22 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Top Plazhi- Hapësira 2,100 L

  Momentet e argëtimit në plazh, pishinë apo edhe në kopësht nuk do të mungojnë me topin e plazhit, sjellë nga Djeco. Vjen me një dizajn tërheqës, plot ngjyra verore dhe me ilustrime të ndryshme me tematikë hapësirën. Argëtim pafund dhe lojë, jo vetëm për fëmijët, por për të gjithë familjen.

  Karakteristikat:

  • Top plazhi
  • Dizajn tërheqës dhe plot ngjyra
  • Perfekt për tu marrë me vete kudo

  Të dhënat teknike:

  • Diametër: 35 cm

  Ka stok

 • Top Plazhi- Ylberi 1,700 L

  Momentet e argëtimit në plazh, pishinë apo edhe në kopësht nuk do të mungojnë me topin e plazhit, sjellë nga SunnyLife. Vjen me një dizajn tërheqës dhe plot ngjyra verore. Gjysma e topit vjen me ngjyrat e ylberit ndërsa pjesa tjeter  një qiell i mbushur me re. Argëtim pafund dhe lojë, jo vetëm për fëmijët, por për të gjithë familjen.

  Karakteristikat:

  • Top plazhi
  • Dizajn tërheqës dhe plot ngjyra
  • Perfekt për tu marrë me vete kudo

  Të dhënat teknike:

  • Diametër: 35.5 cm

  Ka stok

 • Kapuçi i notit- Krokodili 1,800 L

  Kapuçi i notit për fëmijë, produkt i Sunny Life është 100% prej silikoni. Vjen me një dizajn të këndshëm, krokodili, dhe mbështillet mirë duke mos lejuar që uji të deportojë. Merr formën e dëshiruar dhe ka një pamje sa unike dhe tërheqëse. Mbron flokët nga uji, ku njëkohësisht mbron nga efektet e klorit dhe kripës së detit. Është padiskutim një aksesor veror që nuk duhet tju mungojë.

  Karakteristikat:

  • Kapuçi i notit për fëmijë
  • Dizajn i veçantë dhe tërheqës
  • Bërë nga silikoni
  • Nuk lejon depërtimin e ujit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% silikon
  • Dizajni: Krokodili

  Ka stok

 • Kapuçi i notit- Sirena 1,800 L

  Kapuçi i notit për fëmijë, produkt i Sunny Life është 100% prej silikoni. Vjen me një dizajn të këndshëm, sirene, dhe mbështillet mirë duke mos lejuar që uji të deportojë. Merr formën e dëshiruar dhe ka një pamje sa unike dhe tërheqëse. Mbron flokët nga uji, ku njëkohësisht mbron nga efektet e klorit dhe kripës së detit. Është padiskutim një aksesor veror që nuk duhet tju mungojë.

  Karakteristikat:

  • Kapuçi i notit për fëmijë
  • Dizajn i veçantë dhe tërheqës
  • Bërë nga silikoni
  • Nuk lejon depërtimin e ujit

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% silikon
  • Dizajni: Sirenë

  Ka stok

 • Set vollejbolli me fryrje- Sirena 5,600 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në plazh për t’u freskuar e argëtuar me koleksionin e lojërave me fryrje ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  setin e vollejbollit, plot ngjyra verore dhe me formën e një sirene. Seti është perfekt për argëtim gjatë pushimeve verore, por edhe për tu marrë në pishinë.  Përfshin rrjetën lundruese dhe topin e vollejbollit. Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Set vollejbolli në ujë
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 300 x 65 x 85 cm

  Ka stok

 • Dysheku i fryrë- Njëbrirëshi 8,700 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë plot ngjyra dhe me formën e njëbrirëshit. Është i përshtatshëm për moshat +6 vjeç dhe jep mundësi komandimi.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Vjen me formën unike të njëbrirëshit
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 160 x 160 x 130 cm
  • Pesha mbajtëse: 100 kg
  • Mosha: +6 vjeç

  Ka stok

 • Luxe lilo Gliter 7,500 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në për t’u freskuar me dyshekun e ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  dhe bëhuni gati për të shijuar detin. Vjen me një dizajn të veçantë plot ngjyra dhe xixa.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Dyshek plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 180 x 105 x 30 cm
  • Përmasat e paketimit: 30 x 10 x 35 cm
  • Pesha e paketimit: 2.2 kg
  • Pesha mbajtëse: 100 kg

  Ka stok

 • Set basketbolli me fryrje- Ishulli tropikal 4,500 L

  Është koha për të kaluar nga pishina ose në plazh për t’u freskuar e argëtuar me koleksionin e lojërave me fryrje ofruar nga SunnyLife. Fryjeni dhe hidheni në ujë,  setin e basketbollit, plot ngjyra verore dhe tematikë një ishull tropikal. Seti është perfekt për argëtim gjatë pushimeve verore, por edhe për tu marrë në pishinë.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Set basketbolli
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose pishina

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 90.2 x 90.2 x 100 cm

  Ka stok

 • Flotador Donut 2,300 L

  Komardare plazhi me një dizajn shumë argëtues me tematikë verore, falë ilustrimeve dhe ngjyrave të ndezura. Fëmijët, duke filluar nga +6 vjeç, do ta shijojnë çdo moment dhe  nuk do të duan të dalin nga uji.  Nuk zë vend dhe merret me vete kudo. Perfekte për në plazh dhe në pishina.

  Karakteristikat:

  • Komardare plazhi
  • Me dizajn argëtues dhe plot ngjyra verore
  • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +6 muajsh
  • Diametri: 119 cm

   

  Ka stok

 • Sand cupcake set 2,900 L

  Koha e plazhit ka për të qenë akoma më argëtuese me setin e formave, Sand cupcake, nga Melissa & Doug. Seti përfshin 12 pjesë me forma të ndryshme argëtuese.  Merret me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikat:

  • Set lodër
  • Përmban forma të ndryshme
  • Merren me lehtësi me vete
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

   

   

  Ka stok

 • Set loje plazhi 4,500 L

  I krijuar për mundësi të pafundme loje në rërë, Seti i Lojërave në Plazh përfshin tre nga produktet inovative Quut. Së pari, Triplet mund të përdoret si një lopatë për të hapur gropa dhe një gyp uji për të bërë modele në rërë. Tjetra është Ringo, e cila kombinohet në mënyrë të përkryer me Triplet për një lojë argëtuese me hedhjen e unazave, por mund të përdoret në mënyrë të pavarur për një lojë që mund të argëtojë të gjithë familjen. Së fundmi, Magic Shapers duke shtypur dhe formuar forma argëtuese në rërë. Merren me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikë:

  • Set ndërtimi me rërë në plazh
  • Përfshin tre nga produktet inovative Quut
  • Merren me lehtësi me vete
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 32 x 38 x 10 cm
  • Mosha: +3 vjeç

   

   

  Ka stok

 • Set loje plazhi 4,500 L

  Të vegjëlve do t’ju pëlqejë të ndërtojnë në plazh me këtë set ndërtimi plazhi prej tre pjesësh. Seti i cili përfshin një Mini Ballo, Cuppi dhe Sand Shaper mund të përdoret së bashku për të bërë disa ndërtime të mrekullueshme në rërë. Përdorni Cuppi për të nxjerrë jashtë kështjellën san ose për të bërë gjurmë për topin, Ballo është perfekt për transportimin e ujit në hendeqe të gërmuara me dorë dhe Sand Shaper e bën të lehtë krijimin e artit unik me rërë. Merren me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikë:

  • Set ndërtimi me rërë në plazh
  • Përmban të gjitha mjetet e nevojshme
  • Merren me lehtësi me vete

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 32 x 38 x 10 cm
  • Mosha: +3 vjeç

   

   

  Ka stok

 • Sand Castel Playset Deluxe Pink 2,300 L

  Eksperienca në plazh me të vegjlit do kthehet unike dhe e mrekullueshme falë këtij seti ndërtues me rërë.  Seti përmban kovë, lopatë, një rul për të bërë printime dhe katër kallëpe. Fëmijët, të shoqëruar edhe nga prindërit do të kenë të  gjitha mjetet e nevojshme për të bërë ndërtime pafund.   Kështjella dhe ndërtime të tjera presin të ndërtohen gjatë pushimeve verore.

  Karakteristikë:

  • Set ndërtimi me rërë në plazh
  • Përmban të gjitha mjetet e nevojshme
  • Merren me lehtësi me vete

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 7 copë
  • Mosha: +2 vjeç

  Ka stok

 • Sfera 2,900 L

  Mund të mos duket si një kovë, por jini të sigurt se është dhe fëmijët tuaj do ta duan ta përdorin atë si një lodër argëtimi. Në plazh, në kopësh ose edhe gjatë banjos. Dizajni praktik e bëjnë të lehtë marrjen e ujit, vrapimin në plazh dhe derdhjen me lehtësi. Mbajtësja  mundëson prakticitet dhe lehtësi në përdorim.  Merren me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikë:

  • Lodër argëtuese
  • Përdoret në plazh, kopësht dhe banjo
  • Dizajn praktit
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Madhësia: 19 x 19 x 19 cm
  • Kapaciteti: 3.7 litra

   

  Ka stok

 • Sfera 2,900 L

  Mund të mos duket si një kovë, por jini të sigurt se është dhe fëmijët tuaj do ta duan ta përdorin atë si një lodër argëtimi. Në plazh, në kopësh ose edhe gjatë banjos. Dizajni praktik e bëjnë të lehtë marrjen e ujit, vrapimin në plazh dhe derdhjen me lehtësi. Mbajtësja  mundëson prakticitet dhe lehtësi në përdorim.  Merren me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikë:

  • Lodër argëtuese
  • Përdoret në plazh, kopësht dhe banjo
  • Dizajn praktit
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Madhësia: 19 x 19 x 19 cm
  • Kapaciteti: 3.7 litra

   

  Ka stok

 • Set loje Cuppi 2,500 L

  Rërë, tokë, ujë, vaskë ose oqean, Cuppi di se si të frymëzojë kreativitetin dhe t’i bëjë fëmijët të dizenjojnë, luajnë dhe të kenë një imagjinatë të lartë krijuese. Përdorni lopatën për të hequr rërën dhe për të bërë gjurmë për rrotullimin e topit ose përdorni vrimën e projektuar në mënyrë unike për të shkruar ose bërë modele me rërë dhe ujë. Përveçse argëtuese kjo lojë stimulon kreativitetin e fëmijëve. Merren me lehtësi kudo dhe janë të bëra me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikë:

  • Set lodrash plazhi
  • Dizajn ergonomik me ngjyra verore
  • Lojë që stimulon kreativitetin
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

   

  Ka stok

 • Set loje klasike- Ringo Petanque 1,900 L

  Set loje klasike- Ringo Petanque është versioni më i gjithanshëm dhe kompakt, i rikirjuar nga Quut. Me një dizajn aerodinamik dhe ngjyra të theksuara, është loja ideale e udhëtimit e përsosur për kudo, plus që noton edhe në ujë. Ky grup përfshin 6 unaza me peshë të lehtë dhe një top me kontrast me shikueshmëri maksimale në çdo lloj sipërfaqeje. Është i sigurt për fëmijët me skajet e tij të buta. Janë të bëra me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate

  Karakteristikë:

  • Set lodrash plazhi
  • Përfshin 6 unaza me peshë të lehtë
  • Me ngjyra të ndryshme verore
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Karakteristikat:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 12 x 15 x 3 cm
  • Madhësia e unazës: 11 cm

  Ka stok

 • Seti i plazhit Alto 4,500 L

  Alto është një lodër me tre pjesë e frymëzuar nga ndërtues profesionistë të rërës. Komponentët e tij  me madhësi të ndryshme, i lejojnë fëmijët të bëhen ekspert, duke krijuar struktura të forta që nuk do të shkatërrohen brenda pak minutash. Falë këtij seti me shumë pjesë, mësimi, kreativiteti dhe argëtimi i pafund është i garantuar në kopsht ose në plazh, kudo ku ju ndodheni. Lodrat vijnë gjithashtu me një çantë plazhi me rrjetë. Janë të bëra me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate

  Karakteristikë:

  • Set lodrash plazhi
  • Vjen me ngjyra verore dhe me madhësi të ndryshme
  • Dizajn ergonomik
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate
  • Vjen me çantëgrumbulluese rrjete

  Ka stok

 • Vaskë fryrëse për fëmijë 3,900 L

  Eksperienca në plazh me të vegjlit do kthehet unike dhe e mrekullueshme falë kësaj vaske fryrëse për fëmijë. Vjen me ngjyra të kaltërta dhe printe të adhurueshme për fëmijë. Është e bërë me material PVC dhe nuk është e dëmshme për fëmijët.  Është i shkëlqyeshëm për udhëtime, pushime dhe për momente argëtuese në kopësht. Merret pa problem me vete. Me një fryrje në fund për të parandaluar rrëshqitjen e foshnjës. Përfshin 2 ngjitëse treguese të temperaturës.

  Karakteristikë:

  • Vaske fryrëse për fëmijë
  • Vjen me ngjyra të kaltërta dhe printe të adhurueshme për fëmijë
  • Merren me lehtësi me vete
  • Ideale për udhëtime një ditore ose pushime
  • Mund të vendoset edhe në kopësht
  • Nuk përmban ftalate dhe substanca të dëmshme

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 90 x 52 x 35 cm
  • Mosha: +0 muajsh
  • Pesha: 1 kg

  Ka stok

 • Sand Castel Playset Deluxe 2,300 L

  Eksperienca në plazh me të vegjlit do kthehet unike dhe e mrekullueshme falë këtij seti ndërtues me rërë.  Seti përmban kovë, lopatë, një rul për të bërë printime dhe katër kallëpe. Fëmijët, të shoqëruar edhe nga prindërit do të kenë të  gjitha mjetet e nevojshme për të bërë ndërtime pafund.   Kështjella dhe ndërtime të tjera presin të ndërtohen gjatë pushimeve verore.

  Karakteristikë:

  • Set ndërtimi me rërë në plazh
  • Përmban të gjitha mjetet e nevojshme
  • Merren me lehtësi me vete

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 7 copë
  • Mosha: +2 vjeç

  Ka stok

 • Tendë mbrojtëse plazhi anti UV 4,000 L

  Eksperienca në plazh me të vegjlit do kthehet unike dhe mrekullueshme falë kësaj tende anti ultra violetë.  Vjen nga koleksioni The Best Swimmer me mbrojtje 50+ UPF Anti-UV është super e lehtë dhe sistemi i saj e bën shumë të lehtë palosjen dhe shpalosjen në vetëm disa sekonda. Vjen me një dizajn plot ngjyra verore dhe që do të adhurohet nga vogëlushët.

  Karakteristikë:

  • Mbrojtje 50+ UPF anti-UV
  • Hapet dhe mbyllet me lehtësi
  • Vjen me dizajn veror
  • Merret me lehtësi me vete

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 90 x 105 x 100 cm

  Ka stok

 • Magic Shapers 1,500 L

  Magic Shapers, format magjike janë një përmirësim revolucionar në një lodër klasike. Nuk është më e nevojshme ti mbushni me rërë dhe ti ktheni përmbys për të krijuar formën tuaj të dëshiruar. Thjesht lëvizni formën ndërkohë që mbushet vetë, tërhiqeni siper dhe çdo gjë është gati. Merren me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikë:

  • Forma ndërtimi me rërë në plazh
  • Ndërton forma të ndryshme
  • Merren me lehtësi me vete
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 24 copë

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories