Çdo ditë me YOYO², që nga lindja dhe buzëqeshja e parë e vogëlushëve. Funksionale, e gjithëanshme dhe ultra kompakte që i siguron vogëlushëve tuaj rehati optimale, kudo dhe kurdo. Edhe nëse hipni në avion, autobuz apo kur ikni me pushime, shqetësimet janë zero sepse  paloset dhe hapet në një moment. Mund të merret edhe në dorë dhe mund ta vendosni kudo.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Karroce- Babyzen YOYO² Stone (Classic) 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO² është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO² është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës. Me karrocën BABYZEN ™ YOYO² vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

   

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën
  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)
 • Karroce- Babyzen YOYO² Stone 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO² është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO² është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës. Me karrocën BABYZEN ™ YOYO² vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

   

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën
  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)
 • Karroce- Babyzen YOYO² Olive 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO² është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO² është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës. Me karrocën BABYZEN ™ YOYO² vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

   

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën
  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)
 • Karroce- Babyzen YOYO² Olive (Classic) 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO² është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO² është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës. Me karrocën BABYZEN ™ YOYO² vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

   

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën
  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)
 • Babyzen iZi Go Modular 40,400 L

  Dizajn inovativ për udhëtime të sigurta dhe të qeta. Kjo sedilje makine për fëmijë është hapi i ri i parë i konceptit popullor iZi Modular, i cili përbëhet nga një ndenjëse për foshnje, një ndenjëse për fëmijë dhe një bazë ISOfix që mund të përdoret me të dyja. Babyzen iZi Go Modular  përshtatet në të njëjtën bazë ISOfix si paraardhësi i tij dhe është pajisur rishtazi me 3 veçori të reja që jo vetëm zbatojnë kërkesat e prindërve, por gjithashtu e çojnë sigurinë dhe rehatinë në një nivel të ri

  1. Mbrojtje e avancuar për zonën e kokës me sistemin inovativ ”Dynamic Force Absorber™”
  2. Mbrojtje shtesë ndaj goditjeve anësore: (SIP+) thith deri në 20% shtesë të forcave
  3. Rripa sigurie me 5 pika për qëndrueshmëri të shtuar në goditjet anësore
  4. Rripat e gjerë të sigurisë dhe jastëkët e shpatullave lejojnë përhapjen e forcave në një zonë më të madhe për siguri maksimale
  5. Miratuar me rregulloren më të fundit të OKB-së R129 (i-Size).

  Ka stok

 • Djep- Babyzen YOYO 37,900 L

  Djepi nga BabyZen është projektuar për të siguruar rehati maksimale për fëmijën tuaj që në ditët e para të jetës. Dhe për ju, lehtësi maksimale në transport! Është super i lehtë, peshon vetëm 3 kg. Kjo do t’ju lejojë të lëvizni shpejt, duke e vendosur dhe shkëputur nga korniza me lehtësi ekstreme. Sa bukur të jesh në gjendje të lëvizësh fëmijën tënd pa rrezikuar ta zgjosh nga gjumi! Dysheku i përfshirë në karrocë është i realizuar me materiale të ajrosshme ashtu si guaska e jashtme dhe kapaku të cilët janë projektuar dhe krijuar për të lejuar ajrin të kalojë lirshëm. Kapaku mund të hapet me 2 pozicione të zgjatshme sipas nevojave.

  I veçantë sepse:

  • Është ultra i lehtë, peshon vetëm 3 kg!
  • Është ultra kompakt, i ndashëm në dy guaska për ruajtje optimale.
  • Dyshek i ajrosshëm me trashësi 4.5 cm
  • Guaskë gjysmë e ngurtë dhe mbështjellëse këmbësh
  • Xhepa të brendshëm për ruajtjen e sendeve të dobishme
  • Pëlhurë kundër ujit dhe rrezeve të dëmshme UV (UPF 50+)

  *Djepi përputhet me karrocat Yoyo2 dhe Yoyo+. Përshtatësit e karrocës janë të përfshirë në paketim.

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e djepit të hapur: 78cm x 44cm x 46cm
  • Përmasat e djepit të palosur: 48cm x 44cm x 30cm
  • Pesha: 3 kg
 • Karroce- Babyzen YOYO² Toffee (Classic) 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO² është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YYOYO² është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës. Me karrocën BABYZEN ™ YOYO² vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karrocë Babyzen YOYO2 – Ginger (Classic) 65,900 L

  Karroca YOYO2 paloset dhe hapet me njërën dorë, mund të mbahet mbi supe si një çantë, rrëshqet kudo, ruhet lehtësisht dhe udhëton si bagazh dore në aeroplan. Karroca YOYO2 përfiton nga fleksibiliteti dhe amortizimi i pashembullt, falë bllokimit të ri individual në të 4 rrotat, duke lejuar e atë të udhëtojë në mënyrë të përsosur të gjitha llojet e sipërfaqeve. YOYO2 është jashtëzakonisht e fortë dhe e lehtë falë materialeve të saj me cilësi të lartë. Me aliazh alumini dhe plastikë teknike të veshur me çelik dhe të përforcuar me fibra xhami, karroca juaj do të zgjasë për disa breza.

  Të gjitha produktet dhe aksesorët BABYZEN që i përshtaten YOYO2 përshtaten edhe me YOYO+.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohet lehtësisht me një dorë
  • Përmasa të përshtatshme për bagazh dore
  • Kosh magazinimi XXL
  • Materiale cilësore që i rezistojnë kohës dhe përdorimit
  • Mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit UPF 50 +
  • Pëlhurat mund të hiqen dhe të lahen në lavatriçe me 30°C
  • Dorezë me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Rripa sigurie me 5 kapje
  • Mbështetëse ergonomike e lëvizsshme në disa pozicione
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Teknologji unike për amortizimin e rrotave Hytrel®
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karroce- Babyzen YOYO² Black (Classic) 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO² është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO²  është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës. Me karrocën BABYZEN ™ YOYO² vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karroce- Babyzen YOYO² Aqua (Classic) 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO² është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO² është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës. Me karrocën BABYZEN ™ YOYO² vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

   • Paloset dhe transportohetlehtësisht
   • Shporta e magazinimit XXL
   • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
   • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
   • Pëlhura të lëvizshme
   • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karrocë Babyzen YOYO2 – Taupe (Classic) 65,900 L

  Karroca YOYO2 paloset dhe hapet me njërën dorë, mund të mbahet mbi supe si një çantë, rrëshqet kudo, ruhet lehtësisht dhe udhëton si bagazh dore në aeroplan. Karroca YOYO2 përfiton nga fleksibiliteti dhe amortizimi i pashembullt, falë bllokimit të ri individual në të 4 rrotat, duke lejuar e atë të udhëtojë në mënyrë të përsosur të gjitha llojet e sipërfaqeve. YOYO2 është jashtëzakonisht e fortë dhe e lehtë falë materialeve të saj me cilësi të lartë. Me aliazh alumini dhe plastikë teknike të veshur me çelik dhe të përforcuar me fibra xhami, karroca juaj do të zgjasë për disa breza.

  Të gjitha produktet dhe aksesorët BABYZEN që i përshtaten YOYO2 përshtaten edhe me YOYO+.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohet lehtësisht me një dorë
  • Përmasa të përshtatshme për bagazh dore
  • Kosh magazinimi XXL
  • Materiale cilësore që i rezistojnë kohës dhe përdorimit
  • Mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit UPF 50 +
  • Pëlhurat mund të hiqen dhe të lahen në lavatriçe me 30°C
  • Dorezë me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Rripa sigurie me 5 kapje
  • Mbështetëse ergonomike e lëvizsshme në disa pozicione
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Teknologji unike për amortizimin e rrotave Hytrel®
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karroce- Babyzen YOYO² Black 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO 2 është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO 2 është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës.

  Me karrocën BABYZEN ™ YOYO 2 vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Skeleti i bardhë
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri.
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karroce- Babyzen YOYO² Taupe 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO 2 është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO 2 është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës.

  Me karrocën BABYZEN ™ YOYO 2 vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Skeleti i bardhë
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri.
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karroce- Babyzen YOYO² Aqua 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO 2 është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO 2 është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës.

  Me karrocën BABYZEN ™ YOYO 2 vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Skeleti i bardhë
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri.
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karroce- Babyzen YOYO² Toffee 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO 2 është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO 2 është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës.

  Me karrocën BABYZEN ™ YOYO 2 vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Skeleti i bardhë
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri.
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Karroce- Babyzen YOYO² Ginger 65,900 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO 2 është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO 2 është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës.

  Me karrocën BABYZEN ™ YOYO 2 vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Skeleti i bardhë
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri.
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  Ka stok

 • Çantë karroce YOYO+ 13,500 L

  Lehtësoni ngarkesën tuaj ditore me BABYZEN’s YOYO + Rolling Bag. Pavarësisht nëse e mbushni atë me lodra  për fëmijët, ose  blerje, YOYO + mbetet e lehtë, e qëndrueshme dhe e manovrueshme në drejtim. Çanta YOYO+ ju mundëson të menaxhoni hapësirë dhe vogëlushët nuk mund të privohen nga sasia e lodrave që mund të marrin me vete.

  Karakteristikat:

  • Vjen me bazë rrotulluese për tu ulur çanta
  • Mund të paloset dhe hatet me lehtësi
  • Mban një ngarkesë deri në 10 kg  dhe një vëllim deri në 40 l
  • Kombinohet me YOYO + me të tre konfigurimet : 0+, 6+, si dhe me sediljen e makinës iZi Go
  • Mund të lahet në makinë larëse në 30 ° C
 • Çadër- YOYO+ 6,900 L

  Mbroni të vogëlushët tuaj tuaj nga dielli me këtë çadër fantastike e cila është krijuar posaçërisht për karrocat BABYZEN YOYO +. Ofron mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit me faktor UPF 50+ dhe nivelin më të madh të mbulimit që mbron plotësisht foshnjat nga dielli verbues i ditëve të nxehta të verës. Me çadrën YOYO+ asnjë gjë nuk mund t’i pengojë prindërit për të nxjerrë shëtitje vogëlushët e tyre.

  Karakteristikat:

  • Vendoset në të gjitha versionet e karrocave YOYO (0+ ose 6+)
  • Ofron mbrojtje UPF 50+
  • Përshtatet lehtësisht në çdo pozicion
  • Mbulon të gjithë karrocën
  • Mund ta vendosni në pozicione të ndryshme sipas nevojave
 • Rrjetë insektesh – YOYO+ 4,500 L

  Rrjeta e insekteve YOYO 6+ mban mushkonjat dhe insektet larg fëmijës tuaj teksa lejon ajrin të qarkullojë brënda karrocës. E thjeshtë për t’u vendosur dhe hequr dhe gjithashtu mund të paloset dhe të ruhet brënda çantës së karrocës për ta patur gjithmonë me vete.

  Karakteristikat:

  • Mbrojtje maksimale ndaj mushkonjave dhe insekteve
  • E thjeshtë për t’u vendosur dhe hequr
  • Lejon qarkullimin optimal të ajrit brënda karrocës
  • Mund të paloset dhe të mbahet brënda çantës së karrocës për ta patur gjithmonë me vete

  Ka stok

 • Set ngjyrash – YOYO 6+ 7,700 L
  AquaGingerToffeeStone

  Set kapuçi dhe pëlhurash për karrocat YOYO² dhe Yoyo + në ngjyra të ndryshme. Në moshën 6 muajshe fëmija është gati të zbulojë botën e jashtme me drejtim nga bota. Karroca juaj YOYO²  do të ndjekë evolucionin fiziologjik të fëmijës suaj. Thjeshtë ndërroni pëlhurat nga seti 0+ për të sapolindurit me ato në setin 6+. Me këtë version, YOYO2 paloset dhe hapet me njërën dorë ndërsa me dorën tjetër mund të merrni fëmijën në krah.

  Përshkrim:

  • Set me ngjyra origjinale për karroca në ngjyra të ndryshme
  • E përputhshme me BabyZen YOYO² dhe Yoyo +

  Karakteristikat:

  • Paloset në një element të vetëm ultra kompakt
  • YOYO2 mbron fëmijën tuaj deri në 22 kg
  • Ulëse e rehatshme me mbushje
  • Rripa sigurie me 5 pika.
  • Mbështetësja e kurrizit mund të ulet dhe ngrihet në pozicione të shumta
  • Kapuçi ka një tendë rrjete për të monitoruar fëmijën tuaj kur është me drejtim nga rruga
  • Xhep i pasëm me zinxhir për të ruajtur sendet thelbësore dhe për t’i mbajtur ato pranë
  • Pëlhurë me mbrojtje anti-UV (UPF 50+) e trajtuar për të qenë rezistente ndaj ujit
 • Doreza dimri YOYO për karrocë 7,700 L

  Dorezat Babyzen YOYO janë krijuar posaçërisht për t’i mbajtur duart të ngrohta gjatë motit të ftohtë. Janë projektuar me përmasa universale për t’u ngjitur në timonin e ç’do karroce falë kapjes me zinxhir. Ofrojnë rehati dhe ngrohtësi maksimale dhe falë tyre shëtitjet tuaja me karrocë edhe në ditët më të ftohta do jenë më të këndshme.

  Karakteristikat:

  • Mbajnë duart ngrohtë
  • Janë të papërshkueshme nga uji
  • Doreza universale pasi përshtaten në ç’do karrocë
  • Vendosen dhe hiqen me lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mund të lahen në lavatriçe me 30°C
  • Përmasat: 25 x 18 x 4 cm
  • Pesha: 245 g

  Ka stok

 • Mbajtës filxhani – Babyzen YOYO 4,500 L

  Mbajtës shishe/filxhani/gote i krijuar posaçërisht për karrocat YOYO. Shumë e qëndrueshme dhe mund të bashkangjitet në 6 pika në shasinë e karrocës tuaj, duke ju lejuar të vendosni një për veten tuaj dhe një për fëmijën tuaj për të pasur gjithmonë afër shishen e ujit ose të lëngjeve të preferuara.

  Karakteristikat:

  • Mbajtëse filxhani/gote/shisheje
  • Aksesor shtesë perfekt për karrocat YOYO
  • Bashkëngjitet me shumë lehtësi në 6 pika të ndryshme të shasisë
  • Mund të përdorni deri në 6 mbajtëse filxhani në të njëjtën karrocë
  • Është tejet funksional
  • Dhuratë e përsosur për prindërit e rinj

  Ka stok

 • Çantë për karrocat Babyzen Yoyo + 9,200 L

  Çantë karroce | Mbroni BABYZEN YOYO + kur udhëtoni, duke përdorur çantën e markës së re. Kjo çantë udhëtimi paloset dhe mund të ruhet në shportën poshtë sediljes. Mund ta mbani në shpatull me rrip! Me një xhep para dhe një rrip që ju lejon ta lidhni atë me bagazhin tuaj, kjo çantë është një aksesor i domosdoshëm për t’ju bërë udhëtime me YOYO + edhe më të lehtë.

  Karakteristikat:

  • Lehtë për tu palosur dhe shpalosur
  • Mund të lidhet me bagazhet me rrip, kështu që nuk do të duhet t’i bartni gjatë gjithë kohës
  • Lehtë për tu ruajtur një herë e palosur
  • Mund të mbahet mbi shpatullën tuaj ose në shpinë, thjesht lini shiritat që nuk ju duhen brenda çantës
  • I lehtë, për të shkuar kudo që dëshironi me YOYO tuaj
  • Më e lehtë për të vendosur YOYO 0+ brenda

  Ka stok

 • YOYO+ përshtatës për car – seat 8,200 L

  Bashkoni sediljen e makinës tuaj mbi karrocën tuaj YOYO në një fraksion sekonde me përshtatësit të sediljeve të makinës.

  Përputhet me këto sedilje makine:

  • YOYO nga BeSafe®
  • BeSafe iZi Go Modular X1
  • Cybex Cloud Z
  • Cybex Aton Q
  • Bebe Confort / Maxi Cosi Pebble Pro

  Ka stok

 • Paketa e rrotave Babyzen YOYO 8,900 L

  Nëse ju janë konsumuar rrotat e Babyzen YOYO-s tuaj për shkak të shëtitjeve? Mos u shqetësoni, zëvendësojini ato falë paketës së rrotave Babyzen YOYO dhe karroca Babyzen YOYO do të kthehet si e re. Babyzen YOYO Wheel Pack përbëhet nga dy rrota të përparme, dy rrota të pasme, kapakë rrotash dhe mjete zëvendësimi.

  Karakteristikat:

  • Të përshtatshme me Babyzen YOYO², YOYO+ dhe YOYO
  • Përmban 2 rrota të përparme
  • Përmban 2 rrota të pasme
  • Përfshin kapakët e rrotave
  • Përfshin mjete zëvendësuese

  Ka stok

 • Footmuff YOYO 16,800 L
  AquaGingerRedTaupeToffee

  Mbulesë dimërore nga Babyzen, e krijuar për t’u përshtatur në mënyrë të përsosur në karrocën YOYO. I domosdoshëm për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur gjatë motit të ftohtë dhe me erë. Është e butë dhe me material cilësor për të shmangur humbjen e nxehtësisë sikurse e projektuar në mënyrë inovative me mbrojtje kundër papastërtisë.  YOYO mund të paloset me kapësen e bashkangjitur, duke lejuar që karroca juaj të mbetet kompakte dhe të vazhdojë të kursejë hapësirë ​​në shtëpi.

  Karakteristikat:

  • Mbulesa është plotësisht e shkëputshme
  • Kapuç i kthyeshëm i integruar
  • Ajrosje për të kontrolluar nxehtësinë
  • Paloset tërësisht me karrocën
  • Përmban edhe një çantë të vogël transporti
  • Mbrojtje e brëndshme dhe e jashtme kundër papastërtisë
  • Përshtatet me karrocat YOYO dhe YOYO+
  • Heqja dhe ngjitja është shumë e lehtë

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 740 gr
  • Përmasat: 90 x 40 cm
  • Materiali: 100 % poliestër e papërshkrueshme nga uji
  • Lahet në lavatriçe me 30°C
 • Kornizë lidhëse për binjakë – YOYO Black 58,200 L

  YOYO Connect Frame Black do ta transformojë karrocën tuaj YOYO në një karroce dyshe super kompakte. Në fakt funksionon si një YOYO e dytë e lidhur në pjesën e pasme të karrocës ekzistuese dhe ofron të gjitha veçoritë e karrocës standarde YOYO², përveç rrotave të përparme. Ky aksesor unik është i përputhshëm me kornizat YOYO² dhe YOYO+ dhe mund të përdoret në konfigurime të shumta.

  Karakteristikat:

  • Sistem palosje me një dorë, njëlloj si YOYO² standarte
  • E përputhshme me YOYO² dhe YOYO + në konfigurime të shumta
  • Palosje kompakte për ruajtje të lehtë
  • Lehtësi dhe fleksibilitet në drejtim
  • Rrip sigurie dore për siguri më të madhe
  • Përfshin rripin e shpatullave dhe çantën e transportit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 52 x 44 x 24 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: +0 muajsh

   

  Ka stok

 • Karroce- Babyzen YOYO² Bliss Olive 65,400 L

  Projektuar në Francë, Karroca BABYZEN ™ YOYO 2 është e gjithanshme dhe komode në përdorim. Është lehtësisht e transportueshme, paloset shpejt dhe mund të merret në bordin e një aeroplani pa asnjë problem. BABYZEN ™ YOYO 2 është me të vërtetë e një teknologjie inovative, Hytrel®elastomer, duke rritur elasticitetin dhe neutralizimin e goditjeve që mund të shkaktohen gjatë ecjeve në rrugë. Kjo e bën karrocën tejet komode për vogëlushët dhe shumë të sigurtë me një rrip lidhës tek doreza e lëkurës.

  Me karrocën BABYZEN ™ YOYO 2 vogëlushët do të ndjehen komodë, të sigurtë dhe të pa shqetësuar nga rrezet e diellit falë mbrojtjes UPF 50+ që ofrohet.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohetlehtësisht
  • Skeleti i bardhë
  • Shporta e magazinimit XXL
  • Teknologjia e parë e një lloji (e bërë me një Hytrel®elastomer)
  • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
  • Pëlhura të lëvizshme
  • Dorezë lëkure Faux premium me rrip lidhës për më shumë siguri.
  • Ergonomike
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  S’ka stok

 • PërzgjedhurSold Out
  Karrocë Babyzen YOYO2 – Peppermint (Classic) 65,400 L

  Karroca YOYO2 paloset dhe hapet me njërën dorë, mund të mbahet mbi supe si një çantë, rrëshqet kudo, ruhet lehtësisht dhe udhëton si bagazh dore në aeroplan. Karroca YOYO2 përfiton nga fleksibiliteti dhe amortizimi i pashembullt, falë bllokimit të ri individual në të 4 rrotat, duke lejuar e atë të udhëtojë në mënyrë të përsosur të gjitha llojet e sipërfaqeve. YOYO2 është jashtëzakonisht e fortë dhe e lehtë falë materialeve të saj me cilësi të lartë. Me aliazh alumini dhe plastikë teknike të veshur me çelik dhe të përforcuar me fibra xhami, karroca juaj do të zgjasë për disa breza.

  Të gjitha produktet dhe aksesorët BABYZEN që i përshtaten YOYO2 përshtaten edhe me YOYO+.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohet lehtësisht me një dorë
  • Përmasa të përshtatshme për bagazh dore
  • Kosh magazinimi XXL
  • Materiale cilësore që i rezistojnë kohës dhe përdorimit
  • Mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit UPF 50 +
  • Pëlhurat mund të hiqen dhe të lahen në lavatriçe me 30°C
  • Dorezë me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Rripa sigurie me 5 kapje
  • Mbështetëse ergonomike e lëvizsshme në disa pozicione
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Teknologji unike për amortizimin e rrotave Hytrel®
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  S’ka stok

 • Karrocë Babyzen YOYO2 – Red (Classic) 65,400 L

  Karroca YOYO2 paloset dhe hapet me njërën dorë, mund të mbahet mbi supe si një çantë, rrëshqet kudo, ruhet lehtësisht dhe udhëton si bagazh dore në aeroplan. Karroca YOYO2 përfiton nga fleksibiliteti dhe amortizimi i pashembullt, falë bllokimit të ri individual në të 4 rrotat, duke lejuar e atë të udhëtojë në mënyrë të përsosur të gjitha llojet e sipërfaqeve. YOYO2 është jashtëzakonisht e fortë dhe e lehtë falë materialeve të saj me cilësi të lartë. Me aliazh alumini dhe plastikë teknike të veshur me çelik dhe të përforcuar me fibra xhami, karroca juaj do të zgjasë për disa breza.

  Të gjitha produktet dhe aksesorët BABYZEN që i përshtaten YOYO2 përshtaten edhe me YOYO+.

  Karakteristikat kryesore:

  • Paloset dhe transportohet lehtësisht me një dorë
  • Përmasa të përshtatshme për bagazh dore
  • Kosh magazinimi XXL
  • Materiale cilësore që i rezistojnë kohës dhe përdorimit
  • Mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit UPF 50 +
  • Pëlhurat mund të hiqen dhe të lahen në lavatriçe me 30°C
  • Dorezë me rrip lidhës për më shumë siguri
  • Rripa sigurie me 5 kapje
  • Mbështetëse ergonomike e lëvizsshme në disa pozicione
  • Përshtatet në hapësirat më të vogla
  • Teknologji unike për amortizimin e rrotave Hytrel®
  • Perfshin çantën që mban karrocën

  Të dhëna teknike: 

  • Pesha: 6.6 kg
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Madhësia: 52 x 44 x 18 cm (e palosur)

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories