25 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Seti lojës peshkimit 3,500 L

  Një lojë zbavitëse, e cila ka mundësi të ndryshme se si mund të organizohet. Padiskutim është argëtuese dhe do ti mbajë fëmijët të mbërthyer me orë të tëra. Perfekte për tu luajtur në grup ose me çift lojtarësh. Gati për të peshkuar? Fiton lojën ai që mund të marrë 3 peshqit me të njëjtën ngjyrë i pari.

  Karakteristikat:

  • Lojë argëtuese
  • Përfshin 4 shufra peshkimi, 4 mbështetëse dhe 12 peshq
  • Nga 1 deri në 4 lojtarë
  • Kohëzgjatja e lojës është 10 minuta
  • Shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +4 vjeç
  • Përmasat: 12 x 40 x 12 cm

  Ka stok

 • Lojë argëtuese prej shkume 2,100 L

  Lojë argëtuese dhe me plot konkurrencë. Jeni gati?  Qëllimi i kësaj loje argëtuese është se duhet të tregoni se kush bën goditjet më të sakta, pra kush vendos në shenjë më shumë unaza. Ka një strukturë qendrore dhe 6 unaza dhe i gjithë kompleti është bërë prej shkume për të shmangur rrezikun e dëmtimeve. Ngjyrat e bëjnë akoma më interesante lojën, e cila përveç argëtimit, shkathtëson fëmijët.

  Karakteristikat: 

  • Aktivitet argëtues
  • Qëllimi i kësaj loje argëtuese është se duhet të tregoni se kush bën goditjet më të sakta
  • Ka një strukturë qendrore dhe 6 unaza
  • Është e bërë me material tërësisht shkume

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 25 x 25 x 30 cm

  S’ka stok

 • Set lojrash në ujë 9,800 L

  Set lojrash në ujë, kompleti përfshin 1 tabaka gome, 1 varkë vozitje, 1 varkë me vela, 1 litar, 2 figura, 3 peshq, 2 lartësi të ndryshme të pemëve dhe 1 shkurre. Fëmijët mund të rregullojnë aksesorët dhe të krijojnë botën e tyre të ujit.

  Ka stok

 • Motoskafi 2,700 L

  Motoskafi | Shndërroni kohën e vaskës në aventurat tërheqëse nënujore! Fëmijët do ta pëlqejnë atë që është mbi dhe nën nivelin e detit, ndërsa ata eksplorojnë thellësitë misterioze të botës nënujore!

  E shkëlqyeshme për zhvillimin:

  • kontrollit dhe koordinimin e duarve
  • imagjinatën përmes pretendimit të lojës
  • eksplorimin ndijor

  S’ka stok

 • Lojë peshkimi 3,900 L

  Lojë peshkimi e cila inkurajon mësimin e ngjyrave, sekuencat dhe aftësitë pritëse duke udhëzuar një urdhër në të cilin duhet të kapen këto peshq. Gjatësia e litarit të shufrave madje mund të ndryshohet për nivele të ndryshme vështirësish, duke rritur vlerën e lojës dhe faktorin sfidues të kësaj loje. Materiali druri i përbërë me fibër me densitet të lartë të peshqve nënkupton që ky grup madje mund të sillet në vaskë dhe pishinë për ujë të shtuar luaj argëtim!

  E shkëlqyeshme për:

  • koordinimin e syve dhe duarve
  • përqendrimin
  • integrimin shoqëror
  • bashkëpunime

  Karakteristikat:

  • Ndërtuar nga druri i ricikluar pa kimikate, i tharë me furrë, me ngjyra jo toksike, me bazë uji.
  • Seti përfshin: 6 peshq me ngjyra, 2 shufra peshkimi, 1 pellg blu pëlhure.

  Ka stok

 • Balena flluska magjike 4,000 L

  Balena flluska magjike | Të vegjlit do të argëtohen shumë duke krijuar mijëra e mijëra flluska me këtë balenë të lezetshme. Eshtë jashtëzakonisht e lehtë për t’u përdorur: thjesht duhet të derdhni zgjidhjen e flluskave në makinë dhe të shtypni butonin për ta ndezur. Eshtë ideale për të promovuar një imagjinatë pa kufij.

  Karakteristikat:

  • Kërkon 4 bateri AA.
  • Përfshin lëngun e flluskave (118.3 ml).
  • Mosha: +3 vjeç.
  • Paketimi: 15,9cm (Lartësia) x 17,5cm (Gjerësia) x 17,3cm (Gjatësia)

  S’ka stok

 • Dragoi flluska-bërësi 4,500 L

  Dragoi flluska-bërësi | Të vegjlit do të argëtohen shumë duke krijuar flluska të panumërta me këtë dragua të lezetshëm. Është jashtëzakonisht e lehtë për t’u përdorur . Kur fëmijët shtyjnë dragoin me shiritin e kontrollit të përfshirë, ai do të aktivizojë mekanikisht dhe do të fillojë të lëshojë mijëra flluska. Eshtë ideale për të promovuar një imagjinatë pa kufij.

  Karakteristikat:

  • Nuk kërkon bateri. Punon me veprim mekanik.
  • Përfshin lëngun e flluskave (118.3 ml).
  • Paketimi: 15,9cm (Lartësia) x 27,3cm (Gjerësia) x 25,7cm (Gjatësia)
  • Mosha: +3 vjeç.

  S’ka stok

 • Vaditëse Kameleoni 2,100 L

  Vaditëse Kameleoni | Ujitja me Camo Chameleon e bën këtë punë të këndshme për fëmijët mbi tre vjeç. Bishti me shirita Camo është doreza dhe dega ku ai ngjitet është vendi nga del uji, i ndërtuar në një madhësi të përshtatshme fëmijë. Kameleon i zellshëm dhe i zgjuar Camo inkurajon eksplorimin në natyrë dhe një interes për botën natyrore. Thjesht shtoni ujë dhe shikoni që fëmijët dhe kopshtet do të çelin dhe rriten!

  S’ka stok

 • Argëtim bregdetar 2,700 L

  Argëtim bregdetar | Një argëtim i madh është i paketuar në katër miq ujorë! Projektuar për duar të vogla, çdo krijesë deti me ngjyrë të ndritshme është e gatshme të shtrydh dhe argëtojë me ujë në plazh ose pishinë.

  S’ka stok

 • Gaforre 2,600 L

  Gaforre | Shtypni dorezën dhe kthetra e Louie Lobster do të mbyllet menjëherë. Shumëngjyrëshe, e lehtë për t’u përdorur dhe  ofron kaq shumë argëtim! Kjo seri e lojës Louie Lobster vjen me tre peshq për të rrëmbyer, plus shumë ide loje për tu frymëzuar  brenda dhe jashtë pishinës.

  S’ka stok

 • Argëtim bregdetar 2,800 L

  Argëtim bregdetar | Derdhni ujë ose rërë nëpër këtë kullë çudibërëse dhe shikoni si rrotullohet çdo pjesë e saj! Funnel Fun është perfekt për lojë në natyrë, me material plastik dhe shumëngjyrëshe. Me një dorezë të përshtatshme për mbajtje, është e lehtë marrësh me vete në plazh ose në oborrin e shtëpisë!

  S’ka stok

 • Seaside Sidekicks Sand Cupcake Set 2,900 L

  Seaside Sidekicks Sand Cupcake Set | Ky grup prej 12 copash për ti mbushur me rërë e kthen plazhin në një pastiçeri në natyrë! Thjesht mbushni vendin e kupës me rërë, pastaj lijini të “piqen” në diell. Ëmbëlsira do të piqet menjëherë! Shtoni dekorime me mjetin e kremrave ose bëjni të gjitha nga e para.

  Ka stok

 • Vaditëse Petale bukuroshe 2,900 L

  Vaditëse Petale bukuroshe | Si qëndrojnë të shëndetshme lulet në kopshtin tuaj? Duke i mbajtur ato të ujitura me këtë kovë me ngjyra të mrekullueshme! Kjo kovë me doreza të lakuara dhe e pikturuar me forma lulesh është material plastik i lehtë, ndërsa inkurajon lojën krijuese dhe imagjinative të fëmijëve. Ndihmoni fëmijën tuaj të krijojë një interes për botën natyrore ndërsa kultivoni kopshtin!

  S’ka stok

 • Scoppi 4,500 L

  Scoppi | Lopata me modelin e saj ikonik do ti tërheqi fëmijët për funksionet e saj të shumta. Mund ta mbajnë me të dy duart dhe të transportojnë rërë në plazh me lehtësi. Ajo madje vjen me një ndarëse të rërës që do të dyfishojë argëtimin ndërsa ndërtohen kënetat, kalatë dhe kështjellat! Gjithashtu e përshtatshëme për ndërtim në dëborë!

  S’ka stok

 • Scoppi 4,500 L

  Scoppi | Lopata me modelin e saj ikonik do ti tërheqi fëmijët për funksionet e saj të shumta. Mund ta mbajnë me të dy duart dhe të transportojnë rërë në plazh me lehtësi. Ajo madje vjen me një ndarëse të rërës që do të dyfishojë argëtimin ndërsa ndërtohen kënetat, kalatë dhe kështjellat! Gjithashtu e përshtatshëme për ndërtim në dëborë!

  S’ka stok

 • Magic Shapers 1,500 L

  Magic Shapers, format magjike janë një përmirësim revolucionar në një lodër klasike. Nuk është më e nevojshme ti mbushni me rërë dhe ti ktheni përmbys për të krijuar formën tuaj të dëshiruar. Thjesht lëvizni formën ndërkohë që mbushet vetë, tërhiqeni siper dhe çdo gjë është gati. Merren me lehtësi kudo dhe është bërë me material nga plastika e qëndrueshme, e riciklueshme, pa BPA, lateks dhe ftalate.

  Karakteristikë:

  • Forma ndërtimi me rërë në plazh
  • Ndërton forma të ndryshme
  • Merren me lehtësi me vete
  • Pa BPA, lateks dhe ftalate

  Të dhënat teknike:

  • Sasia: 24 copë

  Ka stok

 • Pyramid Builder 2,900 L

  Pyramid Builder, fëmijët do të kthehen në kohë duke ndërtuar piramida rëre si egjiptianët e lashtë. Ata do të shfrenojnë imagjinatën e tyre dhe do të bëjnë përshtypje te miqtë tyre me këto skulptura arkitekturore fantastike, me pamje profesionale. Thjesht duke e mbushur dhe shtypur për të dhënë formë, mund të arrijnë të ndërtojnë piramidën me 3 shtresa.

  Ka stok

 • Set loje tualeti- Mjelmat 1,900 L

  Koha e banjës nuk ka qenë kurrë më argëtuese falë këtij seti të përbërë me material shkume të butë. Seti me mjelma përmban nëntë pjesë për të krijuar gjashtë lodra të ndryshme. Ky set inkurajon lojën argëtuese, stimulon aftësi të shkëlqyera krijuese dhe ju mundeson të kaloni kohë të bukura me fëmijën tuaj ndërsa krijoni dhe luani së bashku. Pjesët përbërëse të setit nuk thithin ujë, duke evituar kështu mykjen.

  Karakteristikat:

  • Stimulon aftësitë krijuese
  • Aktivitet argëtuese në kohën e banjos
  • Shkuma e butë e përdorur është pa BPA dhe latex
  • Lodrat nuk thithin ujë, kësisoj zvogëlohet rreziku i mykut
  • E përshtatshme për fëmijët nga +3 vjeç

  Ka stok

 • Set loje tualeti- Bretkosat 1,900 L

  Koha e banjës nuk ka qenë kurrë më argëtuese falë këtij seti të përbërë me material shkume të butë. Seti me bretkosat përmban nëntë pjesë për të krijuar gjashtë lodra të ndryshme. Ky set inkurajon lojën argëtuese, stimulon aftësi të shkëlqyera krijuese dhe ju mundeson të kaloni kohë të bukura me fëmijën tuaj ndërsa krijoni dhe luani së bashku. Pjesët përbërëse të setit nuk thithin ujë, duke evituar kështu mykjen.

  Karakteristikat:

  • Stimulon aftësitë krijuese
  • Aktivitet argëtuese në kohën e banjos
  • Shkuma e butë e përdorur është pa BPA dhe latex
  • Lodrat nuk thithin ujë, kësisoj zvogëlohet rreziku i mykut
  • E përshtatshme për fëmijët nga +3 vjeç

  Ka stok

 • Set loje tualeti- Krokodilat 1,900 L

  Koha e banjës nuk ka qenë kurrë më argëtuese falë këtij seti të përbërë me material shkume të butë. Seti me krokodilat përmban tetë pjesë për të krijuar gjashtë lodra të ndryshme. Ky set inkurajon lojën argëtuese, stimulon aftësi të shkëlqyera krijuese dhe ju mundeson të kaloni kohë të bukura me fëmijën tuaj ndërsa krijoni dhe luani së bashku. Pjesët përbërëse të setit nuk thithin ujë, duke evituar kështu mykjen.

  Karakteristikat:

  • Stimulon aftësitë krijuese
  • Aktivitet argëtuese në kohën e banjos
  • Shkuma e butë e përdorur është pa BPA dhe latex
  • Lodrat nuk thithin ujë, kësisoj zvogëlohet rreziku i mykut
  • E përshtatshme për fëmijët nga +3 vjeç

  Ka stok

 • Set loje tualeti- Balenat 1,500 L

  Koha e banjës nuk ka qenë kurrë më argëtuese falë këtij seti të përbërë me material shkume të butë. Seti me balenat përmban njëmbëdhjetë pjesë për të krijuar gjashtë lodra të ndryshme. Ky set inkurajon lojën argëtuese, stimulon aftësi të shkëlqyera krijuese dhe ju mundeson të kaloni kohë të bukura me fëmijën tuaj ndërsa krijoni dhe luani së bashku. Pjesët përbërëse të setit nuk thithin ujë, duke evituar kështu mykjen.

  Karakteristikat:

  • Stimulon aftësitë krijuese
  • Aktivitet argëtuese në kohën e banjos
  • Shkuma e butë e përdorur është pa BPA dhe latex
  • Lodrat nuk thithin ujë, kësisoj zvogëlohet rreziku i mykut
  • E përshtatshme për fëmijët nga +10 muajsh

  Ka stok

 • Set loje tualeti- Peshkaqenët 1,500 L

  Koha e banjës nuk ka qenë kurrë më argëtuese falë këtij seti të përbërë me material shkume të butë. Seti me peshkaqenët përmban dhjetë pjesë për të krijuar lodra të ndryshme. Ky set inkurajon lojën argëtuese, stimulon aftësi të shkëlqyera krijuese dhe ju mundeson të kaloni kohë të bukura me fëmijën tuaj ndërsa krijoni dhe luani së bashku. Pjesët përbërëse të setit nuk thithin ujë, duke evituar kështu mykjen.

  Karakteristikat:

  • Stimulon aftësitë krijuese
  • Aktivitet argëtuese në kohën e banjos
  • Shkuma e butë e përdorur është pa BPA dhe latex
  • Lodrat nuk thithin ujë, kësisoj zvogëlohet rreziku i mykut
  • E përshtatshme për fëmijët nga +10 muajsh

  Ka stok

 • Set loje tualeti- Kandilët e Detit 1,500 L

  Koha e banjës nuk ka qenë kurrë më argëtuese falë këtij seti të përbërë me material shkume të butë. Seti me kandilët e detit përmban dhjetë pjesë për të krijuar lodra të ndryshme. Ky set inkurajon lojën argëtuese, stimulon aftësi të shkëlqyera krijuese dhe ju mundeson të kaloni kohë të bukura me fëmijën tuaj ndërsa krijoni dhe luani së bashku. Pjesët përbërëse të setit nuk thithin ujë, duke evituar kështu mykjen.

  Karakteristikat:

  • Stimulon aftësitë krijuese
  • Aktivitet argëtuese në kohën e banjos
  • Shkuma e butë e përdorur është pa BPA dhe latex
  • Lodrat nuk thithin ujë, kësisoj zvogëlohet rreziku i mykut
  • E përshtatshme për fëmijët nga +10 muajsh

  Ka stok

 • Set loje tualeti- Balenat (5 copë) 2,500 L

  Koha e banjës nuk ka qenë kurrë më argëtuese falë këtij seti të përbërë me material shkume të butë. Seti me balenat përmban pesë pjesë për të krijuar lodra të ndryshme. Ky set inkurajon lojën argëtuese, stimulon aftësi të shkëlqyera krijuese dhe ju mundeson të kaloni kohë të bukura me fëmijën tuaj ndërsa krijoni dhe luani së bashku. Pjesët përbërëse të setit nuk thithin ujë, duke evituar kështu mykjen.

  Karakteristikat:

  • Stimulon aftësitë krijuese
  • Aktivitet argëtuese në kohën e banjos
  • Shkuma e butë e përdorur është pa BPA dhe latex
  • Lodrat nuk thithin ujë, kësisoj zvogëlohet rreziku i mykut
  • E përshtatshme për fëmijët nga +3 vjeç

  Ka stok

 • Set loje tualeti- Fokat (5 copë) 3,000 L

  Koha e banjës nuk ka qenë kurrë më argëtuese falë këtij seti të përbërë me material shkume të butë. Seti me fokat përmban pesë pjesë për të krijuar lodra të ndryshme. Ky set inkurajon lojën argëtuese, stimulon aftësi të shkëlqyera krijuese dhe ju mundeson të kaloni kohë të bukura me fëmijën tuaj ndërsa krijoni dhe luani së bashku. Pjesët përbërëse të setit nuk thithin ujë, duke evituar kështu mykjen.

  Karakteristikat:

  • Stimulon aftësitë krijuese
  • Aktivitet argëtuese në kohën e banjos
  • Shkuma e butë e përdorur është pa BPA dhe latex
  • Lodrat nuk thithin ujë, kësisoj zvogëlohet rreziku i mykut
  • E përshtatshme për fëmijët nga +3 vjeç

  Ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories