1 rezultat

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
 • Ndenjëse makine Cybex Sirona Z2 Plus i-Size 59,900 L
  Khaki GreenMountain BlueMustard YellowSoho Grey Mid Grey

  Ndenjëse makine Cloud Z2 Plus i-Size për një udhëtim ergonomik dhe të rehatshëm. Sedilja e foshnjës është e pajisur me një mbrojtje të optimizuar lineare nga ndikimi anësor (sistemi L.S.P.), i cili në kombinim me guaskën thithëse të energjisë rrit ndjeshëm sigurinë e fëmijës në rast të një përplasjeje anësore. Mekanizmi inovativ i rrotullimit të Bazës Z lejon e bën më të lehtë ngritjen e fëmijës brenda dhe jashtë makinës.

  Cloud Z2 Plus i-Size zvogëlon rrezikun e vështirësive në frymëmarrje tek të sapolindurit jashtë makinës. Gjithashtu përmban një mbështetëse automatike të kokës e cila rritet me fëmijën tuaj dhe ndryshon këndin e uljes, duke krijuar më shumë hapësirë ​​dhe rehati. Kjo ndenjëse vjen me ngjyrën Navy Blue.

  Karakteristikat:

  • Mundëson një udhëtim  ergonomik dhe të rehatshëm
  • Është e pajisur me një mbrojtje të optimizuar lineare nga ndikimi anësor (sistemi L.S.P.)
  • Mekanizmi inovativ i rrotullimit të Bazës Z lejon e bën më të lehtë ngritjen e fëmijës brenda dhe jashtë makinës
  • Cloud Z2 Plus i-Size zvogëlon rrezikun e vështirësive në frymëmarrje tek të sapolindurit jashtë makinës
  • Përmban një mbështetëse automatike të kokës e cila rritet me fëmijën tuaj
  • Baza Z blihet veçmas

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 0- 4 vjeç
  • Gjatësia e përshtatshme: Nga 45 deri në 105 cm
  • Përmasat: 71.5 x 43 x 64 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 18 kg
  • Pesha: 15 kg
Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories