Kategori e dedikuar aksesorëve shtesë sa i përket anës funksionale për produktet e ofruara nga Cybex. Produktet janë cilësore dhe i shtojnë vlerë funksionale karrocave dhe ndenjësve për automjete Cybex.

Duke filluar nga çadra e diellit Cybex, rrjeta e insekteve, kupë mbajtësi, çanta e ndërrimit Jeremy Scott, bordi i fëmijëve, adaptuesit dhe Baza Z ISOFix, janë aksesorë të nevojshëm për përdorimin e produkteve të Cybex.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Rain Cover Cybex Coya 6,500 L

  Me Cybex Coya Rain Cover, nuk ka surpriza, sepse jeni gjithmonë të përgatitur për ndryshime të papritura të motit. Kjo mbulesë shiu për karroca lidhet me shumë lehtësi me karrocën tuaj Coya. Madhësia e saj kompakte ju lejon ta merrni me vete kudo që të shkoni dhe ta ruani lehtësisht në çantën e karrocës që mund ta keni me vete. Mbulesa mbron të voglëlushët tuaj nga shiu,  era dhe moti me lagështi. Sipërfaqja transparente i lejon vogëlushët të shikojnë jashtë dhe të eksplorojë pamjen, pa u shqetësuar aspak.

   

  • Ideale për ti mbrojtur nga shiu, era dhe moti me lagështi
  • Sipërfaqja transparente i lejon vogëlushëve të shikojnë jashtë dhe të eksplorojë pamjen
  • Lejon dritën natyrale të hyjë përmes sipërfaqes transparente
  • Palosje kompakte për transport dhe ruajtje të lehtë
  • Vendosje dhe heqje e lehtë

  Ka stok

 • Përshtatës për car-seat Coya 8,900 L

  Bashkoni sediljen e makinës tuaj me karrocën tuaj Cybex Coya në një fraksion sekonde me përshtatësit të sediljeve të makinës. Falë tyre ju mund ti lëvizni vogëlushët tuaj nga makina në karroca ose anasjellas pa i shqetësuar gjumin ose rehatinë.

  • Ideale karrocat Cybex Coya
  • Mund ti lëvizni vogëlushët tuaj nga makina në karroca ose anasjella pa i shqetësuar gjumin ose rehatinë

  Ka stok

 • Bazë Isofix Z2- E zezë 36,800 L

  Baza Isofix Z2 është projektuar posaçërisht për sediljen e makinës. Instalohet në makinën tuaj duke përdorur pikat e ankorimit ISOFIX për t’ju siguruar  se sedilja është e siguruar siç duhet pa pasur nevojë ta fiksoni me rripinin e sigurimit.  Baza Isofix është projektuar për siguri maksimale dhe thjeshtësi në vendosje dhe heqje. Përshtatet me ndenjëset Cybex Cloud Z2 i-Size dhe Sirona Z2 i-Size. Mundëson rrotullim 180 gradë për Cloud Z2 i-Size dhe 360 gradë Sirona Z2 i-Size.

  Karakteristikat:

  • Ofron siguri maksimale
  • Lartësia e këmbës mbështetëse është e rregullueshme
  • Instalim i thjeshtë me një klikim
  • Përshtatet me Cloud Z2 i-Size dhe Sirona Z2 i-Size

  Ka stok

 • Mbajtësi i kupës Cybex 5,800 L

  Mbajtësi i kupës Cybex është shoqëruesi i përsosur për prindërit dhe fëmijën. Ka katër pozicione përdorimi ndërsa jeni në lëvizje. Ngjitet lehtësisht në sediljen e konvertueshme Cybex Sirona dhe i mban pijet të sigurta.

  Karakteristikat:

  • Mbajtëse filxhani/gote/shisheje
  • Vendoset me shumë lehtësi
  • Është tejet funksional
  • Dhuratë e përsosur për prindërit e rinj

   

  Ka stok

 • Shtresë verore Cloud Z – Bezhë 7,900 L

  Një udhëtim i rehatshëm me makinë për fëmijët është një udhëtim i qetë edhe për prindërit. Jepini rehatinë dhe freskinë e nevojshme fëmijëve gjatë verës dhe shijoni udhëtimet me makinë pa stres. Materiali i butë prej viskoze të përftuar nga pema e bambusë, është delikat me lëkurën, thith lagështinë dhe rregullon temperaturën e trupit për të ndihmuar të voglin tuaj të relaksohet në ditët e nxehta.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ajroset lehtësisht dhe thahet shpejt
  • Shton butësi dhe komoditet për një udhëtim të rehatshëm
  • Ndihmon në rregullimin e temperaturës
  • Thith lagështinë

  Të dhënat teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 30°C me cikël delikat
  • Përshtatet me ndenjësen T Cloud Z

  Ka stok

 • Shtresë verore Cloud Z – E bardhë 7,900 L

  Një udhëtim i rehatshëm me makinë për fëmijët është një udhëtim i qetë edhe për prindërit. Jepini rehatinë dhe freskinë e nevojshme fëmijëve gjatë verës dhe shijoni udhëtimet me makinë pa stres. Materiali i butë prej viskoze të përftuar nga pema e bambusë, është delikat me lëkurën, thith lagështinë dhe rregullon temperaturën e trupit për të ndihmuar të voglin tuaj të relaksohet në ditët e nxehta.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ajroset lehtësisht dhe thahet shpejt
  • Shton butësi dhe komoditet për një udhëtim të rehatshëm
  • Ndihmon në rregullimin e temperaturës
  • Thith lagështinë

  Të dhënat teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 30°C me cikël delikat
  • Përshtatet me ndenjësen T Cloud Z

  Ka stok

 • Shtresë verore Cybex – Gri 9,200 L

  Mbulesa verore e karrocave Cybex Platinum është krijuar për t’i ofruar rehati dhe mirëqenie fëmijës. Ideale për thithjen dhe rregullimin e lagështisë dhe për ta mbajtur të voglin të freskët dhe të thatë gjatë ditëve më të nxehta. Është bërë nga viskozë e butë, e përftuar nga celuloza e bambusë. E butë dhe delikate në prekje dhe në lëkurën e foshnjës.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ajroset lehtësisht dhe thahet shpejt
  • Shton butësi dhe komoditet për një udhëtim të rehatshëm
  • Ndihmon në rregullimin e temperaturës
  • Thith lagështinë

  Të dhënat teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 30°C me cikël delikat
  • Përputhet me karrocat Cybex Priam dhe Mios.

  Ka stok

 • Shtresë verore Cybex – E bardhë 9,200 L

  Mbulesa verore e karrocave Cybex Platinum është krijuar për t’i ofruar rehati dhe mirëqenie fëmijës. Ideale për thithjen dhe rregullimin e lagështisë dhe për ta mbajtur të voglin të freskët dhe të thatë gjatë ditëve më të nxehta. Është bërë nga viskozë e butë, e përftuar nga celuloza e bambusë. E butë dhe delikate në prekje dhe në lëkurën e foshnjës.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ajroset lehtësisht dhe thahet shpejt
  • Shton butësi dhe komoditet për një udhëtim të rehatshëm
  • Ndihmon në rregullimin e temperaturës
  • Thith lagështinë

  Të dhënat teknike:

  • Lahet në lavatriçe me 30°C me cikël delikat
  • Përputhet me karrocat Cybex Priam dhe Mios

  Ka stok

 • Çantë karroce Priam – Khaki Green/ Brown 24,900 L

  Çanta PRIAM është aksesori ideal, praktik dhe i mirëorganizuar, duke ju lejuar të keni gjithçka që ju nevojitet për fëmijën tuaj në rregull dhe afër, si në shtëpi ashtu edhe jashtë. Çanta vjen me 7 hapësira të brëndshme, një mbajtëse shisheje termike të lëvizshme dhe një dyshek ndërrimi.

  Karakteristikat:

  • Nëntë xhepa të brendshëm
  • Mbajtëse shisheje termike dhe e lëvizshme
  • Dyshek ndërrimi
  • Mund të përdoret si çantë, me doreza të rregullueshme dhe është e pajisur me kapëse speciale për fiksimin e saj në shasinë e karrocës Priam

  Të dhënat teknike:

  • Pesha mbajtëse: 2 kg

  Ka stok

 • Platinum Footmuff – Wings nga Jeremy Scott 30,000 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Cybex Platinum Footmuff nga ikona globale e modës Jeremy Scott. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat Cybex Priam, e-Priam dhe Mios. Ky është një aksesor i domosdoshëm i karrocave dimërore që ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Ajo vjen me një mbulesë të sipërme që mund të hapet pjesërisht ose të hiqet plotësisht për rregullimin ideal të temperaturës, në varësi të kushteve të jashtme atmosferike, falë një mbyllje zinxhir me dy drejtime për të zbërthyer lehtësisht.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ngjitet me lehtësi në sediljen e karrocës për një udhëtim të sigurt
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 14 x 37 x 91 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në cikël 30°C

  Ka stok

 • Platinum Footmuff – Petticoat nga Jeremy Scott 30,000 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Cybex Platinum Footmuff nga ikona globale e modës Jeremy Scott. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat Cybex Priam, e-Priam dhe Mios. Ky është një aksesor i domosdoshëm i karrocave dimërore që ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Ajo vjen me një mbulesë të sipërme që mund të hapet pjesërisht ose të hiqet plotësisht për rregullimin ideal të temperaturës, në varësi të kushteve të jashtme atmosferike, falë një mbyllje zinxhir me dy drejtime për të zbërthyer lehtësisht.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ngjitet me lehtësi në sediljen e karrocës për një udhëtim të sigurt
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 14 x 37 x 91 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në cikël 30°C

  Ka stok

 • Platinum Footmuff – Soho Grey 19,200 L

  Komode dhe elegante, Footmuff Platinum nga Cybex ofron një veshje të rehatshme dhe komode prej leshi për ta mbajtur të voglin tuaj ngrohtë kur temperaturat bien. Është i papërshkueshëm nga uji për t’u mbrojtur në mënyrë të përkryer nga moti i ftohtë, era dhe shiu i lehtë. Materialet e sipërme kanë aplikacione me pamje lëkure dhe kombinohen në perfeksion me karrocat tuaja Priam, e-Priam dhe Mios dhe dizajnin e tyre mahnitës!

  Karakteristikat:

  • E veshur me lesh në gjithë pjesën e brëndshme
  • E papërshkrueshme nga uji
  • Me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbyllje me zinxhirë
  • Ka hapësira për të kaluar rripin e sigurisë
  • Fiksohet me lehtësi në sediljen e karrocës
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 14 x 37 x 91 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në lavatriçe me 30°C në cikël delikat

  Ka stok

 • Platinum Footmuff – Yellow 19,200 L

  Komode dhe elegante, Footmuff Platinum nga Cybex ofron një veshje të rehatshme dhe komode prej leshi për ta mbajtur të voglin tuaj ngrohtë kur temperaturat bien. Është i papërshkueshëm nga uji për t’u mbrojtur në mënyrë të përkryer nga moti i ftohtë, era dhe shiu i lehtë. Materialet e sipërme kanë aplikacione me pamje lëkure dhe kombinohen në perfeksion me karrocat tuaja Priam, e-Priam dhe Mios dhe dizajnin e tyre mahnitës!

  Karakteristikat:

  • E veshur me lesh në gjithë pjesën e brëndshme
  • E papërshkrueshme nga uji
  • Me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbyllje me zinxhirë
  • Ka hapësira për të kaluar rripin e sigurisë
  • Fiksohet me lehtësi në sediljen e karrocës
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 14 x 37 x 91 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në lavatriçe me 30°C në cikël delikat

  Ka stok

 • Platinum Footmuff – Khaki Green/Brown 19,200 L

  Komode dhe elegante, Footmuff Platinum nga Cybex ofron një veshje të rehatshme dhe komode prej leshi për ta mbajtur të voglin tuaj ngrohtë kur temperaturat bien. Është i papërshkueshëm nga uji për t’u mbrojtur në mënyrë të përkryer nga moti i ftohtë, era dhe shiu i lehtë. Materialet e sipërme kanë aplikacione me pamje lëkure dhe kombinohen në perfeksion me karrocat tuaja Priam, e-Priam dhe Mios dhe dizajnin e tyre mahnitës!

  Karakteristikat:

  • E veshur me lesh në gjithë pjesën e brëndshme
  • E papërshkrueshme nga uji
  • Me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbyllje me zinxhirë
  • Ka hapësira për të kaluar rripin e sigurisë
  • Fiksohet me lehtësi në sediljen e karrocës
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 14 x 37 x 91 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në lavatriçe me 30°C në cikël delikat

  Ka stok

 • Platinum Footmuff Simply Flowers Dark Grey 30,000 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Cybex Platinum Footmuff. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat Cybex Priam, e-Priam dhe Mios. Ky është një aksesor i domosdoshëm i karrocave dimërore që ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Ajo vjen me një mbulesë të sipërme që mund të hapet pjesërisht ose të hiqet plotësisht për rregullimin ideal të temperaturës, në varësi të kushteve të jashtme atmosferike, falë një mbyllje zinxhir me dy drejtime për të zbërthyer lehtësisht.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ngjitet me lehtësi në sediljen e karrocës për një udhëtim të sigurt
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 14 x 37 x 91 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në cikël 30°C

  Ka stok

 • Platinum Footmuff Simply Flowers Beige 30,000 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Cybex Platinum Footmuff. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat Cybex Priam, e-Priam dhe Mios. Ky është një aksesor i domosdoshëm i karrocave dimërore që ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Ajo vjen me një mbulesë të sipërme që mund të hapet pjesërisht ose të hiqet plotësisht për rregullimin ideal të temperaturës, në varësi të kushteve të jashtme atmosferike, falë një mbyllje zinxhir me dy drejtime për të zbërthyer lehtësisht.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ngjitet me lehtësi në sediljen e karrocës për një udhëtim të sigurt
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 14 x 37 x 91 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në cikël 30°C

  Ka stok

 • Lite Cot Platinum – Navy Blue 21,100 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Platinum Lite Cot Navy Blue. Lite Cot është një aksesor i lehtë dhe fleksibël për karrocat New Generation Priam, e-Priam dhe Mios dhe mund të përdoret që nga lindja. Mund të fiksohet lehtësisht në njësinë e sediljes Priam, Mios, e-Priam dhe e mban fëmijën tuaj të ngrohtë dhe të qetë edhe në dimër – falë një mburoje të integruar që bllokon erën të hyjë brënda. Lite Cot është një zgjidhje e shkëlqyer për të mbrojtur fëmijën tuaj pa pasur nevojë të shkëputni ndonjë pjesë të karrocës suaj. Komoditeti dhe cilësia e lartë kombinohen me zhdërvjellësinë dhe thjeshtësinë e përdorimit për ta bërë atë shoqëruesin e përsosur të udhëtimit për familjet aktive.

  Karakteristikat:

  • Mbushje e butë dhe e ngrohtë
  • Dyshek i butë dhe i ajrosshëm
  • Mbrojtje e gjithanshme
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit dhe erës
  • Fiksohet me lehtësi në sediljen e karrocës për një udhëtim të sigurtë
  • Kontroll ideal i temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në lavatriçe me 30°C
  • Mbushje e brëndshme: 100 % pambuk

  Ka stok

 • Rain Cover Eezy S 2 Line Transparent 5,500 L

  Me Cybex Rain Cover Eezy S 2 Line, nuk ka surpriza, sepse jeni gjithmonë të përgatitur për ndryshime të papritura të motit. Kjo mbulesë shiu për karroca lidhet me shumë lehtësi me karrocën tuaj Eezy S. Madhësia e saj kompakte ju lejon ta merrni me vete kudo që të shkoni dhe ta ruani lehtësisht në çantën e karrocës që mund ta keni me vete. Mbulesa mbron të voglëlushët tuaj nga shiu,  era dhe moti me lagështi. Sipërfaqja transparente i lejon vogëlushët të shikojnë jashtë dhe të eksplorojë pamjen, pa u shqetësuar aspak.

  Karakteristika:

  • Ideale për ti mbrojtur nga shiu, era dhe moti me lagështi
  • Sipërfaqja transparente i lejon vogëlushëve të shikojnë jashtë dhe të eksplorojë pamjen
  • Lejon dritën natyrale të hyjë përmes sipërfaqes transparente
  • Palosje kompakte për transport dhe ruajtje të lehtë
  • Vendosje dhe heqje e lehtë

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: Transparente

  Ka stok

 • Cybex Snogga 2 Footmuff – River Blue 13,900 L
  Mustard YellowRiver Blue

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Snøgga Footmuff. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për t’i mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat pavarsisht motit. Snøgga është projektuar për t’u përshtatur për çdo karrocë fëmijësh, ajo është shoqëruesi i përsosur për aventurat e para të eksploruesve të vegjël në natyrë. Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën e saj dhe të vendoset sapo temperaturat ulen. Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™  ndihmon vogëlushët të qëndrojnë super komodë në temperatura nga 10˚C deri në – 10˚ C duke e bërë Snøgga të domosdoshme gjatë dimrit. Snogga 2 përmban ngjyra të theksuara që përshtaten me çdo sezon dhe materiale të ricikluara, në mënyrë që të jeni të sigurtë se po bëni zgjedhjen e duhur për fëmijët tuaj dhe për ambjentin.

  Karakteristikat:

  • E kategorizuar si TOG 4 për të mbajtur vogëlushët ngrohtë deri në – 10°C kur kombinohet me veshjet e përshtatshme
  • E përshtatshme në temperatura nga 10°C deri në – 10°C
  • I përshtatet çdo karroce fëmijësh
  • Mbyllje me zinxhir në të gjitha drejtimet që mund të përdoret edhe për ajrosje
  • Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën mbajtëse
  • Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™ është edhe më e ngrohtë se puplat
  • Mbyllje totale me tërheqës elastikë për temperaturat më të ulëta

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 90 x 50 x 2 cm
  • Pesha: 0.4 kg
  • Lahet në lavatriçe me 30°C
 • Cybex Snogga 2 Footmuff – Magnolia Pink Purple 13,900 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Snøgga Footmuff. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për t’i mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat pavarsisht motit. Snøgga është projektuar për t’u përshtatur për çdo karrocë fëmijësh, ajo është shoqëruesi i përsosur për aventurat e para të eksploruesve të vegjël në natyrë. Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën e saj dhe të vendoset sapo temperaturat ulen. Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™  ndihmon vogëlushët të qëndrojnë super komodë në temperatura nga 10˚C deri në – 10˚ C duke e bërë Snøgga të domosdoshme gjatë dimrit. Snogga 2 përmban ngjyra të theksuara që përshtaten me çdo sezon dhe materiale të ricikluara, në mënyrë që të jeni të sigurtë se po bëni zgjedhjen e duhur për fëmijët tuaj dhe për ambjentin.

  Karakteristikat:

  • E kategorizuar si TOG 4 për të mbajtur vogëlushët ngrohtë deri në – 10°C kur kombinohet me veshjet e përshtatshme
  • E përshtatshme në temperatura nga 10°C deri në – 10°C
  • I përshtatet çdo karroce fëmijësh
  • Mbyllje me zinxhir në të gjitha drejtimet që mund të përdoret edhe për ajrosje
  • Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën mbajtëse
  • Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™ është edhe më e ngrohtë se puplat
  • Mbyllje totale me tërheqës elastikë për temperaturat më të ulëta

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 90 x 50 x 2 cm
  • Pesha: 0.4 kg
  • Lahet në lavatriçe me 30°C

  Ka stok

 • Cybex Snogga 2 Footmuff – Khaki Green/ Brown 13,900 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Snøgga Footmuff. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për t’i mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat pavarsisht motit. Snøgga është projektuar për t’u përshtatur për çdo karrocë fëmijësh, ajo është shoqëruesi i përsosur për aventurat e para të eksploruesve të vegjël në natyrë. Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën e saj dhe të vendoset sapo temperaturat ulen. Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™  ndihmon vogëlushët të qëndrojnë super komodë në temperatura nga 10˚C deri në – 10˚ C duke e bërë Snøgga të domosdoshme gjatë dimrit. Snogga 2 përmban ngjyra të theksuara që përshtaten me çdo sezon dhe materiale të ricikluara, në mënyrë që të jeni të sigurtë se po bëni zgjedhjen e duhur për fëmijët tuaj dhe për ambjentin.

  Karakteristikat:

  • E kategorizuar si TOG 4 për të mbajtur vogëlushët ngrohtë deri në – 10°C kur kombinohet me veshjet e përshtatshme
  • E përshtatshme në temperatura nga 10°C deri në – 10°C
  • I përshtatet çdo karroce fëmijësh
  • Mbyllje me zinxhir në të gjitha drejtimet që mund të përdoret edhe për ajrosje
  • Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën mbajtëse
  • Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™ është edhe më e ngrohtë se puplat
  • Mbyllje totale me tërheqës elastikë për temperaturat më të ulëta

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 90 x 50 x 2 cm
  • Pesha: 0.4 kg
  • Lahet në lavatriçe me 30°C

  Ka stok

 • Platinum Footmuff – Simply Flowers Light Pink 30,000 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Cybex Platinum Footmuff. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Përputhet në mënyrë perfekte me karrocat Cybex Priam, e-Priam dhe Mios. Ky është një aksesor i domosdoshëm i karrocave dimërore që ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë. Falë pëlhurës kundër ujit në pjesën e jashtme, fëmijët do të jenë jo vetëm ngrohtë, por edhe të thatë. Platinum Footmuff është lehtësisht e përshtatshme dhe e rregullueshme. Ajo vjen me një mbulesë të sipërme që mund të hapet pjesërisht ose të hiqet plotësisht për rregullimin ideal të temperaturës, në varësi të kushteve të jashtme atmosferike, falë një mbyllje zinxhir me dy drejtime për të zbërthyer lehtësisht.

  Karakteristikat:

  • Mund të paloset dhe hapet me lehtësi
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit
  • Ngjitet me lehtësi në sediljen e karrocës për një udhëtim të sigurt
  • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 14 x 37 x 91 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në cikël 30°C

  Ka stok

 • Cybex Kid Board – Black 16,200 L

  Bordi i fëmijëve Cybex i bashkëngjitet karrocës për t’i lejuar vëllezërit e motrat më të mëdhenj të argëtohen duke shëtitur së bashku. Kjo platformë përputhet me karrocat Cybex Priam, Balios S Lux, Balios S 2-në-1, Talos S Lux dhe Talos S 2-në-1.

  Karakteristika:

  • I bashkëngjitet karrocave Cybex Priam, Balios S Lux, Balios S 2-në-1, Talos S Lux dhe Talos S 2-në-1
  • U Mundëson vëllezërve dhe motrave më të mëdhenj të argëtohen duke shëtitur së bashku

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: E zezë

  Ka stok

 • Platinum Lite Cot – Soho Grey Mid Grey 21,100 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Platinum Lite Cot Navy Blue. Lite Cot është një aksesor i lehtë dhe fleksibël për karrocat New Generation Priam, e-Priam dhe Mios dhe mund të përdoret që nga lindja. Mund të fiksohet lehtësisht në njësinë e sediljes Priam, Mios, e-Priam dhe e mban fëmijën tuaj të ngrohtë dhe të qetë edhe në dimër – falë një mburoje të integruar që bllokon erën të hyjë brënda. Lite Cot është një zgjidhje e shkëlqyer për të mbrojtur fëmijën tuaj pa pasur nevojë të shkëputni ndonjë pjesë të karrocës suaj. Komoditeti dhe cilësia e lartë kombinohen me zhdërvjellësinë dhe thjeshtësinë e përdorimit për ta bërë atë shoqëruesin e përsosur të udhëtimit për familjet aktive.

  Karakteristikat:

  • Mbushje e butë dhe e ngrohtë
  • Dyshek i butë dhe i ajrosshëm
  • Mbrojtje e gjithanshme
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit dhe erës
  • Fiksohet me lehtësi në sediljen e karrocës për një udhëtim të sigurtë
  • Kontroll ideal i temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në lavatriçe me 30°C
  • Mbushje e brëndshme: 100 % pambuk

  Ka stok

 • Platinum Lite Cot – Autumn Gold Burnt Red 21,100 L

  Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Platinum Lite Cot Navy Blue. Lite Cot është një aksesor i lehtë dhe fleksibël për karrocat New Generation Priam, e-Priam dhe Mios dhe mund të përdoret që nga lindja. Mund të fiksohet lehtësisht në njësinë e sediljes Priam, Mios, e-Priam dhe e mban fëmijën tuaj të ngrohtë dhe të qetë edhe në dimër – falë një mburoje të integruar që bllokon erën të hyjë brënda. Lite Cot është një zgjidhje e shkëlqyer për të mbrojtur fëmijën tuaj pa pasur nevojë të shkëputni ndonjë pjesë të karrocës suaj. Komoditeti dhe cilësia e lartë kombinohen me zhdërvjellësinë dhe thjeshtësinë e përdorimit për ta bërë atë shoqëruesin e përsosur të udhëtimit për familjet aktive.

  Karakteristikat:

  • Mbushje e butë dhe e ngrohtë
  • Dyshek i butë dhe i ajrosshëm
  • Mbrojtje e gjithanshme
  • Bërë me materiale cilësore, të buta dhe lehtësisht të ajrosshme
  • Mbulesë e jashtme kundër ujit dhe erës
  • Fiksohet me lehtësi në sediljen e karrocës për një udhëtim të sigurtë
  • Kontroll ideal i temperaturës dhe lagështisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 4 vjeç
  • Lahet në lavatriçe me 30°C
  • Mbushje e brëndshme: 100 % pambuk

  Ka stok

 • Lëkundës për karrocë – E Leon Cradle 23,400 L

  Sistemi E-Leon Cradle është zgjidhja perfekte për të lëkundur vogëlushët tuaj para gjumit edhe kur ju nuk keni kohë apo mundësi ta bëni vetë sepse ai mund ta kryejë këtë funskion për ju. Ju do të keni më shumë kohë për t’u çlodhur, për të bërë diçka në shtëpi ose për të gatuar. Përdorimi dhe funksionimi është i thjeshtë dhe praktik. Thjeshtë vendosni rrotat e karrocës në hapësirat përkatëse dhe përdorni aplikacionin në telefonin tuaj për të konfiguruar kohën dhe shpejtësinë e lëvizjes. E-Leon është i përshtatshëm për çdo karrocë fëmijësh sepse është i rregullueshëm në gjerësi, për më tepër ai është shumë kompakt dhe mund të merret lehtësisht në udhëtime fundjave, tek gjyshërit apo edhe gjatë një darke në restorant.

  Karakteristikat:

  • Sistem automatik lëkundje për karroca
  • Praktik dhe i thjeshtë  në përdorim
  • I përshtatshëm për çdo karrocë
  • I  rregullueshëm në gjerësi
  • Kontrollohet nëpërmjet aplikacionit në celular
  • Ofron 3 programe të ndryshme shpejtësie
  • Mund të përcaktoni kohëzgjatjen e lëkundjes
  • Ju kursen kohë për veprimtari të tjera
  • Merret me vete kudo

  Të dhënat teknike:

  • Gjerësia minimale: 30 cm
  • Gjerësia maksimale: 65 cm
  • Pesha maksimale mbajtëse: Rreth 20 kg

  Ka stok

 • Balios S – Përshtatës për car-seat 7,500 L

  Bashkoni sediljen e makinës tuaj me karrocën tuaj Cybex Balios S në një fraksion sekonde me përshtatësit të sediljeve të makinës. Falë tyre ju mund ti lëvizni vogëlushët tuaj nga makina në karroca ose anasjella pa i shqetësuar gjumin ose rehatinë.

  Karakteristika:

  • Ideale karrocat Balios S
  • Mund ti lëvizni vogëlushët tuaj nga makina në karroca ose anasjella pa i shqetësuar gjumin ose rehatinë

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: E zezë

  Ka stok

 • Eezy S – Bumper Bar 6,700 L

  Mbështetësja Eezy S Bumper Bar është e rëndësishme për sigurinë e vogëlushëve tuaj gjatë shëtitjeve me karroca. Vendosja dhe heqja e saj është e thjeshtë dhe tejet praktike. Është ideuar posaçërisht për karrocat Eezy S dhe Eezy S+.

  Karakteristika:

  • Mbështetëse sigurie për karrocat Eezy S dhe Eezy S+
  • Ofron siguri edhe komoditet ekstra për vogëlushët tuaj duke i dhënë gjithashtu një vënd për t’u mbështetur
  • Vendoset dhe hiqet me shpejtësi dhe lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: E zezë

  Ka stok

 • Çantë udhëtimi për karroca – Eezy S 9,400 L

  Çanta e udhëtimit Eezy S është perfekte për të mbajtur karrocën tuaj të sigurtë nga papastërtia dhe përplasjet e lehta gjatë udhëtimit. Ideale për udhëtime të gjata me makinë dhe udhëtimet me avion. Thjeshtë mbyllni dhe palosni karrocën tuaj, vendoseni në çantë dhe udhëtimi juaj do vazhdojë pa pengesa. Kjo çantë mund të përdoret edhe për të magazinuar karrocën tuaj në mënyrë që të qëndrojë e pastër dhe e padëmtuar për një kohë të gjatë.

  Karakteristika:

  • E përshtatshme për karrocat Eezy S dhe Eezy S Twist
  • Mund të përdoret gjatë udhëtimeve me avion ose makinë
  • E papërshkrueshme
  • Mban pastër dhe të sigurtë karrocën tuaj

  Të dhënat teknike:

  • Ngjyra: E zezë
  • Përmasat: 15 x 6 x 6 cm

  Ka stok

 • Çantë karroce – Special edition Koi 26,500 L

  Koleksioni i ri CYBEX Fashion KOI bashkon simbolikën e krijesave enigmatike nënujore të mitologjisë japoneze me teknologjitë, materialet dhe metodat moderne të qepjes. Aplikime dhe qëndisje me cilësi të lartë mbi një material reflektues dhe kristalor, ato harmonizohen në mënyrë perfekte me të gjitha linjat kryesore prêt-à-porter. Çanta praktike e ndërrimit Cybex Koi është e pajisur me një ndarje të papërshkueshme nga uji për sendet e lagura, një mbajtëse shisheje dhe një dyshek ndërrimi gjithashtu të papërshkrueshëm nga uji.

  Karakteristikat:

  • Termoizoluese
  • Këshillohet të mos mbahen lëngje të nxehta brënda nëse nuk gjenden në shishe apo tasa izo-termike
  • Tapet ndërrimi i papërshkrueshëm nga uji
  • Mbajtëse shishe e izoluar me zinxhir dhe e levizshme
  • Pjesë e koleksionit Special Edition Koi për karrocat Cybex Koi

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 1.41 kg

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories