1 rezultat

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
 • Karrocë Cybex Beezy B 36,500 L
  Blue TurquoiseLava GreyMagnolia PinkNature GreenOcean Blue

  Karroca Cybex Beezy B është ultra-kompakte, perfekte për rrugët e qytetin duke u palosur dhe hapur në sekondë. Beezy B u ofron vogëlushëve tuaj një shëtitje të lumtur dhe të rehatshme. Kur ata kanë nevojë për një pushim, ju mund të gjeni pozicionin e përsosur të rehatisë për ta ndaluar, madje edhe për një sy gjumë të qetë, duke qenë se ofron pozicionim ergonomik shtrirë. Karroca Cybex Beezy B mundëson një sistem kompakt udhëtimi dhe sigurie, falë pezullimit të rrotave. Për të mbrojtur fëmijën tuaj në ditët me diell, mbulesa diellore XL USF50+ ofron hije dhe mbrojtje. Mbështetësja e rregullueshme e këmbës siguron një pozicion ideal pushimi në karrocë.

  Karakteristika:

  • Karroca Cybex Beezy B është ultra-kompakt
  • Perfekte  për rrugët e qytetit
  • Ofron komoditet, rehati dhe siguri maksimale
  • Hapet dhe mbyllet thjeshtë dhe pa mundim
  • Ergonomike
  • Tendë dielli XL USF 50+

  Të dhënat teknike:

  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg
  • Mosha: Nga 6 muajsh deri në 4 vjeç
  • Për tu përdorur që nga lindja duhet të bëhët nëpërmjet adaptorëve (blihen veçmas)
  • Përmasat (hapur): 81 x 44 x 105 cm
  • Përmasat (mbyllur): 26 x 43 x 58 cm
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories