Karroca Donkey 3 Mono është një zgjedhje e shkëlqyer për prindërit që duan më shumë hapësirë, më shumë rehati, më shumë funksionalitet dhe me kalimin e kohës ta dyfishojnë karrocën e tyre.  Donkey 3 Mono nuk njeh pengesa, përshtatet mrekullisht edhe për binjakë ose dy  vogëlushë të moshave të ndryshme.  Multifunksionale. E avancuar. Gati për çdo gjë, si në rrugët e qytetit ashtu edhe në rrugicat më të ngushta,  falë manovrimit fleksibël ju  mund ta shëtisni vogëlushin kudo, edhe në plazh me rërë.

Karroca  është projektuar nga specialistë ortoped dhe është plotësisht e dizejnuar në mënyrë ergonomike. Ofron siguri maksimale, komoditet dhe rehati superiore. Gjithashtu baza, sete, tenda dielli, djepë dhe aksesorë janë të disponueshëm që ju të kompletoni Bugaboo Donkey me një stil elegant dhe tejet funksionale.

10 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Tendë dielli Bugaboo Donkey 5 12,900 L
  Sunrise Red

  Tenda e diellit Bugaboo Donkey 5 është aksesori më i domosdoshëm për të siguruar hije gjatë ditëve me diell. Ajo vjen me një faktor mbrojtjës UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik si era dhe shiu. Hapësira me rrjetë i mundëson prindërve të kenë nën kontroll gjatë gjithë kohës fëmijët e tyre. Mbajeni të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar rehatinë e fëmijëve në ç’do moment të ditës. Tenda e diellit Bugaboo Donkey 5 përshtatet më së miri me të gjitha modelet Bugaboo Donkey dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash.

  • Tendë dielli për mbrojtje shtesë kundër diellit, erës dhe shiut
  • Shkalla e mbrojtjes nga dielli UPF 50+
  • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
  • Opsion i shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re sa herë të doni
  • Lahet në lavatriçe (ju lutemi kontrolloni udhëzimet)

   

 • Bugaboo Donkey 5 Mono – Midnight Black 169,900 L

  Përgatitni familjen tuaj për të ardhmen me modelin e ri dhe të përmirësuar Bugaboo Donkey 5 Mono. Ajo shndërrohet nga një karrocë e vetme në dyshe me vetëm tre klikime – në rast se një ditë vendosni të keni një fëmijë tjetër. Është i gjithanshëm, i lehtë për t’u manovruar dhe super i rehatshëm për foshnjat dhe prindërit që nga shëtitja juaj e parë së bashku. Donkey 5 Mono nuk njeh pengesa, përshtatet mrekullisht për binjakë ose edhe dy vogëlushë të moshave të ndryshme. Multifunksionale dhe evolucionare. Gati për çdo gjë, si në rrugët e qytetit ashtu edhe në rrugicat më të ngushta, falë manovrimit fleksibël ju  mund ta shëtisni vogëlushin kudo, edhe në plazhet me rërë. Karroca është projektuar nga specialistë ortoped dhe është plotësisht e dizenjuar në mënyrë ergonomike. Ofron siguri maksimale, komoditet dhe rehati superiore.

  Karakteristikat:

  • E përshtatshme që nga lindja deri në 22kg
  • Kthehet në karrocë dyshe për binjakë por edhe fëmijë të moshave të ndryshme
  • Rrotat rezistente mundësojnë një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm në çdo terren
  • E lartë dhe shumë afër me prindin
  • Paloset dhe qëndron vetë në këmbë
  • Shportë bagazhi e bollshme për hapësirë shtesë magazinimi
  • Ndenjëse e rehatshme e kthyeshme dhe e përkulshme
  • Timon i rregullueshëm në lartësi
  • Ofron siguri maksimale
  • Rehati dhe komoditet superior
  • Ergonomike, e projektuar nga specialistë ortopedë

  Të dhënat teknike:

  • Gjerësia e karrocës: 60 cm
  • Gjerësia e karrocave dyshe: 74 cm
  • Pesha e karrocës me ndenjësen: 12.3 kg
  • Përmasat e palosur: 91 x 60 x 24 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Materiali i përlhurave: 100% poliestër

  Ka stok

 • Zgjatimi Duo Bugaboo Donkey 5 – Midnight black  43,500 L

  Kompleti zgjatues Bugaboo Donkey 5 Duo ju jep mundësinë për ta kthyer Bugaboo Donkey 5 Mono në një karrocë të dyfishtë krah për krah. Ju mund ta kombinoni me bazën Bugaboo Donkey 5 dhe tendën e diellit Bugaboo Donkey 5 për të krijuar një karrocë të plotë për dy fëmijë të moshave të ndryshme. Ky komplet zgjatues vjen me të gjithë elementët për ta bërë Bugaboo Donkey 5 gati për familjen tuaj në rritje.

  Karakteristikat:

  • E përkryer për ta shndërruar Bugaboo Donkey 5 Mono në një karrocë të dyfishtë krah për krah
  • Seti i plotë me të gjithë aksesorët e nevojshëm
  • Instalim i lehtë dhe i thjeshtë

  I përputhshëm me:

  • Bugaboo Donkey
  • Bugaboo Donkey 2
  • Bugaboo Donkey 3
  • Bugaboo Donkey 5

  Ka stok

 • Djep Bugaboo Donkey 5 – Midnight Black 19,500 L

  Vogëlushët tuaj gjithmonë do të flenë në mënyrë të sigurtë dhe të rehatshme gjatë shëtitjeve tuaja.

  Pëlhura e plotë e koshit Bugaboo Donkey 5 ju lejon të transformoni Donkey 5 Mono tuaj në një karrocë të përshtatshme për binjakë. Gjithë rehatia që i nevojitet bebit tuaj gjatë muajve të parë të jetës. Pëlhura e djepit, së bashku me Bugaboo Donkey 5 Mono dhe kompletin e konvertimit Bugaboo Donkey 5 Twin, ju lejon të kompozoni një Bugaboo Donkey 5 Twin të plotë.

  Hapni paketën dhe gjeni:

  • 1 pëlhurë djepiù
  • 1 dyshek i kompletuar
  • 1 bazë djepi
  • 1 grup elementësh përforcues

  Karakteristikat:

  • I bërë me pëlhura të buta për rehati maksimale
  • Bashkohet me lehtësi në kornizën e sediljes së karrocës
  • Vogëlushët janë komod dhe mund të flenë të sigurtë

  Ka stok

 • Bugaboo Donkey 3 – Tendë dielli 12,500 L
  RedSoft pinkVapor blue

  Tenda e diellit Bugaboo Donkey 3 është aksesori më i domosdoshëm për të siguruar hije gjatë ditëve me diell. Ajo vjen me një faktor mbrojtjës UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik si era dhe shiu. Hapësira me rrjetë i mundëson prindërve të kenë nën kontroll gjatë gjithë kohës fëmijët e tyre. Mbajeni të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar rehatinë e fëmijëve në ç’do moment të ditës. Tenda e diellit Bugaboo Donkey 3 përshtatet më së miri me të gjitha modelet Bugaboo Donkey dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash.

  Karakteristikat:

  • Tendë dielli për mbrojtje shtesë kundër diellit, erës dhe shiut
  • Shkalla e mbrojtjes nga dielli UPF 50+
  • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
  • Opsion i shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re sa herë të doni
  • Lahet në lavatriçe (ju lutemi kontrolloni udhëzimet)

  Përshtatet me:

  • Bugaboo Donkey
  • Bugaboo Donkey 2
  • Bugaboo Donkey 3
 • Bugaboo Donkey Breezy – Tendë dielli 12,500 L
  Arctic greySoft pinkStellar

  Pëlhura UPF 50+ e mban fëmijën tuaj të mbrojtur nga dielli dhe rrjeta e integruar kundër mushkonjave ofron mbrojtje nga koka te këmbët kundër mushkonjave.

  Mbulesa e diellit Bugaboo ka tre pozicione të ndryshme – të hapur, të mbyllur ose të zgjatur – siguron mbulim optimal për fëmijën tuaj gjatë gjithë ditës.

  Kalueshmëri optimale e ajrit
  Panelet e integruara rrjetë lejojnë kalimin e ajrit të pastër gjatë ditëve të nxehta të verës. Dritarja me zinxhir siguron jo vetëm ajrim shtesë, por edhe akses të lehtë tek fëmija tuaj.

  Shtoni pak ngjyrë
  Ngjyrat e mbulesës së diellit Bugaboo janë perfekte për t’u ndërruar dhe për t’u përshtatur me karrocën tuaj.

  Karakteristikat:

  • Ofron mbrojtje maksimale  UPF 50+ nga rrezet e diellit dhe faktorët e tjerë atmosferik
  • Mundëson tre pozicione të ndryshme, të hapur, të mbyllur ose të zgjatur
  • Përmban dritaret me rrjetë për rrjedhjen optimale të ajrit dhe një dritare me zinxhir përpara
  • I jep një tjetër pamje plot stil karroces tuaj falë opsioneve të ndryshme të ngjyrave
 • Bugaboo Donkey 3 duo extension set base – Aluminum 19,500 L

  Baza e setit zgjatues Bugaboo Donkey 3 Duo është një shtesë ideale për konvertimin e plotë të Bugaboo Donkey 3 në një karrocë të dyfishtë. Mund ta kombinoni lehtësisht me karrocën Bugaboo Donkey 3 Mono dhe kompletin e pëlhurës Bugaboo Donkey 3 Duo për të krijuar një karrocë të plotë për dy fëmijë të moshave të ndryshme. Ky set shtesë vjen me elementet bazë, si, një kornizë sediljeje, telat për të vendosur mbulesën e diellit, kapëse për mbulesën e diellit dhe dorezë transporti lëkure, për një pamje ekstra elegante.

  Karakteristikat:

  • Instalim i lehtë dhe praktik
  • Dizajni me stil dhe elegant
  • Cilësi dhe komoditet i garantuar
  • Përmban elementët bazë për ta dyfishuar karrocën tuaj aktuale

  Përshtatet me:

  • Bugaboo Donkey
  • Bugaboo Donkey 2
  • Bugaboo Donkey 3

  Ka stok

 • Bugaboo Donkey – Twin Adapter for Turtle/Maxi Cosi® Car Seats 12,500 L

  Ofron një lidhje të sigurt dhe të lehtë midis sediljes Maxi Cosi® dhe karrocës suaj Bugaboo. Sistemi “klikoni dhe shkoni” e bën të shpejtë dhe të thjeshtë kalimin nga makina në karrocë.

  Ky përshtatës është në përputhje me sediljet e mëposhtme të makinës:

  • Bugaboo Turtle One by Nuna
  • Bugaboo Turtle Air by Nuna
  • Nuna Pipa
  • Nuna Pipa Lite
  • Nuna Pipa Lite LX
  • Maxi-Cosi Mico 30

   

  Ka stok

 • Djep Bugaboo Donkey 5- Grey Melange 19,500 L

  Vogëlushët tuaj gjithmonë do të flenë në mënyrë të sigurtë dhe të rehatshme gjatë shëtitjeve tuaja.

  Pëlhura e plotë e koshit Bugaboo Donkey 5 ju lejon të transformoni Donkey 5 Mono tuaj në një karrocë të përshtatshme për binjakë. Gjithë rehatia që i nevojitet bebit tuaj gjatë muajve të parë të jetës. Pëlhura e djepit, së bashku me Bugaboo Donkey 5 Mono dhe kompletin e konvertimit Bugaboo Donkey 5 Twin, ju lejon të kompozoni një Bugaboo Donkey 5 Twin të plotë.

  • 1 pëlhurë djepiù
  • 1 dyshek i kompletuar
  • 1 bazë djepi
  • 1 grup elementësh përforcues
  • I bërë me pëlhura të buta për rehati maksimale
  • Bashkohet me lehtësi në kornizën e sediljes së karrocës
  • Vogëlushët janë komod dhe mund të flenë të sigurtë

  S’ka stok

 • Bugaboo Donkey Mono adapter for Maxi Cosi® car seats 8,900 L

  Bugaboo Donkey Mono adapter for Maxi Cosi® car seats siguron një lidhje të sigurt dhe të lehtë midis sediljes Maxi Cosi® dhe karrocës suaj Bugaboo. Sistemi me një klik e bën të shpejtë dhe të thjeshtë kalimin nga makina në karrocë. Kufiri i peshës maksimale për përdorimin e përshtatësit është 13 kg.

  Përshtatet me:

  • Bugaboo Donkey
  • Bugaboo Donkey 2 Mono
  • Bugaboo Donkey 2 Duo
  • Bugaboo Donkey 3 Mono
  • Bugaboo Donkey 3 Duo

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories