Aksesorë të dedikuar për të plotësuar më së miri karrocat Stokke Xplory X. Produktet janë të një cilësie të lartë dhe tepër funksionale për t`iu bashkëngjitur karrocave të fëmijëve.

Mbulesa e shiut Stokke® Xplory® X u mundëson ti mbani të sigurtë vogëlushët tuaj edhe në daljet në ditët me shi. Është e lehtë, kompakte, e thjeshtë për t’u përdorur dhe thahet shpejt.

Stokke® Xplory® X Changing Bag– çanta e ndërrimit për fëmijë është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Dhe padyshim shumë aksesorë të tjerë.

29 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Stokke® Xplory® Winter Kit Pearl White 37,700 L

  E krijuar për ta mbajtur fëmijën tuaj ngrohtë në temperaturat më të ftohta, kompleti i ri dimëror Stokke Xplory ofron mbrojtjen më të mirë nga temperaturat u luta. Pëlhura izoluese dhe mbrojtësi i stuhisë mbrojnë të voglin tuaj nga i ftohti dhe temperaturat e ulta. Për prindërit seti përfshin dorashka të buta, të veshura me lesh dhe të ngjitura në dorezën e karrocës. Gjithashtu, dorashkat janë të shkëputshme për të shmangur humbjen e tyre. Ky set është i testuar nga specialistët dhe është një zgjedhje ideale për ditët e dimrit.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Kapuç i pajisur me termoizolim për mbrojtje shtesë në ditët më të ftohta
  • Mbrojtje nga moti për të krijuar një strehë kundër erës së ftohtë dhe borës
  • Batanije tekstili me një shtresë izoluese për mbrojtje shtesë ndaj të ftohtit
  • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
  • Përfshin gjithashtu edhe dorashka për prindërit
  • Ideale për ti ofruar ngrohtësi dhe mbrojtje maksimale për vogëlushët

  Përshtatet me:

  • Karrocën Stokke® Xplory®
  • Stokke® Xplory® X Carry Cot

  Ka stok

 • Stokke® Xplory® Winter Kit 37,700 L

  E krijuar për ta mbajtur fëmijën tuaj ngrohtë në temperaturat më të ftohta, kompleti i ri dimëror Stokke Xplory ofron mbrojtjen më të mirë nga temperaturat u luta. Pëlhura izoluese dhe mbrojtësi i stuhisë mbrojnë të voglin tuaj nga i ftohti dhe temperaturat e ulta. Për prindërit seti përfshin dorashka të buta, të veshura me lesh dhe të ngjitura në dorezën e karrocës. Gjithashtu, dorashkat janë të shkëputshme për të shmangur humbjen e tyre. Ky set është i testuar nga specialistët dhe është një zgjedhje ideale për ditët e dimrit.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Kapuç i pajisur me termoizolim për mbrojtje shtesë në ditët më të ftohta
  • Mbrojtje nga moti për të krijuar një strehë kundër erës së ftohtë dhe borës
  • Batanije tekstili me një shtresë izoluese për mbrojtje shtesë ndaj të ftohtit
  • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
  • Përfshin gjithashtu edhe dorashka për prindërit
  • Ideale për ti ofruar ngrohtësi dhe mbrojtje maksimale për vogëlushët

  Përshtatet me:

  • Karrocën Stokke® Xplory®
  • Stokke® Xplory® X Carry Cot

  Ka stok

 • Çantë transportuese për karroca – PramPack™ 44,300 L

  Udhëtimet me fëmijët është një nga përvojat më të bukura në jetë. Që të mund të përqendroheni plotësisht në këtë, Stokke ka krijuar këtë çantë falë së cilës karroca juaj do të arrijë e sigurtë dhe e paprekur në destinacion. Stokke® PramPack™ është e testuar nga linjat ajrore dhe i përshtatet shumicës së karrocave. Pas mbërritjes, gjithçka duhet të bëni është ta mbështillni dhe ta ruani. Shumë e thjeshtë! Udhëtim të mbarë!

  Karakteristikat:

  • Çantë udhëtimi për karrocë
  • Konstruksioni i patentuar dhe materiali i përforcuar e mbrojnë me siguri karrocën brenda
  • Stokke® PramPack™ u zhvillua në bashkëpunim të ngushtë me mbajtësit e bagazheve të linjave ajrore
  • Është e lehtë për t’u përdorur dhe zvogëlon rrezikun e dëmtimit të karrocës së paketuar në të
  • E përshtatshme për shumicën e karrocave: 99% e të gjitha karrocave standarde dhe 30% e karrocave binjake përshtaten me PramPack™
  • Paketohet lehtësisht dhe e bën më të lehtë udhëtimin me fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 90 x 63 x 50 cm
  • Pesha: 3.9 kg
  • Materiali: 100 % poliestër

  Ka stok

 • Veshja e ndënjëses Bugaboo Dual Comfort- Fresh White 13,800 L

  Veshja e ndenjëses Bugaboo Dual Comfort, kombinon komoditetin ekstra dhe funksionin e dyfishtë. Është perfekte pasi thith dhe rregullon lagështinë për ta mbajtur fëmijën të thatë, komod dhe të mos krijojë djersitje edhe në ditët më të nxehta po me lagështirë. Aksesor perfekt pasi rrit komoditetin dhe rehatinë e vogëlushëve. Vendoset dhe hiqet me lehtësi pa cënuar sigurinë e vogëlushëve.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Përthithje e lartë lagështie dhe tharje e shpejtë falë pëlhurës së butë rrjetë pique me vetitë Cooldry®
  • Qarkullimi i lartë i ajrit nga mbrapa ndihmon në parandalimin e mbinxehjes
  • Pëlhurë e kthyeshme e për performancë të dyfishtë

  Ka stok

 • Çantë për karrige – Stokke® Clikk™ High Chair 6,900 L

  Kjo çantë bën të mundur marrjen me vete kudo të karriges Clikk™,  kështu që vogëlushët tuaj do mund të udhqehen në rehatinë e shtëpisë kudo që ndodhen. Materiali i fortë siguron që karrigia të jetë e mbrojtur ndaj faktorëve të jashtëm dhe t’i rezistojë kohës. Falë rripave dhe dorezave ajo mund ta mbahet në dorë ose në krah.

  Karakteristikat:

  • Çantë për karrigen e  lartë Stokke® Clikk™ high chair
  • Ideale për udhëtime dhe magazinim
  • Mbahet në dorë ose me rripa në krah
  • Mbyllet me zinxhir
  • Përmban xhepa për vida dhe të tjerë aksesorë të vegjël montimi

  Të dhëna teknike:

  • Materiali: 100 % poliestër
  • Lahet në makinë larëse në 40°
  • Peshon 0.38 kg

  Ka stok

 • Çantë karroce Xplory® X – Signature Black 33,500 L

  Çanta e re e ndërrimit Xplory X mund të vendoset në karrocë duke ju lejuar të keni duart e lira por gjithashtu të keni gjithmonë afër gjithçka që ju nevojitet. Praktike dhe e gjerë falë xhepave të madhësive të ndryshme, përfshin një xhep anësor të papërshkueshëm nga uji për lehtësi përdorimi. Brënda saj do të gjeni gjithashtu tapetin e ndërrimit i cili është projektuar me një mbushje shtesë për t’i dhënë rehtinë maksimale bebit gjatë ndërrimit edhe jashtë rehatisë së shtëpisë tuaj.

  **Çanta Xplory X Signature Black mund të përdoret me të gjitha karrocat Stokke

  Karakteristikat:

  • E papërshkrueshme nga uji
  • Pastrohet lehtësisht
  • Mund ta mbani në krah ose ta vendosni në karrocë
  • Hapësirë e mjaftueshme për të mbajtur të gjithë aksesorët e nevojshëm

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 39 x 25 x 18 cm
  • Përmasat e jashtme: 47 x 15 x 31 cm
  • Pesha: 1 kg

   

  Ka stok

 • Stokke® Xplory® – Summer kit pink 18,800 L

  Tenda verore është një aksesor unik, e krijuar për të ndihmuar vogëlushët dhe fëmijët të ruhen nga rrezet e forta dhe të dëmshme të diellit. Ajo plotësohet nga rrjeta në pjesët anësore për të mundësuar kalimin e ajrit dhe për të parandaluar mbinxjehjen apo djersitjen e bebit. Një set aksesorësh i vyer për të përballuar më së miri ditët e nxehta të verës. Kompleti veror përfshin gjithashtu një shtresë prej pëlhure për thithjen e lagështisë në sediljen e bebit.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezeve të dëmshme të diellit
  • Ndihmon fëmijët të qëndrojnë të freskët
  • Dizajn plot stil dhe ngjyra verore
  • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
  • Përfshin gjithashtu një shtresë prej pëlhure për thithjen e lagështisë në karrocën e bebit

  Përshtatet me:

  • Karrocën Stokke® Xplory®

  Ka stok

 • Stokke® Xplory® – Summer Kit 18,800 L

  Tenda verore është një aksesor unik, e krijuar për të ndihmuar vogëlushët dhe fëmijët të ruhen nga rrezet e forta dhe të dëmshme të diellit. Ajo plotësohet nga rrjeta në pjesët anësore për të mundësuar kalimin e ajrit dhe për të parandaluar mbinxjehjen dhe djersitjen e bebit. Një set aksesorësh i vyer për të përballuar më së miri ditët e nxehta të verës. Kompleti veror përfshin gjithashtu një shtresë prej pëlhure për thithjen e lagështisë në sediljen e bebit.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezeve të dëmshme të diellit
  • Ndihmon fëmijët të qëndrojnë të freskët
  • Dizajn plot stil dhe ngjyra verore
  • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
  • Përfshin gjithashtu një shtresë prej pëlhure për thithjen e lagështisë në karrocën e bebit

  Përshtatet me:

  • Karrocën Stokke® Xplory®

  Ka stok

 • Përshtatës për car – seat 8,900 L

  Përshtatësi i sediljes së makinës ju lejon t’i kaloni vogëlushët tuaj direkt nga makina në karrocën tuaj Stokke®. Falë këtyre përshtatësve mund t’i kryeni zhvendosjet me lehtësi dhe vetëm me një shtypje butoni, pa e prishur aspak rehatinë vogëlushëve.

  Karakteristikat:

  • Përshtatës për car – seat për karrocat Stokke®
  • Mundëson kalimin nga makina në karrocë dhe anasjelltas, pa i shqetësuar vogëlushët
  • Ofron siguri maksimale
  • Ngjitet lehtësisht në karrocë dhe sedilje

  Përshtatet me këto ndjenjëse makinash:

  • Clek Liing
  • Cybex Aton Q
  • Cybex Aton M
  • Cybex Aton M i-Size
  • Cybex Cloud Z i-Size
  • Maxi-Cosi Cabrio Fix
  • Maxi-Cosi CITI
  • Maxi-Cosi Mico 30
  • Maxi-Cosi Mico Max 30
  • Maxi-Cosi Mico Max Plus
  • Maxi-Cosi Pebble
  • Maxi-Cosi Pebble Plus
  • Maxi-Cosi Rock
  • Maxi-Cosi Tinca
  • Nuna Pipa
  • Nuna Pipa Icon
  • Nuna Pipa Lite

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 21 x 12 x 10 cm
  • Pesha: 0.47 kg

  Ka stok

 • Stokke® Stroller – Mbajtëse filxhani 4,500 L

  Mbajtësja e filxhanit/gotës/shishes është një dhuratë fantastike për veten ose miqtë tuaj që sapo janë bërë prindër. Një aksesor shtesë perfekt për karrocat tuaja Stokke i cili vendoset me lehtësi në karrocën tuaj dhe do t’ju ndihmojë të qëndroni të hidratuar edhe kur jeni në lëvizje ose për të mbajtur filxhanin e kafes.

  Karakteristikat:

  • Mbajtëse filxhani/gote/shisheje
  • Aksesor shtesë perfekt për karrocat Stokke
  • Bashkëngjitet me shumë lehtësi
  • Është tejet funksional
  • Peshon vetëm 0.083 kg
  • Dhuratë e përsosur për prindërit e rinj

  Përshtatet me:

  • Stokke® Xplory® Carry Cot Standard
  • Stokke ® Xplory® Balance Limited Edition
  • Stokke® Flexi Bath® Stand
  • Stokke® Trailz™ Terrain
  • Stokke® Xplory®

  Ka stok

 • Lëkundës për karrocë – E Leon Cradle 23,400 L

  Sistemi E-Leon Cradle është zgjidhja perfekte për të lëkundur vogëlushët tuaj para gjumit edhe kur ju nuk keni kohë apo mundësi ta bëni vetë sepse ai mund ta kryejë këtë funskion për ju. Ju do të keni më shumë kohë për t’u çlodhur, për të bërë diçka në shtëpi ose për të gatuar. Përdorimi dhe funksionimi është i thjeshtë dhe praktik. Thjeshtë vendosni rrotat e karrocës në hapësirat përkatëse dhe përdorni aplikacionin në telefonin tuaj për të konfiguruar kohën dhe shpejtësinë e lëvizjes. E-Leon është i përshtatshëm për çdo karrocë fëmijësh sepse është i rregullueshëm në gjerësi, për më tepër ai është shumë kompakt dhe mund të merret lehtësisht në udhëtime fundjave, tek gjyshërit apo edhe gjatë një darke në restorant.

  Karakteristikat:

  • Sistem automatik lëkundje për karroca
  • Praktik dhe i thjeshtë  në përdorim
  • I përshtatshëm për çdo karrocë
  • I  rregullueshëm në gjerësi
  • Kontrollohet nëpërmjet aplikacionit në celular
  • Ofron 3 programe të ndryshme shpejtësie
  • Mund të përcaktoni kohëzgjatjen e lëkundjes
  • Ju kursen kohë për veprimtari të tjera
  • Merret me vete kudo

  Të dhënat teknike:

  • Gjerësia minimale: 30 cm
  • Gjerësia maksimale: 65 cm
  • Pesha maksimale mbajtëse: Rreth 20 kg

  Ka stok

 • Scoot Softbag – Grey Melange 9,900 L

  Mbështillini vogëlushët tuaj plot me ngrohtësi përkëdhelëse. I krijuar posaçërisht për Stokke® Scoot, çanta Softbag do ti mbajë vogëlushët  të sigurt, komod dhe të relaksuar gjatë shëtitjeve të gjata në qytet. Është vendi i përsosur për lëvizje, me një pjesë të sipërme të lëvizshme dhe një fund shtesë të fortë. Softbag ofron rehati maksimale për një udhëtim më të mirë. Mbushja shtesë ndihmon në stabilizimin e foshnjës, ndërsa një hapja e rregullueshme mundëson rregullim e temperaturës dhe parandalimin e mbinxjehjeve. Është perfekt për të porsalindurit deri në gjatë muajsh.

  Karakteristikat:

  • Ofron ngrohtësi, butësi dhe komoditet maksimal
  • Tërheqja elastike ofron mbrojtje shtesë dhe era
  • Baza e fortë ofron qëndrueshmëri dhe  siguri
  • Hapja e rregullueshme mundëson rregullim e temperaturës dhe parandalimin e mbinxjehjeve
  • Është perfekt për të porsalindurit deri në gjatë muajsh
  • Paloset lehtësisht
  • Ka hapësirat përkatëse për të kaluar rripat e sigurisë

  Të dhënat teknike:

  • Pesha: 0.77 kg
  • Mosha: 0-6 muajsh

   

  Ka stok

 • Bazë izofix – IZI go X1 ISOFix 35,000 L

  IZI go X1 ISOFix bazë nga BeSafe është një sistem universal i sigurisë së sediljeve për fëmijë me të cilin mund të lidhni sediljen tuaj të makinës shpejt dhe me siguri në automjet pa pasur nevojë të përdorni rripat e sigurimit. Është  e miratuar sipas standardit të ri R129 (i-Size). Instalimi në makinë është i lehtë dhe i sigurtë. Falë treguesve të sigurisë, mund të jeni të sigurtë që keni instaluar saktë bazën e izofixit Stokke në makinën tuaj.

  Karakteristikat:

  • Bazë izofix
  • Një sistem universal i sigurisë së sediljeve për fëmijë me të cilin mund të lidhni sediljen tuaj të makinës
  • Është e miratuar sipas standardit të ri R129 (i-Size)
  • Instalimi në makinë është i thjeshtë dhe i sigurtë

   

  Ka stok

 • Bazë izofix – Stokke® Modular 32,000 L

  Stokke® iZi Go ™ Modular ISOFix bazë nga BeSafe® është një sistem universal i sigurisë së sediljeve për fëmijë me të cilin mund të lidhni sediljen tuaj të makinës Stokke® iZi Go ™ Modular by BeSafe® shpejt dhe me siguri në automjet pa pasur nevojë të përdorni rripat e sigurimit. Është  e miratuar sipas standardit të ri R129 (i-Size). Instalimi në makinë është i lehtë dhe i sigurtë. Falë treguesve të sigurisë, mund të jeni të sigurtë që keni instaluar saktë bazën e izofixit Stokke në makinën tuaj.

  Karakteristikat:

  • Bazë izofix
  • Një sistem universal i sigurisë së sediljeve për fëmijë me të cilin mund të lidhni sediljen tuaj të makinës
  • Është e miratuar sipas standardit të ri R129 (i-Size)
  • Instalimi në makinë është i thjeshtë dhe i sigurtë

   

  Ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Xplory® X – Ruby Red 22,600 L

  Një aksesor i vyer që prindërve i nevojitet modoemos gjatë shëtitjeve me fëmijën e tyre. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjithë aksesorët e nevojshmëm, që të jeni të pregatitur në ç’do situatë. Kjo çantë përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor ku mund të mbani aksesorë që duhet t’i arrini me lehtësi. Në brendësi do të gjeni gjithashtu një çantë të vogël me zinxhir ku mund të mbani kremra, çcuca ose aksesorë të tjerë të vegjël si dhe një shtresë mbrojtëse për ndërrimin e bebit kudo që ndodheni.

  Karakteristikat:

  • Çantë karroce për Stokke® Xplory® X
  • Materiali i çantës ka mbrotjte UPF 50+
  • Nuk është i përshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtësisht
  • Dorezë për ta mbajtur në dorë
  • Rripa për ta hedhur në shpinë
  • Përmban disa xhepa me madhësi të ndryshme
  • Një çantë e vogël me zinxhir
  • Një shtresë për ndërrimin e bebit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 39 x 25 x 18 cm
  • Pesha: 0.88 kg

   

  Ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Xplory® X – Royal Blue 22,600 L

  Një aksesor i vyer që prindërve i nevojitet modoemos gjatë shëtitjeve me fëmijën e tyre. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjithë aksesorët e nevojshmëm, që të jeni të pregatitur në ç’do situatë. Kjo çantë përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor ku mund të mbani aksesorë që duhet t’i arrini me lehtësi. Në brendësi do të gjeni gjithashtu një çantë të vogël me zinxhir ku mund të mbani kremra, çcuca ose aksesorë të tjerë të vegjël si dhe një shtresë mbrojtëse për ndërrimin e bebit kudo që ndodheni.

  Karakteristikat:

  • Çantë karroce për Stokke® Xplory® X
  • Materiali i çantës ka mbrotjte UPF 50+
  • Nuk është i përshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtësisht
  • Dorezë për ta mbajtur në dorë
  • Rripa për ta hedhur në shpinë
  • Përmban disa xhepa me madhësi të ndryshme
  • Një çantë e vogël me zinxhir
  • Një shtresë për ndërrimin e bebit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 39 x 25 x 18 cm
  • Pesha: 0.88 kg

   

  Ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Xplory® X – Modern Grey 22,600 L

  Stokke® Xplory® X – çanta e karrocës  është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjitha aksesorët e nevojshmëm, që të jeni të pregatitur në çdo situatë. Të gjitha opsionet e bëjnë më praktike në përdorim nga çdo prind. Nga ana funksionale,  çanta e ndërrimit Stokke, përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor për lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Çantë karroce
  • Materiali i çantës është  UPF 50+ dhe pa PFC
  • Nuk është i përshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë
  • I bashkëngjitet karrocave Stokke
  • Dorezë për ta mbajtur në dorë
  • Rripa për ta hedhur në shpinë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 39 x 25 x 18 cm
  • Pesha: 0.88 kg

   

  Ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Xplory® X- Rich Black 22,600 L

  Stokke® Xplory® X – çanta e karrocës  është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjitha aksesorët e nevojshmëm, që të jeni të pregatitur në çdo situatë. Të gjitha opsionet e bëjnë më praktike në përdorim nga çdo prind. Nga ana funksionale,  çanta e ndërrimit Stokke, përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor për lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Materiali i çantës është  UPF 50+ dhe pa PFC
  • Nuk është i përshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë
  • I bashkëngjitet karrocave Stokke
  • Dorezë për ta mbajtur në dorë
  • Rripa për ta hedhur në shpinë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 39 x 25 x 18 cm
  • Pesha: 0.88 kg

   

  Ka stok

 • Pako me 4 rrota – Stokke® Xplory® 19,700 L

  Rrota e pasme për Stokke® Xplory®  ju vjen në ndihmë të gjithë atyre prindërve që nuk e përdorin karrocen Stokke® Xplory® si pasojë e dëmtimit të një prej rrotave të pasme.

  Të dhëna teknike:

  • Pesha: 1.15 kg

  Ka stok

 • Mbulesë shiu – Stokke® Xplory® X 4,500 L

  Mbulesa e shiut është ideale për shëtitjet gjatë ditëve me shi. E lehtë dhe kompakte, është e thjeshtë në përdorim dhe thahet shpejt. Projektuar për të mbrojtur fëmijën tuaj nga era dhe moti i keq, ajo ngjitet lehtësisht në sediljet e karrocave Stokke® Xplory® X dhe mbi të gjitha, siguron ajrim optimal dhe është e pajisur me një dritare të madhe për të arritur lehtësisht te fëmija dhe për një pamje më të mirë. Mund të paloset dhe të ruhet në çantën e integruar që lidhet në karrocë.

  Karakteristikat:

  • Mbulesë shiu për karrocat Stokke® Xplory® X
  • Zinxhir i papërshkueshëm nga uji
  • E lehtë dhe me përmasa të vogla
  • Reflektorë drite për siguri dhe dukshmëri të shtuar në errësirë
  • Çantë mbajtëse e përfshirë

  Të dhënat teknike:

  • Madhësia 23 x 18 x 6 cm
  • Pesha 0.25 kg

  Ka stok

 • Stokke® Xplory® – Rrjetë për mushkonjat 4,500 L

  Kjo rrjetë është menduar për t’ë mbrojtur vogëlushët tuaj nga mushkonjat dhe insekte të tjera bezdisëse. Është e përbërë nga një material rrjete i tejdukshmëm për një shikim optimal midis prindërve dhe vogëlushëve, por mbi të gjitha për të ndaluar puçra, infeksione apo pickime nga insektet. Ajo mbërthehet lehtësisht në shasinë e karrocës, është super e lehtë, kompakte dhe mund të merret me vete lehtësisht në një çantë të vogël personale.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Rrjetë e tejdukshme kundra insekteve
  • Lidhet lehtësisht me shasinë e karrocës
  • Ka një zinxhir përpara për të arritur lehtësisht tek fëmija juaj
  • E lehtë në transportim
  • Paketohet shpejt
  • Përshtatet më të gjitha karrocat si ato Stokke® ashtu edhe të markave të tjera

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia 18 x 18 x 5 cm
  • Pesha 0.14 kg
 • Mbulesë për karrocë – Terry Cloth Coat 6,100 L

  Stokke ® Stroller Terry Cloth Coat  është krijuar posaçërisht për ta mbajtur fëmijën tuaj të freskët dhe plot rehati. Mbulesa ju mundëson sigurimin e një hapësire të butë dhe të thatë për vogëlushët tuaj.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Siguron një vend të butë dhe të thatë për vogëlushët tuaj
  • Thith lagështirën
  • Siguron ajrosje
  • Hapet për tiu përshtatur ulëses

  Të dhëna teknike:

  • Pesha 0.2 kg

  Ka stok

 • Shtresë doubleface – All Weather Inlay 14,500 L

  Kjo shtresë kombinon rehatinë dhe funksionin në dy kahe pasi mund të përdoret gjatë gjithë vitit në të gjitha stinët. Gjatë dimrit kur temperaturat janë të ulëta mund të përdorni kahun me lesh i cili ndihmon për të mbajtur vogëlushët ngrohtë pa u mbinxehur. Kur dielli fillon të shkëlqejë dhe temperaturat ngrihen, mbajeni fëmijën tuaj të thatë dhe temperaturën e trupit të freskët falë kahut me pëlhurë 3D që përthith djersën dhe lagështinë. Kjo shtresë është projektuar për t’iu përshtatur të gjitha karrocave Stokke® dhe falë përmasave universale mund të përdoret edhe në karroca të tjera.

  Çfarë e bën të vyer:

  • Ajroset lehtësisht, thahet shpejt dhe ka veti për të thithur lagështinë
  • Regullon temperaturën e trupit falë materialeve cilësore
  • Shton butësi dhe mbështetje për një udhëtim të rehatshëm
  • Multifunksionale, ndihmon në rregullimin e temperaturës së foshnjës në të gjitha temperaturat
  • Mund të lahet në lavatriçe
  • Është prodhuar me metoda ekologjike
  • I përshtatet të gjitha karrocave Stokke® dhe shumicës së karrocave të tjera
  • Përshtatet në car-seat Stokke® ose tStokke® markave tStokke® tjera

  Të dhëna teknike:

  • Kahu dimëror: 100% lesh merino
  • Kahu veror: Pëlhurë me fibra 3d që thithin lagështirën dhe lejojnë ajrosjen
  • Madhësia e produktit: 69 x 39 x 3 cm
  • Pesha 0.2 kg

  Ka stok

 • Tabaka silikoni ezpz™ Stokke™ – Pink 6,800 L

  Tabakaja all-in-one nga Stokke përbëhet nga një mbulesë me 2 tasa me madhësi të ndryshme. Ajo përshtatet përsosmërisht me tryezën e Baby Set në karrigen ikonike të Stokke. Falë funksionalitetit unik, ajo ngjitet me tryezën duke evituar aksidentet gjatë ushqyerjes si rënia e pjatave dhe derdhja e ushqimit. Siguron rregull dhe pastërti, duke stimuluar gjithashtu fëmijët të ushqehen në mënyrë të pavarur. E realizuar me silikon 100 % ushqimor, kjo tabaka/pjatë është plotësisht e sigurtë në kontakt me ushqimet, nuk thyhet, nuk rrëshqet dhe pastrohet lehtësisht. Mund ta lani me ujë dhe sapun ose në pjatalarëse.

  Karakteristikat:

  • Aksesori perfekt për ushqyerjen e vogëlushëve tuaj
  • Ndihmon vogëlushët të vetë-ushqehen
  • Siguron rregull dhe më pastërti
  • E sigurtë në kontakt me ushqimin
  • Nuk përmban BPA, BPS, PVC dhe ftalate
  • Mund të lahet në pjatalarëse

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 22 x 4 x 41 cm
  • Pesha: 0.31 kg
  • Materiali: 100% silikon ushqimor

   

  S’ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Brushed Grey 17,400 L

  Çantë ndërrimi Stokke® Brushed Grey është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite ose kudo ku shkojnë. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjitha aksesorët e nevojshëm, që të jeni të pregatitur në çdo situatë. Të gjitha opsionet e bëjnë më praktike në përdorim nga çdo prind. Nga ana funksionale,  çanta e ndërrimit Stokke, përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor për lehtësi. Përfshihet edhe dysheku i ndërrimit dhe dy mbajtëse shishesh.

  Karakteristikat:

  • Mund të ngjitet në karrocë ose të përdoret si një çantë shpine në krahë
  • 4 xhepa të jashtëm dhe 3 xhep të brendshëm
  • Dy mbajtëse shishesh
  • Përshtatet me të gjitha karrocat Stokke®
  • Përfshin një dyshek ndërrimi të palosshëm për ndryshime të shpejta në lëvizje
  • Pa PFC
  • Ofron disa pozicione të ndryshëm mbajtëse

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 40 x 30 x 18 cm
  • Material: 100% Poliestër dhe EVA

   

  S’ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Deep Blue 17,400 L

  Çantë ndërrimi Stokke® Deep Blue është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite ose kudo ku shkojnë. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjitha aksesorët e nevojshëm, që të jeni të pregatitur në çdo situatë. Të gjitha opsionet e bëjnë më praktike në përdorim nga çdo prind. Nga ana funksionale,  çanta e ndërrimit Stokke, përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor për lehtësi. Përfshihet edhe dysheku i ndërrimit dhe dy mbajtëse shishesh.

  Karakteristikat:

  • Mund të ngjitet në karrocë ose të përdoret si një çantë shpine në krahë
  • 4 xhepa të jashtëm dhe 3 xhep të brendshëm
  • Dy mbajtëse shishesh
  • Përshtatet me të gjitha karrocat Stokke®
  • Përfshin një dyshek ndërrimi të palosshëm për ndryshime të shpejta në lëvizje
  • Pa PFC
  • Ofron disa pozicione të ndryshëm mbajtëse

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 40 x 30 x 18 cm
  • Material: 100% Poliestër dhe EVA

   

  S’ka stok

 • Çantë karroce Stokke® Xplory® X- Golden Yellow 22,600 L

  Stokke® Xplory® X – çanta e karrocës  është një aksesor i vyer që prindërve u duhet modoemos gjatë xhirove mbasdite. Ajo ofron disa opsione mbajtjeje, i bashkëngjitet karrocave Stokke, mbahet në dorë ose hidhet në shpinë. Mund të mbajë të gjitha aksesorët e nevojshmëm, që të jeni të pregatitur në çdo situatë. Të gjitha opsionet e bëjnë më praktike në përdorim nga çdo prind. Nga ana funksionale,  çanta e ndërrimit Stokke, përfshin disa xhepa me madhësi të ndryshme dhe një xhep anësor për lehtësi.

  Karakteristikat:

  • Materiali i çantës është  UPF 50+ dhe pa PFC
  • Nuk është i përshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë
  • I bashkëngjitet karrocave Stokke
  • Dorezë për ta mbajtur në dorë
  • Rripa për ta hedhur në shpinë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 39 x 25 x 18 cm
  • Pesha: 0.88 kg

   

  S’ka stok

 • Stokke® Xplory® X Foot Muff 19,700 L

  Vogëlushët tuaj do ti adhurojnë shëtitjet gjatë muajve të ftohtë me Stokke® Xplory® X Foot Muff. Ata do të ndihen rehat dhe ngrohtë pavarsisht temperaturave jashtë.

  Karakteristikat kryesore:

  • Hapje e ndryshueshme e pjesës së sipërme e cila ndihmon në ruajtjen e temperaturës të pershtashme të trupit.
  • Push i butë antialergjik i çertifikuar.
  • Komoditet dhe lirshmëri në lëvizje.
  • Qasje e femijës me lehtësi falë zinxhirit në të gjithë pjesën e përparshme.
  • Pëlhura është e papërshkueshme nga uji dhe lagështia.

  Të dhëna teknike:

  • Përmasa: 91 x 46 x 8 cm
  • Pesha : 0.92 kg

  S’ka stok

 • Tabaka mbajtëse për karrocat Stokke® 6,400 L

  Tabaka për karrocat Stokke® me një madhësi perfekte për të mbajtur filxhan apo tas ushqimi për vogëlushët tuaj gjatë daljeve për shëtitje apo në udhëtime. Ngjitet lehtësisht në sediljen e karrocave tuaja Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz.

  Rregullueshmëria e këndit siguron ergonomi të shkëlqyeshme pasi tabakaja mund të vendoset në pozicionin e duhur për foshnjën tuaj për t’i mbajtur gjërat e mundshme, por duke mbajtur një pozicion të sigurt. Stokke® Stroller Snack Tray mund të përdoret gjithashtu me modelet e mëparshme të Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz ™ me përdorimin e një adaptori.

  Karakteristikat:

  • Përshtatet me karrocat Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz.
  • I lehtë për tu bashkangjitur, hequr dhe pastruar
  • Ergonomik
  • Mban snacks, pije dhe lodra
  • Përshtatshëm për moshat nga +6 muajsh

  Të dhëna teknike:

  • Madhësia 26 x 14 x 18 cm
  • Pesha 0.224 kg

   

  KËSHILLË!

  Ju lutemi, ki parasysh që nuk është e sigurt për larje në lavatriçe.

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories