30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Seti mini globë So Wild Djeco 1,400 L

  Një set i  veçantë mini globesh bore që do të jenë perfekte në raft, në një çantë për festa, apo edhe si dekoruese dhomes.  Thjesht tundeni dhe magjepsuni ndërsa thekonet vezulluese rrotullohen si magji. Është i përshtatshëm edhe për të vegjlit pasi seti me mini globe është i ndërtuar nga materiali PET dhe rezistent ndaj thyerjes.

  Karakteristikat:

  • Seti prej 3 mini globe përbëhet nga një lepur, një dhelpër dhe pinguini
  • Argëtuese për fëmijët
  • Pamje dhe dizajn shumë i veçantë
  • Një element shumë i bukur dekorimi për dhomën e fëmijëve
  • Ideale si një dhuratë

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: diametër 4.5 cm dhe lartësi 6 cm
  • Materialet: PET

  Ka stok

 • Kutia muzikore Njëbrirëshi 2,300 L

  Kutia muzikore Njëbrirëshi, vjen me një dizajn të bukur,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët. Kutia muzikore, e cila kur hapet përmban njëbrirëshin në skenë i cili rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyr. Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një hapësirë ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Vjen me një dizajn të bukur me ilustrime plot ngjyra
  • Përmban një njëbrirësh që kërcen sapo nis melodia
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje
  • Për moshat +3 vjeç

  Ka stok

 • Kuti muzikore- Ketri Kërcimtar 4,500 L

  Vogëlushja juaj do ta adhurojë këtë kuti bizhuterish muzikore! E dekoruar me finesë, është e përsosur për të ruajtur të gjitha bizhuteritë, kapëset e flokëve dhe objektet më të çmuara të princeshave të vogla! Kur të hapet, ketri i ëmbël do të kërcejë nën ritmin e melodisë Stories from the Viennese Woods nga Johann Strauss.

  Ide dhurate fantastike!!

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 17 x 11 x 10 cm

  Ka stok

 • Kuti muzikore – Dyqani i Akullores 4,500 L

  Vogëlushja juaj do ta adhurojë këtë kuti bizhuterish muzikore! E dekoruar me finesë, është e përsosur për të ruajtur të gjitha bizhuteritë, kapëset e flokëve dhe objektet më të çmuara të princeshave të vogla! Kur të hapet, vajza e ëmbël do të kërcejë nën ritmin e melodisë nga Antoine Renard.

  Ide dhurate fantastike!!

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 15 x 12 x 11cm
  • Mosha: +4 vjeç

  Ka stok

 • Kuti muzikore- Sirena 4,500 L

  Vogëlushja juaj do ta adhurojë këtë kuti bizhuterish muzikore! E dekoruar me finesë, është e përsosur për të ruajtur të gjitha bizhuteritë, kapëset e flokëve dhe objektet më të çmuara të princeshave të vogla! Kur të hapet, sirena e ëmbël do të kërcejë nën ritmin e melodisë nga Carl Maria VonWeber.

  Ide dhurate fantastike!!

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 15 x 14 x 8cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzikore- Festa e Lumtur 4,500 L

  Vogëlushja juaj do ta adhurojë këtë kuti bizhuterish muzikore! E dekoruar me finesë, është e përsosur për të ruajtur të gjitha bizhuteritë, kapëset e flokëve dhe objektet më të çmuara të princeshave të vogla! Kur të hapet, balerina e ëmbël do të kërcejë nën ritmin e melodisë nga Johann Strauss.

  Ide dhurate fantastike!!

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 15 x 14 x 8cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzikore- Melodia e Luleve 4,500 L

  Vogëlushja juaj do ta adhurojë këtë kuti bizhuterish muzikore! E dekoruar me finesë, është e përsosur për të ruajtur të gjitha bizhuteritë, kapëset e flokëve dhe objektet më të çmuara të princeshave të vogla! Kur të hapet, balerina e ëmbël do të kërcejë nën ritmin e melodisë Sezoni i qershive nga Antoine renard.

  Ide dhurate fantastike!!

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 15 x 14 x 8cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Ice park melody 4,500 L

  Kutia e muzikës Ice park nga Djeco është një kuti muzikore prej druri me 2 kafshë të vogla druri që kërcejnë nën tingujt e një melodie. Muzika e ëmbël do ti vendosë në gjumë lehtësisht foshnjet tuaja ndërsa spektakli i dy kafshëve valltare  do ti mahnisë. E përsosur për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindje.

  Karakteristikat:

  • Melodi nga Mozart
  • Me mekanizëm manual
  • Punon pa bateri
  • Përmasat: 11 x 15 x 15cm
  • Mosha: 0+
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Globi muzikor i borës- Miushi 6,900 L

  Zbuloni globin muzikor të borës nga Moulin Roty, një kuti muzikore në formën e një globi bore që do të jetë një dhuratë të mrekullueshme dekorative për dhomën e vogëlushëve. Miushi i vogël simpatik është gati për të luajtur pjesët melodioze më të bukura para gjumit. Vogëlushët do të mahniten duke shijuar pamjen dhe dëgjuar melodinën e bukur. Ideale si një dhuratë për të porsalindurit.

  Karakteristikat:

  • Glob muzikor bore
  • Me melodi qetësuese për fëmijët
  • Pamje dhe dizajn shumë i veçantë
  • Një element shumë i bukur dekorimi për dhomën e fëmijëve
  • Ideale si një dhuratë për të porsalindurit

  Të dhëna teknike:

  • Lartësi: 15 cm
  • Mosha: +3 vjeç
  • Materialet: Rrëshirë dhe plastikë

  Ka stok

 • Globi muzikor i borës- Dy miqtë 6,900 L

  Zbuloni globin muzikor të borës nga Moulin Roty, një kuti muzikore në formën e një globi bore që do të jetë një dhuratë të mrekullueshme dekorative për dhomën e vogëlushëve. Dy miqtë,  Brume dhe Nuage janë gati për të luajtur pjesët melodioze më të bukura para gjumit. Vogëlushët do të mahniten duke shijuar pamjen dhe dëgjuar melodinën e bukur. Ideale si një dhuratë për të porsalindurit.

  Karakteristikat:

  • Glob muzikor bore
  • Me melodi qetësuese për fëmijët
  • Pamje dhe dizajn shumë i veçantë
  • Një element shumë i bukur dekorimi për dhomën e fëmijëve
  • Ideale si një dhuratë për të porsalindurit

  Të dhëna teknike:

  • Lartësi: 15 cm
  • Mosha: +3 vjeç
  • Materialet: Rrëshirë dhe plastikë

  Ka stok

 • Globi muzikor i borës- Macja Fernand 6,900 L

  Zbuloni globin muzikor të borës nga koleksioni Les Mustaches nga Moulin Roty, një kuti muzikore në formën e një globi bore që do të jetë një dhuratë të mrekullueshme dekorative për dhomën e vogëlushëve. Macja Fernand ka nxjerrë të gjitha instrumentet e saj për të luajtur pjesët e tij më të bukura para gjumit. Vogëlushët do të mahniten duke shijuar pamjen dhe dëgjuar melodinën e bukur. Ideale si një dhuratë për të porsalindurit.

  Karakteristikat:

  • Glob muzikor bore
  • Me melodi qetësuese për fëmijët
  • Pamje dhe dizajn shumë i veçantë
  • Një element shumë i bukur dekorimi për dhomën e fëmijëve
  •  Ideale si një dhuratë për të porsalindurit

  Të dhëna teknike:

  • Diametër: 11 cm
  • Lartësi: 13.5 cm
  • Materialet: Rrëshirë dhe plastikë

  Ka stok

 • Kuti muzikore- Dhelpra & Pata 6,400 L

  Kutia muzikore me dy kafshët simpatike, dhelpra Chaussette dhe pata Ollga, nga Moulin Roty, është bërë me materiale prej druri mjaft të rrumbullakët dhe me dizajn plot ngjyra të ëmbla. Dy personazhet, dhelpra dhe pata kërcejnë nën melodinë e kutisë për t’i zgjuar ose për t’i vënë në gjumë vogëlushët. Muzika e ëmbël do ti bëjë ti zërë ti zërë gjumi lehtësisht ndërsa spektakli i dy kafshëve mike do ti mahnisë. Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Me melodi qetësuese për fëmijët
  • Punon pa bateri
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 12 x 12 cm
  • Mosha: +3 vjeç
  • Materialet: Rrëshirë, dru dhe MDF

  Ka stok

 • Kuti muzikore – Dy miushët e vegjël 6,400 L

  Kutia muzikore me dy miushët nga Moulin Roty, është bërë me materiale prej druri mjaft të rrumbullakët dhe me dizajn plot ngjyra të ëmbla. Dy personazhet, miushët simpatikë, kërcejnë nën melodinë e kutisë për t’i zgjuar ose për t’i vënë në gjumë vogëlushët. Muzika e ëmbël do ti bëjë ti zërë ti zërë gjumi lehtësisht ndërsa spektakli i dy kafshëve mike do ti mahnisë. Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Me melodi qetësuese për fëmijët
  • Punon pa bateri
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 12 x 12 x 7.50 cm
  • Mosha: +3 vjeç
  • Materialet: Rrëshirë, dru dhe MDF

  Ka stok

 • Kuti muzike – Ninulla nga Brahms 4,500 L

  Kutia e muzikës- Baby Music nga Djeco është një kuti muzikore festive me dy personazhe kafshësh simpatike shumëngjyrësh që vallëzojnë nën tingujt e një ninulle. Kutia dhe figurat janë zbukuruar me ngjyrë pastel  dhe me lule të bukura, aq sa do të tërheqin vëmendjen e vogëlushëve tuaj. Një kuti muzikore e gëzuar që do të argëtojë foshnjën me muzikë të ëmbël dhe që do ta ndihmojë padiskutim të flejë.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • “Ninulla” nga Brahms
  • Është me mekanizëm manual
  • Punon pa bateri
  • I përshtatet si vajzave dhe djemëve
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate per lindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 12.2 x 12.2 x 11 cm
  • Përmasat e kutisë: 15.5 x 15.5 x 11 cm
  • Mosha: nga të porsalindurit
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Fyelli magjik nga Mozart 3,900 L

  Kutia muzikore- Faon des bois, një kuti muzikore bizhuterie mjaft e bukur në formën e një kubi, e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët. Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një drer simpatik i cili rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyre në formë luleje. Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Fyelli magjik” nga Wolfgang Amadeus Mozart
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 10.5 x 10.5 x 8.5 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 11 x 12 x 9 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Friends Melody nga Schubert 4,500 L

  Kutia e muzikës- Friends Melody nga Djeco është një kuti muzikore prej druri mjaft të rrumbullakët me një lepur dhe një ketër që kërcejnë nën melodi për t’i zgjuar ose për t’i vënë në gjumë vogëlushët. Muzika e ëmbël do ti bëjë ti zërë ti zërë gjumi lehtësisht ndërsa spektakli i dy kafshëve mike do ti mahnisë. Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Ninulla nga Franz Schubert
  • Është me mekanizëm manual
  • Punon pa bateri
  • I përshtatet vajzave dhe djemëve
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 12 x 11 cm
  • Përmasat e kutisë: 15.5 x 11 x 15.5 cm
  • Mosha: nga të porsalindurit
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Pikniku i arushit Teddy nga J.W.Bratton 4,000 L

  Kutia muzikore- Kënga e Pandës, një kuti muzikore me stoli të bukur,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe sirtarëve sekretë dhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj “Pikniku i arushit Teddy” nga John Walter Bratton.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një pandë simpatike të ulur rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyre në formën e një rombi. Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Pikniku i arushit Teddy” nga John Walter Bratton.
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 17.8 x 11.3 x 9.9 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 18.2 x 13.4 x 9.9 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

   

  Ka stok

 • Kuti muzike – Danubi i bukur blu nga Johan Strauss 4,500 L

  Kutia muzikore- Unicorn Dreams, një kuti muzikore me stoli të bukur dhe në formën e një reje me ngjyra shumë të bukura,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj “Danubi i bukur blu” i Johan Strauss.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një kal unikor i cili rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyre në formën e një reje.  Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Danubi i bukur blu” i Johan Strauss.
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 14.7 x 14.2 x 8.2 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 15 x 10.2 x 15.2 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Délicate Ballerine nga Von Weber 4,500 L

  Kutia muzikore- Délicate Ballerine, një kuti muzikore bizhuteri mjaft e bukur në formën e një kubi, e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët. Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një balerinë e cila rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyre në formë ylli. Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Ftesë në Vals” nga Carl Maria von Weber
  • I përshtatet  vajzave
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 10.5 x 10.5 x 8.5 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 11 x 12 x 9 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Fantasy Melody nga Schubert 4,500 L

  Kutia e muzikës- Fantasy Melody nga Djeco është një kuti muzikore festive me dy personazhe të lumtur shumëngjyrësh që vallëzojnë nën tingujt e një ninulla. Kutia dhe figurat janë zbukuruar me temën e një feste ditëlindjeje dhe me ngjyra të këndshme, aq sa do të tërheqin vëmendjen e vogëlushëve tuaj. Një kuti muzikore e gëzuar që do të argëtojë foshnjën me muzikë të ëmbël dhe që do ta ndihmojë padiskutim të flejë.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Ninulla nga Franz Schubert
  • Është me mekanizëm manual
  • Punon pa bateri
  • I përshtatet si vajzave dhe djemëve
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate per lindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 12 x 6 cm
  • Përmasat e kutisë: 15.5 x 15.5 x 11 cm
  • Mosha: nga të porsalindurit
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Flauti Magjik nga Mozart 3,900 L

  Kutia muzikore- Pallati i magjepsëm, një kuti muzikore me stoli të bukur dhe në formën e një kështjelle mbretërore, me ngjyra shumë të bukura,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj “Flauti Magjik” nga Wolfgang Amadeus Mozart.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një princeshë duke vallëzuar sapo nis muzika, para një pasqyre në formën rrethore.  Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Flauti Magjik” nga Wolfgang Amadeus Mozart.
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 10.6 x 17 x 8.2 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 11.1 x 10.2 x 18.2 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kutia muzikore- Balerina 4,500 L

  Kutia muzikore- Balerina, një kuti muzikore me stoli të bukur,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe sirtarëve sekretë dhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj “Ftesë në vals” nga Carl Maria Von Weber.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një balerinë bukuroshe e cila rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyre në formën e një ylli. Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Ftesë në vals” nga Carl Maria Von Weber.
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 17.8 x 11.3 x 9.9 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 18.2 x 13.4 x 9.9 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

   

  Ka stok

 • Kuti muzike – Flauti Magjik nga Mozart 4,500 L

  Kutia muzikore- Melodia Magjike, një kuti muzikore me stoli të bukur,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe sirtarëve sekretë dhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj Flauti Magjik nga Wolfgang Amadeus Mozart.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një ketrushe elegante e cila rrotullohet sapo nis muzika, me një dekor me lepuj, para një pasqyre në formën e një ylli. Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Flauti Magjik” nga Wolfgang Amadeus Mozart
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 17.8 x 11.3 x 9.9 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 18.2 x 13.4 x 9.9 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

   

  Ka stok

 • Kutia muzikore- Mélodie du Pinson 3,600 L

  Kutia muzikore- Mélodie du Pinson, një kuti muzikore me stoli të bukur,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe sirtarëve sekretë dhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj “Sezoni i qershisë” të Antoine Renard.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban zog në skenë i cili rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyre në formën e një luleje. Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Sezoni i qershisë” të Antoine Renard
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 10.5 x 10.5 x 8.5 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 11 x 12 x 9 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Let Me Call You nga Leo Friedman 4,500 L

  Kutia muzikore- Balade en Carrosse, një kuti muzikore me stoli të bukur dhe në formën e një karroceje mbretërore, me ngjyra shumë të bukura,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj “Let Me Call You” i Leo Friedman.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një princeshë duke vallëzuar sapo nis muzika, para një pasqyre në formën e një luleje.  Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Let Me Call You” i Leo Friedman
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 17.4 x 14.5 x 8.2 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 18 x 10 x 15 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Fox Melody nga Schubert 4,500 L

  Kutia e muzikës- Fox Melody nga Djeco është një kuti muzikore prej druri mjaft të rrumbullakët me një djalë të vogë dhe një dhelpër që kërcejnë nën melodi për t’i zgjuar ose për t’i vënë në gjumë foshnjet. Muzika e ëmbël do ta bëjë ti bëjë ti zërë gjumi lehtësisht ndërsa spektakli i dy djalit dhe dhelprës valltare  do ti mahnisë. Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Ninulla nga Franz Schubert
  • Është me mekanizëm manual
  • Punon pa bateri
  • I përshtatet  djemëve
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat: 12 x 7  cm
  • Përmasat e kutisë: 15.5 x 15.5 x 11 cm
  • Mosha: nga të porsalindurit
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

  Ka stok

 • Kuti muzike – Miushi 5,900 L

  Kuti muzikore, me dy personazhe që rrotullohen në vetvete duke krijuar muzikë. Materiali prej druri

  Ka stok

 • Kuti muzike – Udhetimi i dhelprës Olga 4,200 L

  Kutia muzikore- Le Voyage D’olga, një kuti muzikore me dizajn të bukur dhe me tematikën e një dhelpre,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël. Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban dhelprën e cila rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyre.  Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Një kuti muzikore me dizajn të bukur dhe me tematikën e një dhelpre
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 0.5 x 10.5 x 8.5 cm cm

  Ka stok

 • Kuti muzike – Take me Out to the Ball game  nga Albert Von Tilzer 4,500 L

  Kutia muzikore- Polo 12, një kuti muzikore me stoli të bukur dhe në formën e një rakete hapësinore, me ngjyra shumë të bukura,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, si vajzat ashtu edhe djemtë, falë edhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj “Take me Out to the Ball game”  nga Albert Von Tilzer.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një astronaut duke vallëzuar sapo nis muzika, para një pasqyre në formën e hënës.  Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Take me Out to the Ball game”  nga Albert Von Tilzer
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 14.5 x 17.5 x 7.8 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 15 x 9 x 18.5 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

   

  Ka stok

 • Kuti muzike – Flauti Magjik nga Mozart 4,500 L

  Kutia muzikore- Melodia e Princeshës, një kuti muzikore me stoli të bukur,  e cila padiskutim do të adhurohet nga vogëlushët, falë edhe sirtarëve sekretë dhe melodisë që do të tërheqë fëmijët e vegjël falë ndarjeve të saj sekrete dhe melodisë së saj Flauti Magjik nga Wolfgang Amadeus Mozart.

  Kutia e vogël, e cila kur hapet përmban një princeshë elegante e cila rrotullohet sapo nis muzika, para një pasqyre në formën e një luleje. Gjithashtu për ta bërë akoma më të vyer, përmban edhe një sirtar ku mund të vendosen bizhu ose aksesorë “sekretë”.  Një kuti muzikore perfekte për dekorimin e dhomës së gjumit dhe ideale si një dhuratë për lindjen, falë ngjyrave të ëmbla dhe kombinuar në mënyrë ideale.

  Karakteristikat:

  • Kuti muzikore
  • Melodia “Flauti Magjik” nga Wolfgang Amadeus Mozart
  • Është e bërë prej druri
  • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje

  Të dhëna teknike:

  • Përmasat e kutisë muzikore: 17.8 x 11.3 x 9.9 cm
  • Përmasat e ambalazhit: 18.2 x 13.4 x 9.9 cm
  • Muzika zgjat 2 minuta e 30 sekonda

   

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories