Karroca Cybex Melio që sjell më shumë liri për ju dhe foshnjën tuaj. Ultra i lehtë dhe ultra kompakt, Melio mund të mbyllet në një pozicion vetë-mbështetës, me vetëm një dorë. Ju lejon të udhëtoni të qetë në të gjitha sipërfaqet, lëvizshmërinë për ju dhe gjumin e pandërprerë për fëmijën tuaj. Në ditët e ndritshme të verës, tenda e rehatshme mund të hiqet nga mbështetësja e rrjetës për të siguruar ventilim freskues për fëmijën tuaj. Zgjidhni ngjyrën që dëshironi!

3 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Përshtatës për car seat Melio – Black 7,900 L

  Përshtatësi i sediljes së makinës ju lejon t’i kaloni vogëlushët tuaj direkt nga makina në karrocën tuaj Cybex Melio. Falë këtyre përshtatësve mund t’i kryeni zhvendosjet me lehtësi dhe vetëm me një shtypje butoni, pa e prishur aspak rehatinë vogëlushëve.

  Karakteristikat:

  • Përshtatës për car – seat për karrocat Cybex Melio
  • Mundëson kalimin nga makina në karrocë dhe anasjelltas, pa i shqetësuar vogëlushët
  • Ofron siguri maksimale
  • Ngjitet lehtësisht në karrocë dhe sedilje

  Ka stok

 • Djep Melio Street B – Real Black 35,900 L

  Djepi Melio Cot është vendi i përsosur për të lëvizur nëpër qytet me fëmijën tuaj, i gjërë dhe i rehatshëm, ai përfshin një dyshek të butë me shkumë që i ofron fëmijës tuaj një pozicion ergonomik dhe të relaksuar që nga dita e parë. Mbulesa e diellit UPF50+ përmban një dorezë të integruar për transportim të lehtë dhe një dritare rrjetë për ajrimin e koshit në ditët e nxehta në qytet. I ngrohtë dhe mikëpritës, djepi Cot është plotësuesi ideal i udhëtimit për karrocat luksoze Melio dhe Melio Carbon, super të lehtë dhe të krijuar për jetën kaotike urbane.

  Karakteristikat:

  • I gjerë dhe i rehatshëm
  • Dyshek ergonomik me shkumë për rehati maksimale
  • Dizajn ultra modern
  • Tenda XXL ofron mbrojtje maksimale ndaj diellit dhe erës ( SPF 50 +)
  • Dorezë mbajtëse e integruar

  Të dhënat teknike:

  • Pesha mbajtëse: 9 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afërsisht 6 muajsh

  Ka stok

 • Karrocë Melio Street B – Real Black 69,000 L

  Ky koleksion i ri CYBEX përdor mesazhe të maskuara për të krijuar një pamje gjithnjë në zhvillim që ndryshon teksa drita godet pëlhurën. Melio street bën homazhe për të gjithë artistët e rrugës, të cilët nuk rreshtin së krijuari për të përcjellë mesazhin e tyre. E përkryer për profesionistët urbanë që kërkojnë të qëndrojnë të lidhur me atmosferën e rrugës duke ruajtur një lidhje me botën e modës, koleksioni MELIO STREET ofron një përzierje unike të formës dhe funksionit.

  Karakteristikat:

  • Tepër e lehtë dhe shumë kompakte në mbyllje
  • Rehati maksimale për vogëlushët
  • Sedilje e kthyeshme nga prindërit si dhe nga rruga
  • Tendë dielli Supreme XXL për mbrojtje maksimale nga dielli dhe era (SPF 50 +)
  • Ju lejon të udhëtoni të qetë në të gjitha sipërfaqet, lëvizshmërinë për ju dhe gjumin e pandërprerë për fëmijën tuaj
  • Rripa sigurie rezistent për siguri maksimale
  • Amortizim në rrotat e pasme dhe të përparme

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 6.2 kg
  • Mosha: Nga lindja deri në afro 3 vjeç
  • Pesha mbajtëse: Deri në 15 kg
  • Pëlhura lahet në lavatriçe me 30°
  • Pershtatet me Melio Cot and Cocoon S

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories