1 rezultat

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
 • Bugaboo Butterfly Midnight black 58,900 L

  Bugaboo Butterfly, karrocë ultra kompakte e palosshme një sekondë. Është perfekte pasi iu lejon vogëlushëve të shijojnë lirinë e plotë në shëtitjet e përditshme ose në daljet e fundjavës. Është e lehtë, praktike për t’u manovruar dhe rezistente. Hapet dhe mbyllet falë një butoni dhe pa rregulluar asgjë. Është e lehtë në peshë dhe ka një shportë të gjerë dhe të aksesueshme nën sedilje për të mbajtur gjithçka që ju nevojitet. Ulësja ofron ultra rehati dhe komoditet për vogëlushët, në çfarëdo terreni. Vjen me një dizajn shumë të bukur, elegante dhe me një ngjyrë Midnight Black.

  Karakteristikat:

  • Karrocë ultra kompakte e palosshme një sekondë
  •  Iu lejon vogëlushëve të shijojnë lirinë e plotë në shëtitjet e përditshme
  • Është e lehtë, praktike për t’u manovruar dhe rezistente.
  • Ofron komoditet dhe rehati maksimale për vogëlushët tuaj
  • Dizajn i bukur dhe elegant
  • Plotësisht ergonomike

  Përshtatet:

  • Pesha: 7.29 kg
  • Mosha: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Materiali i pëlhurave: 100% poliestër
  • Përmasat maksimale e hapur: 92.5 x 45 x 102 cm
  • Përmasat e mbyllur: 45 x 23 x 54 cm

   

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories