23 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Baby Rocker 19,500 L

  Baby Rocker përshtatet me çdo karrocë fëmijësh, me vetëm një lëvizje, thjeshtë bashkëngjiteni atë. Nuk nevojiten kllapa apo aksesorë shtesë. Sleepytroll ka bateri të integruara të rikarikueshme me kapacitet të madh jetëgjatësie, që mund të përdoret deri në 8 orë. Sleepytroll është krijuar për t’ju ndihmuar kur keni vërtet nevojë për një dorë të tretë. Butonat ju lejojnë të rregulloni nivelin e lëvizjes, duke e bërë atë të përshtatet me sjelljen specifike të fëmijës tuaj dhe nevojat tuaja. Gjithashtu është i pajisur edhe me sensorë që ju njoftojnë kur fëmija është gati të zgjohet. Sensorët inteligjentë të tingullit dhe lëvizjes zbulojnë nëse fëmija juaj qan ose lëviz, dhe automatikisht fillon të tundë butësisht karrocën tuaj përpara se i vogli të zgjohet plotësisht. Ndjeshmëria e sensorit mund të rregullohet për t’iu përshtatur peshës dhe madhësisë së karrocës suaj.

  Karakteristikat:

  • Përshtatet çdo karrocë fëmijësh
  • Jetëgjatësi e gjatë e baterisë
  • Për të gjitha kushtet e motit
  • Mos ngurroni të plotësoni me përshtatësin e shtratit dhe këmbët rrotulluese
  • Sensorët zbulojnë kur fëmija është gati të zgjohet
  • Vjen bashkë me karikues dhe modal përdorimi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Modaliteti bazë: Lëkundet për 40 min
  • Përmasat: 7.4 x 9 x 16.7 cm
  • Pesha: 0,65 kg
  • Hyrja: 100-240V, 0.5A, 50/60Hz
  • Llojet e prizave të përfshira: SHBA, MB, AUS, BE

  Ka stok

 • Liewood Footmuff Orion – Avoine 12,900 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Orion Footmuff nga kompania Liewood. Mbështjellësja është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat dhe ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Mbyllet me preçina për të ofruar një mbrojtje maksimale.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë
  • Vjen me përmasa 45 x 110 cm
  • Bërë me materiale poliestër të riciklueshme dhe pambuk organik

  Ka stok

 • Liewood Footmuff Orion – Midnight Navy 12,900 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Orion Footmuff nga kompania Liewood. Mbështjellësja është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat dhe ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Mbyllet me preçina për të ofruar një mbrojtje maksimale.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë
  • Vjen me përmasa 45 x 110 cm
  • Bërë me materiale poliestër të riciklueshme dhe pambuk organik

  Ka stok

 • Shtresë verore Cybex – Gri 9,200 L

  Mbulesa verore e karrocave Cybex Platinum është krijuar për t’i ofruar rehati dhe mirëqenie fëmijës. Ideale për thithjen dhe rregullimin e lagështisë dhe për ta mbajtur të voglin të freskët dhe të thatë gjatë ditëve më të nxehta. Është bërë nga viskozë e butë, e përftuar nga celuloza e bambusë. E butë dhe delikate në prekje dhe në lëkurën e foshnjës.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ajroset lehtësisht dhe thahet shpejt
  • Shton butësi dhe komoditet për një udhëtim të rehatshëm
  • Ndihmon në rregullimin e temperaturës
  • Thith lagështinë

  Të dhënat teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 30°C me cikël delikat
  • Përputhet me karrocat Cybex Priam dhe Mios.

  Ka stok

 • Shtresë verore Cybex – E bardhë 9,200 L

  Mbulesa verore e karrocave Cybex Platinum është krijuar për t’i ofruar rehati dhe mirëqenie fëmijës. Ideale për thithjen dhe rregullimin e lagështisë dhe për ta mbajtur të voglin të freskët dhe të thatë gjatë ditëve më të nxehta. Është bërë nga viskozë e butë, e përftuar nga celuloza e bambusë. E butë dhe delikate në prekje dhe në lëkurën e foshnjës.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ajroset lehtësisht dhe thahet shpejt
  • Shton butësi dhe komoditet për një udhëtim të rehatshëm
  • Ndihmon në rregullimin e temperaturës
  • Thith lagështinë

  Të dhënat teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 30°C me cikël delikat
  • Përputhet me karrocat Cybex Priam dhe Mios

  Ka stok

 • Bazë BeSafe – iZi Modular i-Size 31,300 L

  Baza BeSafe iZi Modular i-Size është projektuar posaçërisht për sediljen e makinës. Instalohet në makinën tuaj duke përdorur pikat e ankorimit ISOFIX për t’ju siguruar se sedilja është fiksuar siç duhet. Të dy treguesit optikë dhe akustikë konfirmojnë instalimin e saktë. Krahët Isofix dhe shiriti i rrotullimit janë të ndryshueshëm dhe i ofrojnë pasagjerëve të vegjël hapësirë ​​për këmbët kur përdoren me ndenjësen e makinave.

  Karakteristikat:

  • Ofron siguri maksimale
  • Instalim i shpejtë dhe i lehtë
  • Krahët Isofix dhe shiriti i rrotullimit janë të ndryshueshëm

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga 0 deri në 4 vjeç
  • BeSafe iZi Go Modular i-Size
  • BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size
  • iZi Modular (RF) i-Size

  Ka stok

 • Pregnant – iZi FIX 5,800 L

  Pregnant iZi FIX, është një aksesor sigurie me të vërtetë me vlerë. Mbrojnë fëmijën tuaj akoma në bark dhe rrisin rehatinë e nënës gjatë lëvizjes me makinë. BeSafe Pregnant gjithashtu rrit rehatinë për nënën e ardhshme duke zvogëluar presionin e pakëndshëm në bark gjatë udhëtimit. Fiksohet me shumë lehtësi. Rripat shtesë janë për tu lidhur edhe me sediljen e makinës, që siguria të rritet akoma më shumë. Është i këshillueshëm për përdorim pas muajit të dytë të shtatëzanisë. Në ç’farëdo rasti mbrojtja nga dëmtimet është shumë e madhe. Ai gjithashtu nuk ndikon aspak në performancën e rripit të sigurisë së vetë makinës.

  Karakteristikat:

  • Aksesor sigurie me vlerë dyfish, për nënën dhe fëmijën akoma në bark
  • Rrit rehatinë e nënës gjatë lëvizjes me makinë
  • Zvogëlon presionin e pakëndshëm në bark
  • Rripat shtesë lidhen me sediljen e makinës
  • Vendoset me shumë lehtësi
  • Mbrojtje maksimale nga çdo lëvizje
  • Nuk ndikon në performancën e rripit të sigurisë
  • Këshillohet përdorimi pas muajit të dytë

   

  Ka stok

 • BeSafe iZi Transfer – Light Grey 5,000 L

  BeSafe iZi Transfer është njësi e transferimit të foshnjeve pa probleme nga karroca në makinë, në shtëpi ose anasjellas pa i shqetësuar aspak. Është projektuar për t’iu përshtatur dhe mbështetur formën natyrale të foshnjës dhe mundëson transferimin e foshnjës tuaj pa ndryshuar pozicionin e gjumit.

  Karakteristikat:

  • Zhvilluar në bashkëpunim të ngushtë me fizioterapistët
  • Lejon transferimin në çdo situatë të përditshme, brenda dhe jashtë makinës
  • Projektuar për t’iu përshtatur dhe mbështetur formën natyrale të foshnjës
  • Mundëson transferimin pa probleme të foshnjës pa ndryshuar pozicionin e tyre të gjumit
  • Mbushje shtesë në zonën e kokës për rehati dhe mbështetje shtesë
  • Përshtatja e rehatshme gjatë bartjes ndihmon në qetësimin e foshnjës duke e bërë atë të ndihet i “mbështjellë”

  Të dhënat teknike:

  • Lartësia e shtatit: përafërsisht 56- 68 cm
  • Pesha maksimale: 9 kg
  • Mosha: Përafërsisht 1- 6 muajsh

   

  Ka stok

 • Jastëk gjumi 4,900 L

  Jastëku i gjumit BeSafe, në formë gjysmëhëne, e bën më të lehtë për fëmijët që të mbështesin kokën anash. Në këtë mënyrë e bën më të natyrshme që koka e tyre të qëndrojë brenda mbështetëses së kokës së sediljes pa kufizuar lëvizjen e saj në rast aksident. Rripi i montimit kapet lehtësisht tek sedilja dhe mund të rregullohet në lartësi për një përshtatje më të mirë. Fëmija mund ta rrotullojë jastëkun në pozicionin më të rehatshëm për të dhe mund ta kthejë atë mbi mbështetësen e kokës kur nuk e përdor.

  Karakteristikat:

  • Në formë gjysmëhëne
  • Mbështetje natyrale
  • Rripi i montimit kapet lehtësisht tek sedilja
  • Lehtësisht e rregullueshme në lartësi
  • Mund të pozicionohet sipas dëshirës

   

  Ka stok

 • Rrip makine për gra shtatzënë 5,800 L

  Me përshtatësin BeSafe, rripi i ijeve shkon poshtë fëmijës së palindur. Përshtatësi Besafe duhet të përdoret që në fillim të shtatzënisë, pasi zvogëlon rrezikun e shkëputjes së placentës dhe parandalon abortin në rast frenimi të papritur ose aksidenti automobilistik. Përveç kësaj, është komode për të ngarë kur rripat e sigurimit nuk e mbajnë barkun.

  Në rast aksidenti, një i rritur hidhet përpara me një forcë prej 3 deri në 5 ton. Rripi i prehrit zakonisht kalon nëpër barkun e një gruaje shtatzënë, gjë që bën që fëmija i palindur t’i nënshtrohet presionit ekstrem ndaj goditjes.

  Përshtatësi BeSafe për gratë shtatzëna është një sistem i thjeshtë rripash sigurie që përdoret së bashku me rripat e sigurisë së makinës. Produkti përbëhet nga një jastëk i vendosur në sediljen e makinës, rripa të ngjitur rreth pjesës së pasme të sediljes dhe një rrip i fortë që mbyllet me një click.
  Gruaja ulet në një jastëk të vendosur në sedilje, vendos rripin e sigurimit me 3 pika, vendos rripin e belit përmes unazës së rripit dhe e lidh atë. Më pas shtrëngon rripin e ijeve dhe kraharorit. Rripi i prehrit shkon në nivelin e legenit – nën bark. Përshtatësi BeSafe duhet të përdoret që nga fillimi i shtatzënisë.

  Karakteristika:

  • Përshtatës për rripat e sigurisë në makinë për gra shtatzënë
  • Përdoret sëbashku me rripat e makinës
  • Fiksohet lehtësisht
  • Mbron fetusin dhe nënën nga presioni i ushtruar nga rripat
  • Përdoret që nga fillimi i shtatzënisë

  Hulumtimet në Universitetin e Miçiganit në bashkëpunim me Departamentin e Transportit Mjekësor kanë treguar se çdo vit në SHBA ka 4000 aborte, të shkaktuara nga dëmtimet e barkut si pasojë e timonit dhe rripave të sigurisë. Një numër i ngjashëm fëmijësh lindin me lëndime të shkaktuara nga të njëjtat shkaqe. Shumë gra shtatzëna që morën pjesë në studim shprehën mendimin se u përpoqën të vendosnin rripin e sigurimit nën bark, por ai lëvizte lart gjatë ngarjes. Ky efekt ndodh më shpesh kur barku është më i madh, si dhe për gratë më të shkurtra, edhe kur sedilja e pasagjerit zhvendoset fort përpara. Si fetusi ashtu edhe mitra janë të ekspozuar ndaj presionit të madh, i cili mund të shkaktojë shkëputjen e placentës. Një studim i kryer në Kaliforni mes 208 grave shtatzëna që pësuan një aksident automobilistik, tregoi se 16.7% e tyre kishin rripa sigurie që shkaktuan dëmtime të fetusit.

   

  Ka stok

 • Kapëse për rripa sigurie 2,100 L

  Kapësi dhe mbajtësi i rripave ofruar nga BeSafe është një aksesor i vyer shtesë.  Mban rripat e shpatullave në vend, duke e bërë më të vështirë për fëmijët tuaj ti heqin ato gjatë lëvizjeve të shumta. Falë këtij aksesori siguria në makinë rritet akoma më shumë, në ktë mënyrë e gjithë familja mund të shijojë një udhëtim të këndshëm e pa shqetësime.

  Karakteristika:

  • Kapëse për shtrëngimin e rripave të sigurisë në sediljet e makinës apo karroca për fëmijë
  • Përshtatet me shumicën e sistemeve të rripave të drejtë të sigurisë
  • Parandalon hapjen dhe shkëputjen e rripave nga fëmijët

   

  Ka stok

 • Mbajtëse tableti & mbulesë për sedilje – Anthracite 7,200 L

  Mbulesa e sediljes nga BeSafe mbron sediljen dhe mbështetësen nga shenjat e sediljes së makinës dhe siguron që thërrimet, papastërtitë dhe papastërtitë nga këpucët e fëmijës të mos ngecin në kapakun e sediljes së makinës. Mbulesa përbëhet nga dy pjesë, kështu që mund të përdoret me një car seat të kthyer nga pas ose përpara. Në mbulesën e sediljes së përparme ka një mbajtëse praktike tableti me një dritare plastike në mënyrë që tableti të jetë i mbrojtur. Nën mbajtësin e tabletit ka dy xhepa – një i vogël dhe një i madh – për ruajtjen e gjërave të mëdha dhe të vogla gjatë udhëtimit me makinë.

  Tapeti mbrojtës është i lehtë për t’u montuar në sedilje tek mbështetësja e kokës. Mund të përdoret me sediljet e makinës isofix dhe përshtatet me shumicën e sediljeve të makinave. Mbrojtësi i sediljes pastrohet lehtë me një leckë të lagur, madje mund të lahet butësisht në lavatriçe me 30 gradë.

  Mbrojtësi i sediljeve është i testuar në përplasje me 64 km/h.

  Të dhëna teknike:

  • Materiali përpara: 100% najlon
  • Mbrapa / Mbushje: 100% poliestër
  • Dritarja transparente: 100% TPU
  • Mosha e rekomanduar: 0-12 vjeç

  Ka stok

 • Rrjeta insekteve Lux Seats 5,000 L

  Rrjeta e insekteve Lux Seats mban mushkonjat dhe insektet larg vogëlushëve tuaj ndërsa ata shijojnë shëtitjet me karrocat Lux Seats. Është  shumë e thjeshtë për tu vendosur dhe hequr.  Rrjeta E insekteve Lux Seats ofron mbrojtje optimale ndaj insekteve dhe në të njejtën kohë lejon qarkullimin e lirshëm të ajrit.

  Karakteristikat:

  • Mban larg  mushkonjat dhe insektet
  • Vendoset dhe hiqet me shumë lehtësi
  • Lejon qarkullimin e lirshëm të ajrit

  Ka stok

 • Baby footmuff – Blue stripes 10,400 L

  Me Baby Footmuff nga Petit Bateau, vogëlushët tuaj do t’i ardhurojnë pafund shëtitjet dimërore. Veshja dhe materiali cilësor i mbështjellëses së këmbëve i mban vogëlushët ngrohtë, rehat dhe gati për të shijuar daljet. Edhe pse e mbyllur, vogëlushët e kanë akoma lirshmërinë e lëvizjes. Hapja e rregullueshme në pjesën e përparme ndihmon në rregullimin e temperaturës duke shmangur djersitjen dhe mbinxehjen.

  Karakteristikat:

  • Veshje dimërore për karrocë
  • Ngrohtësi dhe rehati maksimale
  • Lejon lirinë e lëvizjes
  • Hapja e përparme e rregullueshme mundëson kontrollin e temperaturës

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 36 x 73 cm
  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Pasqyrë makine për fëmijë 3,000 L

  Pasqyra e sigurisë Reer “BabyView” është ideale për të mbajtur nën vëzhgim mbi të voglin tuaj gjatë udhëtimit, në mënyrë që të ndiheni të sigurt se gjithçka është në rregull. Me pasqyrën BabyView, ju gjithmonë nën kontroll vogëlushët tuaj pa u shpërqendruar gjatë udhëtimit. Sipërfaqja e pasqyrës është e harkuar për shikueshmëri maksimale. Përveç kësaj, falë bashkimit të topit, ai mund të përshtatet individualisht sipas nevojave dhe automjetit. Materiali i pasqyrës është prej plastike në mënyrë që në rast aksidenti të mos krijohen copa.

  Karakteristikat:

  • Redukton rrezikun e aksidenteve
  • Është ideale për të mbajtur nën vëzhgim mbi të voglin tuaj gjatë udhëtimit
  • Sipërfaqe pasqyre e lakuar për më shumë dukshmëri
  • Mbërthimi në shufrën e mbështetëses të kokës

   

  S’ka stok

 • Pasqyrë makine për fëmijë 2,600 L

  Pasqyra e sigurisë Reer “Safetyview” është ideale për të mbajtur nën vëzhgim mbi të voglin tuaj gjatë udhëtimit, në mënyrë që të ndiheni të sigurt se gjithçka është në rregull. Sipërfaqja e pasqyrës shumë e madhe i siguron fëmijës tuaj rrezen maksimale të shikimit dhe kontaktin më të mirë të mundshëm me sy. Pasqyra e sigurisë Reer mund të instalohet lehtësisht dhe shpejt duke përdorur rripa shtrëngues me fiksim të mbërthyer dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e makinave dhe mund të rregullohet në mënyrë fleksibël.

  Karakteristikat:

  • Redukton rrezikun e aksidenteve
  • Është ideale për të mbajtur nën vëzhgim mbi të voglin tuaj gjatë udhëtimit
  • Instalim i shpejtë dhe i lehtë
  • Xham pasqyre nga materiali sintetik për siguri maksimale

   

  S’ka stok

 • Mbulesa e ulëses për fëmijë- iZi Up X3/iZi UP X3 FIX 5,300 L

  Versioni i ri i mbulesave të sediljeve të makinës për fëmijë BeSafe është bërë me pëlhurë bambuje me cilësi të lartë dhe veshje pambuku. Ky kombinim u ofron prindërve një produkt shumë të butë, mundëson një përshtatje më të mirë dhe një pamje moderne. Falë skedave të instalimit, montimi i produktit në sedilje tani është edhe më i lehtë. Veshja mundëson çdo të papritur që mund të ndodhë gjatë udhëtimit.

  Karakteristikat:

  • Pëlhurë dhe veshje me cilësi të lartë
  • Shumë e butë
  • Përshtatje perfekte dhe pamje moderne
  • Vendoset me shumë lehtësi

   

  S’ka stok

 • Pasqyrë makine për bebe – Baby mirror 2,600 L

  Duke zotëruar pasqyrën e makinës BeSafe, ju do të keni gjithmonë mundësinë të kontrolloni vogëlushët tuaj në sediljen e pasme. Ajo do t’ju ndihmojë ju dhe vogëlushët tuaj të komunikoni me njëri-tjetrin dhe ju të keni kontroll të plotë mbi ta. Mund ta fiksoni lehtësisht pasqyrën në mbështetësen e kokës brënda pak minutash. Rripi siguron një përshtatje të përsosur.

  Karakteristikat:

  • Lehtëson komunikimin me fëmijën tuaj
  • Ideale për sediljet e bebeve me pamje nga pas
  • Mund të fiksohet lehtësisht me një rrip
  • Mund të rregullohet në këndin më të përshtatshëm për ju

  S’ka stok

 • Mbrojtëse ndaj shiut 4,800 L

  Mbrojtëse ndaj shiut dhe kushteve atmosferike për vogëlushët është aksesor i vyer gjatë lëvizjeve ose daljev në mot të keq. Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët duke mbajtur larg shqetësimet nga shiu dhe lagështira. Është e bërë materiale rezistente ndaj ujit për t’u mbrojtur nga shiu, pjesë e përparme e mbyllur me zinxhir dhe materiale të testuara kimikisht për të siguruar mirëqenien e vogëlushëve. Hapet dhe paloset shpejt  në xhepin e integruar të ruajtjes.

  Karakteristikat:

  • Aksesor i vyer gjatë lëvizjeve ose daljeve në mot me shi
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Mbron vogëlushët nga lagështia dhe shiu
  • Bërë materiale rezistente ndaj ujit
  • Përshtatet në një hapësirë deri në 75 cm
  • Pjesë e përparme e mbyllur me zinxhir
  • Materiale të testuara kimikisht për të siguruar mirëqenien e vogëlushëve
  • Hapet dhe paloset shpejt

  S’ka stok

 • Mbrojtëse ndaj insekteve dhe diellit 3,900 L

  Mbrojtëse ndaj insekteve dhe diellit për vogëlushët është aksesor i vyer gjatë lëvizjeve ose daljeve. Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët duke mbajtur larg shqetësimet nga insektet e ndryshme, por edhe nga rrezet e diellit. Është e bërë prej pëlhure, e cila është elastike dhe e tejdukshme, duke iu përshtatur një hapësire nga 40 deri në 75 cm. Falë materialit përbërës mundëson ajrosjen dhe shikueshmëri.

  Karakteristikat:

  • Aksesor i vyer gjatë lëvizjeve ose daljeve në verë
  • Ofron komoditet dhe rehati
  • Mbron vogëlushët nga shqetësimet e insekteve dhe rrezeve të diellit
  • Pëlhura mundëson ajrosjen
  • Përshtatet në një hapësirë nga 40 deri në 75 cm

  S’ka stok

 • Pasqyra Baby XL 4,200 L

  Përveç pasqyrës standarde për fëmijë, BeSafe tani  ofron një pasqyrë premium për fëmijë me drita të integruara LED. Kur shtypni telekomandën e vogël, drita zbehet lehtë dhe u mundëson prindërve të shohin fëmijën e tyre në errësirë pa i zgjuar ose shqetësuar. Baby Mirror XL mundëson një sipërfaqe shikimi të zgjeruar dhe këndi i saj mund të rregullohet lehtësisht me një mekanizëm rrotullues dhe anues. Është testuar dhe përmbush të gjitha standartet për sigurinë e lartë që ofron.

  Karakteristikat:

  • Pasqyrë me dritë LED për kontrollin e fëmijëve
  • Drita e rregullueshme nuk shqetëson fëmijët
  • Mundëson një sipërfaqe shikimi të zgjeruar
  • Përmbushk kushtet e larta të sigurisë

   

   

  S’ka stok

 • Rrjetë insektesh – Lux Carry Cots 4,500 L

  Rrjeta e insekteve mban mushkonjat dhe insektet larg vogëlushëve tuaj teksa ata shijojnë shëtitjet në natyrë. Rrjeta e insekteve Lux Carry Cots ofron mbrojtje maksimale dhe në të njejtën kohë lejon qarkullimin e lirshëm të ajrit brënda karrocës.

  Karakteristikat:

  • Mban larg  mushkonjat dhe insektet
  • Vendoset dhe hiqet me shumë lehtësi
  • Lejon qarkullimin e lirshëm të ajrit
  • Përshtatet me karrocat. Mios & Priam

  S’ka stok

 • Stokke® Xplory® X Foot Muff 19,700 L

  Vogëlushët tuaj do ti adhurojnë shëtitjet gjatë muajve të ftohtë me Stokke® Xplory® X Foot Muff. Ata do të ndihen rehat dhe ngrohtë pavarsisht temperaturave jashtë.

  Karakteristikat kryesore:

  • Hapje e ndryshueshme e pjesës së sipërme e cila ndihmon në ruajtjen e temperaturës të pershtashme të trupit.
  • Push i butë antialergjik i çertifikuar.
  • Komoditet dhe lirshmëri në lëvizje.
  • Qasje e femijës me lehtësi falë zinxhirit në të gjithë pjesën e përparshme.
  • Pëlhura është e papërshkueshme nga uji dhe lagështia.

  Të dhëna teknike:

  • Përmasa: 91 x 46 x 8 cm
  • Pesha : 0.92 kg

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories