Kukulla & Pellusha, me dizajne mahnitëse, ngjyra super të këndshme dhe një butësi që edhe gjatë natës fëmijët nuk do ti lënë pa përqafuar. Miqtë më të mirë, kafshët pellusha, vijnë me dizajne unike dhe plot stil. Majfton të zgjidhni kafshën e preferuar dhe lumturojini fëmijët. Sikurse edhe kukulla për orë argëtimi pafund dhe lumturi. Falë dizajnit plot ngjyra, këto kukulla dhe pellusha, mund të kthehen edhe si dekorues dhome fëmijësh.

30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Delja Ewan Deluks Bezhë 6,900 L

  Ewan  Deluxe është projektuar me mjeshtëri për të ndihmuar të vegjlit të qetësohen gjatë natës, nëse ata zgjohen dhe janë duke qarë. Ofron rehatinë, si në barkun e nënës, me një përzgjedhje të tingujve qetësues, përfshirë regjistrimet aktuale të barkut të nënës dhe rrahjeve të zemrës së nënës. Falë një sensori inteligjent, MoonMode smartCRY, i cili aktivizohet automatikisht kur foshnja shqetësohte ose qan gjatë natës, siguron që e gjithë familja të ketë një gjumë të qetë dhe çlodhës gjatë natës.  Për më tepër, këto tinguj janë provuar gjithashtu që ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjes së shkaktuar nga COLIC. Shkëlqimi i butë i dritës rozë  dhe erës imiton ambientin e barkut të nënës për të ndihmuar qetësimin e vogëlushëve tuaj, ndërsa tingujt e tij magjikë dhe drita e natës shfaqen nëpërmjet pellushit.  Madje pas 4 orëve fiket automatikisht për të ruajtur jetëgjatësinë e baterisë. Ewan Deluxe ka gjithashtu një kapak kontrolli të lëvizshëm në mënyrë që ewan të mund të lahet, duke e mbajtur atë të pastër dhe të shëndetshëm.

  Karakteristikat:

  • Imiton në perfeksionin ambientin në barkun e nënës
  • Ka pesë tinguj të përzgjedhur
  • Ndihmon shumë në ofrimin e një gjumi të qetë për vogëlushët
  • Ka efekt qetësues tek vogëlushët
  • Ka kohëmatës për fikje automatike
  • Varet kudo

  Të dhëna teknike:

  • Lahet në 30 gradë
  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Delja Ewan Deluks Gri 6,900 L

  Ewan  Deluxe është projektuar me mjeshtëri për të ndihmuar të vegjlit të qetësohen gjatë natës, nëse ata zgjohen dhe janë duke qarë. Ofron rehatinë, si në barkun e nënës, me një përzgjedhje të tingujve qetësues, përfshirë regjistrimet aktuale të barkut të nënës dhe rrahjeve të zemrës së nënës. Falë një sensori inteligjent, MoonMode smartCRY, i cili aktivizohet automatikisht kur foshnja shqetësohte ose qan gjatë natës, siguron që e gjithë familja të ketë një gjumë të qetë dhe çlodhës gjatë natës.  Për më tepër, këto tinguj janë provuar gjithashtu që ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjes së shkaktuar nga COLIC. Shkëlqimi i butë i dritës rozë  dhe erës imiton ambientin e barkut të nënës për të ndihmuar qetësimin e vogëlushëve tuaj, ndërsa tingujt e tij magjikë dhe drita e natës shfaqen nëpërmjet pellushit.  Madje pas 4 orëve fiket automatikisht për të ruajtur jetëgjatësinë e baterisë. Ewan Deluxe ka gjithashtu një kapak kontrolli të lëvizshëm në mënyrë që ewan të mund të lahet, duke e mbajtur atë të pastër dhe të shëndetshëm.

  Karakteristikat:

  • Imiton në perfeksionin ambientin në barkun e nënës
  • Ka pesë tinguj të përzgjedhur
  • Ndihmon shumë në ofrimin e një gjumi të qetë për vogëlushët
  • Ka efekt qetësues tek vogëlushët
  • Ka kohëmatës për fikje automatike
  • Varet kudo

  Të dhëna teknike:

  • Lahet në 30 gradë
  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Qenushi i aktivitetit 12,600 L

  Qenushi i aktiviteti është një anëtar i grupit të Les Papoum të lodrave të buta dhe është mbi 56 centimetra nga koka deri tek majat e putrave. Me lesh të butë, pellushi dhe pëlhura pambuku, i veshur plot ngjyra ai do të tërheqë padiskutim vëmendjen e vogëlushëve.  Vogëlushët mund ta përqafojnë pa problem sepse është super i butë. Gjithashtu ka edhe një unazë për mishrat e dhëmbëve. Qenushi simpatik vjen plot ngjyra dhe do kthehet padiskutim në shoqëruesin e vogëlushëve. Është një shoqërues dhe dekorues perfekt i dhomës së gjumit.

  Karakteristikat:

  • I sigurt për fëmijët e të gjitha moshave
  • Hipopotami mund të lahet kur të ndotet
  • Vogëlushët mund ta përqafojnë pa problem sepse është super i butë
  • Qenushi simpatik vjen plot ngjyra dhe do kthehet padiskutim në shoqëruesin e vogëlushëve

  Të dhënat:

  • Lartësia: 56 cm
  • Lahet në 30 gradë

  Ka stok

 • Pellushi Superhero 7,800 L

  Arush pellushi superhero është gati të fluturojë kudo që  imagjinata juaj shkon. Me maskën e superheroit të qepur, pelerinën dhe rripin, ky  pelushi i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjitha moshat. Gjithashtu materiali super  i butë, me tipare të qëndisura, do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Vjen bashkë Me maskën e superheroit të qepur, pelerinën dhe rripin
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasat: 30 x 9 x 10 cm

  Ka stok

 • Kukulla Emma 2,300 L

  Kukulla Emma është një kukull e bukur, me një fytyrë të bukur dhe sy kaf, e cili dëshiron të kalojë një kohë të shkëlqyeshme me të vegjlit në shtëpi. Të luani me lodra simuluese është thelbësore për të zhvilluar kreativitet, imagjinatë dhe aftësi komunikuese apo sociale.

  Karakteristikat:

  • Përfshin kukullën Ema dhe veshjen e saj
  • Veshjet e kukullës mund të hiqen
  • Përmasat: 24 cm (gjatesi)
  • Mosha: +4 vjeç

  S’ka stok

 • Kukulla Alice 2,300 L

  Kukulla Alice është një kukull e bukur, me një fytyrë të bukur dhe sy blu, e cili dëshiron të kalojë një kohë të shkëlqyeshme me të vegjlit në shtëpi. Të luani me lodra simuluese është thelbësore për të zhvilluar kreativitet, imagjinatë dhe aftësi komunikuese apo sociale.

  Karakteristikat:

  • Përfshin kukullën Alicia dhe veshjet e saj
  • Veshjet e kukullës mund të hiqen përmes kopsës së saj të pasme, është 100% pambuk dhe makina që lahet në 30º
  • Përmasat: 24 cm (gjatesi)
  • Mosha: +4 vjeç

  S’ka stok

 • Pata muzikore 6,500 L

  Pata muzikore është një lodër prej pelushi e butë dhe e këndshme në dizajn, e cila është dhe një dekoruese e bukur e  dhomës së vogëlushëve. Përmban një altoparlant Bluetooth® të integruar dhe të lëvizshëm, e dila do të shoqërojë vogëlushët tuaj ndërsa luajnë, mësojnë, qetësohen dhe flenë. Falë altoparlantit të vogël, prindërit mund të luajnë tinguj të njohur nëpërmjet një smartphoni ose tableti. Pata muzikore është e bërë 100% prej pambuku organik dhe për këtë arsye janë veçanërisht të buta në lëkurën e ndjeshme të vogëlushëve. Kutia e vogël Bluetooth mund të ruhet në mënyrë të sigurt në ndarjen e vogël me zinxhir ose mund të hiqet plotësisht nëse dëshironi, në mënyrë që edhe mund ta lani.

  Karakteristikat:

  • Lodër prej pelushi e butë dhe e këndshme në dizajn
  • Përmban një altoparlant Bluetooth® të integruar dhe të lëvizshëm
  • Prindërit mund të luajnë tinguj të njohur nëpërmjet një smartphoni ose tableti
  • Është e bërë 100% prej pambuku organik
  • Lahet në cikël në 30 gradë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 muajsh
  • Përmasat: 8.5 x 10 x 25 cm
  • Materiali: 100% pambuk organik dhe poliestër
  • Pesha: 0,078 kg

  S’ka stok

 • T-rex Giant 16,800 L

  Dinosauri gjigand dhe shumë simpatik do të adhurohet nga çdo fëmijë.  Mbushja dhe pelushi tepër i butë e bëjnë  të përsosur për përkëdhelje dhe përqafime.  Vjen me ngjyra të kombinuara këndshëm dhe që mund të përshtaten në mënyrë perfekte me dhomën e fëmijëve dhe padiskutim një ide e veçantë dhurate.

  Karakteristikat:

  • Shndërrojeni dhomën e gjumit të fëmijëve në një hapësirë argëtim dhe aventura  imagjinare
  • Mbushja dhe pelushi tepër i butë e bëjnë  të përsosur për përkëdhelje dhe përqafime
  • Vjen me ngjyra të kombinuara këndshëm
  • Ide e bukur dhurate për adhuruesit e kafshëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 66.04 x 76.2 x 22.86 cm

   

  S’ka stok

 • Jumbo Ducky 7,200 L

  Rosaku Jumbo Ducky simpatik do të adhurohet nga çdo fëmijë.  Mbushja dhe pelushi tepër i butë e bëjnë  të përsosur për përkëdhelje dhe përqafime.  Jumbo Ducky vjen në ngjyrë verdhe dhe portokalli dhe është rreth 51 cm i gjatë. Me një fytyrë të ëmbël dhe këmbë të mëdha është ideal për dhomat e fëmijëve dhe padiskutim një ide e veçantë dhurate.

  Karakteristikat:

  • Shndërrojeni dhomën e gjumit të fëmijëve në një hapësirë argëtim dhe aventura  imagjinare
  • Mbushja dhe pelushi tepër i butë e bëjnë  të përsosur për përkëdhelje dhe përqafime
  • Jumbo Ducky vjen në ngjyrë verdhe dhe portokalli dhe është rreth 51 cm i gjatë
  • Ide e bukur dhurate për adhuruesit e kafshëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 50.8 x 48.7 x 50.8 cm

   

  Ka stok

 • Jumbo Burrow Bunny 6,200 L

  Lepuri Jumbo Burrow Bunny me veshë të mrekullueshëm dhe shumë simpatik do të adhurohet nga çdo fëmijë.  Mbushja dhe pelushi tepër i butë e bëjnë  të përsosur për përkëdhelje dhe përqafime.  Lepuri vjen në ngjyrë bezhë dhe është rreth 53 cm i gjatë. Me një fytyrë të ëmbël, veshë të gjatë dhe këmbë të mëdha është ideal për dhomat e fëmijëve dhe padiskutim një ide e veçantë dhurate.

  Karakteristikat:

  • Shndërrojeni dhomën e gjumit të fëmijëve në një hapësirë argëtim dhe aventura  imagjinare
  • Mbushja dhe pelushi tepër i butë e bëjnë  të përsosur për përkëdhelje dhe përqafime
  • Me një fytyrë të ëmbël, veshë të gjatë dhe këmbë të mëdha është ideal për dhomat e fëmijëve
  • Ide e bukur dhurate për adhuruesit e kafshëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +2 vjeç
  • Përmasat: 53.30 x 43.18 x 60.96 cm

   

  S’ka stok

 • Standing Baby Giraffe 8,900 L

  Shndërrojeni dhomën e gjumit të fëmijëve në një hapësirë argëtim dhe aventura  imagjinare me këtë gjirafë të adhurueshme prej pelushi. Gjirafa vjen me një dizajn të adhurueshëm nga fëmijët, e cila inkurajon përqafime dhe orë të panumërta lojërash imagjinative. Fëmijët mund të qëndrojnë bashkë me gjirafën pasi ka një strukturë të fortë mbështetëse. Gjithashtu mund të jetë një dhuratë e bukur për adhuruesit e kafshëve të të gjitha moshave.

  Karakteristikat:

  • Shndërrojeni dhomën e gjumit të fëmijëve në një hapësirë argëtim dhe aventura  imagjinare
  • Dizajn të bukur dhe shumë e butë për përqafime
  • Perfekte për orë të panumërta imagjinative
  • Ide e bukur dhurate  për adhuruesit e kafshëve

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +4 vjeç
  • Përmasat e paketimit: 83.94 x 29.97 x 84.96 cm

   

  Ka stok

 • Kukullat Luke & Lucy 6,000 L

  Një set i mrekullueshëm dhe vërtet argëtues për vogëlushët. Përfshin dy kukulla binjake 38 cm, Luke & Lucy, që vijnë me kapuç të lëvizshëm, veshje me dizajn të këndshëm, ngjyrë blu dhe pink, sy që hapen e mbyllen, madje dhe  mund të thithin gishtin e madh për detaje sa më realiste. Seti i kukullave Mine to Love,  inkurajojnë ndjeshmërinë dhe i ndihmojnë fëmijët të shprehin veten ndërsa eksplorojnë rolet dhe përgjegjësitë e të rriturve. Kjo lojë imagjinare ndikon edhe në krijimin e besimit dhe rritjen e vetëvlerësimit tek fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Një set i mrekullueshëm dhe vërtet argëtues për vogëlushët
  • Përfshin dy kukulla binjake me trupë të butë dhe sy që hapen e mbyllen
  • Inkurajojnë ndjeshmërinë dhe i ndihmojnë fëmijët të shprehin veten ndërsa eksplorojnë rolet dhe përgjegjësitë e të rriturve
  • Janë perfekte për zhvillimin e aftësive sociale dhe emocionale

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat e paketimit: 41.65 x 34.1 x 14.6 cm

   

  Ka stok

 • Karrocë kukullash 5,100 L

  Karrocë e bukur për kukulla deri në ngjyrë rozë dhe me një dizajn modern. Karroca është perfekte për përdorim nga fëmijët +3 vjeç pasi është e lehtë dhe  mund të palosshëm. Orë të pafundme lojërash dhe argëtim janë të garantuara.

  Karakteristikat:

  • Karrocë e bukur për kukulla deri në ngjyrë rozë dhe me një dizajn modern
  • Orë të pafundme lojërash dhe argëtim janë të garantuara
  • Sistemi i palosshëm i lehtë dhe ka një bllokues sigurie kur paloset
  • Për kukulla deri në 45 cm
  • Mund të lahet me një leckë të lagur

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +3 vjeç
  • Përmasat e paketimit: 18.5 x 13 x 85 cm

   

  Ka stok

 • Wee Baby Stella- Kukull & Yoga Set 7,900 L

  Një set i mrekullueshëm dhe vërtet argëtues për vogëlushët. Përfshin një kukull pëlhure ultra të buta, me tipare të qëndisura të fytyrës, flokë të butë ngjyrë kafe dhe biberona që ngjiten në mënyrë magnetike. Gjithashtu bashkë vjen edhe seti i jogas, i cili përfshin dyshekun dhe një libër aktiviteti ultRa i butë për jogan. Ky set ofron një mënyrë të shkëlqyer dhe argëtuese për të përfshirë vogëlushët në praktikën e meditimit dhe jogës.

  Karakteristikat:

  • Një set i mrekullueshëm dhe vërtet argëtues për vogëlushët
  • Përfshin një kukull pëlhure ultra të buta
  • Seti i jogës përfshin dyshekun dhe një libër aktiviteti ultra të butë
  • Mënyrë të shkëlqyer dhe argëtuese për të përfshirë vogëlushët në praktikën e meditimit dhe jogës

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasat e paketimit: 6.35 x 10.16 x 29.2 cm

   

  Ka stok

 • Wee Baby Stella- Kukullat binjake 7,900 L

  Vetëm thoni “Hello” për të dyfishuar argëtimin me Wee Baby Stella Peach Twins! Të paketuara së bashku, këto kukulla të lezetshme dhe të buta kanë të njëjtat cilësi si kushërira e saj më e madhe  Baby Stella. Përfshin dy kukulla pëlhure ultra të buta, 30.5 cm, me tipare të qëndisura të fytyrës, flokë të butë ngjyrë kafe dhe biberona që ngjiten në mënyrë magnetike. Kukullat kanë veshje që hiqen, të fiksuara me mbyllje me grep dhe unazë. Ky koleksion kukullash, sjellë nga Manhattan Toy, është ideal për vogëlushët që t’i inkurajojë të luajnë me role, ti ushqejnë dhe të kujdesen për to.

  Karakteristikat:

  • Përfshin dy kukulla pëlhure ultra të buta, 30.5 cm
  • Vijnë me dizajn dhe tipare shumë të bukura
  • Kukullat kanë veshje që hiqen
  • Inkurajojnë lojën me role
  • Dyfish argëtim për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Gjatësia: 30.5 cm

   

  Ka stok

 • Tolo Cuddly Bear 1,500 L

  Pellushi Tolo Cuddly Bear është shumë simpatik.  Kryesisht mund të përdoret si dhënues tek makinat për të sinjalizuar pasjen e fëmijeve në makinë. Mbishkrimi “Baby On Board” dhe pjesa e putrave të ngjitshme në xham e bëjnë perfekt. Është  perfekt  edhe për vogëlushët për të luajtur dhe argëtuar.

  Karakteristikat: 

  • Ideal si sinjalizues në makina
  • Putrat e ngjitshme dhe mbishkrimi përshtaten perfekt
  • Dizajn i këndshëm

  Të dhënat teknike: 

  • Përmasat: 19 x 9 x 30 cm
  • Mosha: 0- 3 muajsh

  Ka stok

 • Pellushi elefanti Les Tout-Doux 4,200 L

  Pellushi elefanti Les Tout-Doux do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me pushin shumë të butë dhe veshët e gjatë. Ky pellushi i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjithë vogëlushët. Gjithashtu materiali super  i butë,  do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Pellushi elefanti Les Tout-Doux do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasa: 22 cm
  • Materiali: 100% poliestër
  • Cikli larje: 30 gradë

  Ka stok

 • Pellushi lepuri Moulin Roty 4,200 L

  Pellushi lepuri i vogël Moulin Roty do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me pushin shumë të butë dhe veshët e gjatë. Ky pellushi i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjithë vogëlushët. Gjithashtu materiali super  i butë,  do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Pellushi lepuri i vogël Moulin Roty do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasa: 25 cm
  • Materiali: 100% poliestër
  • Cikli larje: 30 gradë

  S’ka stok

 • Pellushi Delja e butë 4,200 L

  Pellushi delja e butë do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me pushin e bardhë dhe shumë të butë. Ky pellushi i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjithë vogëlushët. Gjithashtu materiali super  i butë,  do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Pellushi delja e butë do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasa: 25 cm
  • Materiali: 100% poliestër

  S’ka stok

 • Familja e kukullave 3,400 L

  Familja e kukullave, me 4 kukulla, është perfekte për të krijuar orë argëtuese me fëmijët. Kukullat janë të ndërtuara me dru dhe veshja me material copë.  Fëmijëve do t’u pëlqejë të luajnë me këto kukulla duke krijuar skenarë të ndryshëm. Përveç argëtimit dhe zhvillimit të imagjinatës, këto kukulla janë edhe dekuruese perfekte të dhomës.

  Karakteristikat: 

  • Lojë argëtuese
  • Inkurajon zhvillimin e imagjinatës dhe kreativitetit
  • Inkurajon zhvillimi kognitiv dhe emocional
  • Nuk ka përmbajtje kimikatesh

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  S’ka stok

 • Pellushi Elefant 7,800 L

  Pellushi elefant me veshë të mëdhenj blu dhe do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët. Ky elefant pellushi i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjithë vogëlushët. Gjithashtu materiali super  i butë, me tipare të qëndisura, do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Pellushi elefant me veshë të mëdhenj blu
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +1 vjeç

  Ka stok

 • Pellushi Luani Rozë 7,800 L

  Pellushi Luani Rozë do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me mbretin e pyllit, me hundë të qendisur rozë dhe krifa të çrregullta dhe shumë të buta. Ky luan pellushi i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjithë vogëlushët. Gjithashtu materiali super  i butë, me tipare të qëndisura, do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Pellushi Luani Rozë do të adhurohet menjëherë nga vogëlushët
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +1 vjeç

  Ka stok

 • Luani muzikor gjigand 17,500 L

  Luani muzikor gjigand është një lodër prej pellushi i butë dhe i këndshëm në dizajn, i cili është dhe një dekorues i bukur i  dhomës së vogëlushëve. Ky pelush i madh i butë, me ilustrimin e një luani dhe të voglit të tij që e mban në një xhep në pjesën e përparme, do të kthehet në shoqëruesin më argëtues të vogëlushëve. Ai do ti qetësojë vogëlushët me tingujt e ndryshëm që lëshon në pjesë të ndryshme të trupit. Gjithashtu mund të jetë një dhuratë e përsosur për të sapolindurit  për të luajtur me tingujt, teksturat dhe ngjyrat butësisht.

  Karakteristikat:

  • Një lodër prej pelushi për të zgjuar vogëlushët
  • Është një lodër prej pelushi i butë dhe i këndshëm në veshje e në dizajn
  • Lëshon tinguj të ndryshëm në pjesë të ndryshme të trupit
  • Gjithashtu mund të jetë një dhuratë e përsosur për të sapolindurit  për të luajtur me tingujt, teksturat dhe ngjyrat butësisht

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh
  • Përmasat: 80 cm
  • Materiali: Pambuk, Poliestër dhe Elastan

  Ka stok

 • Pellushi Oktapodi Duncan 7,200 L

  Pellushi Oktapodi Duncan është gati për udhëtime dhe aventura. Falë butësisë së tentakulave dhe dizajnit shumë tërheqës ai do kthehet në shoqëruesin ideal, sidomos në dhomën e gjumit. Ky oktapod pellush i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjitha moshat. Gjithashtu materiali super i butë, me tipare të qëndisura, do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Falë butësisë së tentakulave dhe dizajnit shumë tërheqës ai do kthehet në shoqëruesin ideal, sidomos në dhomën e gjumit
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Pellushi Dreri Sammy 7,200 L

  Pellushi Dreri Sammy është gati për udhëtime dhe aventura. Falë butësisë dhe dizajnit shumë tërheqës ai do kthehet në shoqëruesin ideal. Ky drer pellush i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjitha moshat. Gjithashtu materiali super i butë, me tipare të qëndisura, do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Pellushi Dreri Sammy është gati për udhëtime dhe aventura.
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Pellushi Luan Toby 7,200 L

  Pellushi luan Toby vjen me një kombinim të këndshëm ngjyrash dhe materialesh shumë të buta. Ky luan pellush i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjitha moshat. Gjithashtu materiali super i butë, me tipare të qëndisura, do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Pellushi luan Toby vjen me një kombinim të këndshëm ngjyrash të këndshme
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Pellushi Ariu aviator 7,800 L

  Arush pellushi aviator është gati të fluturojë kudo që  imagjinata juaj shkon. Me syze aviatori dhe një shall fluturues, ky arush pelushi i këndshëm është një dhuratë  shumë e bukur dhe  tërheqëse për të gjitha moshat. Gjithashtu materiali super  i butë, me tipare të qëndisura, do ti bëjë vogëlushët që të mos e ndajnë për asnjë çast.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Arush pellushi aviator është gati të fluturojë kudo që  imagjinata juaj shkon
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Pellushi Pula Karl 6,800 L

   Pula Carl përmban një shumëllojshmëri të pëlhurave me tekstura të buta mëndafshi në trupin dhe këmbët e tij. Gjymtyrët e gjata kanë tekstura të përziera dhe të thurura, duke e bërë këtë pellush të ndryshëm nga të gjitha kafshët e zakonshme të pellushave. Pula e butë Karl ka një dizajn tërheqës dhe argëtues që fëmijët do ta pëlqejnë pamasë. Butësia dhe gëzofi i saj do të jenë shoqëruesi kryesor në dhomën e gjumit për vogëlushët.

  Karakteristikat: 

  • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
  • Një ide dhurate shumë e veçantë
  • Pula e butë Karl ka një dizajn tërheqës dhe argëtues
  • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

  Të dhënat teknike:

  • Gjatësia: 40.64 cm
  • Mosha: +0 muajsh

  Ka stok

 • Familja e kukullave 5,300 L

  Familja e kukullave, me 4 kukulla, është perfekte për të krijuar orë argëtuese me fëmijët. Kukullat janë të ndërtuara me dru dhe veshja me material copë.  Fëmijëve do t’u pëlqejë të luajnë me këto kukulla duke krijuar skenarë të ndryshëm. Përveç argëtimit dhe zhvillimit të imagjinatës, këto kukulla janë edhe dekuruese perfekte të dhomës.

  Karakteristikat: 

  • Lojë argëtuese
  • Inkurajon zhvillimin e imagjinatës dhe kreativitetit
  • Inkurajon zhvillimi kognitiv dhe emocional
  • Nuk ka përmbajtje kimikatesh

  Të dhënat teknike:

  • Permasat: 6.1 x 3 x 13 cm
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Kukulla Xhulia 2,300 L

  Kukulla Xhulia është një kukull e bukur e cila dëshiron të kalojë një kohë të shkëlqyeshme me të vegjlit në shtëpi. Luajtja me lodra simuluese është thelbësore për të zhvilluar kreativitet, imagjinatë dhe aftësi komunikuese apo sociale.

  Karakteristikat:

  • Përfshin kukullën Xhulia bashkë me veshjen
  • Nxit zhvillimin motorik, emocional, social dhe kognitiv të fëmijëve
  • Veshjet e kukullës mund të hiqen përmes kopsës së saj të pasme, është 100% pambuk dhe makina që lahet në 30º
  • Përmasat: 24 cm (gjatësi)
  • Mosha: +18 muajsh

  S’ka stok

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories