2 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
 • Babyzen iZi Go Modular 40,400 L

  Dizajn inovativ për udhëtime të sigurta dhe të qeta. Kjo sedilje makine për fëmijë është hapi i ri i parë i konceptit popullor iZi Modular, i cili përbëhet nga një ndenjëse për foshnje, një ndenjëse për fëmijë dhe një bazë ISOfix që mund të përdoret me të dyja. Babyzen iZi Go Modular  përshtatet në të njëjtën bazë ISOfix si paraardhësi i tij dhe është pajisur rishtazi me 3 veçori të reja që jo vetëm zbatojnë kërkesat e prindërve, por gjithashtu e çojnë sigurinë dhe rehatinë në një nivel të ri

  1. Mbrojtje e avancuar për zonën e kokës me sistemin inovativ ”Dynamic Force Absorber™”
  2. Mbrojtje shtesë ndaj goditjeve anësore: (SIP+) thith deri në 20% shtesë të forcave
  3. Rripa sigurie me 5 pika për qëndrueshmëri të shtuar në goditjet anësore
  4. Rripat e gjerë të sigurisë dhe jastëkët e shpatullave lejojnë përhapjen e forcave në një zonë më të madhe për siguri maksimale
  5. Miratuar me rregulloren më të fundit të OKB-së R129 (i-Size).

  Ka stok

 • Babyzen Car Seat – by BeSafe 40,400 L

  Krijuar në bashkëpunim me BeSafe®, ekspertët norvegjezë të sigurisë, sedilja e makinës YOYO është krijuar për të mbrojtur vogëlushët tuaj dhe për të ofruar një udhëtim komod e të sigurtë.  Sedilja e makinës YOYO është një model i çertifikuar i Grupit 0+ për fëmijët e moshës 0 deri në rreth 12 muajsh. Vogëlushëve i sigurohet mbështetje optimale falë mbushjes së brëndshme që asimilon goditjet (teknologjia Dynamic Force Absorber ). Gjithashtu ofron një veçori shtesë të sigurisë, me sistemin Side Impact Protection (SIP+) i krijuar për të thithur energji dhe për të zvogëluar tendosjen e kokës dhe të qafës së fëmijës në rast të një goditje anësore.

  Karakteristikat:

  • Teknologjitë Dynamic Force Absorber & Side Impact Protection për siguri maksimale gjatë goditjeve qëndrore dhe anësore
  • Pëlhurë e butë dhe elastike
  • Mbulesë dielli për mbrojtje anti-UV (UPF 50+)
  • Shiritat magnetikë të shpatullave për instalim të lehtë
  • Përshtatet me rritjen e foshnjës tuaj
  • Dorezë ergonomike me 3 pozicione

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 4.2 kg
  • Miratuar sipas standardit më të fundit, UN R129
  • Mosha: 0 – 12 muajsh

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories