Bugaboo Kameleon 3 Plus  ofron një shëtitje të rehatshme, të gjithanshme, të lehtë për t’u përdorur dhe për t’u përshtatur në situata të ndryshme. Shkon kudo, nga rrugët e qytetitrrugët malore, me të dyja rrotat e vogla dhe të mëdha, të përparme.  Madje madje sfidon edhe dëborën dhe rërën.

Gjithashtu tendat breezy janë perfekte për të ofruar një mbrojtje maksimale vogëlushëve tuaj, sidomos në temperaturat e ulta. Tendat e diellit, me larmishmëri ngjyrash ju mundësojnë ti jepni stil dhe elegancë karrocës tuaj Bugaboo Cameleon 3 Plus.

3 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Bugaboo Cameleon 3 Plus – Black Base 136,000 L

  Bugaboo Cameleon ka ndihmuar familjet të dalin jashtë dhe të eksplorojnë botën që nga viti 2005 dhe është një preferuar i fortë falë zhdërvjelltësisë dhe lehtësisë së tij në përdorim. Bugaboo Cameleon 3 Plus është versioni ynë më i fundit, që ofron të gjitha veçoritë praktike që prindërit tashmë i njohin dhe i duan në një karrocë fëmijësh, tashmë me një dorezë transporti rrotulluese të ri-konceptuar dhe shumë veçanti të tjera. Shkon kudo, nga rrugët e qytetit në rrugët malore, me dy rrotat e vogla në pjesën e pasme dhe ato të mëdhatë përpara.  Madje madje sfidon edhe dëborën dhe rërën!

  Karakteristika:

  • Dorezë e re rrotulluese me veshje të zëvendësueshme me imitim lëkure
  • Shporta e ridizajnuar e nënsediljes, e bën më të lehtë qasjen tek sendet tuaja
  • Timon i sipërm i kthyeshëm për të vendosur rrota të mëdha përpara kur futeni në terrene të vështira
  • Pezullimi rrotullues i rrotave është i rregullueshëm për një udhëtim të rehatshëm në çdo fazë të rritjes së fëmijës suaj
  • Pozicion me dy rrota për një udhëtim më të lehtë nëpër rërë ose borë

  Të dhënat teknike:

  • Pesha e karrocës: 4.9 kg
  • Përmasat e hapur: 59 cm x 90 cm x  104 cm
  • Përmasat e mbyllur: 59 cm x 90 cm x  30 cm

  Ka stok

 • Tendë dielli Bugaboo – Cameleon 3 12,500 L
  Fresh whiteGrey melangeNeon redRedRuby red

  Tenda e diellit Bugaboo Cameleon 3 është aksesori i përsosur i karrocave për të siguruar hije gjatë ditëve me diell dhe mbrojtje në ditët me erë. Ajo vjen me një shkallë mbrojtjeje  UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik si era dhe shiu. Dizajni modern përfshin një hapësirë vështrimi me rrjetë që ju mundëson prindërve të kenë gjatë gjithë kohës nën kontroll fëmijët e tyre. Pozicionojeni tendën e diellit të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar që fëmijët të jenë të mbrojtur gjatë gjithë kohës. Tenda e diellit Bugaboo Fox përshtatet me të gjitha modelet Bugaboo Cameleon dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme.

  Karakteristikat:

  • Tendë  dielli për mbrojtje kundër diellit, erës dhe shiut
  • Pëlhura ofron një faktor mbrojtjës nga dielli UPF 50+
  • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
  • E shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re të freskët
 • Tendë dielli – Bugaboo Breezy Fox & Cameleon 3 12,500 L
  Arctic greySoft pink

  Pëlhura UPF 50+ e mban fëmijën tuaj të mbrojtur nga dielli dhe rrjeta e integruar kundër mushkonjave ofron mbrojtje nga koka te këmbët kundër mushkonjave.

  Mbulesa e diellit Bugaboo ka tre pozicione të ndryshme – të hapur, të mbyllur ose të zgjatur – siguron mbulim optimal për fëmijën tuaj gjatë gjithë ditës.

  Kalueshmëri optimale e ajrit
  Panelet e integruara rrjetë lejojnë kalimin e ajrit të pastër gjatë ditëve të nxehta të verës. Dritarja me zinxhir siguron jo vetëm ajrim shtesë, por edhe akses të lehtë tek fëmija tuaj.

  Shtoni pak ngjyrë
  Ngjyrat e mbulesës së diellit Bugaboo janë perfekte për t’u ndërruar dhe për t’u përshtatur me karrocën tuaj.

  Karakteristikat:

  • Ofron mbrojtje maksimale  UPF 50+ nga rrezet e diellit dhe faktorët e tjerë atmosferik
  • Mundëson tre pozicione të ndryshme, të hapur, të mbyllur ose të zgjatur
  • Përmban dritaret me rrjetë për rrjedhjen optimale të ajrit dhe një dritare me zinxhir përpara
  • I jep një tjetër pamje plot stil karroces tuaj falë opsioneve të ndryshme të ngjyrave
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories