30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Seti i Kuzhinës & Shërbimit 31,200 L

  Kuzhina e lodrave prej druri  nga Hape përshtatet në çdo dhomë ndenjeje ose zonë loje dhe është ideale për të luajtur me çdo fëmijë. Kuzhina e lojërave përbëhet nga një furrë me një derë, një raft magazinimi, lavaman, setin e servirjes dhe shumë aksesorë të tjerë. Seti i kuzhinës dhe servirjes vjen me dizajn prej druri, ngjyra të kombinuara këndshëm duke përdorur bojra me bazë uji.  Fëmija juaj mund të fillojë menjëherë të gatuajë me enët e përshtatshme, të cilat janë të përfshira. Argëtimi me këtë set është i garantuar duke zhvilluar edhe aftësitë motorike dhe nxitjen e imagjinatës krijuese.

  Karakteristikat:

  • Do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj
  • Vjen me dizajn shumë të bukur dhe aksesorë realistë
  • Fëmijët do të argëtohen pafund
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Bojra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 94.1 x 30 x 96.5 cm
  • Pesha: 5.04 kg

  Ka stok

 • Kuzhinë lodër Hape 21,600 L

  Kuzhina e lodrave prej druri Hape përshtatet në çdo dhomë ndenjeje ose zonë loje dhe është ideale për të luajtur me çdo fëmijë. Kuzhina e lojërave përbëhet nga një furrë me një derë, një raft magazinimi, një lavaman me rubinet, një mikrovalë dhe aksesorë të tjerë kuzhine. Kuzhina ka drita dhe efekte zanore realiste pas lëvizjes së fëmijëve.  Fëmija juaj mund të fillojë menjëherë të gatuajë me enët e përshtatshme, duke krijuar pjata të shijshme. Kuzhinierët e vegjël mund të shijojë pjekjen në këtë kuzhinë të pajisur plotësisht me aksesorët e duhur. Kjo lodër përveç se argëtuese u mundëson fëmijëve të luajnë lojën me role. Të zhvillojnë imagjinatën krijuese dhe të shkathtësohen.

  Karakteristikat:

  • Do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj
  • Vjen me dizajn shumë të bukur dhe aksesorë realistë
  • Fëmijët do të argëtohen pafund
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Bojra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 90 x 60 x 30 cm
  • Bateri: 2 x AA

  Ka stok

 • Seti i Handy Carpenter 8,400 L

  Seti i Handy Carpenter vjen me një mbajtëse të përshtatshme portative të pajisjeve prej druri, perfekte për çdo mjet që i mban gjërat të organizuara. Seti përmban  një sharrë dore, një çekiç madje edhe mjete matëse si një daltë dhe vizore. Të gjitha lodrat janë projektuar me forma të rrumbullakta, bërë nga druri i qëndrueshëm i gomës dhe i lyer me ngjyra jo toksike me bazë uji, duke qenë të sigurta për fëmijët. Kjo lojë është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e komunikimit dhe ndërveprimin.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Përfshin të gjithë aksesorët e nevojshëm
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 7 x 19.5 x 17 cm

  Ka stok

 • Seti i çajit 5,500 L

  Një set fantastik çaji prej druri për fëmijë, që përbëhet nga një çajnik, dy filxhanë dhe pjata, dy lugë, dy bustina çaji, një mbajtës sheqeri dhe një mbajtës qumështi. Është bërë nga druri i qëndrueshëm i gomës dhe i lyer me ngjyra jo toksike me bazë uji. Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët. Kjo lojë është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e komunikimit dhe ndërveprimin.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Organizoni një festë klasike çaji me këtë set çaji
  • Përfshin të gjithë aksesorët e nevojshëm
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Set plotësues – Fresh Mart 4,900 L

  Ky grup shoqërues në dyqanin ushqimor Fresh Mart ka gjithçka që fëmijët kanë nevojë për të pasur në rafte dhe për të bërë pazar. Seti përmban  70 pjesë për të luajtur, duke përfshirë artikuj për lojëra me role të shitësit dhe blerësit, si përparëse, shirit ndarës me rrip transportieri, çantë pazari prej pëlhure,  raft, para, letra, kuponë, kuti ushqimore dhe kanaçe. Përputhet në mënyrë perfekte me dyqanin ushqimor Melissa & Doug Fresh Mart.

  Karakteristikat:

  • Ka gjithçka që fëmijët kanë nevojë për të pasur në rafte dhe për të bërë pazar
  • Përmban 70 pjesë për të luajtur, duke përfshirë artikuj për lojëra me role të shitësit dhe blerësit
  • Perfekte për tu luajtur në grup
  • Përputhet në mënyrë perfekte me dyqanin ushqimor Melissa & Doug Fresh Mart.
  • Argëton dhe shkathtëson fëmijët
  • Zhvillon aftësitë e komunikimit dhe logjikën

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 34.29 x 26.67 x 8.89 cm

  Ka stok

 • Karroca – Snacks & Sweets 32,000 L

  E shijshme apo e ëmbël? Kjo karrocë “E kripur dhe e ëmbël”  do të kthehet në shoqëruesen kryesore gjatë orëve të lojës për fëmijët.  Me menunë “Hot Dogs” dhe tendën e ekspozuar, fëmijët mund të hyjnë brenda dyerve rrëshqitëse të tejdukshme për të shërbyer një hot-dog me mbushje, ose ndonjë produkt tjetër të menusë. Nëse nuk e preferoni më, kthejeni tendën dhe menunë në “Ice Cream” dhe bëhuni gati për të shërbyer pafund porosi për ëmbëlsira.  Karroca është me strukturë të fortë prej druri e pajisur me mbi 40 pjesë lojërash, në mënyrë që fëmijët të mund të bëjnë dhe të shërbejnë gjithçka në menunë e dyanshme. Përmban sirtarë me tërheqje, zile pune, dyer rrëshqitëse të tejdukshme, tendë të kthyeshme dhe gjithçka për të nxitur lojën me imagjinative.

  Karakteristikat

  • Kjo karrocë “E kripur dhe e ëmbël”  do të kthehet në shoqëruesen kryesore gjatë orëve të lojës për fëmijët
  • Përmban dy tenda dhe menu të ndryshme
  • E pajisur me mbi 40 pjesë lojërash
  • Menyja e dyanshme dhe me shkrim i lejon fëmijët të vendosin çmimet vetë
  • Promovon lojën me role dhe zhvillon komunikin tek fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +5 vjeç
  • Materiali: Dru
  • Përmasat: 124.46 x 64.7 x 34.2 cm

  Ka stok

 • Kuzhina e shefit 32,400 L

  Kuzhina lodër Wooden Chef`s Kitchen do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj. Vjen me ngjyrë mermeri të bardhë, me shumë aksesorë inovatorë dhe perfekte për kuzhinierët e vegjël që do të luajnë këtu. Wooden Chef`s Kitchen përmban pothuajse të gjithë aksesorët kryesorë të një kuzhine realiste. Lavamani, soba, aksesorët e kuzhinës, frigoriferi, akullbërësi, raftet, pianoruat dhe mikrovala. Vjen me grafika moderne dhe detaje realiste. Fëmijët do të kenë orë të pafund argëtimi duke lënë të shpalosin imagjinatën e tyre.  Mund të zgjedhin të luajnë në grupe ose vetëm. Përmasat e saj e bëjnë shumë fleksibël duke e lëvizur në çdo ambient të shtëpisë.

  Karakteristikat:

  • Do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj
  • Vjen me ngjyrë mermeri të bardhë, me shumë aksesorë inovatorë dhe perfekte për kuzhinierët e vegjël
  • Fëmijët do të argëtohen pafund
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Falë përmasave mund të lëvizet në çdo ambient të shtëpisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 107.95 x 49.53  x 21.59 cm
  • Materialet: MDF, Dru dhe Plastikë

  Ka stok

 • Seti i frutave 4,500 L

  Një lojë me role perfekte për fëmijët, madje shumë e ëmbël. Seti përfshin një dërrasë prerëse, thikë dhe 5 fruta si, portokall, limon, kivi, luleshtrydhe dhe mollë. E shkëlqyeshme për lojë me role dhe imagjinative. Janë bërë nga druri i qëndrueshëm i gomës dhe i lyer me ngjyra jo toksike me bazë uji. Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët. Kjo lojë është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e shkëlqyera motorike, koordinimin sy- duar dhe ndërveprimin.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Seti përfshin një dërrasë prerëse, thikë dhe 5 fruta si, portokall, limon, kivi, luleshtrydhe dhe mollë
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët
  • Është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e shkëlqyera motorike, koordinimin sy- duar dhe ndërveprimin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat: 19 x 13.5 x 3.1 cm
  • Pesha: 0.18 kg

  Ka stok

 • Seti i akullores 5,600 L

  Një lojë me role perfekte për fëmijët, madje shumë e ëmbël. Krijoni kombinimin tuaj të akullores! Seti përfshin 3 lugë të ndryshme akulloreje, 1 top kremi, 2 kaushë dhe 1 lugë. E shkëlqyeshme për lojë me role dhe imagjinative. Janë bërë nga druri i qëndrueshëm i gomës dhe i lyer me ngjyra jo toksike me bazë uji. Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët. Kjo lojë është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e shkëlqyera motorike, koordinimin sy- duar dhe ndërveprimin.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Një lojë me role perfekte për fëmijët, madje shumë e ëmbël
  • Seti përfshin 3 lugë të ndryshme akulloreje, 1 top, 2 kaushë dhe 1 lugë
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët
  • Është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e shkëlqyera motorike, koordinimin sy- duar dhe ndërveprimin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 26 x 10 x 6 cm
  • Pesha: 0.33 kg

  Ka stok

 • Vakti i ushqimit- Spageti 3,500 L

  Një lojë me role perfekte për fëmijët. Seti përfshin spageti, 1 pjatë, 1 pirun, 1 lugë, 1 fetë bukë, 2 feta kërpudha, 2 feta qepë dhe 3 feta domate. E shkëlqyeshme për lojë me role dhe imagjinative. Fëmija do duhet të bëjë gati vaktin e drekës ose darkës . Janë bërë nga druri i qëndrueshëm i gomës dhe i lyer me ngjyra jo toksike me bazë uji. Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët. Kjo lojë është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e komunikimit dhe ndërveprimin.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Fëmija do duhet të bëjë gati vaktin e drekës ose të darkës
  • Seti përfshin spageti, 1 pjatë, 1 pirun, 1 lugë, 1 fetë bukë, 2 feta kërpudha, 2 feta qepë dhe 3 feta domate
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 13 x 1.3 cm
  • Pesha: 0.16 kg

  Ka stok

 • Vakti i ushqimit- Sanduiç 4,500 L

  Një lojë me role perfekte për fëmijët. Seti përfshin 2 feta bukë, qepë, 1 pjatë, 1 banane, 1 fetë djathë, proshutë, kastravec dhe domate. E shkëlqyeshme për lojë me role dhe imagjinative. Fëmija do duhet të bëjë gati vaktin e drekës ose të një vakti të shpejtë. Janë bërë nga druri i qëndrueshëm i gomës dhe i lyer me ngjyra jo toksike me bazë uji. Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët. Kjo lojë është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e komunikimit dhe ndërveprimin.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Fëmija do duhet të bëjë gati vaktin e drekës ose të një vakti të shpejtë
  • Seti përfshin 2 feta bukë, qepë, 1 pjatë, 1 banane, 1 fetë djathë, proshutë, kastravec dhe domate
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 13 x 1.3 cm
  • Pesha: 0.24 kg

  Ka stok

 • Seti klasik i çajit 5,900 L

  Organizoni një festë klasike çaji me këtë set çaji oriental. Përfshin 2 filxhan çaji, një ibrik çaji, mbajtësja e sheqerit, një lugë dhe një tabaka. Është bërë nga druri i qëndrueshëm i gomës dhe i lyer me ngjyra jo toksike me bazë uji. Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët. Kjo lojë është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e komunikimit dhe ndërveprimin.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Organizoni një festë klasike çaji me këtë set çaji oriental
  • Përfshin 2 filxhan çaji, një ibrik çaji, mbajtësja e sheqerit, një lugë dhe një tabaka
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 17.5 x 17.5 x 1.3 cm

  Ka stok

 • Seti i Ushimeve & Pijeve 6,200 L

  Luaj me role si kuzhinier i vogël ose praktiko t’i shërbesh darkën një grupi të ftuarish. Fëmijët do të argëtohen pafund me lojën  tyre në kuzhinë me një shumëllojshmëri pijesh dhe erëzash që ndihmojnë në kompletimin e gatimeve të ndryshme.  Ky set kombinohet në mënyrë të përkryer me artikujt e tjerë të kuzhinës dhe lojërave të me role të PlanToys. Është bërë nga druri i qëndrueshëm i gomës dhe i lyer me ngjyra jo toksike me bazë uji. Të gjitha pjesët e grupit të lojërave janë në mënyrë optimale të sigurta për fëmijët. Kjo lojë është perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e komunikimit, imagjinatën krijuese dhe ndërveprimin.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Fëmijët do të argëtohen pafund me lojën  tyre në kuzhinë me një shumëllojshmëri pijesh dhe erëzash që ndihmojnë në kompletimin e gatimeve të ndryshme
  • Të gjitha me madhësi të përkryer për duart e fëmijëve
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Perfekte për fëmijët të zhvillojnë aftësitë e komunikimit, imagjinatën krijuese dhe ndërveprimin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 4.5 x 4.5 x 12 cm
  • Pesha: 0.46 kg

  Ka stok

 • Seti i tavolinës 4,500 L

  Fëmijët do të kenë një rol të bukur duke luajtur me setin e tavolinës. Ky set përmban 2 pjata, 2 tasa, 2 thika, 2 lugë dhe 2 pirunj, të gjitha me madhësi të përkryer për duart e fëmijëve. Është i bërë nga dru dhe me ngjyrë natyrale. Seti është perfekt për lojën me role, njeh fëmijët me përgjegjegjësi, sikurse i shkathtëson.

  Karakteristikat:

  • Lojë me role argëtuese dhe edukuese
  • Seti përmban 2 pjata, 2 tasa, 2 thika, 2 lugë dhe 2 pirunj,
  • Të gjitha me madhësi të përkryer për duart e fëmijëve
  • Është i bërë nga dru dhe me ngjyrë natyrale

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 13.21 x 13.21 x 1.2 cm
  • Pesha: 0.3 kg

  Ka stok

 • Kuzhina – Mosaic Magnetic Wooden Play 44,500 L

  Kuzhina Mosaic Magnetic Wooden Play do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj. Aq shumë realiste me dorezat e furrës që klikojnë dhe kthehen, dyert e pajisjeve që hapen , pjesa e pasme e mozaikut është shumë tërheqëse, sikurse pjesa magnetike e frigoriferit. Fëmijët do të kenë orë të pafund argëtimi duke lënë të shpalosin imagjinatën e tyre. Fëmijët do të kënaqen pafund duke u kthyer në rolin e kuzhinjerit, për të gatuar dhe bërë gati drekën. Mund të zgjedhin të luajnë në grupe ose vetëm. Gjithashtu kuzhina lodër vjen me dizajn shumë të bukur dhe ngjyra të kombinuar perfekt. Ofron hapësia të bollshme dhe përmban të gjithë aksesorët e nevojshëm.

  Karakteristikat:

  • Do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj
  • Vjen me dizajn shumë të bukur dhe aksesorë realistë
  • Fëmijët do të argëtohen pafund
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 103 x 33 x 101 cm

  Ka stok

 • Ibrik – Dotty Kettle 4,100 L

  Ibriku i kuqë me pika të bardha, me kapak hapës dhe mbyllës, është një mënyrë argëtuese për të nisur ditën. Përgatitni një filxhan kafe ose  me çaji dhe shijoni rrezet e diellit në mëngjes plot qetësi. Nxit dhe zhvillon lojë imagjinare, aftësitë ndërvepruese dhe të folurit. Është e bërë nga material druri dhe ngjyrosur me bojra me bazë uji, jo toksike.

  Karakteristikat:

  • Lodër argëtuese
  • E bërë nga druri dhe lyer  me bojëra jo toksike
  • Nxit dhe zhvillon lojë imagjinare, aftësitë ndërvepruese dhe të folurit

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Arka me perime 3,500 L

  Kjo arkë me perime druri dhe të pikturuara me bojë, identike me ato origjinale, është seti perfekt i argëtimit për fëmijë ofruar nga Le Toy Van. Ky set ofron për fëmijët argëtim me lojën imagjinare dhe përmban, 2 karrota, 2 kërpudha, 1 rrepë dhe 4 bishtaja. Boja e përdorur është me bazë uji dhe jo toksike.

  Karakteristikat:

  • Aktivitet argëtues
  • E përputhshme me gamën e lojës Honeybake
  • Nxit lojën me imagjinare
  • Bërë nga druri dhe piktuar me dorë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 12 x 16 x 6 cm

   

  Ka stok

 • Seti i perimeve (5 copë) 4,500 L

  Njihni dhe mësoni të vegjlit tuaj me perimet e ndryshme, format dhe ngjyrat e tyre. Ky set me 5 perime të ndryshme është sa argëtues dhe edukativ, pasi vogëlushët do të mësojnë bazat e gatimit. Përmban 5 perime prej druri me ngjyra të ndryshme  dhe një thikë të vogël druri, të projektuar për tu kapur lehtë nga duart e vogla. Ky set ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike.

  Karakteristikat:

  • Set argëtues dhe edukues
  • Përmban 5 perimeme ngjyra të ndryshme  dhe një thikë të vogël druri
  • Vogëlushët do të mësojnë bazat e gatimit pasi të njihen me secilën perime
  • Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Materiali: Dru
  • Bojë me bazë uji

  Ka stok

 • Seti i ëmbëlsirave 4,500 L

  Seti i ëmbëlsirave është padiskutim seti më i adhurueshëm për vogëlushët. Nuk ka lojë më të ëmbël se kjo!  Ky set i ëmbëlsirave, prej druri nga Le Toy Van, ofron argëtim pafund për vogëlushët. Çdo ëmbëlsirë është e dekoruar bukur si në dizajn, por edhe në kombinimin e ngjyrave. Ky set mund të kombinohet edhe me shumë sete lodrash të tjera.

  Karakteristikat:

  • Set lodrash me ëmbëlsira
  • I bërë nga druri dhe lyer  me bojëra jo toksike
  • Përfshin një shumëllojshmëri të ëmbëlsirave të shijshme
  • Përmban edhe një çantë
  • Set argëtues

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç

  Ka stok

 • Kuzhina lodër Pepperpot 50,100 L

  Kuzhina novatore Pepperpot do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj. Aq shumë realiste me dorezat e furrës që klikojnë dhe kthehen, dyert e pajisjeve që hapen dhe një dërrasë në pjesën e përparme të frigoriferit, fëmijët do të kenë orë të pafund argëtimi duke lënë të shpalosin imagjinatën e tyre. Fëmijët, sidomos vajzat, do të kënaqen pafund duke u kthyer në rolin e mamasë, për të gatuar dhe bërë gati drekën. Mund të zgjedhin të luajnë në grupe ose vetëm. Gjithashtu kuzhina lodër Pepperpot vjen me dizajn shumë të bukur dhe ngjyra të kombinuar perfekt.

  Karakteristikat:

  • Do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj
  • Vjen me dizajn shumë të bukur dhe aksesorë realistë
  • Fëmijët do të argëtohen pafund
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 106 x 44.2 x 102.5 cm
  • Pesha: 30.19 kg

  Ka stok

 • Kostum Shef kuzhine 6,600 L
  +6 vjeç

  Ky kostum i bukur do ju fusë më shumë se kurrë në rol. Ideal për halloween por edhe për të praktikuar artin e kuzhinës në shtëpi.

  Karakteristikat:

  • Xhaketë dhe kapele shefi kuzhine
  • Set me një sëri lugësh matëse, dy lugë druri dhe një etiketë emri për personalizim
 • Seti i Drekës Gaby 9,800 L

  Seti i Drekës Gaby, një tavolinë shërbimi dreke të stilit retro. Një mjedis i përsosur për një drekë të shijshme duke luajtur role. Të gjitha aksesorët e setit janë projektuar të përshtatshëm për duar të vogla, që mund të kapen dhe lëvizen me shumë lehtësi. Ky set është i përkryer për orë të tëra lojë imagjinare me një mik ose shoqe.

  Seti përmban:

  • tavolinë të vogël prej druri
  • 2 pjata
  • 2 lugë druri
  • 2 pirunë druri
  • 2 thika druri
  • enë plastike
  • 2 gota plastike
  • 2 peceta me mbajtëse

  Karakteristikat: 

  • Argëtim dhe kënaqësi pafund me këtë set me role
  • Aksesorët janë projektuar për tu kapur dhe lëvizur me lehtësi nga duart e vogla
  • Rrit dhe zhvillon koordinimin sy- duar
  • Fëmijët njihen me konceptin e formave dhe dallimet midis tyre
  • Lojë që mund të luhet me një person tjetër
  • Ide e bukur dhe e veçantë dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa e kutisë:  24 x 7 cm
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Set i sanduiçëve 4,900 L

  Përgatisni sanduiçin tuaj ashtu si ju pëlqen, falë 33 pjesëve të ndryshme në dispozicion nga seti i sanduiçëve. Bëhuni gati të bëni sanduiçët më të shijshëm që keni provuar ndonjëherë. Seti përmban gjithçka që ju nevojitet. Krijoni larmishmëri llojesh sanduiçësh falë mbushësve të ndryshëm në dispozicion.

  Karakteristikat: 

  • Set argëtues kuzhine
  • Krijoni larmishmëri llojesh sanduiçësh
  • Seti përmban 33 pjesë të ndryshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 25 x 37 x 8.3 cm

   

  Ka stok

 • Seti i gatimit 7,500 L

  Ky set promovon lojën krijuese dhe të menduarit imagjinativ me këto aksesorë të gatimit të bëra nga materiale premium si çelik inoks dhe dru, me madhësi të përshtatshme për duart e vogla dhe kuzhinat e lojërave. Me një dorashkë furre, gota matëse, tas përzierës dhe shumë aksesorë, ky është me të vërtetë seti më interesant i aksesorëve të kuzhinës për lojë. Seti përmban 20 aksesorë gatimi, mund të luhet edhe në grupe, ku fëmijët mund të gatuajnë çdo gjë që iu vjen në mendje.

  Karakteristikat:

  • Promovon lojën krijuese dhe të menduarit imagjinativ
  • Aktivitet argëtues gatimi
  • Përshtatet me madhësinë e duarve të fëmijëve
  • Shkathtëson fëmijët dhe rrit krijueshmërinë
  • Përmban  20 aksesorë gatimi
  • Mund të luhet edhe në grup
  • Materialet janë pa lëndë toksike dhe pa BPA

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Materiali: Dru, çelik inoks dhe plastikë
  • Përmasat: 30  x 40.6 x 8.3 cm

  Ka stok

 • Karroca e ushqimeve 7,900 L

  A do të shkojmë në supermarket? Kjo karrocë për blerje duket si e vërtetë. Është ideale që të vegjlit të çojnë kukullat e tyre të preferuara në supermarket. Karroca ka kapacitetin për të mbështetur lodrat tuaja dhe për të qenë në gjendje të transportojë më shumë objekte.  Është super e lehtë në montim dhe transportim. Kjo karrocë është ideale për promovimin e lojës dhe imagjinatës.

  Karakteristikat:

  • Ideale për promovimin e lojës dhe imagjinatës
  • Karroca ka kapacitet për të mbajtur shumë aksesorë
  • Është e lehtë në montim dhe transportim

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasa: 57 x 31 x 43 cm

  Ka stok

 • Kuzhina blu 11,200 L

  Kuzhina blu me ngjyra shumë të këndshme, është e bërë prej druri dhe e përshtatshme për fëmijët nga 3 deri në 6 vjeç. Është është një kuzhinë si për vajza dhe për djem me të gjithë aksesorët e saj sikurse të vërtetat kanë. Ashtu si kuzhina reale e shtëpisë, ajo ka një lavaman, pianurë dhe një furrë. Fëmijët do të argëtohen duke gatuar pjata të shijshme të vogla me aksesorët e duhur ku përfshihet: një tigan, një tenxhere, një pirun të madh, një lugë të madhe si dhe mbajtëse e kripës dhe sheqerit. Madje si aksesorë është edhe  ora që do ta njoftojë kur të përfundojë së gatuari.

  Kuzhina prej druri ka kombinim ngjyrash lehtësisht të përshtatshëm me arredimin e dhomës së fëmijëve,  e cila do të ishte një dhuratë shumë ebukur. Shkathtësimi dhe koordinimi janë veçori që kjo lojë me role i nxjerr në pah. Fëmijët gjithmonë duan të sillen si të rritur dhe kuzhina blu ja plotëson më së miri.

   

  Karakteristikat:

  • Aktivitet argëtues dhe zbavitës për fëmijë
  • Një lojë me role që fëmijët të sillen si të rriturit
  • Perfekte për të zhvilluar imagjinatën e fëmijëve
  • Kuzhina është e bërë prej druri
  • Ideale për dhurata dhe dekoruese e dhomës
  • E përshtatshme për moshën 3 -6 vjeç

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e kuzhinës: 35 x 37 x 24  cm

  Ka stok

 • Kuzhina – Shef Lila 13,900 L

  Kuzhina e kuzhiniere Lila është madhështore, e bërë prej druri dhe e përshtatshme për fëmijët nga 3 deri në 6 vjeç. Nga ngjyra dallohet që është një kuzhinë për vajza me të gjithë aksesorët e saj sikurse të vërtetat kanë. Ashtu si kuzhina reale e shtëpisë, ajo ka një lavaman, pianurë dhe një furrë. Vajza do të argëtohet duke gatuar pjata të mira të vogla me aksesorët e duhur ku përfshihet: një tigan, një tenxhere, një pirun të madh, një lugë të madhe si dhe mbajtëse e kripës dhe sheqerit. Madje si aksesorë është edhe  ora që do ta njoftojë kur të përfundojë së gatuari.

  Kuzhina prej druri ka kombinim ngjyrash në rozë, natyrale dhe jeshile, që do ta bëjë një dhuratë shumë të bukur, e cila do të gjejë vendin e saj në dhomën e fëmijëve për të gatuar si mami dhe babi, në të vërtetë. Shkathtësimi dhe koordinimi janë veçori që kjo lojë me role i nxjerr në pah. Fëmijët gjithmonë duan të sillen si të rritur dhe kuzhina me kuzhiniere Lilën ja plotëson më së miri.

   

  Karakteristikat:

  • Aktivitet argëtues dhe zbavitës për fëmijë
  • Një lojë me role që fëmijët të sillen si të rriturit
  • Perfekte për të zhvilluar imagjinatën e fëmijëve
  • Kuzhina është e bërë prej druri
  • Ideale për dhurata dhe dekoruese e dhomës
  • E përshtatshme për moshën 3 -6 vjeç

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e kuzhinës: 37 x 70 x 25 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 29 x 16 x 50 cm

  Ka stok

 • Set gatimi 4,500 L

  Set gatimi paketuar në një kuti metalike të dobishme për të mbajtur gjithçka të organizuar. Seti përbëhet prej gjashtë pjesësh përfshin salcë, mustardë, kripë, piper dhe salcë djegëse. Më e mira nga të gjitha: Kripa dhe piperi me të vërtetë “tunden”, salca e djegëse me të vërtetë “derdhet”, dhe vargu “shiringë” me salcë dhe mustardë! Këto pjesë të lojërave janë ndërtuar që të zgjasin përmes aventurave të panumërta të kuzhinës.

  Ka stok

 • Pjatalarëse 4,000 L

  Pjatalarëse | Ky grup vjen me katër pjata plastike; katër gota plastike, katër pirunë plastikë, lugë dhe thika, një shishe sapuni, një sfungjer i mbuluar me rrjetë dhe një raft për tharje metalike me futëse – mbajtëse për vegla.

  Shtojini ato në një kuzhinë lojrash ose përdorni si një grup të veçantë loje, në çdo mënyrë, kjo lojë tërheqëse imiton objektet dhe aktivitetet e jetës reale që fëmijët shohin rreth tyre, duke ndihmuar në ndërtimin e aftësive sociale dhe inkurajimin e komunikimit

   

  Ka stok

 • Stenda ëmbëlsirave 5,500 L

  Stenda ëmbëlsirave | Pavarësisht nëse po krijoni dyqan, një festë ose thjesht po planifikoni një orar çaji për dy veta, ky grup është pikënisja e përsosur! Paraqet një stendë torte që mund të grumbullohet lehtësisht për t’u bërë një stendë me një shtresë të vetme dhe një pjatë shërbimi. Vjen me shtatë copa të ndryshme ëmbëlsirash që inkurajojnë ndarjen dhe kujdesin në lojë bashkëpunuese.

  Inkurajon:

  • koordinim i syve me duart
  • eksplorim taktik
  • aftësi gjuhësore dhe zgjerim i fjalorit
  • zhvillimin njohës dhe emocional
  • interesin ndaj kuzhinës
  • imagjinatën dhe krijimtarinë
  • integrimin social dhe bashkëpunimi

  Karakteristikat:

  • Ndërtuar nga druri i ricikluar pa kimikate, i tharë me furrë, me ngjyra jo toksike, me bazë uji.

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories