoksi me kapak silikoni – ideal për për të paketuar një vakt të shëndetshëm për fëmijët tuaj të cilët mund ta marrin me vete në kopësht dhe shkollë! Kapaku i sigurtë hermetik është i lehtë për t’u përdorur nga duart e vogla, ndalon rrjedhjet e ushqimeve dhe gjithashtu ruan freskinë e tyre. Vjen me një dizajn shumë të këndshëm fëminor.

  Karakteristikat:

  • Tas i bërë me inoks ushqimor dhe kapak silikoni
  • I sigurtë ndaj rrjedhjeve
  • Ruan freskinë e ushqimeve
  • Nuk përmban materiale të dëmshme
  • Mund ta lani në pjatalarëse

  Të dhëna teknike:

  • Kapaciteti: 900 ml
  • Përmasat: 5.5 x 13.5 x 17 cm

  Ka stok

 • Shishe uji – Safari 2,900 L

  Shishje uji perfekte për vogëlushët që shkojnë në çerdhe ose kopësht, e sigurtë dhe e lehtë. Pipza e silikonit e thjeshtëzon pirjen nga shishja edhe për fëmijët që sapo kanë filluar të pijnë ujë. E bërë nga silikon me cilësi të lartë me materiale jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga silikon me cilësi të lartë, jo toksik
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Dizajni i përshtatur më së miri për fëmijë të vegjël

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 350 ml
  • Përmasat: 18 x 6 x 6 cm

  Ka stok

 • Shishe uji – Macja Rozë 2,900 L

  Shishje uji perfekte për vogëlushët që shkojnë në çerdhe ose kopësht, e sigurtë dhe e lehtë. Pipza e silikonit e thjeshtëzon pirjen nga shishja edhe për fëmijët që sapo kanë filluar të pijnë ujë. E bërë nga inoks ushqimor me cilësi të lartë me materiale jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga inoks me cilësi të lartë, jo toksik
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Dizajni i përshtatur më së miri për fëmijë të vegjël

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 250 ml
  • Përmasat: 18 x 6 x 6 cm

  Ka stok

 • Shishe uji – Hapësira 2,900 L

  Shishje uji perfekte për vogëlushët që shkojnë në çerdhe ose kopësht, e sigurtë dhe e lehtë. Pipza e silikonit e thjeshtëzon pirjen nga shishja edhe për fëmijët që sapo kanë filluar të pijnë ujë. E bërë nga inoks me cilësi të lartë me materiale jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga inoks me cilësi të lartë, jo toksik
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Dizajni i përshtatur më së miri për fëmijë të vegjël

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 250 ml
  • Përmasat: 18 x 6 x 6 cm

  Ka stok

 • Shishe uji – Superheroi 2,900 L

  Shishje uji perfekte për vogëlushët që shkojnë në çerdhe ose kopësht, e sigurtë dhe e lehtë. Pipza e silikonit e thjeshtëzon pirjen nga shishja edhe për fëmijët që sapo kanë filluar të pijnë ujë. E bërë nga inoks me cilësi të lartë me materiale jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga inoks me cilësi të lartë, jo toksik
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Dizajni i përshtatur më së miri për fëmijë të vegjël

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 250 ml
  • Përmasat: 18 x 6 x 6 cm

  Ka stok

 • 2 tasa inoksi – Dino Surf Blu 3,400 L

  Mbani me vete një vakt të shëndetshëm e të freskët kudo që jeni. Ky set me 2 tasa inoksi është zgjedhje e përkryer për të ruajtur dhe marrë me vete ushqime të gatuara në shtëpi. Me dy madhësi të ndryshme, ku mund të ruani një vakt të plotë e të ekuilibruar. Kapaku hermetik është i lehtë për t’u hapur nga duart e vogla dhe i sigurtë sepse nuk lejon daljen e ushqimit jashtë. E bërë nga materiale jo të dëmshme dhe me një dizajn shumë të këndshëm.

  Karakteristikat:

  • 2 tasa rrumbullakë me përmasa të ndryshme
  • Realizuar me inoks ushqimor dhe kapak silikoni
  • Mund të lahen në pjatalarëse

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 9 x 4.5 cm e vogla dhe 12.5 x 5 cm e madhja

  Ka stok

 • Shishe silikoni – Dino Peppermint 2,900 L

  Shishje uji perfekte për vogëlushët që shkojnë në çerdhe ose kopësht, e sigurtë dhe e lehtë. Pipza e silikonit e thjeshtëzon pirjen nga shishja edhe për fëmijët që sapo kanë filluar të pijnë ujë. E bërë nga silikon me cilësi të lartë me materiale jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga 100% silikon me cilësi të lartë, jo toksik
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Dizajni i përshtatur më së miri për fëmijë të vegjël

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 350 ml
  • Përmasat: 18 x 6 x 6 cm

  Ka stok

 • Shishe silikoni – Dino Blu 2,900 L

  Shishje uji perfekte për vogëlushët që shkojnë në çerdhe ose kopësht, e sigurtë dhe e lehtë. Pipza e silikonit e thjeshtëzon pirjen nga shishja edhe për fëmijët që sapo kanë filluar të pijnë ujë. E bërë nga silikon me cilësi të lartë me materiale jo të dëmshme.

  Karakteristikat:

  • Rezistent ndaj erës, gërvishtjeve dhe thyerjeve
  • Bërë nga 100% silikon me cilësi të lartë, jo toksik
  • Pa BPA dhe pa ftalate
  • Dizajni i përshtatur më së miri për fëmijë të vegjël

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 350 ml
  • Përmasat: 18 x 6 x 6 cm

  Ka stok

 • Termus ushqimi dhe pijesh – Arushi Khaki 3,400 L

  Kavanoz termik për mbajtjen e ushqimit ose lëngjeve të ndryshme. Termusi ka shtresë të dyfishtë inoksi ushqimor i cili ruan tempreraturën e dëshiruar të ushqimeve tuaja dhe gjithashtu freskinë e përbërësve. Është i sigurtë, higjenikisht i pastër dhe tejet praktik.

  Karakteristikat:

  • Ruan ushqimin dhe pijet e nxehta deri në 6 orë të ftohta deri në 8 orë
  • Bërë nga inoks i cilësisë së lartë
  • Higjenik dhe hermetik

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 500 ml
  • Diametri: 8.6 cm

  Ka stok

 • Termus ushqimi dhe pijesh – Arushi Karamel 3,400 L

  Kavanoz termik për mbajtjen e ushqimit ose lëngjeve të ndryshme. Termusi ka shtresë të dyfishtë inoksi ushqimor i cili ruan tempreraturën e dëshiruar të ushqimeve tuaja dhe gjithashtu freskinë e përbërësve. Është i sigurtë, higjenikisht i pastër dhe tejet praktik.

  Karakteristikat:

  • Ruan ushqimin dhe pijet e nxehta deri në 6 orë të ftohta deri në 8 orë
  • Bërë nga inoks i cilësisë së lartë
  • Higjenik dhe hermetik

  Të dhënat teknike:

  • Kapaciteti: 500 ml
  • Diametri: 8.6 cm

  Ka stok

 • Shishe uji Miqtë e Detit 1,800 L

  Shishe uji e krijuar enkas për më të vegjlit me një sistem anti derdhje që fëmija juaj të mund të pijë në autonomi të plotë. Falë mbylljes praktike nuk do të humbasë asnjë pikë. Duke hapur kapakun, do të gjeni një pipëz silikoni për ta bërë përdorimin akoma më të thjeshtë.

  Karakteristikat:

  • Materiali: 100% silikon ushqimor
  • Pa materiale të dëmshme
  • Përmasa: 6.5 x 6.5 x 20 cm
  • Kapaciteti:  350 ml

  Mos e përdorni në mikrovalë!

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories