30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Karroca shëtitëse- Iriqi 8,330 L

  Kjo karrocë plot ngjyra të këndshme, prej druri dhe me formën e iriqt, ka 4 rrota dhe një dorezë të madhe për tu mbajtur fort. Është ideale për vogëlushët e moshës +18 muajsh, në fazën e parë kur sapo ngrihen në këmbë. Vogëlushët do të shtyjë dorezën për ta lëvizur dhe udhëhequr atë ndërsa forcojnë koordinimin dhe aftësitë praktike. Ata do të lumturohen pafund duke transportuar lodrat e  preferuara nga një dhomë në tjetrën. Ideale për të zhvilluar ekuilibrin dhe  njëkohësisht një dhuratë të shkëlqyeshme për ditëlindje.

  Karakteristikat:

  • Karrocë shëtitëse me dizajnin e iriqit
  • Ka 4 rrota dhe një dorezë të madhe për tu mbajtur fort
  • Ideale për fazën e parë kur sapo vogëlushët sapo ngrihen në këmbë
  • Do të lumturohen pafund duke transportuar lodrat e  preferuara nga një dhomë në tjetrën
  • Zhvillon ekuilibrin dhe forcon koordinimin
  • Ide e bukur dhurate ditëlindje të parë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • Përmasat: 40 x 45 x 29 cm

   

  Ka stok

 • Rrëshqitës për bebe me 3 funksione 8,755 L

  Rrëshqitës për bebe me 3 funksione, zgjidhje revolucionare nga Scoot&Ride dhe sigurohem që fëmija juaj të mund të eksplorojë në mënyrë të sigurt mjedisin e tij. Fillimisht mund të më përdorni si një rrëshqitje për bebe pa rrota, më vonë mund të zgjeroni duke i bashkangjitur bllokun e rrëshqitjes me rrota. Me rritjen e fëmijë, atëherë mund të përdorni vetëm pjesën e poshtme me rrota si dërrasë rul.  Gjithashtu ka hapësirë ​​ruajtëse në mënyrë që vogoëlushët ti kenë me vete lodrën e tij të preferuar. Është bërë nga material EEP i butë, që përthith goditjet dhe 100% i riciklueshëm. Përveç se argëtues fëmijët mund të zhvillojë aftësitë e tij motorike dhe të shkathtësohet.

  Karakteristikat:

  • Rrëshqitës për bebe me 3 funksione
  • Materiali EPP i butë, që thith goditjet mbron fëmijën tuaj
  • Mund të përdoret pa rrota me jastëkë rrëshqitës të integruar
  • Ideale për fazën e parë kur sapo vogëlushët sapo ngrihen në këmbë
  • Hapësirë ​​magazinimi në mes
  • Zhvillon ekuilibrin dhe forcon koordinimin
  • Ide e bukur dhurate ditëlindje të parë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +6 muajsh
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • Përmasat: 51.2 x 28.9 x 22.4 cm
  • Pesha: 840 gram

   

  Ka stok

 • Karroca shëtitëse- Bufi 15,725 L

  Kjo karrocë plot ngjyra të këndshme, prej druri dhe me formën e bufit, ka 4 rrota dhe një dorezë të madhe për tu mbajtur fort. Është ideale për vogëlushët e moshës +12 muajsh, në fazën e parë kur sapo ngrihen në këmbë. Vogëlushët do të shtyjë dorezën për ta lëvizur dhe udhëhequr atë ndërsa forcojnë koordinimin dhe aftësitë praktike. Ata do të lumturohen pafund duke transportuar lodrat e  preferuara nga një dhomë në tjetrën. Ideale për të zhvilluar ekuilibrin dhe  njëkohësisht një dhuratë të shkëlqyeshme për ditëlindje.

  Karakteristikat:

  • Karrocë shëtitëse me dizajnin e bufit
  • Ka 4 rrota dhe një dorezë të madhe për tu mbajtur fort
  • Ideale për fazën e parë kur sapo vogëlushët sapo ngrihen në këmbë
  • Do të lumturohen pafund duke transportuar lodrat e  preferuara nga një dhomë në tjetrën
  • Zhvillon ekuilibrin dhe forcon koordinimin
  • Ide e bukur dhurate ditëlindje të parë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • Përmasat: 12 x 16 x 21 cm

   

  Ka stok

 • Ride On Mr. Lion 12,580 L

  Një lodër perfekte për vogëlushë. Luani shëtitës  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort. Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi. Kjo do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin e tij fizik dhe do ta ndihmojë atë të mësojë të ecë. Ngjyra dhe dizajni e bëjnë akoma më të këndshëm, dhe pse jo një ide të bukur dhurate.

  Karakteristikat:

  • Një lodër perfekte për fëmijë
  • Luani shëtitës  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort
  • Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 50.5 x 22.5 x 49.5 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • Mosha: +1 vjeç

   

  Ka stok

 • Ride On Mrs. Rabbit 12,580 L

  Një lodër perfekte për vogëlushë. Lepurushi shëtitës  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort. Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi. Kjo do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin e tij fizik dhe do ta ndihmojë atë të mësojë të ecë. Ngjyra dhe dizajni e bëjnë akoma më të këndshëm, dhe pse jo një ide të bukur dhurate.

  Karakteristikat:

  • Një lodër perfekte për fëmijë
  • Lepurushi shëtitës  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort
  • Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 50.5 x 22.5 x 49.5 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • Mosha: +1 vjeç

   

  Ka stok

 • Ride On Mr. Fox 12,580 L

  Një lodër perfekte për vogëlushë. Dhelpra shëtitëse  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort. Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi. Kjo do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin e tij fizik dhe do ta ndihmojë atë të mësojë të ecë. Ngjyra dhe dizajni e bëjnë akoma më të këndshëm, dhe pse jo një ide të bukur dhurate.

  Karakteristikat:

  • Një lodër perfekte për fëmijë
  • Dhelpra shëtitës  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort
  • Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 53.5 x 22.5 x 40 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • Mosha: +1 vjeç

   

  Ka stok

 • Biçikleta e parë- Get Up & Go 14,365 L

  Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me biçikletën balancuese. E krijuar në një mënyrë elegante për vogëlushët që të lëvizin, ndihmon edhe në hedhjen e hapave të parë. Është e sigurtë, pasi rrotat e lëmuara nuk krijojnë tronditje. Dizajni mundëson lëvizje të lirshme ndërkohë që vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin, zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë. Biçikleta vjen me një dizajn të bukur, ngjyra të kombinuara këndshëm dhe me materiale prej druri dhe plastike.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me biçikletën balancuese
  • Vjen me një dizajn të bukur
  • Bërë nga materiale druri dhe plastike
  • Vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin
  • Zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 68 x 36 x 16 cm

  Ka stok

 • Kali lëkundës 10,115 L

  Kali lëkundës mahnitës na kthen pas në kohë dhe e bën në mënyrën më të bukur, si një aventurë magjike. Ky lëkundës, për fëmijët +10 muajsh, vjen me një dizajn klasik, duke mos dalë nga tradicionalja, e duke kombinuar ngjyrën natyrale të drurit me të kuqen. Vogëlushët do ta adhurojnë menjëherë. Përshtatet kudo, në dhomën e ndenjës, në këndin e lojrave apo në dhomën e fëmijëve. Argëtimi nuk ka fund.

  Karakteristikat:

  • Klai lëkundës mahnitës na kthen pas në kohë dhe e bën në mënyrën më të bukur, si një aventurë magjike
  • Dizajn klasik duke mos dalë nga tradicionalja
  • Vogëlushët do ta adhurojnë
  • Përshtatet kudo, në dhomën e ndenjës, në këndin e lojrave apo në dhomën e fëmijëve
  • Është i bërë nga materiale prej druri
  • Vjen i paketuar bashkë me udhëzimet montuese
  • Montohet dhe çmontohet me shumë lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +10 muajsh
  • Përmasat:  67.6 x 28.3 x 52.2 cm

  Ka stok

 • Banwood Trike 21,600 L
  GreenNavyPale MintRedCream

  Nuk ka dhuratë më të bukur dhe të gëzueshme për fëmijët se sa triçikli. Andaj Bee Kids ka sjell për ju modelet vintage të markës Banwood. Vjen me një dizajn të bukur, duke risjellë edhe njëherë modelet vintage. Plot ngjyra të ndryshme, i përshtatshëm për fëmijët nga 2 vjeç dhe është mënyra e përsosur për të praktikuar ekuilibrin dhe aftësitë e tyre motorike. Ky triçikël vjen me një ndenjëse lisi të mbushur me mbushje të butë, rrota gome të qëndrueshme, detaje lëkure, pedale prej druri prej lisi, një shtyllë shtytëse të lëvizshme në pjesën e pasme dhe një shportë përpara. Është dhurata perfekte për raste ditëlindjesh ose festash fundviti.

  Karakteristikat:

  • Mënyra e përsosur për të praktikuar ekuilibrin dhe aftësitë e tyre motorike.
  • Rrota gome të qëndrueshme
  • Shporta e përparme prej thurjeje
  • Pedale prej druri prej lisi
  • Model dhe dizajn vintage
  • Perfekte si ide dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha e rekomanduar nga +2 vjeç
  • Lartësia e sediljes: 30 cm
  • Timon i rregullueshëm: 45- 50,5 cm
  • Pesha: 5 kg
 • Biçkileta Banwood 39,800 L
  GreenPink

  Nuk ka dhuratë më të bukur dhe të gëzueshme për fëmijët se sa biçikleta. Andaj Bee Kids ka sjell për ju modelet vintage të markës Banwood. Vjen me një dizajn të bukur, duke risjellë edhe njëherë modelet vintage. Plot ngjyra të ndryshme, kosh mbajtës tek timoni, rrota për mësimin e biçikletës, timon dhe shalë të rregullueshme, zile dhe ingranazhe me një shpejtësi të vetme. Shala dhe timoni vijnë me veshje lëkure për ta bërë akoma më të adhurueshme për fëmijët. Është dhurata perfekte për raste ditëlindjesh ose festash fundviti.

  Karakteristikat:

  • Kornizë e lehtë aliazh
  • Rrota shtesë për mësimin
  • Shporta e përparme prej thurjeje
  • Shalë lëkure
  • Mbrojtës për baltë dhe zinxhirë
  • Shalë e rregullueshme
  • Model dhe dizajn vintage
  • Perfekte si ide dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha e rekomanduar nga 4-7 vjeç
  • Lartësia e sediljes: 46- 57 cm
  • Timon i rregullueshëm: 66 – 72 cm
  • Pesha: 7,9 kg

  Ka stok

 • Moes Hippo Walker 15,725 L

  Fëmija juaj do të ketë orë të tëra argëtimi me Moes Wildlife Collection Hippo Walker. Hipopotami ka rrota 360° të bëra prej gome me të cilat fëmija juaj mund të lëvizë lehtësisht në të gjitha drejtimet në çdo sipërfaqe të lëmuar. Duke u mbajtur tek veshët e hipopotamit, fëmijët do mund të përcaktojnë ritmin me këmbët e tyre. Nuk ka peshë të rëndë, falë edhe materialit prej shkume, e cila edhe pastrohet me shumë lehtësi. Kjo lodër është perfekte pasi do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin fizik, dhe padiskutim stimulimin e aftësive motorike.

  Karakteristikat:

  • Një lodër perfekte për fëmijë
  • Hipopotami shëtitës  ka 4 rrota 360°
  • Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi
  • Dizajn ergonomik dhe shumë i lehtë
  • Ide e bukur dhurate
  • Bërë me material shkume pa substanca të dëmshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 55 x 35 x 14 cm
  • Mosha: +12 muajsh

   

  Ka stok

 • Biçikleta e parë- Light Pink 9,775 L

  Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me biçikletën balancuese. E krijuar në një mënyrë elegante për vogëlushët që të lëvizin, ndihmon edhe në hedhjen e hapave të parë. Është e sigurtë, pasi rrotat e lëmuara nuk krijojnë tronditje. Dizajni mundëson lëvizje të lirshme ndërkohë që vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin, zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë. Biçikleta vjen me një dizajn të bukur, ngjyra të kombinuara këndshëm dhe me materiale prej druri dhe plastike.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me biçikletën balancuese
  • Vjen me një dizajn të bukur
  • Bërë nga materiale druri dhe plastike
  • Vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin
  • Zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat: 58 x 29.5 x 40 cm

  Ka stok

 • Biçikleta e parë- Light Green 9,775 L

  Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me biçikletën balancuese. E krijuar në një mënyrë elegante për vogëlushët që të lëvizin, ndihmon edhe në hedhjen e hapave të parë. Është e sigurtë, pasi rrotat e lëmuara nuk krijojnë tronditje. Dizajni mundëson lëvizje të lirshme ndërkohë që vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin, zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë. Biçikleta vjen me një dizajn të bukur, ngjyra të kombinuara këndshëm dhe me materiale prej druri dhe plastike.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me biçikletën balancuese
  • Vjen me një dizajn të bukur
  • Bërë nga materiale druri dhe plastike
  • Vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin
  • Zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat: 58 x 29.5 x 40 cm

  Ka stok

 • Scoot Around 9,265 L

  Një lodër perfekte për vogëlushë. Shëtitësi ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort. Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi. Kjo do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin e tyre fizik dhe do ti ndihmojë atë të mësojnë të ecin vetë. Ngjyrat, me bojra uji dhe pa materiale toksike, bashkë me dizajnin e bëjnë akoma më të këndshëm, dhe pse jo një ide të bukur dhurate. Madje ju mund edhe ta personalizoni me emrin e vogëlushëve tuaj.

  Karakteristikat:

  • Një lodër perfekte për fëmijë
  • Shëtitësi  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort
  • Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi
  • Ide e bukur dhurate
  • Mund ta personalizoni me emrin e vogëlushit
  • Pesha mbajtëse deri në 50 kg

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 52 x 32.6 x 38.3 cm
  • Materiali: Dru
  • Mosha: +12 muajsh

   

  Ka stok

 • Qenushi lëkundës 19,465 L

  Qenushi lëkundës mahnitës na kthen pas në kohë dhe e bën në mënyrën më të bukur, si një aventurë magjike. Ky lëkundës, për vogëlushët +12 muajsh, vjen me një dizajn klasik, duke mos dalë nga tradicionalja, e duke kombinuar ngjyrën natyrale të drurit me butësinë e trupit të butë të qenushit. Vogëlushët do ta adhurojnë menjëherë. Përshtatet kudo, në dhomën e ndenjes, në këndin e lojrave apo në dhomën e fëmijëve. Argëtimi nuk ka fund. Është i bërë nga materiale cilësore, me lartësi prej 58 cm.

  Karakteristikat:

  • Dizajn klasik duke mos dalë nga tradicionalja
  • Vogëlushët do ta adhurojnë
  • Përshtatet kudo, në dhomën e ndenjës apo në dhomën e fëmijëve
  • Është e bërë nga materiale cilësore
  • Montohet dhe çmontohet me shumë lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Lartësia: 58 cm
  • Përmasat: 58 x 63.5 x 25  cm

  Ka stok

 • Biçikleta e dërgesave 19,890 L

  Është koha për dërgesa! Le të bëjmë një shëtitje me këtë biçikletë dërgese nga PlanToys. Ajo ka një kosh mbajtës në pjesën e përparme, një timon të fortë dhe një bori të veçantë që do mundësojë të hapet rruga! Një biçikletë vërtetë origjinale,  cilësore, e prodhuar nga druri dhe e lyer me bojra me bazë uji.  Është lodra perfekte në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike, zhvillimin koordinimit dhe në nxitjen e imagjinatës krijuese.

  Karakteristikat:

  • Biçikletë dërgese  argëtuese për fëmijë
  • E prodhuar nga druri dhe e lyer me bojra me bazë uji
  • Nxit imagjinatën krijuese tek vogëlushët
  • Ndihmon në zhvillimin  e aftësive të shkëlqyera motorike

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat: 64.8 x 2.2 x 44.4 cm
  • Pesha: 4.6 kg

  Ka stok

 • Biçikletë ekuilibri Super Junior Max 15,980 L

  Biçikleta ekuilibër Super Junior Max do të ndihmojë në mësimin e aftësive kryesore të balancimit si dhe rëndësinë e kontrollit të shpejtësisë. Të gjitha këto aftësi do të përgatitin vogëlushin tuaj për të ngarë biçikletën e parë. E bërë nga një kornizë elegante metalike e lehtë, Super Junior Max është i përshtatshëm për fëmijët e moshës +2 vjeç. Me goma pneumatike, një sedilje të rregullueshme me mbushje dhe një tambur të pasmë, që frenon, për të siguruar një udhëtim super të sigurt dhe të qetë.

  Karakteristikat:

  • Biçikleta ekuilibër Super Junior Max
  • Ndihmon në mësimin e balancimit
  • Kontrollin e shpejtësisë
  • Kornizë e lehtë metalike
  • Gomat pneumatike për të siguruar një udhëtim të qetë
  • Ndenjëse e rehatshme e rregullueshme me mbushje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Lartësia e sediljes: 34 -45 cm
  • Pesha: 4.1 kg

  Ka stok

 • Macja 25,075 L

  Macja me 4 rrota, pjesë e koleksionit Les Mustaches, do të mundësojë argëtim pafund për vogëlushët. Vogëlushët do të kënaqen pafund duke u endur nëpër shtëpi. Ndenjësja e rehatshme, formë maceje, është bërë prej shkume dhe prej lëkure e cila pastrohet lehtë. Kjo lodër është e shkëlqyeshme për zhvillimin fizik. Projektuar për të bajtur pesha deri në 25 kg.

  Karakteristikat:

  • Macja me 4 rrota do të mundësojë argëtim pafund për vogëlushët
  • Ndenjësja e rehatshme me materiale të buta
  • Është e shkëlqyeshme për zhvillimin fizik
  • Pastrohet me një leckë të lagur

  Të dhënat teknike:

  • Dimensionet: 43 x 23 x 31 cm
  • Pesha mbajtëse: Nën 25 kg
  • Mosha: +1 vjeç
  • Materialet:  Dru, Lëkurë, MDF, Shkumë

  Ka stok

 • Karroca shëtitëse- Marshimi i Luanit 16,065 L

  Kjo karrocë plot ngjyra të këndshme, prej druri dhe me printin e luanit duke vrapuar, ka 4 rrota dhe një dorezë të madhe për tu mbajtur fort. Është ideale për vogëlushët e moshës +12 muajsh, në fazën e parë kur sapo ngrihen në këmbë. Vogëlushët do të shtyjë dorezën për ta lëvizur dhe udhëhequr atë ndërsa forcojnë koordinimin dhe aftësitë praktike. Ata do të lumturohen pafund duke transportuar lodrat e  preferuara nga një dhomë në tjetrën. Ideale për të zhvilluar ekuilibrin dhe  njëkohësisht një dhuratë të shkëlqyeshme për ditëlindje.

  Karakteristikat:

  • Karrocë shëtitëse me dizajnin e luanit
  • Ka 4 rrota dhe një dorezë të madhe për tu mbajtur fort
  • Ideale për fazën e parë kur sapo vogëlushët sapo ngrihen në këmbë
  • Do të lumturohen pafund duke transportuar lodrat e  preferuara nga një dhomë në tjetrën
  • Zhvillon ekuilibrin dhe forcon koordinimin
  • Ide e bukur dhurate ditëlindje të parë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasat: 50 x 37 x 46 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF

   

  Ka stok

 • Karroca shëtitëse- Pantera Zimba 16,065 L

  Kjo karrocë plot ngjyra të këndshme, prej druri dhe me formën e Panterës Zimba, ka 4 rrota dhe një dorezë të madhe për tu mbajtur fort. Është ideale për vogëlushët e moshës +12 muajsh, në fazën e parë kur sapo ngrihen në këmbë. Vogëlushët do të shtyjë dorezën për ta lëvizur dhe udhëhequr atë ndërsa forcojnë koordinimin dhe aftësitë praktike. Ata do të lumturohen pafund duke transportuar lodrat e  preferuara nga një dhomë në tjetrën. Ideale për të zhvilluar ekuilibrin dhe  njëkohësisht një dhuratë të shkëlqyeshme për ditëlindje.

  Karakteristikat:

  • Karrocë shëtitëse me dizajnin e panterës Zimba
  • Ka 4 rrota dhe një dorezë të madhe për tu mbajtur fort
  • Ideale për fazën e parë kur sapo vogëlushët sapo ngrihen në këmbë
  • Do të lumturohen pafund duke transportuar lodrat e  preferuara nga një dhomë në tjetrën
  • Zhvillon ekuilibrin dhe forcon koordinimin
  • Ide e bukur dhurate ditëlindje të parë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Materiali: Dru dhe MDF

   

  Ka stok

 • Pantera shëtitëse 16,065 L

  Një lodër perfekte për vogëlushë. Pantera shëtitëse  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort. Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi. Kjo do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin e tyre fizik dhe do ti ndihmojë të mësojnë të ecin. Ngjyra dhe dizajni e bëjnë akoma më të këndshëm, dhe pse jo një ide të bukur dhurate. Madje ju mund edhe ta personalizoni me emrin e vogëlushëve tuaj.

  Karakteristikat:

  • Një lodër perfekte për fëmijë
  • Pantera shëtitëse  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort
  • Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi
  • Ide e bukur dhurate
  • Mund ta personalizoni me emrin e vogëlushit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 47 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • Mosha: +1 vjeç

   

  Ka stok

 • Miu 25,075 L

  Miu me 4 rrota, do të mundësojë argëtim pafund për vogëlushët. Vogëlushët do të kënaqen pafund duke u endur nëpër shtëpi. Ndenjësja e rehatshme, formë miu, është bërë prej shkume dhe prej lëkure e cila pastrohet lehtë. Kjo lodër është e shkëlqyeshme për zhvillimin fizik. Projektuar për të bajtur pesha deri në 25 kg.

  Karakteristikat:

  • Miu  me 4 rrota do të mundësojë argëtim pafund për vogëlushët
  • Ndenjësja e rehatshme me materiale të buta
  • Është e shkëlqyeshme për zhvillimin fizik
  • Pastrohet me një leckë të lagur

  Të dhënat teknike:

  • Dimensionet: 43 x 23 x 31 cm
  • Pesha mbajtëse: Nën 25 kg
  • Mosha: +1 vjeç
  • Materialet:  Dru, Lëkurë, MDF, Shkumë

  Ka stok

 • Elefanti 25,075 L

  Elefanti me 4 rrota, do të mundësojë argëtim pafund për vogëlushët. Vogëlushët do të kënaqen pafund duke u endur nëpër shtëpi. Ndenjësja e rehatshme, formë elefanti, është bërë prej shkume dhe prej lëkure e cila pastrohet lehtë, ndërsa pjesa e brendshme e veshëve është prej gëzofi shumë të butë. Kjo lodër është e shkëlqyeshme për zhvillimin fizik. Projektuar për të bajtur pesha deri në 25 kg.

  Karakteristikat:

  • Elefanti me 4 rrota do të mundësojë argëtim pafund për vogëlushët
  • Ndenjësja e rehatshme me materiale të buta
  • Pjesa e brendshme e veshëve është prej gëzofi
  • Është e shkëlqyeshme për zhvillimin fizik
  • Pastrohet me një leckë të lagur

  Të dhënat teknike:

  • Dimensionet: 43 x 23 x 31 cm
  • Pesha mbajtëse: Nën 25 kg
  • Mosha: +1 vjeç
  • Materialet:  Dru, Lëkurë, MDF, Shkumë

  Ka stok

 • Delja lëkundëse 28,815 L

  Delja lëkundëse mahnitëse na kthen pas në kohë dhe e bën në mënyrën më të bukur, si një aventurë magjike. Ky lëkundës, për vogëlushët +12 muajsh, vjen me një dizajn klasik, duke mos dalë nga tradicionalja, e duke kombinuar ngjyrën natyrale të drurit me butësinë e trupit të butë të leshit të deles. Vogëlushët do ta adhurojnë menjëherë. Përshtatet kudo, në dhomën e ndenjes, në këndin e lojrave apo në dhomën e fëmijëve. Argëtimi nuk ka fund. Është i bërë nga materiale cilësore, me lartësi prej 35 cm dhe peshë mbajtëse deri në 25 kg.

  Karakteristikat:

  • Delja lëkundëse na kthen pas në kohë
  • Dizajn klasik duke mos dalë nga tradicionalja
  • Vogëlushët do ta adhurojnë
  • Përshtatet kudo, në dhomën e ndenjës apo në dhomën e fëmijëve
  • Është e bërë nga materiale cilësore
  • Montohet dhe çmontohet me shumë lehtësi

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Lartësia: 35 cm
  • Pesha mbajtëse: Deri në 25 kg
  • Përmasat: 53 x 80 x 30  cm

  Ka stok

 • Biçikletë trajnuese- Pink Flowers 9,775 L

  Kthejini orët e stërvitjes në gëzim dhe argëtim! Biçikleta, përveç se vjen me një dizajn shumë të bukur, ka skaje të sigurta, të rrumbullakosura, korniza të lehta dhe pjesë të buta. Është e pajisur  me frena, timon të rehatshëm dhe shalë të rregullueshme në lartësi. Ideale për një stërvitje argëtuese dhe të sigurt.

  Karakteristikat:

  • Biçikletë trajnuese
  • Dizajn shumë të bukur
  • Shalë vetërregulluese në lartësi
  • Struktura dhe timoni prej alumini
  • Rrota gome
  • Ngjyrë rozë me print lulesh

  Të dhënat teknike:

  • Pesha maksimale mbajtëse: 30 kg
  • Përmasat: 54,7  x 85,4 x 40,5 cm
  • Pesha: 4.03 kg
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Lopa E Madhe Wheelybug (+3 vjeç) 8,925 L

  Fëmijët do ta adhurojnë një shëtitje hipur mbi ladybug, jashtë ose brenda në shtëpi. Për fëmijët asgjë tjetër nuk do të jetë më argëtuese sesa xhirot me këtë wheely bug simpatike. Dizenjuar në mënyrë ergonomike, ofron rehati dhe siguri për fëmijët. Trupi i rehatshëm me një shtresë poliuretani, ofron komoditet dhe mund të pastrohet me lehtësi. Kafssha me rrota shkon sa para, prapa, anash dhe rrotullohet kudo ku fëmijët duan të shkojnë. Doreza është prej alumini, kësisoj nuk ndryshket dhe ka jetëgjatësi. Ky wheely bug vjen me dizajnin e bletës dhe me një bazë të fortë prej druri.  Përveç se argëtuese ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin. Këto Wheely Bugs me kafshë dhe insekte të ndryshme, janë të vlerësuara me shumë çmime dhe të dizenjuara në Australi.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitije me këtë wheely bug
  • Dizenjuar në mënyrë ergonomike
  • Ofron rehati dhe siguri për fëmijët
  • Trupi është i bërë me një shtresë poliuretani
  • Baza është prej druri
  • Rrotat rrotullohen, ecin para dhe pas
  • Doreza është prej alumini
  • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 46 x 28 x 26 cm
  • Pesha: 2.6 kg
  • Lartësia e ulëses: 26 cm

   

  Ka stok

 • Derrkuci I Madh Wheelybug (+3 vjeç) 8,925 L

  Fëmijët do ta adhurojnë një shëtitje hipur mbi ladybug, jashtë ose brenda në shtëpi. Për fëmijët asgjë tjetër nuk do të jetë më argëtuese sesa xhirot me këtë wheely bug simpatike. Dizenjuar në mënyrë ergonomike, ofron rehati dhe siguri për fëmijët. Trupi i rehatshëm me një shtresë poliuretani, ofron komoditet dhe mund të pastrohet me lehtësi. Insekti me rrota shkon sa para, prapa, anash dhe rrotullohet kudo ku fëmijët duan të shkojnë. Doreza është prej alumini, kësisoj nuk ndryshket dhe ka jetëgjatësi. Ky wheely bug vjen me dizajnin e miushit dhe me një bazë të fortë prej druri.  Përveç se argëtuese ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin. Këto Wheely Bugs me kafshë dhe insekte të ndryshme, janë të vlerësuara me shumë çmime dhe të dizenjuara në Australi.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitije me këtë wheely bug
  • Dizenjuar në mënyrë ergonomike
  • Ofron rehati dhe siguri për fëmijët
  • Trupi është i bërë me një shtresë poliuretani
  • Baza është prej druri
  • Rrotat rrotullohen, ecin para dhe pas
  • Doreza është prej alumini
  • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 46 x 28 x 26 cm
  • Pesha: 2.6 kg
  • Lartësia e ulëses: 26 cm

   

  Ka stok

 • Nusepashka E Madhe Wheelybug (+3 vjeç) 8,925 L

  Fëmijët do ta adhurojnë një shëtitje hipur mbi ladybug, jashtë ose brenda në shtëpi. Për fëmijët asgjë tjetër nuk do të jetë më argëtuese sesa xhirot me këtë wheely bug simpatike. Dizenjuar në mënyrë ergonomike, ofron rehati dhe siguri për fëmijët. Trupi i rehatshëm me një shtresë poliuretani, ofron komoditet dhe mund të pastrohet me lehtësi. Insekti me rrota shkon sa para, prapa, anash dhe rrotullohet kudo ku fëmijët duan të shkojnë. Doreza është prej alumini, kësisoj nuk ndryshket dhe ka jetëgjatësi. Ky wheely bug vjen me dizajnin e mollëkuqes dhe me një bazë të fortë prej druri.  Përveç se argëtuese ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin. Këto Wheely Bugs me kafshë dhe insekte të ndryshme, janë të vlerësuara me shumë çmime dhe të dizenjuara në Australi.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitije me këtë wheely bug
  • Dizenjuar në mënyrë ergonomike
  • Ofron rehati dhe siguri për fëmijët
  • Trupi është i bërë me një shtresë poliuretani
  • Baza është prej druri
  • Rrotat rrotullohen, ecin para dhe pas
  • Doreza është prej alumini
  • Ndihmon fëmijët të zhvillojnë aftësitë motorike dhe koordinimin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 46 x 28 x 26 cm
  • Pesha: 2.6 kg
  • Lartësia e ulëses: 26 cm

   

  Ka stok

 • Biçikleta e parë – Macja Scooti 9,860 L

  Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitje me macen simpatike Baby Scooti. E krijuar në një mënyrë elegante për një fëmijë të vogël që të lëvizë, ndihmon gjithashtu edhe në hedhjen e hapave të parë. Është e sigurtë, pasi rrotat e lëmuara nuk krijojnë tronditje. Dizajni mundëson lëvizje të lirshme ndërkohë që vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin, zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë. Baby Scooti vjen me një dizajn të bukur, ngjyra të kombinuara këndshëm dhe me materiale prej druri dhe plastike.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët tuaj do ta adhurojnë një shëtitije me macen simpatike Baby Scooti
  • Baby Scooti vjen me një dizajn të bukur, ngjyra të kombinuara këndshëm dhe me materiale prej druri dhe plastike.
  • Vogëlushët mësojnë të kontrollojnë ekuilibrin
  • Zhvillojnë aftësi motorike dhe vetëdijen e hapësirës dhe shpejtësisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasat: 46 x 38 x 37 cm

   

  Ka stok

 • Ride On – Luani shëtitës 16,065 L

  Një lodër perfekte për vogëlushë. Luani shëtitës  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort. Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi. Kjo do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin e tij fizik dhe do ta ndihmojë atë të mësojë të ecë. Ngjyra dhe dizajni e bëjnë akoma më të këndshëm, dhe pse jo një ide të bukur dhurate. Madje ju mund edhe ta personalizoni me emrin e vogëlushëve tuaj.

  Karakteristikat:

  • Një lodër perfekte për fëmijë
  • Luani shëtitës  ka 4 rrota dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort
  • Vogëlushët tuaj do argëtohen pafund duke shëtitur nëpër shtëpi
  • Ide e bukur dhurate
  • Mund ta personalizoni me emrin e vogëlushit

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 45 x 37 x 46.5 cm
  • Materiali: Dru dhe MDF
  • Mosha: +1 vjeç

   

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories