2 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Doona Liki Premium Storage Bag 3,400 L

  Çanta e magazinimit Doona Liki Premium është aksesori ideal shtesë për Liki Trike. Çanta vjen me një dizajn  praktik dhe tejet funksionale për tu përdorur. Bashkëngjitet me shumë thjeshtësi dhe vjen me një dizajn ngjyrë të zezë me printe të bardha.

  Karakteristikat: 

  • Bërë nga material 100% Poliester
  • Dizajn praktik dhe tejet funksionale
  • Bashkëngjitet me shumë thjeshtësi
  • Aksesor perfekt shtesë për Liki Trike

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 92 x 24.2 cm
  • Pesha: 0.1 kg
  • Pesha mbajtëse: 1.5 kg

  Ka stok

 • Bazë Isofix Doona 32,200 L

  Baza Doona Isofix është projektuar posaçërisht për sediljen e makinës. Instalohet në makinën tuaj duke përdorur pikat e ankorimit ISOFIX për t’ju siguruar  se sedilja është e siguruar siç duhet pa pasur nevojë ta fiksoni me rripinin e sigurimit.  Baza Isofix është projektuar për siguri maksimale dhe thjeshtësi në vendosje dhe heqje.

  Karakteristikat:

  • Ofron siguri maksimale
  • Në përputhje me rregulloret e BE-së ECE R44
  • Lartësia e këmbës mbështetëse është e rregullueshme
  • Instalim i thjeshtë me një klikim

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 18.8 x 45 x 68.8 cm
  • Pesha: 7.2 kg
  • Pesha maksimale: 13 kg

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories