Karrocat Bugaboo Bee janë të përshtatshme që nga lindja. Dizajni është shumë i bukur dhe ndërlidhet shumë me prakticitetin në manovrim. Pëlhurat janë prej materiali të ricikluar. Përshtatet pa problem edhe në rrugicat e ngushta duke i ofruar vogëlushëve tuaj një udhëtim të qetë, relaksues dhe pa shqetësime.  Gjithashtu është praktike dhe tejet fleksibël. Në këtë nënkategori do gjeni bazasetetenda diellidjepë dhe aksesorë janë të disponueshëm që ju të kompletoni Bugaboo Bee me një stil elegant dhe tejet funksionale.

7 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Set djepi Bugaboo Bee 5 – Classic Dark Navy 26,900 L

  Seti i pëlhurave të përshtatura për djepin Bugaboo Bee 5 është krijuar për t’i ofruar të porsalindurit tuaj të gjithë komoditetin dhe sigurinë që i nevojitet gjatë muajve të parë të jetës së tij. Ju mund të zgjidhni një nga ngjyrat e bukura për ta bërë akoma më të bukur karrocën tuaj Bugaboo Bee.

  Ju lutemi vini re: kompleti Bugaboo Bee 5 bassinet tailored fabric është pjesa e sipërme e djepit Bugaboo Bee 5 dhe mund të përdoret së bashku me bazën e djepit Bugaboo Bee 3.

  Karakteristikat:

  • Transportoni në mënyrë të sigurtë fëmijën tuaj të porsalindur me djepin e pavarur
  • Zhvdendoseni lehtësisht fëmijën tuaj pa i shqetësuar gjumin
  • Pëlhurë e lehtë, e thjeshtë për t’u ngjitur në bazën e djepit
  • Përshtatet me bazën Bugaboo Bee 5 si dhe me bazën e djepit të Bugaboo Bee 5 dhe Bugaboo Bee (modeli 2010)

  Të dhënat teknike:

  • Palosja kompakte me dy pjesë: 94,7 x 35 x 14,5 cm
  • Palosja me një copë: 77 x 35 x 27,5 cm
  • Larja: Në cikël 30°C
  • Materialet dhe pëlhura e brendshme: 100% poliester

   

   

  Ka stok

 • Veshje për ulëse Bugaboo Bee 5 – Black 10,500 L

  Personalizoni karrocën tuaj Bugaboo Bee 5 tuaj me kombinime të ndryshme të panumërta. Zgjidhni bazat e guximshme nga Koleksioni Core, ngjyrat e heshtura nga Koleksioni Premium ose printet e mrekullueshme nga Koleksioni Signature. Veshja e ndenjëses Bugaboo Bee 5, kombinon komoditetin dhe funksionin, është perfekte pasi thith lagështinë dhe ajroset për ta mbajtur fëmijën të thatë, komod dhe për të parandaluar mbinxjehjen edhe në ditët më të nxehta. Vendoset dhe hiqet me lehtësi pa cënuar sigurinë e vogëlushëve.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Përthithje e lartë lagështie dhe tharje e shpejtë
  • Qarkullimi i lartë i ajrit ndihmon në parandalimin e mbinxehjes
  • Pëlhurë me performace te lartë
  • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C

  Ka stok

 • Karrocë Bugaboo Bee 6 – Black Black 99,100 L

  Bugaboo Bee 6 është karroca jonë komode e qytetit, shoqëruesi më i mirë për t’ju lejuar të zbuloni qytetin së bashku me familjen tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar për një shëtitje në park, për pazar ose keni nevojë të hyni dhe të dilni nga transporti publik, ajo ofron më të mirën e të dy botëve: rehati të vërtetë në një madhësi kompakte.

  Karakteristikat:

  • Përshtatet në mënyrë perfekte me stilin urban
  • Praktike në manovrim
  • Ideale për rrugët e ngushta
  • Sedilja ergonomike me ajrim shtesë
  • Rrota me amortizim dhe pezullim
  • Lehtë për tu manovruar me një dorë
  • Mekanizëm i thjeshtë i palosjes
  • E lehtë ne peshë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha e përshtatshme: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22.7 kg
  • Pesha: 9.4 kg
  • Përmasa mbyllur: 90 x 47 x 36 cm
  • Përmasa hapur (maksimale): 100.8 x 52.8 x 109 cm

   

  Ka stok

 • Djep i kompletuar – Bugaboo Bee 6 33,500 L

  Kompleti i djepit Bugaboo Bee 6 përfshin bazën e djepit për t’i dhënë fëmijës tuaj mbështetjen dhe komoditetin që i nevojitet gjatë muajve të parë të jetës së tij.  Ajo përfshin pëlhurën e djepit, dyshekun, përparësen dhe përshtatësit për instalim të lehtë në Bugaboo Bee 6. Është i përshtatshëm për t’u përdorur që nga momenti i lindjes së foshnjës.

  Çfarë përfshihet:

  1. Bazë
  2. Dorezë mbajtëse
  3. Pjata e poshtme
  4. Përshtatës i pasëm
  5. Tekstil i mbështjellur (mbulesa anësore)
  6. Mbulesë stuhie për pjesën e mbështjellur (platformë)
  7. Dyshek i plotë

  Të dhënat teknike:

  • Palosja kompakte me dy pjesë: 94,7 x 35 x 14,5 cm
  • Palosja me një copë: 77 x 35 x 27,5 cm
  • Larja: Në cikël 30°C
  • Materialet dhe pëlhura e brendshme: 100% poliester

   

   

 • Tendë dielli – Bugaboo Bee 5 10,800 L
  BlackBlue melangeGrey melangeSoft pinkSteel blue

  Mbulesa diellore shumëfunksionale Bugaboo Bee 5 ofron mbrojtje nga dielli, era dhe shiu. Pëlhura shumë e qëndrueshme, është e papërshkueshme nga uji dhe siguron mbrojtje UPF 50+. Vendoseni mbulesën e diellit – të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar që fëmija juaj të jetë i mbrojtur gjatë gjithë ditës. Zgjidhni nga një sërë ngjyrash të ndryshme që të përputhen me bazën e karrocës tuaj ose për të patur një opsion ngjyre të dytë në stinë të ndryshme.

  Telat dhe kapëset e mbulesës së diellit nuk përfshihen, por mund të blihen veçmas.

  Karakteristikat:

  • Tendë  dielli për mbrojtje kundër diellit, erës dhe shiut
  • Pëlhura ofron një faktor mbrojtjës UPF 50+
  • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
  • Opsion i shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re të freskët

  Përshtatet me:

  • Bugaboo Bee 6
  • Bugaboo Bee 5
  • Bugaboo Bee 3
  • Bugaboo Bee (model i vitit 2010)
 • Bugaboo Bee 5 Style Set – Blue Melange 24,500 L

  Përmirësoni karrocën tuaj me setin e stilit Bugaboo Bee 5. Ky grup vjen me aksesorë thelbësorë për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje elegante dhe për t’i ofruar fëmijës tuaj komoditetin dhe mbrojtjen që i nevojitet. Ai përfshin pëlhurën e sediljes, e cila mund të përdoret nga 6 muaj e tutje, dhe gjithashtu vjen me një kosh të dobishëm nën sedilje, duke shtuar një hapësirë të madhe magazinimi. Mbulesa e shiut do ta mbrojë fëmijën tuaj në ditët me shi ndërsa kornizat e rrotave do t’i japin një pamje të sofistikuar. Gjithashtu dorezat e bëjnë drejtimin e karrocës edhe më të rehatshëm. Kur e kombinoni këtë artikull me bazën Bugaboo Bee 5, mbulesën diellore Bugaboo Bee 5 dhe koshin Bugaboo Bee 5, do të keni një karrocë të plotë që nga dita e parë.

  Përfshin:

  • Pëlhurën e sediljes
  • Dorezat për ta bërë drejtimin e karrocës edhe më të thjeshtë
  • Mbulesën e shiut
  • Koshin e magazinimit
  • Korniza për rrotat

  Ka stok

 • Aksesor shtesë – Bugaboo Bee Self-stand 3,200 L

  Bugaboo Bee Self-Stand Extension është një shtesë shumë e dobishme për ruajtjen e lehtë dhe të përshtatshme të karrocës suaj falë sistemit të saj automatik të klikimit. Mund ta palosni karrocën tuaj dhe ta vendosni në një pozicion vertikal, qoftë në korridorin e shtëpisë, në transport publik ose ndërsa shijoni një kafe në një kafene. Ky zgjatim i bashkëngjitet shasisë së karrocës në mënyrë që të mund të kaloni nga ecja pa asnjë problem, me një klikimin automatik në pozicionin e drejtë të qëndrimit për ruajtje të lehtë.

  Karakteristikat:

  • Aksesor shtesë shumë i dobishëm për karrocën
  • Magazinim i lehtë dhe i përshtatshëm kur është palosur

  I përputhshëm me:

  • Bugaboo Bee 3
  • Bugaboo Bee 5
  • Bugaboo Bee 6

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories