30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Shtëpia e kukullave 15,895 L

  Shtëpia e kukullave Penelope është vendi i përsosur që imagjinatat e reja të rriten. Kater metra e lartë me tre kate lojrash, secila prej katër dhomave tregon një histori në vepra arti të butë pastel. Nga dhoma gjumit, papafingo me shtratin e saj të mbuluar me pëlhurë dhe llambadarin e varur, poshtë banjës me vaskë, kjo shtëpi kukullash elegante do t’i mbajë fëmijët të lidhur. Me 17 mobilje, fëmijët mund të imagjinojnë dhe të krijojnë shtëpinë e përsosur të ëndrrave për kukullat e tyre.

  Karakteristikat:

  • Tre nivele dhe katër dhoma te bollshme
  • Llambë në kuzhinë që ndizet dhe tualet me tinguj
  • Dera e përparme hapet dhe mbyllet
  • Shkalle gjeometrike nga kati i pare ne katin e dyte
  • E bërë prej druri të qëndrueshëm.
  • E pershtatshme per kukulla deri ne 30cm

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 115,32 x 64,14 x 33,66 cm
  • Pesha: 11.79 kg
  • Mosha: +3 vjeç

   

  Ka stok

 • Miqtë kukulla Freddie 4,590 L

  Fëmijët do ta pëlqejnë këto dy kukulla shoqe. Vijnë me një veshje të lezetshme  kombinuar shumë bukur dhe fëmijët do ta adhurojnë. Është perfekte edhe si arreduese e dhomës dhe ide dhurate e veçantë.

  Karakteristikat:

  • Dy kukulla shoqe
  • Vijnë me një veshje të lezetshme  kombinuar shumë bukur
  • Do adhurohen nga vogëlushët
  • Perfekte si ide dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 35 cm (gjatësi)

  Ka stok

 • Govatë për kukulla Djeco 2,550 L

  Shumë argëtim kur vjen koha për të larë kukullën tuaj. Kjo vaskë në formë guaska ka një zog të hollë në njërin skaj, kështu që nëse e mbushni banjën me ujë, pomponi butësisht zogun e vogël, uji derdhet nga sqepi i tij. Kur koha e banjës të ketë mbaruar, thjesht zbrazni dhe shpëlajeni me ujë të pastër. Kujdesi për kukullën tuaj nëpërmjet lojës me role është një mënyrë e shkëlqyer për të vegjlit për të praktikuar aftësitë sociale dhe empatike. Gjithashtu ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike.

  Karakteristikat:

  • E përshtatshme për kukulla nga 30 deri në 36 cm
  • 1 vaskë me 1 dush dore dhe 1 tub transparent
  • Kukulla blihet veçmas

  Detaje teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 36 x 14 x 23 cm

  Ka stok

 • Djep kukullash Djeco 5,185 L

  Djep i bukur për lojëra i bërë nga druri natyral me një mbulesë blu e bërë nga material 100% pambuk. E përkryer për të vegjlit që të mësojnë rreth kohës së gjumit, ndërsa e tundin butësisht kukullën e tyre për të fjetur. Kujdesi për kukullën tuaj nëpërmjet lojës me role është një mënyrë e shkëlqyer për të vegjlit për të zhvilluar aftësi sociale dhe empatike. Gjithashtu ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike edukative dhe të shkëlqyera.

  Karakteristikat:

  • I përshtatshëm për kukulla prej 30 deri në 36 cm
  • Përmbajtja 1 krevat lëkundëse prej druri, 1 dyshek, 1 jastëk, 1 batanije
  • Djep i bukur për lojëra i bërë nga druri natyral
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike edukative dhe të shkëlqyera

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 39 x 20 x 27 cm

   

   

   

   

   

   

  Ka stok

 • Creative Play House 24,565 L

  Creative Play House | Bëhuni arkitekt i shtëpisë tuaj të kukullave moderne dhe kompakte! Kjo shtëpi ka tre njësi që mund të organizohen në mënyra të ndryshme. Në set janë të përfshira gjithashtu mobilje dhe sende dekorative. I përshtatshëm për fëmijët mbi 3 vjeç (Seti përbëhet nga 28 njësi).

  Ka stok

 • Shtëpi Kukullash 19,125 L

  Slide N Go Dollhouse | Dizenjoni hapësirën tuaj me këtë shtëpi kukullash unike dhe kompakte! Shtëpia e kukullave është e lëvizshme për ta marr me vete kudo. Shtëpia është e përbërë nga 3 njësi të cilat mund të organizohen në mënyra të ndryshme. Ajo përmban një abazhur, 2 dyer rrëshqitëse, dhe sete të mobiljeve moderne për një dhomë gjumi, një dhomë gjumi, një banjo, një kuzhinë dhe një dhomë ngrënie. (Seti përfshin gjithsej 20 copë) I përshtatshëm për fëmijë 3 vjeç dhe më të rritur.

  Ka stok

 • Qendra e përkujdesit të bebit 28,815 L

  Qendra e përkujdesit të bebit | Kjo qendër shumë-funksionale e veprimtarisë së kujdesit për kafshët kukulla të fëmijëve, e mbushur me gjithçka që duhet për të rritur imagjinatën dhe të luajnë! Qendra prej druri të fortë përfshin një kuzhinë me frigorifer, lavaman dhe karrige të lartë. Një zonë të ndryshueshme dhe banjë përmban një vaskë me grykë dhe rrëshqitje në ndryshim të rrobave, një pasqyrë, shpërndarësin e fshinave, heqjen e pelenave dhe lavatriçen me buton.

  Zona e çerdhes ka një djep të lëkundur, ruajtjen e veshjeve dhe dritare të mbyllur me një kartë që mund të zhyten në një skenë të ditës ose gjatë natës. Udhëzimet e detajuara të asamblesë janë të përfshira. Fëmijët mbi tre vjeç  do të duan të kenë hapësirën e tyre shumë të madhe për të ushqyer dhe kujdesur për bebet e tyre!

  Ka stok

 • Shtëpi kukullash 30,260 L

  Shtëpi kukullash Kaylee | KidKraft Kaylee Dollhouse është një shtëpi kukullash plot bukuri të sofistikuar. Duke qëndruar mbi një metër i lartë, ai ofron tre nivele dhe katër dhoma unike, secila me historinë e vet për të treguar. Karakteristikat interaktive përfshijnë një derë të përparme që hapet dhe mbyllet, një ashensor rrëshqitës dhe vepra arti të hollësishme për të rritur imagjinatat. Fëmijët do të pëlqejnë shumë të dekorojnë me aksesorët e përfshirë, ndërsa eksplorojnë këtë shtëpi të vogël për kukulla. Ndërtimi i qëndrueshëm i drurit siguron që kjo shtëpi e kukullave do të sigurojë vite argëtuese imagjinare.

  Karakteristikat: 

  • 10 pjesë të hollësishme të mobiljeve
  • Ashensor lëvizës që merr kukullat nga kati përdhes në katin e parë
  • Dera e kuzhinës mund të hapet dhe të mbyllet
  • Tarracë çati
  • Dritare të mëdha nga të dy anët
  • Mjaft e madhe që më shumë se një fëmijë mund të luajë menjëherë
  • Bërë nga materiale të përbëra prej druri
  • Shkallët e lakuara plastike

  Ka stok

 • Shtëpi kukullash klasike 20,060 L

  Shtëpi kukullash klasike, e cila përmban një stil viktorian dhe një pallto bukuroshe rozë. Pajisjet fizike dhe udhëzimet e qarta janë përfshirë për të ndihmuar në montimin e pjesëve të forta prej druri, të cilat lidhen me një lloj të vetëm vidhash. Pas montimit kjo shtëpi elegante është mjaft e vështirë për t’i rezistuar lojës së përditshme imagjinare. E pikturuar brenda dhe jashtë, është e mbushur me detaje të hollë për të tërhequr vëmendjen e fëmijës.

  Pjesa e jashtme përfshin copëza dhe shigjeta me një model të ndërlikuar dhe kllapa të ilustruara. Pjesa e brendshme përfshin mbulesa unike të mureve në çdo dhomë, balustra të hollë të kthyera dhe dysheme të bukura. Përdorni grupet e mobiljeve në dispozicion për të arreduar gjashtë dhomat dhe për të lëvizur drejt me familjen tonë Victorian Dollhouse.

  Specifika & Karakteristika:

  • Detaje të ndërlikuara, realiste, të pikturuar me dorë
  • Korniza zbukurimesh të dritareve dhe shkallë elegante
  • Grafika të brendshme me ngjyra të plota unike për çdo dhomë
  • Ndërtim prej druri
  • Shkalla: 1:12

  Ka stok

 • 2 in 1 Doll House 16,660 L

  Të luash me lodra nuk ka qenë ndonjëherë kaq argëtuese. Me shtëpinë e kukullave 2 in 1 Doll House,  argëtimi dhe loja nuk kanë fund. Ndizni ëndrra të mëdha dhe imagjinative me shtëpinë e kukullave klasike 2 in 1 Doll House. Me tre nivele lojërash dhe 6 dhoma për tu dekoruar, kjo shtëpi e bukur kukullash ofron shumë hapësirë në mënyrë fëmijët të mund të eksplorojnë dhe luajnë në të njëjtën kohë. E përkryer për të promovuar lojën simbolike, madje edhe për tu kthyer në raft mbajtës librash, dhe për të dekoruar çdo dhomë në shtëpi. Përveç kësaj, zhvillohen një mori aftësish sociale, emocionale, empatike, afektive dhe intelektuale që i ndihmojnë të fitojnë vetëbesim dhe me të cilat, pak nga pak, rrisin autonominë e tyre. Mund të luhet në grupe ose vetëm. Falë dizajnit të saj dhe përmasave përshtatet pa problem në dhomën e fëmijëve ose këndin e dedikuar për lojra.

  Karakteristikat:

  • Ofron argëtim pafund për fëmijët
  • Në dispozicion janë tre kate dhe 6 dhoma për tu dekoruar
  • Përmban 19 copë: 1 dritë, 16 mobilje dhe 3 qilima
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Dizajni dhe përmasat e mundësojnë përshtatjen në çdo ambient të shtëpisë
  • Ide e bukur dhurate për festat e fundvitit ose ditëlindje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 3- 12 vjeç
  • Përmasat: 90 x 61 x 33 cm

   

  Ka stok

 • Pema shtëpi Acorn 11,050 L

  Pema shtëpi Acorn është perfekte për të ofruar momente argëtuese për fëmijët. Vjen me një dizajn 3 katësh, plot ngjyra dhe me shumë aksesorë. Seti përfshin gjithashtu shkallët, gjethet, rrëshkitës, dyer dhe shumë aksesorë të tjerë.  Pema vjen edhe me një dritë LED  e cila mundëson orë pafund loje edhe në errësirë. Përveç se argëtues ky set zhvillon imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Pema shtëpi Acorn është perfekte për të ofruar momente argëtuese për fëmijët
  • Vjen me një dizajn 3 katësh
  • Përmban dritë LED  e cila mundëson orë pafund loje edhe në errësirë
  • Përveç se argëtues ky set zhvillon imagjinatën krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 28.49 x 27 x 25.70 cm
  • Bateri: 3 AAA

  Ka stok

 • Shtëpi Kukullash 25,330 L

  Chalet Dollhouse With Furniture, Shtëpia e Kukullave Chalet është një shtëpi me dy pjesë. Njësia më e madhe ka tre kate dhe njësia më e vogël ka dy kate. Njësitë mund të organizohen dhe riorganizohen në mënyra të ndryshme duke krijuar shumë modele shtëpish. Kjo shtëpi kukullash ka dritare të mëdha dhe vjen me dy shkallë të lëvizshme. Ky set vjen me pesë grupe të mobiljeve, përfshirë dhomën e ndenjes, tualetin, kuzhinën, dhomën e gjumit të fëmijëve dhe dhomën e gjumit të prindërve.

  Ka stok

 • Hi-Rise Dollhouse 16,320 L

  Hi-Rise Dollhouse | Shtëpia prej druri Melissa & Doug Hi-Rise përmban tre personazhe kukulla dhe 15 mobilje. Shtëpia jonë e Melissa & Doug Hi-Rise është zbukuruar me ngjyra të gjalla dhe përfshin gjashtë dhoma, një ashensor dhe një garazh. Kjo shtëpi kukullash është e bërë nga materiale të forta dhe me cilësi të lartë që i rezistojne përdorimit të shpeshtë dhe lojërave të përditshme. Kjo shtëpi kukullash është një dhuratë e shkëlqyeshme për fëmijët e moshës 3 deri në 6 vjeç.

  Ka stok

 • Shtëpia e kukullës Ava 19,720 L

  Shtëpia e kukullës Ava është një shtëpizë plot ngjyra të bukura dhe vendi perfekt për të mirëpritur për kukulla. Fëmijët do të argëtohen pafund fuke dekoruar dhomat e ndryshme me dizajne shume tërheqëse, me 10 mobilje në dispozicion. Shtëpia përmban 3 kate në dispozicion për fëmijët, dhoma pritjeje, tualet dhe dhomë  gjumi me shtrat elegant me tendë. E mobiluar plotësisht me të gjitha komoditetet e shtëpisë, kjo shtëpi është gati për  të dhuruar orë pafund loje imagjinare dhe lumturie.

  Karakteristikat: 

  • Ofron argëtim pafund për fëmijët
  • Në dispozicion janë 10 mobilje plot ngjyra
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Dizajni dhe përmasat e mundësojnë përshtatjen në çdo ambient të shtëpisë
  • Ide e bukur dhurate për festat e fundvitit ose ditëlindje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Materiali: MDF, Pleçiglas dhe Plastikë
  • Përmasat: 29.7  x 63.5  x 74.93 cm

   

  Ka stok

 • Sheshi i Tregut 16,320 L

  Ky grup lodrash nga Li’l Woodzeez vjen me shumë aksesorë argëtues që do ti shtojë kënaqësi shumë të veçantë lojës. Personazhet tuaja të kafshëve mund të marrin shportën e tyre dhe ta mbushin me fruta dhe perime të freskëta, të gjitha të ofruara nga fermerët vendas të Honeysuckle Hollow. Sheshi i Tregut është perfekte për orë të pafundme argëtuese dhe lojë me role. Ndihmon fëmijët në zhvillimin e komunikimit ndërpersonal dhe nxit imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Set lodrash argëtuese për lojë me role
  • Ky grup lodrash nga Li’l Woodzeez vjen me shumë aksesorë argëtues
  • Ka një dizajn të veçantë dhe përmban të gjithë aksesorët
  • Përfshin 24 pjesë
  • Ndihmon fëmijët në zhvillimin e komunikimit ndërpersonal dhe nxit imagjinatën krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 40.6 x 29.85 x 34.3 cm

  Ka stok

 • Dyqani i Sodës 2,720 L

  Të gjithë fëmijët e adhurojnë sodën e gazuar si një kënaqësi shumë të veçantë, ashtu si edhe disa nga prindërit e tyre. Ky set fantastik ka një dizajn retro dhe përmban banak për servirje, tavolinë, stola, menu, shishe sode dhe shumë aksesorë të tjerë. Dyqani i Sodës është perfekt për orë të pafundme argëtuese dhe loje me role. Ndihmon fëmijët në zhvillimin e komunikimit ndërpersonal dhe nxit imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Set lodrash argëtuese për lojë me role
  • Ka një dizajn retro dhe përmban të gjithë aksesorët e nevojshëm
  • Vjen me dizajn plot ngjyra të ëmbla
  • Përfshin 15 pjesë
  • Ndihmon fëmijët në zhvillimin e komunikimit ndërpersonal dhe nxit imagjinatën krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • My Dreamy Dollhouse 35,700 L

  Të luash me lodra nuk ka qenë ndonjëherë kaq argëtuese. Me shtëpinë e kukullave My Dreamy,  argëtimi dhe loja nuk kanë fund, sepse janë dispozicion katër dhoma për tu dekoruar dhe me një ashensor rrëshqitës që përfshin të tre katet. Dy ballkone dhe një derë hyrëse funksionale ofrojnë shumë hapësirë për të eksploruar dhe krijuar, duke nxitur imagjinatën. Por, nuk ka të mbaruar, sepse kompleti i aksesorëve, prej 14 pjesësh, përfshin një piano të madhe që luan muzikë.  Mund të luhet në grupe ose vetëm. Falë dizajnit të saj dhe përmasave përshtatet pa problem në dhomën e fëmijëve ose këndin e dedikuar për lojra.

  Karakteristikat:

  • Ofron argëtim pafund për fëmijët
  • Në dispozicion janë katër dhoma për tu dekoruar
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Përfshin edhe një set aksesorësh me 14 pjesë
  • Dizajni dhe përmasat e mundësojnë përshtatjen në çdo ambient të shtëpisë
  • Ide e bukur dhurate për festat e fundvitit ose ditëlindje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Materiali: MDF dhe Plastikë
  • Përmasat: 86.4 x 39.4 x 121.3 cm

   

  Ka stok

 • Makina e kukullave 4×4 9,945 L

  Makina e kukullave është perfekte për shëtitje verore. Vjen me një dizajn shumë të bukur, dje me ngjyra të ëmbla. Fëmijët do të argëtohen pafund duke shëtitur kukullat e tyre. Përveç se argëtuese ky set zhvillon imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Makina e kukullave është perfekte për shëtitje verore
  • Vjen me një dizajn shumë të bukur
  • Fëmijët do të argëtohen pafund duke shëtitur kukullat e tyre
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 39.37 x 61.59 x 28.57 cm

  Ka stok

 • Shtëpi kukullash 50,405 L

  Shtëpi kukullash | Kjo shtëpi kukullash ka 3 kate përfshirë papafingo. Çdo kat është i arritshëm me panele hapëse dhe shirita realistë që rrëshqasin hapur dhe mbyllur. Hapësirë ​​shtesë e papafingo mund të bëhen gjithashtu në çdo lloj dhome që dëshiron fëmija juaj (mobiljet dhe kukullat që nuk përfshihen). E përshtatshëm për fëmijët +3 vjeç

  Ka stok

 • Seti i dhomës ndjenjës 6,460 L

  Ky grup lojërash ka të gjithë aksesorët kryesorë për të ndihmuar në mobilimin e dhomës së ndjenjes. Ka shumë mobilje dhe aksesorë për të krijuar dhomën e ndjenjës, duke përfshirë një kolltuk, oxhak, tavolinë dhe shumë aksesorë të tjerë. Seti vjen me aksesorë dhe dizajn realist, të gjitha brenda një valixheje që mund të merret me vete, duke i shtuar akoma më shumë argëtim. Gjithçka që ju nevojitet është pak imagjinatë!

  Karakteristikat: 

  • Set lodrash mobiljesh me aksesore dhome ndjenjeje
  • Përfshin kolltuk, oxhak, tavolinë dhe shumë aksesorë të tjerë
  • Ka një dizajn të veçantë brenda një valixheje
  • Mund të merret kudo me vete
  • Ndihmon fëmijët në nxitjen e imagjinatës krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 23.19 x 9.22 x 17.47 cm

  Ka stok

 • Shtëpia E Princeshës Bluchka & Indie 4,165 L

  Bluchka & Indie dhe shtëpia e tyre në formë valixheje do të kthehen në partneret shoqërues të orëve argëtuese me lojëra imagjinative. Personazhet Bluchka dhe qenushja India, do të adhurohen nga fëmijët, bashkë me shtëpinë e bukur e plot ngjyra. Hapja e saj, ofron një dekor të mrekullueshëm për lojra, madje ju mund ti merrni kudo me vete pasi shtëpia ka edhe një dorezë mbajtëse. Është perfekte për fëmijët për të zhvilluar imagjinatën krijuese. Falë dizajnit dhe ngjyrave të këndshme, mund të përshtatet edhe si dekoruese e dhomës së fëmijëve.

  Karakterikat:

  • Bluchka & Indie dhe shtëpia e tyre në formë valixheje do të kthehen në partneret shoqërues të orëve argëtuese me lojëra imagjinative
  • Personazhet Bluchka dhe qenushja India, do të adhurohen nga fëmijët, bashkë me shtëpinë e bukur e plot ngjyra
  • Hapja e saj, ofron një dekor të mrekullueshëm për lojra, madje ju mund ti merrni kudo me vete pasi shtëpia ka edhe një dorezë mbajtëse
  • Mund të përshtatet edhe si dekoruese e dhomës së fëmijëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: 4- 9 vjeç
  • Përmasat: 22 x 17 x 10 cm

   

  Ka stok

 • Nursery set 3,825 L

  Plani Toy Doll Nursery është projektuar për argëtimin e fëmijëve. Ky set përfshin gjithçka që i nevojitet një foshnje kukull duke filluar krevati, karrige, karrocë fëmijë dhe aksesorë të tjerë. Vjen me materiale druri dhe me dizajne realiste perfekte për tu përdorur nga duart e vogla.  Set perfekt për lojë me role dhe zhvillimin e imagjinatës krijuese, shkathtëm

  Karakteristikat:

  • Kukulla prej druri
  • Projektuar me koka të forta prej druri dhe krahë e këmbë të lëvizshme
  • Ndihmon në zhvillimin e koordinimit sy-duar
  • Ndihmon në zhvillimiv kognitiv dhe emocional
  • Nxit dhe zhvillon imagjinatën krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat e paketimit: 6.1 x 3 x 13 cm

  Ka stok

 • Karroca e akullorës 33,065 L

  Karroca e akullores do të adhurohet nga fëmijët, sepse vetë akulloren e adhurojnë. Karroca lodër vjen me stilin Barrow dhe me ngjyra shumë të bukura, e punuar në material druri. Kjo karroce lodër i kthen pak mbas në kohës duke i bërë nostalgjik edhe prindërit. Aksesorët janë pothuajse realistë që nga mbajtësja e ftohtë e shijeve të akulloreve deri tek kaushët magnetikë mbajtës. Rrotat mundësojnë lëvizje dhe përshtatje në çdo kënd. Karroca e akullores është një ide e bukur dhe e veçantë dhurate.

  Karakteristikat:

  • Karrocë akulloreje me rrota të lëvizshme
  • Përfshin një ndarje të ftohtë me hapje dhe 2 akullore
  • E bërë nga druri i qëndrueshëm
  • Testuar rigorozisht për të përmbushur standardet më të larta të sigurisë
  • Dekoruar duke përdorur bojëra me bazë uji, jo toksike
  • Frymëzon lojën krijuese imagjinative
  • Një lodër e mrekullueshme për të luajtur me role për të ndihmuar të mësuarit

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 68.5 x 32.5 x 114 cm

  Ka stok

 • Krevatë marinari për kukulla 13,260 L

  Dyfishoni argëtimin e kukullave tuaja para gjumit me krevatet e ëndrrave. Ky grup me krevatë marinari për kukulla është i përsosur për kukulla binjake, si dhe për kukulla BFF. Set perfekt për tu bashkëngjitur edhe seteve të tjera të dedikuara për kukulla. Përveç se argëtuese ky set nxit dhe zhvillon imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Dyfishoni argëtimin e kukullave tuaja para gjumit me krevatet e ëndrrave.
  • Ky grup me krevatë marinari për kukulla është i përsosur për kukulla
  • Zhvillon imagjinatën krijuese
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 28.57 x 55.88  x 22.86 cm

  Ka stok

 • Kasollja e Tobby-t 6,885 L

  Vendi perfekt për tu argëtur pas një dite të ngarkuar. Përkëdheli kafshët shtëpiake  kukulla me një shtëpizë komode të tyren. Kjo shtëpizë kukullash për qentë është  me madhësi perfekte për qenushin tuaj dhe përmban të gjitha llojet e aksesorëve. Përveç se argëtuese ky set zhvillon imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Vendi perfekt për tu argëtur pas një dite të ngarkuar
  • Vjen me një dizajn shumë të bukur
  • Përfshin shtëpizën e qenve,  qenush, jastëk, tas ushqimi dhe shumë aksesorë të tjerë
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 25.14 x 25.4  x 20 cm

  Ka stok

 • Dyqani ushqimor 2,720 L

  Të gjithë fëmijët do ta adhurojnë kohën e pazarit, falë edhe këtij seti që do ti shtojë kënaqësi shumë të veçantë lojës. Ky set fantastik ka një dizajn të veçantë dhe përmban banak, një njësi raftesh, plus peshore për të peshuar produktin tuaj dhe shumë aksesorë të tjerë. Dyqani ushqimor është perfekte për orë të pafundme argëtuese dhe lojë me role. Ndihmon fëmijët në zhvillimin e komunikimit ndërpersonal dhe nxit imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Set lodrash argëtuese për lojë me role
  • Ka një dizajn të veçantë dhe përmban të gjithë aksesorët
  • Përfshin 20 pjesë
  • Ndihmon fëmijët në zhvillimin e komunikimit ndërpersonal dhe nxit imagjinatën krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Set veshje për në shkollë 3,825 L

  Bëhuni gati për argëtim pafund me setin e veshjes së shkollës për kukulla. Ky set me veshje kukullash janë perfekte për argëtimin e fëmijëve gjatë lojës me role. Përshin fustan, triko, geta, pantofla, makinë llogaritëse, stilolaps dhe fletore shënimesh me një dizajn me ngjyra të ëmbla. Përveç se argëtuese ky set zhvillon imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Bëhuni gati për argëtim pafund me setin e veshjes së shkollës për kukulla
  • Ky set me veshje kukullash janë perfekte për argëtimin e fëmijëve gjatë lojës me role
  • Përshin fustan, triko, geta, pantofla, makinë llogaritëse, stilolaps dhe fletore shënimesh
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Klasa e Mësimit 3,825 L

  Klasa e Mësimit është perfekte për të ofruar momente argëtuese për fëmijët. Ky grup lojërash është ideal për të risjellë monente nga koha e shkollës! Vjen me shumë mobilje, duke përfshirë tavolina, stole për studentët dhe mësuesin, dërrasë të zezë, numerator, sete pastrimi dhe shumë aksesorë të tjerë.  Përveç se argëtues ky set zhvillon imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Klasa e Mësimit është perfekte për të ofruar momente argëtuese për fëmijë
  • Përfshin dërrasën e zezë në miniaturë, tavolina, stola dhe aksesorë të tjerë
  • Përveç se argëtues ky set zhvillon imagjinatën krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 20.95 x 25.4 x 9.52 cm

  Ka stok

 • Wee Baby Stella- Tiny Dino Set 5,525 L

  Një set i mrekullueshëm dhe vërtet argëtues për vogëlushët. Wee Baby Stella është e çmendur pas dinosaurëve dhe e mban gjithmonë afër dinosaurin e saj të vogël blu me setin Dino të vogël, i cili  përfshin një biberon magnetik, një libër ngjyrosjeje me temë mini dino,  unazë të lëvizshme dhe kapele. Ky set ofron një mënyrë të shkëlqyer dhe argëtuese për të gjithë vogëlushët.

  Karakteristikat:

  • Një set i mrekullueshëm dhe vërtet argëtues për vogëlushët
  • Përfshin disa aksesorë me tematikë dinosaurët
  • Me materiale të buta dhe miqësore me vogëlushët
  • E rekomandueshme për moshat +12 muajsh

   

  Ka stok

 • Seti i kampingut 5,610 L

  Krijoni një kamping elegant për kukullat tuaja. Ngrini me lehtësi çadrën dhe shijoni një darkë të shijshme në shkopin e pjekjes, ose pini një filxhan çaj nga çajniku dhe pushoni nën yje. Hapni hyrjen e tendës dhe përdorni fenerin për të treguar histori të ndryshme. Seti i kampingut të kukullave përfshin tendë, 4 shtylla tende, 8 lidhëse, çantë gjumi, fanar ndriçues, shkop pjekjeje me marshmallow & hotdog, pjatë, filxhan, shtambë dhe kapak. Përveç se argëtuese ky set zhvillon imagjinatën krijuese.

  Karakteristikat: 

  • Krijoni një kamping elegant për kukullat tuaja
  • Ngrini me lehtësi çadrën dhe shijoni një darkë të shijshme në shkopin e pjekjes
  • Hapni hyrjen e tendës dhe përdorni fenerin për të treguar histori të ndryshme
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 34.29 x 25.4  x 5.08 cm
  • Bateri: 2 AG13

  Ka stok

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories