1 rezultat

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
 • Stokke® iZi Go Modular X1 by BeSafe Car Seat 40,400 L

  Stokke® iZi Go Modular X1 by BeSafe Car Seat ka një peshë prej 4.2 kg dhe është  shumë e lehtë për t’u instaluar dhe mbajtur. Sedilja përmban amortizues të avancuar të forcës dhe mbrojtje nga goditja anësore. Është dizenjuar  në mënyrë ergonomike, me mbështetëse koke me përshtatje të rregullueshme dhe një tendë të integruar me ventilim të integruar për rehati dhe mbrojtje maksimale. Kjo ndenjëse garanton siguri maksimale për vogëlushët tuaj, komoditet dhe rehati  për udhëtimet e ndryshme.

  Stokke® iZi Go Modular X1 by BeSafe Car Seat përmbush të gjitha standardet e sigurisë. Më e mira nga të gjitha, sedilja e makinës mund të përdoret si karrige karroce me të gjitha karrocat Stokke® pa përdorimin e përshtatësve. Baza opsionale ISOfix mundëson instalim të shpejtë dhe të lehtë në makinë.

  Karakteristikat:

  • Është  shumë e lehtë për t’u instaluar dhe mbajtur
  • Përmban amortizues të avancuar të forcës dhe mbrojtje nga goditja anësore
  • Baza ISOfix e bën të lehtë instalimin në makinë
  • E lehtë, e sigurt dhe e thjeshtë për t’u instaluar dhe mbajtur
  • Ergonomike dhe shumë e sigurtë
  • Ofron siguri, komoditet dhe rehati maksimale
  • BeSafe Newborn Hugger™ dhe mbështetësja e kokës ofrojnë ergonomi dhe siguri optimale për kokën e foshnjës
  • E përshtatshme për të porsalindurit deri tek vogëlushër 12 muajsh (40-75 cm të gjatë)

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 66 x 44 x 59 cm
  • Pesha: 4.7 kg
  • Mosha: Nga 0- 12 muajsh

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories