4 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Përshtatës – Gazelle S black 7,900 L

  Bashkoni sediljen e makinës me karrocën Cybex Gazelle S në një fraksion sekonde me këto përshtatës. Falë tyre ju mund t’i zhvendosni vogëlushët tuaj nga makina në karrocë ose anasjellas pa i shqetësuar gjumin dhe rehatinë.

  Karakteristika:

  • Përshatës car – seat-i për karrocat Cybex Gazelle S
  • Zhvendosni lehtësisht vogëlushët nga makina në karrocë pa i shqetësuar

  Ka stok

 • Karrocë Gazelle S TPE BP Deep Black 88,900 L

  Karroca Cybex Gazelle S është shoqëruesi ideal nëse jeni duke shëtitur të vegjlit tuaj ose keni dalë për blerje në dyqanet. I përshtatet në mënyrë perfekte jetës moderne dhe stilit urban. Karroca rritet gjithashtu me rritjen e vogëlushëve tuaj, duke suportuar mbi 20 konfigurime. E përshtatshme që nga lindja dhe pozicioni ergonomik i ndenjës së karrocës e bën Gazelle S zgjedhjen ideale për prindërit e rinj.  Karroca Cybex Gazelle S do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi, rehati maksimale dhe mbrotje si nga dielli dhe faktorët e tjerë atmoseferik gjatë udhëtimeve. Por, jo vetëm kaq, një kosh pazari e bën akoma më perfekte këtë karrocë. Mbani të gjitha blerjet tuaja pa shqetësuar aspak vogëlushët dhe duke mos u vënë në vështirësi në drejtim.

  Karakteristikat:

  • Do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi dhe rehati maksimale gjatë udhëtimeve
  • Gazelle S rritet me familjen tuaj
  • I pështatet perfekt stilit modern dhe jetës urbane
  • Ergonomike
  • Tenda XXL UPF50+ ofron mbrojtje maksimale
  • Mbulesa e diellit përmban një panel rrjetë
  • Kosh mbajtës për pazaret
  • Dorezë mbajtëse e integruar

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 93- 106 x 65 x 100- 110
  • Përmasat palosur:  86 x 35 x 65 cm
  • Mosha: Deri në 6 muajsh
  • Pesha mbajtëse: 22 kg
  • Pesha: 12.6kg
  • Pesha mbajtëse e koshit: Deri në 23 kg

  Ka stok

 • Djep Gazelle S – Deep black 31,200 L

  Djepi Gazelle S është krevati i preferuar i vogëlushëve tuaj gjatë shetitjeve ose udhëtimeve me karrocë. Falë 2 përshtatësve të integruar në shasi dhe shufrës mbështetëse, djepi mund të fiksohet lehtësisht në karrocën tuaj Cybex Gazelle S. Përbëhet nga një dyshek memory – fresh, tenda e diellit XXL për mbrojtjen nga era dhe dielli me faktor mbrojtës SPF 50 +.

  Karakteristikat:

  • Djep për karrocat Cybex Gazelle S
  • Përdoret nga lindja deri në 9 kile ( rreth 6 muaj)
  • Falë përshtatësve djepi mund të fiksohet lehtësisht me karrocën tuaj Priam
  • Dyshek memory-fresh
  • Tenda XXL ofron mbrojtje maksimale nga era dhe dielli si dhe ka faktor mbrojtës SPF 50 +
  • Dorezë mbajtëse e integruar
  • Veshje 100 % pambuku e ajrosshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 0 – 6 muajsh
  • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg

  Ka stok

 • Njësia e sediljes Gazelle S Deep Black 35,900 L

  Njësia e sediljes Gazelle S ngjitet lehtësisht me shasinë e karrocave Cybex Gazelle. Falë kësaj njësia karroca juaj do ketë mundësi të mbajë dy vogëlushë njëkohësisht, duke ofruar siguri dhe komoditet maksimal. Bashkëngjitja bëhet me lehtësi dhe në pak kohë. Një zgjidhje ideale për tua ardhur në ndihmë prindërve. Ndenjësja ofron komoditet dhe mund të konfigurohet sipas dëshirës ose nevojave.

  Karakteristikat:

  • Kthen Gazelle S në një çast në karrocë të dyfishtë
  • Gazelle S rritet me familjen tuaj
  • Ofron siguri dhe rehati maksimale
  • I pështatet perfekt stilit modern dhe jetës urbane
  • Ergonomike
  • Bashkëngjitet me lehtësi
  • Konfigurohet sipas nevojave dhe funksioneve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: Deri në 4 vjeç
  • Pesha mbajtëse:  Deri në 22 kg

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories