30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Bugaboo Fox 3 Classic Graphite Dark Navy 180,000 L

  Bugaboo Fox 3 kombinon vite të tëra testime rigoroze dhe dizajni, për t’ju ofruar një eksperiencë më të mirë dhe më praktike. Bugaboo Fox Classic Graphite Dark Navy vjen me një dizajn unik shasie dhe rrota të mëdha rezistente ndaj shpimit, në mënyrë që të mund ta drejtoni lehtësisht me një dorë nëpër çdo terren. Nga prindërit përshkruhet si karroca më e sofistikuar në treg, e projektuar me asistencën e specialistëve ortopedë, është plotësisht e dizenjuar në mënyrë ergonomike. Bugaboo Fox 3 është e përshtatshme për përdorim që nga lindja dhe i përshtatet në mënyrë perfekte stilit të jetës moderne, duke ofruar njëkohësisht komoditet dhe  rehati maksimale për vogëlushët tuaj.

  Karakteristikat:

  • Praktike dhe e lehtë në manovrim në çdo terren
  • Ecja më e qetë në çdo lloj sipërfaqeje, falë pezullimit të avancuar
  • Pëlhura super të buta
  • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
  • Dizajn i zgjuar dhe veçori praktike
  • Plotësisht ergonomike
  • Rrota të mëdha rezistente ndaj shpimit
  • Pjesët përbërëse mund të lahen plotësisht

  Përshtatet:

  • Pesha: 12.2 kg
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër
  • Përmasat maksimale e hapur: 104 x 60 x 108 cm
  • Përmasat e mbyllur: 47 x 60 x 90 cm

   

  Ka stok

 • Bugaboo Maxi Cosi – Përshtatës për car-seat 6,900 L

  Ky përshtatës i sediljeve të makinës është i përshtatshëm për Bugaboo Fox dhe Bugaboo Buffalo dhe ofron një lidhje të sigurtë dhe të thjeshtë midis sediljeve të ndryshme të makinave, siç është Maxi-Cosi. Me sistemin “click & go” mund të kaloni shpejt dhe lehtë nga makina në karrocë. Falë këtyre përshtatësve ju mund të vendosni lehtësisht sediljet e mëposhtme të makinës në karrocën tuaj Bugaboo:

  • Bugaboo Turtle.
  • Maxi-Cosi Cabriofix.
  • Maxi-Cosi Pebble.
  • Maxi-Cosi Pebble Plus.
  • Cybex Aton Q.
  • Cybex Cloud Q.
  • Cybex Cloud Z i-Size.
  • Cybex Aton 5.
  • Cybex Aton Q i-Size.
  • BeSafe iZi Go X1.
  • Kiddy Evoluna i Size.
  • BeSafe iZi Go Modular.
  • Kiddy Evolution Pro2.

  Ka stok

 • Veshje për ulëse Bugaboo Donkey 3 – Black 24,000 L

  Personalizoni karrocën tuaj Bugaboo Donkey 3 tuaj me kombinime të ndryshme të panumërta. Veshja e ndenjëses Bugaboo Donkey 3, kombinon komoditetin dhe funksionin, është perfekte pasi thith lagështinë dhe ajroset për ta mbajtur fëmijën të thatë, komod dhe për të parandaluar mbinxjehjen edhe në ditët më të nxehta. Vendoset dhe hiqet me lehtësi pa cënuar sigurinë e vogëlushëve.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Përthithje e lartë lagështie dhe tharje e shpejtë
  • Qarkullimi i lartë i ajrit ndihmon në parandalimin e mbinxehjes
  • Pëlhurë me performace te lartë
  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C

  Ka stok

 • Set djepi Bugaboo Bee 5 – Classic Dark Navy 26,900 L

  Seti i pëlhurave të përshtatura për djepin Bugaboo Bee 5 është krijuar për t’i ofruar të porsalindurit tuaj të gjithë komoditetin dhe sigurinë që i nevojitet gjatë muajve të parë të jetës së tij. Ju mund të zgjidhni një nga ngjyrat e bukura për ta bërë akoma më të bukur karrocën tuaj Bugaboo Bee.

  Ju lutemi vini re: kompleti Bugaboo Bee 5 bassinet tailored fabric është pjesa e sipërme e djepit Bugaboo Bee 5 dhe mund të përdoret së bashku me bazën e djepit Bugaboo Bee 3.

  Karakteristikat:

  • Transportoni në mënyrë të sigurtë fëmijën tuaj të porsalindur me djepin e pavarur
  • Zhvdendoseni lehtësisht fëmijën tuaj pa i shqetësuar gjumin
  • Pëlhurë e lehtë, e thjeshtë për t’u ngjitur në bazën e djepit
  • Përshtatet me bazën Bugaboo Bee 5 si dhe me bazën e djepit të Bugaboo Bee 5 dhe Bugaboo Bee (modeli 2010)

  Të dhënat teknike:

  • Palosja kompakte me dy pjesë: 94,7 x 35 x 14,5 cm
  • Palosja me një copë: 77 x 35 x 27,5 cm
  • Larja: Në cikël 30°C
  • Materialet dhe pëlhura e brendshme: 100% poliester

   

   

  Ka stok

 • Veshje për ulëse Bugaboo Bee 5 – Black 10,500 L

  Personalizoni karrocën tuaj Bugaboo Bee 5 tuaj me kombinime të ndryshme të panumërta. Zgjidhni bazat e guximshme nga Koleksioni Core, ngjyrat e heshtura nga Koleksioni Premium ose printet e mrekullueshme nga Koleksioni Signature. Veshja e ndenjëses Bugaboo Bee 5, kombinon komoditetin dhe funksionin, është perfekte pasi thith lagështinë dhe ajroset për ta mbajtur fëmijën të thatë, komod dhe për të parandaluar mbinxjehjen edhe në ditët më të nxehta. Vendoset dhe hiqet me lehtësi pa cënuar sigurinë e vogëlushëve.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Përthithje e lartë lagështie dhe tharje e shpejtë
  • Qarkullimi i lartë i ajrit ndihmon në parandalimin e mbinxehjes
  • Pëlhurë me performace te lartë
  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C

  Ka stok

 • Veshja e ndënjëses Bugaboo Dual Comfort- Fresh White 13,800 L

  Veshja e ndenjëses Bugaboo Dual Comfort, kombinon komoditetin ekstra dhe funksionin e dyfishtë. Është perfekte pasi thith dhe rregullon lagështinë për ta mbajtur fëmijën të thatë, komod dhe të mos krijojë djersitje edhe në ditët më të nxehta po me lagështirë. Aksesor perfekt pasi rrit komoditetin dhe rehatinë e vogëlushëve. Vendoset dhe hiqet me lehtësi pa cënuar sigurinë e vogëlushëve.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Përthithje e lartë lagështie dhe tharje e shpejtë falë pëlhurës së butë rrjetë pique me vetitë Cooldry®
  • Qarkullimi i lartë i ajrit nga mbrapa ndihmon në parandalimin e mbinxehjes
  • Pëlhurë e kthyeshme e për performancë të dyfishtë

  Ka stok

 • Mbajtës celulari – Bugaboo 7,900 L

  Mbajtësi i celularit për karrocat Bugaboo është një aksesor i vyer për prindërit gjatë udhëtimeve apo shëtitjes së pasditeve. Mund të keni ndërveprim gjatë gjithë kohës me telefonin tuaj, të përgjigjeni e të bëni telefonata me video pa përdorur duart dhe mund ta rrotulloni atë 360 gradë, sipas nevojës.

  Karakteristika:

  • Mbajtës celulari për karroca
  • Përshtatet me të gjitha karrocat
  • Mund të rrotullohet 360 gradë sipas nevojës

  Ka stok

 • Karrocë Bugaboo Butterfly – Black/ Forest Green 58,900 L

  Bugaboo Butterfly është karroca ultra-kompakte e palosshme  në 1 sekondë për përditshmërinë dhe mbi të gjitha për udhëtime, si afër dhe larg. Falë rehatisë maksimale, hapjes së lehtë dhe dizajnin ultra-kompakt, ju dhe fëmija juaj në rritje do të gëzoni liri të plotë në aventurat tuaja.

  1 dorë, 1 sekondë, 1 lëvizje, kjo është e gjitha. Karroca Butterfly mund të paloset menjëherë me njërën dorë. Lëreni dorën tjetër të lirë për të mbajtur fëmijën tuaj ose për të mbajtur sende ushqimore. Nuk ka nevojë të rregulloni as sediljen, mbështetësen e këmbëve apo të hiqni aksesorët, sepse gjithçka paloset së bashku. Hapja është po aq e lehtë, thjesht shtypni dy butonat me njërën dorë dhe ngrijeni lart për një hapje pa mundim.

  Larg syve por asnjëherë jashtë mundësive. Falë dizajnit të tij kompakt, Butterfly paloset në madhësinë e një çante mesatare – që do të thotë se mund ta merrni me vete në makinë, nën një tavolinë kafeneje apo edhe në udhëtimet tuaja në aeroplan si bagazh dore. Dizajni i tij për të qëndruar vetë në këmbë është i shkëlqyeshëm për ta vendosur edhe në hapësirat më të vogla. Është gjithashtu shumë i lehtë, kështu që thjesht merreni dhe shkoni me të kudo që dëshironi.

  Komoditet i klasit të parë për shëtitjet tuaja të përditshme. Karroca ultra kompakte Butterfly është gati në momentin që bashkë-piloti juaj i vogël mund të qëndrojë i ulur dhe do të zgjasë me familjen tuaj për vitet në vijim. Akomodoni një të porsalindur me përdorimin e përshtatësve të sediljeve të makinës (shiten veçmas) dhe Bugaboo Turtle Air ose One by Nuna. Ai përmban një ndenjëse të bollshme me sedilje të mbushura dhe një mbështetëse shpine ultra të lartë për të mbështetur të vegjlit në rritje.

  Rripat e sigurisë me 5 pika janë super të shpejta për t’u hapur e mbyllur. Kur është koha e gjumit, sedilja shtrihet thuajse plotësisht në një pozicion të sheshtë, në mënyrë që fëmija juaj të mund të shijojë një gjumë të qetë pas lojës. Një mbështetëse këmbësh e rregullueshme me pesë pika siguron që këmbët e vogëlushëve të mbështeten dhe të mund të pushojnë teksa jeni në lëvizje.

  Ultra kompakte por super e fortë. Karroca Butterfly është ndërtuar dhe testuar për të tejkaluar çdo standard cilësie që ekziston. Falë bllokimit të avancuar me 4 rrota dhe manovrimit me një dorë, shëtitjet në qytet ose kudo që t’iu çojnë aventurat tuaja janë të qeta, të sigurta dhe të këndshme. Butterfly është i vogël në madhësi por shporta e saj nuk është. Ruani deri në 8kg në shportën e saj të gjerë.

  Karakteristikat:

  • Karrocë ultra kompakte e palosshme një sekondë
  • I lejon vogëlushëve të shijojnë lirinë e plotë në shëtitjet e përditshme
  • Është e lehtë, praktike për t’u manovruar dhe rezistente.
  • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
  • Dizajn i bukur dhe elegant
  • Plotësisht ergonomike

  Përshtatet:

  • Pesha: 7.29 kg
  • Mosha: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër
  • Përmasat maksimale e hapur: 92.5 x 45 x 102 cm
  • Përmasat e mbyllur: 45 x 23 x 54 cm

   

  Ka stok

 • Karrocë Bugaboo Bee 6 – Black Black 99,100 L

  Bugaboo Bee 6 është karroca jonë komode e qytetit, shoqëruesi më i mirë për t’ju lejuar të zbuloni qytetin së bashku me familjen tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar për një shëtitje në park, për pazar ose keni nevojë të hyni dhe të dilni nga transporti publik, ajo ofron më të mirën e të dy botëve: rehati të vërtetë në një madhësi kompakte.

  Karakteristikat:

  • Përshtatet në mënyrë perfekte me stilin urban
  • Praktike në manovrim
  • Ideale për rrugët e ngushta
  • Sedilja ergonomike me ajrim shtesë
  • Rrota me amortizim dhe pezullim
  • Lehtë për tu manovruar me një dorë
  • Mekanizëm i thjeshtë i palosjes
  • E lehtë ne peshë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22.7 kg
  • Pesha: 9.4 kg
  • Përmasa mbyllur: 90 x 47 x 36 cm
  • Përmasa hapur (maksimale): 100.8 x 52.8 x 109 cm

   

  Ka stok

 • Karrocë Bugaboo Butterfly – Midnight black 58,900 L

  Bugaboo Butterfly është karroca ultra-kompakte e palosshme  në 1 sekondë për përditshmërinë dhe mbi të gjitha për udhëtime, si afër dhe larg. Falë rehatisë maksimale, hapjes së lehtë dhe dizajnin ultra-kompakt, ju dhe fëmija juaj në rritje do të gëzoni liri të plotë në aventurat tuaja.

  1 dorë, 1 sekondë, 1 lëvizje, kjo është e gjitha. Karroca Butterfly mund të paloset menjëherë me njërën dorë. Lëreni dorën tjetër të lirë për të mbajtur fëmijën tuaj ose për të mbajtur sende ushqimore. Nuk ka nevojë të rregulloni as sediljen, mbështetësen e këmbëve apo të hiqni aksesorët, sepse gjithçka paloset së bashku. Hapja është po aq e lehtë, thjesht shtypni dy butonat me njërën dorë dhe ngrijeni lart për një hapje pa mundim.

  Larg syve por asnjëherë jashtë mundësive. Falë dizajnit të tij kompakt, Butterfly paloset në madhësinë e një çante mesatare – që do të thotë se mund ta merrni me vete në makinë, nën një tavolinë kafeneje apo edhe në udhëtimet tuaja në aeroplan si bagazh dore. Dizajni i tij për të qëndruar vetë në këmbë është i shkëlqyeshëm për ta vendosur edhe në hapësirat më të vogla. Është gjithashtu shumë i lehtë, kështu që thjesht merreni dhe shkoni me të kudo që dëshironi.

  Komoditet i klasit të parë për shëtitjet tuaja të përditshme. Karroca ultra kompakte Butterfly është gati në momentin që bashkë-piloti juaj i vogël mund të qëndrojë i ulur dhe do të zgjasë me familjen tuaj për vitet në vijim. Akomodoni një të porsalindur me përdorimin e përshtatësve të sediljeve të makinës (shiten veçmas) dhe Bugaboo Turtle Air ose One by Nuna. Ai përmban një ndenjëse të bollshme me sedilje të mbushura dhe një mbështetëse shpine ultra të lartë për të mbështetur të vegjlit në rritje.

  Rripat e sigurisë me 5 pika janë super të shpejta për t’u hapur e mbyllur. Kur është koha e gjumit, sedilja shtrihet thuajse plotësisht në një pozicion të sheshtë, në mënyrë që fëmija juaj të mund të shijojë një gjumë të qetë pas lojës. Një mbështetëse këmbësh e rregullueshme me pesë pika siguron që këmbët e vogëlushëve të mbështeten dhe të mund të pushojnë teksa jeni në lëvizje.

  Ultra kompakte por super e fortë. Karroca Butterfly është ndërtuar dhe testuar për të tejkaluar çdo standard cilësie që ekziston. Falë bllokimit të avancuar me 4 rrota dhe manovrimit me një dorë, shëtitjet në qytet ose kudo që t’iu çojnë aventurat tuaja janë të qeta, të sigurta dhe të këndshme. Butterfly është i vogël në madhësi por shporta e saj nuk është. Ruani deri në 8kg në shportën e saj të gjerë.

  Karakteristikat:

  • Karrocë ultra kompakte e palosshme një sekondë
  • I lejon vogëlushëve të shijojnë lirinë e plotë në shëtitjet e përditshme
  • Është e lehtë, praktike për t’u manovruar dhe rezistente.
  • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
  • Dizajn i bukur dhe elegant
  • Plotësisht ergonomike

  Përshtatet:

  • Pesha: 7.29 kg
  • Mosha: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër
  • Përmasat maksimale e hapur: 92.5 x 45 x 102 cm
  • Përmasat e mbyllur: 45 x 23 x 54 cm

   

  Ka stok

 • Shufër mbështetëse – Bugaboo Butterfly 6,200 L

  Mbështetësja Bugaboo Butterfly është e rëndësishme për sigurinë e vogëlushëve tuaj gjatë shëtitjeve me karroca. Vendosja dhe heqja e saj është e thjeshtë dhe tejet praktike.

  Karakteristika:

  • Mbështetëse sigurie për karrocat Bugaboo Butterfly
  • Ofron siguri edhe komoditet ekstra për vogëlushët tuaj duke i dhënë gjithashtu një vënd për t’u mbështetur
  • Vendoset dhe hiqet me shpejtësi dhe lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: E zezë

  Ka stok

 • Çadër karroce Bugaboo – E zezë 6,100 L

  Mbroni të vogëlushët tuaj tuaj nga dielli me këtë çadër fantastike e cila është krijuar posaçërisht për karrocat Bugaboo. Ofron mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit me faktor UPF 50+ dhe nivelin më të madh të mbulimit që mbron plotësisht foshnjat nga dielli verbues i ditëve të nxehta të verës. Me çadrën e Bugaboo asnjë gjë nuk mund t’i pengojë prindërit për të nxjerrë shëtitje vogëlushët e tyre.

  Karakteristikat:

  • Ofron mbrojtje maksimale UPF 50+ ndaj rrezeve të diellit
  • Është krijuar posaçërisht si aksesor për karrocat Bugaboo
  • E lehtë për t’u instaluar
  • Tre pika rrotullimi për një pozicionim optimal

  Përputhet me:

  • Bugaboo Butterly
  • Donkey,  Donkey 2, Donkey 3 
  • Lynx
  • Bee 2007, Bee 2010, Bee 3, Bee 5, Bee 6
  • Cameleon 3, Cameleon 3 plus, Cameleon 2007
  • Fox, Fox 2, Fox 3
  • Buffalo

  Ka stok

 • Bugaboo Fox 3 Black Frame – Grey Mélange 180,000 L

  Bugaboo Fox 3 Black Frame vjen me një dizajn unik shasie dhe rrota të mëdha rezistente ndaj shpimit, në mënyrë që të mund ta drejtoni karrocën tuaj lehtësisht me një dorë nëpër çdo terren. Nga prindërit përshkruhet si karroca më e sofistikuar në treg. E projektuar me asistencën e specialistëve ortopedë, është plotësisht e dizenjuar në mënyrë ergonomike. Bugaboo Fox 3 është e përshtatshme për përdorim që nga lindja dhe i përshtatet në mënyrë perfekte stilit të jetës moderne, duke ofruar njëkohësisht komoditet dhe  rehati maksimale për vogëlushët tuaj.

  Karroca më e mirë për të gjitha terrenet!

  Karakteristikat:

  • Praktike dhe e lehtë në manovrim në çdo terren
  • Rrota të mëdha, rezistente ndaj shpimit. Pezullimi me 4 rrota ofron udhëtimin më të qetë
  • E lehtë për t’u shtyrë dhe manovruar me vetëm një dorë
  • Rripa sigurie të mbushura, me 5 pika me klikim të shpejtë për komoditet dhe mbrojtje optimale
  • Djep dhe dyshek të ajrosshëm dhe super të rehatshëm
  • Shporta e madhe nën sedilje mban deri në 10 kg/35 litra peshë
  • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
  • Plotësisht ergonomike
  • Pjesët përbërëse mund të lahen plotësisht

  Përshtatet:

  • Pesha: 9.9 kg
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër ( Mund të lahen në lavatriçe me 30°C)
  • Përmasat maksimale (e hapur): 104 x 60 x 108 cm
  • Përmasat (e mbyllur): 47 x 60 x 90 cm

   

  Ka stok

 • Bugaboo Fox 3 Black Frame – Forest Green 180,000 L

  Bugaboo Fox 3 Black Frame vjen me një dizajn unik shasie dhe rrota të mëdha rezistente ndaj shpimit, në mënyrë që të mund ta drejtoni karrocën tuaj lehtësisht me një dorë nëpër çdo terren. Nga prindërit përshkruhet si karroca më e sofistikuar në treg. E projektuar me asistencën e specialistëve ortopedë, është plotësisht e dizenjuar në mënyrë ergonomike. Bugaboo Fox 3 është e përshtatshme për përdorim që nga lindja dhe i përshtatet në mënyrë perfekte stilit të jetës moderne, duke ofruar njëkohësisht komoditet dhe  rehati maksimale për vogëlushët tuaj.

  Karroca më e mirë për të gjitha terrenet!

  Karakteristikat:

  • Praktike dhe e lehtë në manovrim në çdo terren
  • Rrota të mëdha, rezistente ndaj shpimit. Pezullimi me 4 rrota ofron udhëtimin më të qetë
  • E lehtë për t’u shtyrë dhe manovruar me vetëm një dorë
  • Rripa sigurie të mbushura, me 5 pika me klikim të shpejtë për komoditet dhe mbrojtje optimale
  • Djep dhe dyshek të ajrosshëm dhe super të rehatshëm
  • Shporta e madhe nën sedilje mban deri në 10 kg/35 litra peshë
  • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
  • Plotësisht ergonomike
  • Pjesët përbërëse mund të lahen plotësisht

  Përshtatet:

  • Pesha: 9.9 kg
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër ( Mund të lahen në lavatriçe me 30°C)
  • Përmasat maksimale (e hapur): 104 x 60 x 108 cm
  • Përmasat (e mbyllur): 47 x 60 x 90 cm

   

  Ka stok

 • Tendë dielli – Fox 3 12,200 L
  Forest GreenGrey MélangeMidnight BlackStormy BlueSunrise Red

  Tenda e diellit Bugaboo Fox 3 është aksesori i përsosur i karrocave për të siguruar hije gjatë ditëve me diell dhe mbrojtje në ditët me erë. Ajo vjen me një shkallë mbrojtjeje  UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik si era dhe shiu. Dizajni modern përfshin një hapësirë vështrimi me rrjetë që ju mundëson prindërve të kenë gjatë gjithë kohës nën kontroll fëmijët e tyre. Pozicionojeni tendën e diellit të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar që fëmijët të jenë të mbrojtur gjatë gjithë kohës. Tenda e diellit Bugaboo Fox përshtatet me të gjitha modelet Bugaboo Fox dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Tendë  dielli për mbrojtje kundër diellit, erës dhe shiut
  • Pëlhura ofron një faktor mbrojtjës nga dielli UPF 50+
  • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
  • E shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re të freskët

  Përshtatet me:

  • Bugaboo Fox 3
  • Bugaboo Lynx
 • Djep i kompletuar – Bugaboo Bee 6 33,500 L

  Kompleti i djepit Bugaboo Bee 6 përfshin bazën e djepit për t’i dhënë fëmijës tuaj mbështetjen dhe komoditetin që i nevojitet gjatë muajve të parë të jetës së tij.  Ajo përfshin pëlhurën e djepit, dyshekun, përparësen dhe përshtatësit për instalim të lehtë në Bugaboo Bee 6. Është i përshtatshëm për t’u përdorur që nga momenti i lindjes së foshnjës.

  Çfarë përfshihet:

  1. Bazë
  2. Dorezë mbajtëse
  3. Pjata e poshtme
  4. Përshtatës i pasëm
  5. Tekstil i mbështjellur (mbulesa anësore)
  6. Mbulesë stuhie për pjesën e mbështjellur (platformë)
  7. Dyshek i plotë

  Të dhënat teknike:

  • Palosja kompakte me dy pjesë: 94,7 x 35 x 14,5 cm
  • Palosja me një copë: 77 x 35 x 27,5 cm
  • Larja: Në cikël 30°C
  • Materialet dhe pëlhura e brendshme: 100% poliester

   

   

 • Footmuff Bugaboo – Sunset Red 22,200 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Bugaboo Footmuff. Një aksesor i domosdoshëm i karrocave dimërore që ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Bugaboo Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Ajo vjen me një mbulesë të sipërme që mund të hapet pjesërisht ose të hiqet plotësisht për rregullimin ideal të temperaturës, në varësi të kushteve të jashtme atmosferike, falë një mbyllje zinxhir me dy drejtime për ta zbërthyer lehtësisht. Pjesa e këmbëve mund të hapet në rast këpucësh të lagura apo të bëra pis dhe e gjithë mbështjellësja mund të lahet në lavatriçe me 30°C.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe të vendoset me lehtësi
  • Super e ngrohtë dhe e butë
  • Me materiale cilësore, të buta dhe të ajrosshme
  • Rezistente ndaj ujit, erës dhe lagështisë në pjesën e jashtme
  • Ngjitet me lehtësi në sediljen e karrocës
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës
  • Mund të hapet nga të dyja anët (sipër dhe poshtë), falë zinxhirit me dy drejtime

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 97 x 47 cm
  • Pesha: 0.95 kg
  • Materiali: 100% poliestër
  • Lahet në lavatriçe me 30°C

  Ka stok

 • Footmuff Bugaboo – Fresh White 22,200 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Bugaboo Footmuff. Një aksesor i domosdoshëm i karrocave dimërore që ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Bugaboo Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Ajo vjen me një mbulesë të sipërme që mund të hapet pjesërisht ose të hiqet plotësisht për rregullimin ideal të temperaturës, në varësi të kushteve të jashtme atmosferike, falë një mbyllje zinxhir me dy drejtime për ta zbërthyer lehtësisht. Pjesa e këmbëve mund të hapet në rast këpucësh të lagura apo të bëra pis dhe e gjithë mbështjellësja mund të lahet në lavatriçe me 30°C.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe të vendoset me lehtësi
  • Super e ngrohtë dhe e butë
  • Me materiale cilësore, të buta dhe të ajrosshme
  • Rezistente ndaj ujit, erës dhe lagështisë në pjesën e jashtme
  • Ngjitet me lehtësi në sediljen e karrocës
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës
  • Mund të hapet nga të dyja anët (sipër dhe poshtë), falë zinxhirit me dy drejtime

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 97 x 47 cm
  • Pesha: 0.95 kg
  • Materiali: 100% poliestër
  • Lahet në lavatriçe me 30°C

  Ka stok

 • Footmuff Bugaboo – Midnight Black 22,200 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Bugaboo Footmuff. Një aksesor i domosdoshëm i karrocave dimërore që ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Bugaboo Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Ajo vjen me një mbulesë të sipërme që mund të hapet pjesërisht ose të hiqet plotësisht për rregullimin ideal të temperaturës, në varësi të kushteve të jashtme atmosferike, falë një mbyllje zinxhir me dy drejtime për ta zbërthyer lehtësisht. Pjesa e këmbëve mund të hapet në rast këpucësh të lagura apo të bëra pis dhe e gjithë mbështjellësja mund të lahet në lavatriçe me 30°C.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe të vendoset me lehtësi
  • Super e ngrohtë dhe e butë
  • Me materiale cilësore, të buta dhe të ajrosshme
  • Rezistente ndaj ujit, erës dhe lagështisë në pjesën e jashtme
  • Ngjitet me lehtësi në sediljen e karrocës
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës
  • Mund të hapet nga të dyja anët (sipër dhe poshtë), falë zinxhirit me dy drejtime

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 97 x 47 cm
  • Pesha: 0.95 kg
  • Materiali: 100% poliestër
  • Lahet në lavatriçe me 30°C

  Ka stok

 • Çantë karroce Bugaboo – Morning Pink 7,500 L

   

  Kjo çantë organizuese për karrocë nga Bugaboo, është rezistente ndaj ujit, ka një shumëllojshmëri xhepash si nga jashtë ashtu edhe nga brënda dhe është një shoqërues i domosdoshëm për çdo prind. Falë hapësirës së bollshme, mundëson mbajtjen e aksesorëve  kryesorë për ndërrimin e vogëlushëve tuaj por edhe për aksesorë që mund t’ju nevojten gjatë shëtitjeve. Falë rripit ajo mund të mbahet gjithashtu në dorë ose në shpatull.  Përputhet me të gjitha karrocat Bugaboo përveç Bugaboo Ant.

  Karakteristikat:

  • Hapësirë e bollshme
  • Përfshin 2 ndarje kryesore për të ndarë sendet e lagura nga të thata
  • Pëlhura cilësore është rezistente ndaj ujit
  • Ka 3 xhepa të aksesueshëm nga jashtë
  • Mund të bashkëngjitet shumë lehtë me karrocën Bugaboo ose të mbahet në krah

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: Morning Pink

  Ka stok

 • Çantë karroce Bugaboo – Grey Melange 7,500 L

  Kjo çantë organizuese për karrocë nga Bugaboo, është rezistente ndaj ujit, ka një shumëllojshmëri xhepash si nga jashtë ashtu edhe nga brënda dhe është një shoqërues i domosdoshëm për çdo prind. Falë hapësirës së bollshme, mundëson mbajtjen e aksesorëve  kryesorë për ndërrimin e vogëlushëve tuaj por edhe për aksesorë që mund t’ju nevojten gjatë shëtitjeve. Falë rripit ajo mund të mbahet gjithashtu në dorë ose në shpatull.  Përputhet me të gjitha karrocat Bugaboo përveç Bugaboo Ant.

  Karakteristikat:

  • Hapësirë e bollshme
  • Përfshin 2 ndarje kryesore për të ndarë sendet e lagura nga të thata
  • Pëlhura cilësore është rezistente ndaj ujit
  • Ka 3 xhepa të aksesueshëm nga jashtë
  • Mund të bashkëngjitet shumë lehtë me karrocën Bugaboo ose të mbahet në krah

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: Grey Melange

  Ka stok

 • Çantë karroce Bugaboo – Light Grey Melange 5,400 L

  Bugaboo Changing Clutch është ideale për të mbajtur pelenat, letrat e lagura dhe kremin e bebit gjithmonë afër. Ajo përfshin gjithashtu tapetin e ndërrimit i cili është jo vetëm një vlerë e shtuar por edhe një domosdoshmëri për momentet e ndërrimit të bebit jashtë shtëpisë. E realizuar me materiale cilësore dhe me një dizajn modern, kjo çantë është gjithashtu rezistente ndaj ujit. kur bebi të rritet dhe të mos ju nevojitet më për atë funksion, ajo mund të përdoret edhe si çantë tualetesh për udhëtime.

  Karakteristikat:

  • Çantë ndërrimi për karrocë
  • Përfshin tapetin e ndërrimit të papërshkrueshëm nga uji
  • Materiale rezistente ndaj ujit
  • Mund të përdoret edhe si çantë tualeti
  • Dizajn modern

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: Light Grey Melange

  Ka stok

 • Bugaboo Cameleon 3 Plus – Black Base 136,000 L

  Bugaboo Cameleon ka ndihmuar familjet të dalin jashtë dhe të eksplorojnë botën që nga viti 2005 dhe është një preferuar i fortë falë zhdërvjelltësisë dhe lehtësisë së tij në përdorim. Bugaboo Cameleon 3 Plus është versioni ynë më i fundit, që ofron të gjitha veçoritë praktike që prindërit tashmë i njohin dhe i duan në një karrocë fëmijësh, tashmë me një dorezë transporti rrotulluese të ri-konceptuar dhe shumë veçanti të tjera. Shkon kudo, nga rrugët e qytetit në rrugët malore, me dy rrotat e vogla në pjesën e pasme dhe ato të mëdhatë përpara.  Madje madje sfidon edhe dëborën dhe rërën!

  Karakteristika:

  • Dorezë e re rrotulluese me veshje të zëvendësueshme me imitim lëkure
  • Shporta e ridizajnuar e nënsediljes, e bën më të lehtë qasjen tek sendet tuaja
  • Timon i sipërm i kthyeshëm për të vendosur rrota të mëdha përpara kur futeni në terrene të vështira
  • Pezullimi rrotullues i rrotave është i rregullueshëm për një udhëtim të rehatshëm në çdo fazë të rritjes së fëmijës suaj
  • Pozicion me dy rrota për një udhëtim më të lehtë nëpër rërë ose borë

  Të dhënat teknike:

  • Pesha e karrocës: 4.9 kg
  • Përmasat e hapur: 59 cm x 90 cm x  104 cm
  • Përmasat e mbyllur: 59 cm x 90 cm x  30 cm

  Ka stok

 • Tendë dielli Fox 2 – Lynx 12,500 L
  BlackFresh whiteGrey melangeNeon redRed

  Tenda e diellit Bugaboo Fox 2 është aksesori i përsosur i karrocave për të siguruar hije gjatë ditëve me diell dhe mbrojtje në ditët me erë. Ajo vjen me një shkallë mbrojtjeje  UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik si era dhe shiu. Dizajni modern përfshin një hapësirë vështrimi me rrjetë që ju mundëson prindërve të kenë gjatë gjithë kohës nën kontroll fëmijët e tyre. Pozicionojeni tendën e diellit të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar që fëmijët të jenë të mbrojtur gjatë gjithë kohës. Tenda e diellit Bugaboo Fox përshtatet me të gjitha modelet Bugaboo Fox dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Tendë  dielli për mbrojtje kundër diellit, erës dhe shiut
  • Pëlhura ofron një faktor mbrojtjës nga dielli UPF 50+
  • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
  • E shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re të freskët

  Përshtatet me:

  • Bugaboo Fox
  • Bugaboo Fox 2
  • Bugaboo Lynx
 • Bugaboo Donkey 3 – Tendë dielli 12,500 L
  RedSoft pinkVapor blue

  Tenda e diellit Bugaboo Donkey 3 është aksesori më i domosdoshëm për të siguruar hije gjatë ditëve me diell. Ajo vjen me një faktor mbrojtjës UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik si era dhe shiu. Hapësira me rrjetë i mundëson prindërve të kenë nën kontroll gjatë gjithë kohës fëmijët e tyre. Mbajeni të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar rehatinë e fëmijëve në ç’do moment të ditës. Tenda e diellit Bugaboo Donkey 3 përshtatet më së miri me të gjitha modelet Bugaboo Donkey dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash.

  Karakteristikat:

  • Tendë dielli për mbrojtje shtesë kundër diellit, erës dhe shiut
  • Shkalla e mbrojtjes nga dielli UPF 50+
  • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
  • Opsion i shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re sa herë të doni
  • Lahet në lavatriçe (ju lutemi kontrolloni udhëzimet)

  Përshtatet me:

  • Bugaboo Donkey
  • Bugaboo Donkey 2
  • Bugaboo Donkey 3
 • Bugaboo Donkey Breezy – Tendë dielli 12,500 L
  Arctic greySoft pinkStellar

  Pëlhura UPF 50+ e mban fëmijën tuaj të mbrojtur nga dielli dhe rrjeta e integruar kundër mushkonjave ofron mbrojtje nga koka te këmbët kundër mushkonjave.

  Mbulesa e diellit Bugaboo ka tre pozicione të ndryshme – të hapur, të mbyllur ose të zgjatur – siguron mbulim optimal për fëmijën tuaj gjatë gjithë ditës.

  Kalueshmëri optimale e ajrit
  Panelet e integruara rrjetë lejojnë kalimin e ajrit të pastër gjatë ditëve të nxehta të verës. Dritarja me zinxhir siguron jo vetëm ajrim shtesë, por edhe akses të lehtë tek fëmija tuaj.

  Shtoni pak ngjyrë
  Ngjyrat e mbulesës së diellit Bugaboo janë perfekte për t’u ndërruar dhe për t’u përshtatur me karrocën tuaj.

  Karakteristikat:

  • Ofron mbrojtje maksimale  UPF 50+ nga rrezet e diellit dhe faktorët e tjerë atmosferik
  • Mundëson tre pozicione të ndryshme, të hapur, të mbyllur ose të zgjatur
  • Përmban dritaret me rrjetë për rrjedhjen optimale të ajrit dhe një dritare me zinxhir përpara
  • I jep një tjetër pamje plot stil karroces tuaj falë opsioneve të ndryshme të ngjyrave
 • Djep klasik Bugaboo Donkey 3 – Dark Navy 19,500 L

  Vogëlushët tuaj gjithmonë do të flenë në mënyrë të sigurt dhe të rehatshme gjatë shëtitjeve tuaja.

  Bugaboo Donkey 3 Classic Bassinet Dark Navy është projektuar për t’i dhënë vogëlushëve tuaj komoditetin që i nevojitet gjatë muajve të parë të jetës. Përfshin pëlhurën , përparësen, mbulesën e dyshekut dhe të gjithë aksesorët e nevojshëm. Djepi Bugaboo ofron rehati maksimale dhe ju lejon të përshtasni karrocëm me stilin tuaj, falë larmishmërisë së ngjyrave klasike.

  Karakteristikat:

  • I bërë me pëlhura të buta për rehati maksimale
  • E bën karrocën tuaj të përshtatshme që nga lindja deri në rreth 6 muajsh
  • Bashkohet me lehtësi në kornizën e sediljes së karrocës
  • Vogëlushët janë komod dhe mund të flenë të sigurtë

  Ka stok

 • Bugaboo Ant Organizer Black 6,900 L

  Bugaboo Ant Organizer është krijuar posaçërisht për prindërit që duan të mbajnë gjithmonë në dorë sendet më kryesore. Mund ta bashkëngjitni drejtpërdrejt në pikat e integruara në Bugaboo Ant ose ta përdorni si një organizator të vogël udhëtimesh dhe ta merrni me vete kudo. Ky organizator do t’ju japë hapësirë shtesë ruajtëse për aksesorët kryesorë të udhëtimit, të tilla si telefoni juaj, aksesorë, dokumenta, etj.

  Karakteristikat:

  • Një mënyrë e përshtatshme për të mbajtur sendet tuaja ndërsa jeni në lëvizje
  • Lehtë për t’u ngjitur dhe hequr
  • Mund të përdoret si organizues udhëtimi

  Ka stok

 • Tendë dielli Bugaboo – Cameleon 3 12,500 L
  Fresh whiteGrey melangeNeon redRedRuby red

  Tenda e diellit Bugaboo Cameleon 3 është aksesori i përsosur i karrocave për të siguruar hije gjatë ditëve me diell dhe mbrojtje në ditët me erë. Ajo vjen me një shkallë mbrojtjeje  UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik si era dhe shiu. Dizajni modern përfshin një hapësirë vështrimi me rrjetë që ju mundëson prindërve të kenë gjatë gjithë kohës nën kontroll fëmijët e tyre. Pozicionojeni tendën e diellit të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar që fëmijët të jenë të mbrojtur gjatë gjithë kohës. Tenda e diellit Bugaboo Fox përshtatet me të gjitha modelet Bugaboo Cameleon dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Tendë  dielli për mbrojtje kundër diellit, erës dhe shiut
  • Pëlhura ofron një faktor mbrojtjës nga dielli UPF 50+
  • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
  • E shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re të freskët
 • Bugaboo Donkey 3 duo extension set base – Aluminum 19,500 L

  Baza e setit zgjatues Bugaboo Donkey 3 Duo është një shtesë ideale për konvertimin e plotë të Bugaboo Donkey 3 në një karrocë të dyfishtë. Mund ta kombinoni lehtësisht me karrocën Bugaboo Donkey 3 Mono dhe kompletin e pëlhurës Bugaboo Donkey 3 Duo për të krijuar një karrocë të plotë për dy fëmijë të moshave të ndryshme. Ky set shtesë vjen me elementet bazë, si, një kornizë sediljeje, telat për të vendosur mbulesën e diellit, kapëse për mbulesën e diellit dhe dorezë transporti lëkure, për një pamje ekstra elegante.

  Karakteristikat:

  • Instalim i lehtë dhe praktik
  • Dizajni me stil dhe elegant
  • Cilësi dhe komoditet i garantuar
  • Përmban elementët bazë për ta dyfishuar karrocën tuaj aktuale

  Përshtatet me:

  • Bugaboo Donkey
  • Bugaboo Donkey 2
  • Bugaboo Donkey 3

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories