1 rezultat

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
 • Bugaboo Turtle Air by Nuna Car Seat Black 32,300 L

  Bugaboo Turtle Air nga Nuna është zgjidhja ideale e sediljeve të makinës për lëvizjen e sigurt të vogëlushëve tuaj që nga dita e parë. Projektuar në bashkëpunim me markën premium të sediljeve të makinës Nuna, kjo ndenjëse ofron komoditet të lartë dhe integrim pa probleme me karrocën tuaj Bugaboo.

  Me një dizajn ultra të lehtë, sedilja e makinës Bugaboo Turtle Air by Nuna e bën lëvizjen e vogëlushëve tuaj nga makina në karrocë ose nga makina në derën e përparme, të thjeshtë dhe të lehtë. Mbështjellësja e ndenjëses me materiale super të buta, e bërë nga material merino premium ofron komoditetin më të mirë për vogëlushin tuaj dhe kontrollin optimal të temperaturës. Mbulesa për mbrojtjen kundra diellit e transformojnë sediljen e makinës në një vend komod, të sigurt dhe që ofron rehati maksimale.

  Karakteristikat:

  • Tepër e lehtë, e lehtë për t’u transportuar
  • Mbulesa e diellit vjen me shkallë mbrojtjeje nga dielli UPF 50+
  • Mbështetje e rregullueshme e kokës për një përshtatje të përsosur ndërsa fëmija juaj rritet
  • Lidhet pa probleme me karrocën tuaj Bugaboo me përshtatës
  • E përputhshme me të gjitha karrocat Bugaboo (përveç Bugaboo Ant)
  • Testuar rigorozisht dhe certifikuar për siguri të lartë në rrugë
  • Miratuar për përdorim në aeroplan

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e hapur: 9 x 44 x 59.8 cm
  • Pesha mbajtëse: 13 kg

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories