Karrocat Cybex Mios  përshtaten në mënyrë të përkryer me stilin e jetës aktive dhe moderne urbane. Mios ofron një gamë të gjerë opsionesh individuale, kombinime ngjyrash dhe shasie. Sistemi i ri i udhëtimit 4-në-1 mund të personalizohet duke shtuar bashkëngjitje të ndryshme. Mios, janë karroca të lehta dhe kompakte, ku sedilja e saj klasike mund të drejtohet nga përpara ose nga prindi. Karrocet Mios mund të përdoren gjithashtu si një sistem praktik udhëtimi në kombinim me  Cloud Z ose një nga sediljet  e ofruara nga Cybex.

Karrocat Mios janë funksionale dhe praktike, që përfshijnë veçori që prindërit do t’i adhurojnë për një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm të vogëlushëve. Mbulesa diellore e zgjatur XXL e Mios siguron mbrojtje nga rrezet e diellit UPF50+ dhe gjithashtu mbron në mënyrë efektive nga faktorët e tjerë atmosferik.

6 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Mios Lux Carry Cot R Sepia Black 44,900 L

  Mios Lux Carry Cot Sepia Black do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi dhe rehati maksimale gjatë udhëtimeve. Falë adaptorëve qendrorë në kornizë, djepi mund të ngjitet lehtësisht me karrocen tuaj Mios. Përbëhet nga një dyshek që ofron mjedis të rehatshëm dhe komod. Tenda e shkëlqyeshme XXL e diellit me tela dhe mbulesa për mbrojtjen e erës mbrojnë vogëlushët  kundër diellit dhe faktorëve të tjerë atmosferik. Djepi mund të transportohet ose të ngrihet mbi shasinë lehtësisht duke përdorur dorezën mbajtëse të integruar.

  • Do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi dhe rehati maksimale gjatë udhëtimeve
  • Falë adaptorëve djepi mund të ngjitet lehtësisht me karrocen tuaj Mios
  • Tenda XXL ofron mbrojtje maksimale
  • Dorezë mbajtëse e integruar
  • Veshje pambuku 100%
  • Përmasat: 83 x 41 x 58 cm
  • Pesha: 4.2 kg
  • I përshtatshëm nga lindja deri në 9 kg (afërsisht 6 muajsh)

  Ka stok

 • Ulëse Mios- Simply Flowers Pink 57,800 L

  Mos u kënaqni duke shtyrë të njëjtën karrocë çdo ditë, ndryshojeni atë që t’i përshtatet kërkesave tuaj me paketat tona të sediljeve Cybex Mios. Sapo fëmija juaj të mund të ulet drejt, ne rekomandojmë përdorimin ulëses Mios. Një xhep i përshtatshëm pas mbështetëses ju lejon të ruani sendet tuaja me vlerë ndërsa një mbulesë dielli e zgjatshme me mbrojtje UPF 50+ dhe një dritare rrjete e ajrosshme e mbajnë fëmijën tuaj të freskët në ditët e nxehta të verës. Së bashku me parzmoren e butë të mbushur dhe veshjen e sediljes, fëmija juaj mund të udhëtojë në rehati të plotë teksa ju udhëtoni me stil.

  (*Ju lutemi vini re: Shasia Mios duhet të blihet veçmas.)

  Karakteristikat:

  • Dizajn unik
  • Përkulet dhe paloset me një dorë
  • Ndenjëse e kthyeshme me pamje nga prindi ose rruga
  • Tendë dielli XXL me mbrojtje SPF 50 +
  • 4 pozicione të ndryshme
  • Mbulesa e sediljes është e realizuar me pëlhurë të ajrosshme
  • Pozicion i shtrirë ergonomik
  • Veshje me mbushje për rehati maksimale

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 94 x 50 x 98 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 22 kg

  Ka stok

 • Shasi Cybex Mios – Matt Black 78,900 L

  Mios Frame New Generation vepron si bazë për karrocën tuaj. Shasia mund të kombinohet me një nga katër opsionet e ndryshme, bazuar në moshën e fëmijës: krevatin Mios Lux Carry Cot ose Platinum Lite Cot, sediljen e makinës Cloud Z2 i-Size ose Mios Seat Pack. Produktet individuale të përmendura më lart për të personalizuar Mios tuaj duhet të blihen veçmas. Përshtatni Mios New Generation me shijen tuaj personale. Kombinoni shasinë tuaj të preferuar me një përzgjedhje të gjerë të paketave të sediljeve dhe ndryshoni pamjen e karrocës tuaj sa herë që dëshironi.

  Funksione:

  • Shtrirje dhe palosje me një dorë
  • Rrota të rrotullueshme, të 4tra mund të bllokohen
  • Sedilje e rrotullueshme 360°
  • Mbështetëse për këmbët e rregullueshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (e hapur): 94  x 50  x 98 cm
  • Përmasat (e mbyllur): 75  x 50  x 33 cm
  • Pesha: 9.9 kg

   

  Ka stok

 • Shasi Cybex Mios – Silver Brown 78,900 L

  Mios Frame New Generation vepron si bazë për karrocën tuaj. Shasia mund të kombinohet me një nga katër opsionet e ndryshme, bazuar në moshën e fëmijës: krevatin Mios Lux Carry Cot ose Platinum Lite Cot, sediljen e makinës Cloud Z2 i-Size ose Mios Seat Pack. Produktet individuale të përmendura më lart për të personalizuar Mios tuaj duhet të blihen veçmas. Përshtatni Mios New Generation me shijen tuaj personale. Kombinoni shasinë tuaj të preferuar me një përzgjedhje të gjerë të paketave të sediljeve dhe ndryshoni pamjen e karrocës tuaj sa herë që dëshironi.

  Funksione:

  • Shtrirje dhe palosje me një dorë
  • Rrota të rrotullueshme, të 4tra mund të bllokohen
  • Sedilje e rrotullueshme 360°
  • Mbështetëse për këmbët e rregullueshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (e hapur): 94  x 50  x 98 cm
  • Përmasat (e mbyllur): 75  x 50  x 33 cm
  • Pesha: 9.9 kg

   

  Ka stok

 • Mios Lux Carry Cot R Peach Pink 44,900 L

  Mios Lux Carry Cot Peach Pink do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi dhe rehati maksimale gjatë udhëtimeve. Falë adaptorëve qendrorë në kornizë, djepi mund të ngjitet lehtësisht me karrocen tuaj Mios. Përbëhet nga një dyshek që ofron mjedis të rehatshëm dhe komod. Tenda e shkëlqyeshme XXL e diellit me tela dhe mbulesa për mbrojtjen e erës mbrojnë vogëlushët  kundër diellit dhe faktorëve të tjerë atmosferik. Djepi mund të transportohet ose të ngrihet mbi shasinë lehtësisht duke përdorur dorezën mbajtëse të integruar.

  • Do tu mundësojë vogëlushëve tuaj qetësi dhe rehati maksimale gjatë udhëtimeve
  • Falë adaptorëve djepi mund të ngjitet lehtësisht me karrocen tuaj Mios
  • Tenda XXL ofron mbrojtje maksimale
  • Dorezë mbajtëse e integruar
  • Veshje pambuku 100%
  • Përmasat: 83 x 41 x 58 cm
  • Pesha: 4.2 kg
  • I përshtatshëm nga lindja deri në 9 kg (afërsisht 6 muajsh)

  S’ka stok

 • Shasi Cybex Mios – Rosegold 88,900 L

  Shasia Mios Cybex përshtatet në mënyrë të përkryer me sfidat e përditshme të prindërve modernë dhe dinamikë. Është pjesa themelore e sistemit të udhëtimit 4 në 1 që ju lejon të përdorni një kornizë të vetme në kombinim me Mios Lux, Lite Cot, me ndenjësen Cybex CLOUD Z i-Size ose një nga ulëset për fëmijë CYBEX ose GB, dhe me Seat Pack që e shndërron atë të kthyeshëm përballë prindit ose përballë rrugës. Shasia e Mios është simbol i lëvizshmërisë urbane. E lehtë, me një peshë prej vetëm 9 kg dhe gjerësi prej vetëm 50 cm, është shoqëruesi i përsosur për prindërit dinamikë që lëvizin nëpër qytet. Dizajni i tij kompakt është i kompletuar me karakteristika inteligjente dhe rehati maksimale. Eshtë e mundur që pozicionimi i sediljes të jetë përballë rrugës ose përballë nënës dhe mbështetësja e shpinës ka 4 pozicione të ndryshme mbështjellëse ndërsa pjesa tjetër e këmbës nga 3 pozicione për rehati të menjëhershme.

  Mbështetësja MIOS është projektuar me një pëlhurë inovative rrjetë që ndërthuret në mënyrë elegante me karrocën dhe siguron qarkullimin e ajrit të pastër. Ndërsa vetitë e frymëmarrjes së rrobave ofrojnë një freski të këndshme dhe ngrohtësinë e duhur në ditët më të ftohta. Amortizatorët e integruar në të katër rrotat e bëjnë më të lehtë për tu manovruar dhe tenda e diellit XXL me mbrojtje nga dielli UPF 50+ mbron fëmijën gjatë shëtitjeve! Mekanizëm mbyllës me një dorë. Mekanizmi inovativ i mbylljes me një dorë e kthen MIOS në një paketë kompakte dhe portative brenda sekondave, duke përdorur vetëm një dorë. Një shumëllojshmëri e gjerë e personalizimeve janë gjithashtu në dispozicion, për t’u përshtatur me shijen dhe nevojat e të gjithë prindërve.

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat (e hapur): 94  x 50  x 98 cm
  • Përmasat (e mbyllur): 75  x 50  x 33 cm
  • Pesha: 9.9 kg

   

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories