30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Mosha
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Daulle 3,825 L

  Vogëlushët do të argëtohen pamasë me këtë daulle! Përfshin një modalitet ritmi me drita dhe gjashtë rrahje bazë për të praktikuar luajtjen bazë, dhe një modalitet kënge me drita ndezëse dhe pesë këngë aktuale për interpretues.

  Karakteristikat:

  • Lodër muzikore
  • Me drita dhe tinguj
  • Kërkon 4 bateri AA

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 24.2 x 18.5 x 18.3 cm
  • Mosha: +12 muajsh

  Ka stok

 • Harmonika 850 L

  Kjo harmonikë e bukur plot me ngjyra do të shoqërojë fëmijët e vegjël në zbulimin e tyre të muzikës. E ilustruar me kombinime ngjyrash të këndshme, ky instrument stimulon aftësitë motorike dhe rrit koordinimin.

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 13 x 2.3 x 2.3 cm
  • Mosha +3 vjeç

  Ka stok

 • Flaut 1,870 L

  Flauti, i bërë prej druri,  do të shoqërojë fëmijët e vegjël në zbulimin e tyre të muzikës. Vjen me dizajn me ilustrime ngjyrash të ndryshme, i cili do të ndihmojë të vegjlit të zhvillojnë ritmin dhe të kalojnë disa orë argëtuese. Ky instrument stimulon aftësitë praktike dhe rrit koordinimin sy-duar. Madhësia është perfekte për duart e vogla të fëmijëve. Gjithashtu është një ide e bukur dhurate.

  Karakteristikat:

  • Flaut prej druri me ilustrime të bukura
  • Ndihmon në zhvillimin e ritmit dhe argëtimit
  • Stimulon aftësitë praktike dhe rrit koordinimin sy-duar
  • Madhësia është perfekte për duart e vogla

  Të dhënat teknike:

  • Materiali: Dru
  • Mosha +3 vjeç
  • Gjatësia: 32 cm
  • Diametër: 3 cm

  Ka stok

 • Tamburina 1,190 L

  Kjo tamburinë e bukur plot me ngjyra do të shoqërojë fëmijët e vegjël në zbulimin e tyre të muzikës. E ilustruar me kombinime ngjyrash të këndshme, ky instrument stimulon aftësitë motorike dhe rrit koordinimin.

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 15 x 4.5 x 15 cm
  • Materiali në dru
  • Mosha +2 vjeç

  Ka stok

 • Piano Deluxe Baby Einstein Prekja magjike 5,695 L

  Me prekjen delikate të gishtërinjve të vegjël, Baby Einstein dhe Hape’s Magic Touch Piano do ta lejojnë fëmijën të krijojë mijëra këngë të ndryshme. E bërë nga druri, kjo lodër piano përmban teknologjinë magjike të prekjes. Kjo lodër për zhvillimin muzikor vjen me 5 fletë muzikore. Vogëlushët do të praktikojnë koordinimin e ngjyrave duke përputhur notat e koduara me ngjyra në fletë me tastet në pianon. Butonat e kontrollit të volumit ju lejojnë ta ktheni muzikën në “të ulët” kur ju nevojitet, ose ta ngrini atë në “të lartë”.

  Karakteristikat:

  • Lojë për aktivitet argëtues muzikor
  • Magic Touch Piano do ta lejojnë fëmijën të krijojë mijëra këngë të ndryshme
  • Bërë nga druri dhe me butona me prekje
  • 5 karta këngësh përmbajnë 10 melodi klasike për t’i zotëruar nga fëmija

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +6 muajsh

  Ka stok

 • Banda muzikore 5,525 L

  Vogëlushët tuaj do kënaqen pafund duke krijuar ritme të veçanta falë këtij seti muzikor sjellë me shumë dashuri nga Hape.  Vjen me një dizajn plot ngjyra dhe është i rekomandueshëm për fëmijët e moshave nga +2 vjeç. Është bërë me material prej druri dhe ngjyrosur me bojra, jo toksike, me bazë uji.  Përfshin daulle, ksilofon, cimbal, dërrasë gërvishtëse, kapëse dhe dy shkopinj. Padiskutim duhet të jetë pjesë e setit  të lodrave argëtuese.

   

  Ka stok

 • Seti muzikor Duo 1,275 L

  Vogëlushët tuaj do kënaqen pafund duke krijuar ritme të veçanta falë këtij seti duo sjellë me shumë dashuri nga Hape.  Vjen me një dizajn plot ngjyra dhe është i rekomandueshëm për fëmijët e moshave nga +1 vjeç. Është bërë me material prej druri dhe ngjyrosur me bojra, jo toksike, me bazë uji.  Padiskutim duhet të jetë pjesë e setit  ttë lodrave argëtuese.

   

  Ka stok

 • Bilbili- Zogu 510 L

  Bilbili me formën e zogut dhe plot ngjyra është një aksesor shoqërues që fëmijët e vegjël e adhurojnë gjatës kohës së tyre të argëtimit. Vjen me një dizajn plot ngjyra dhe është i rekomandueshëm për fëmijët e moshave nga +2 vjeç.

   

  Ka stok

 • Piano Luxury Wing White Hape 23,970 L

  Zbuloni pianon elektronike nga Hape, një instrument muzikor për fëmijë duke filluar nga mosha nga +3 vjeç. Duke praktikuar muzikën, fëmija mund të luajë melodi të njohura ose të kompozojë pjesë të tjera sipas dëshirës së tij. Piano përmban 30 taste. Përveç se argëtuese kjo piano e bukur, ngjyrë të bardhë, mund ti zgjojë pasionin e muzikës për fëmijët që në vegjëli. Pianoja mund të jetë një ide dhurate shumë e veçantë për ditëlindje ose festat e fundvitit.

  Karakteristikat:

  • Piano elektronike ngjyrë të bardhë
  • Me 30 taste
  • Zgjon pasionin e muzikës që në vegjëli
  • Ide e bukur dhurate
  • Vjen me përmasa 50 x 52 x 60 cm
  • Peshon 6.8 kg
  • 4 bateri AA

   

  Ka stok

 • Banjo Djeco 4,420 L

  Zgjoni unin e artistit dhe  muzikës me këtë Banjo të bukur prej druri. Kjo Banjo super argëtuese me 4 tela dhe me një dizajn plot ngjyra dhe ilustrime të adhurueshem nga fëmijë, është perfekte për ti mbushur orët e lojës plot argëtim. Banjo nga Djeco është projektuar që të mbahet dhe të përdoret lehtësisht nga duart e vogla.  Përveç se argëtimit, kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të zhvilluar aftësitë e ritmit që në vegjëli. Gjithashtu mund të jetë një ide dhurate për ditëlindje ose festa fundviti.

  Karakterikat:

  • Zgjoni unin e artistit dhe  muzikës me këtë banjo të bukur prej druri
  • Vjen me një dizaj nplot ngjyra dhe ilustrime të bukur
  • Është e bërë nga material prej druri
  • Një mënyrë e shkëlqyer për të zhvilluar aftësitë e ritmit që në vegjëli
  • Ide dhurate për ditëlindje ose festa fundviti

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 53 x 20 x 5 cm

   

  Ka stok

 • Daulle Animambo Djeco 1,530 L

  Zgjoni unin e artistit dhe  muzikës me këtë daulle të bukur prej druri. Kjo daulle super argëtuese është projektuar me një palë litarë të lidhur anash, kur doreza rrotullohet përpara dhe mbrapa në duart tuaja, litarët do të lëkunden në ajër dhe do të godasin në mënyrë të përsëritur të dy anët e kokës së daulles. Dhe si rrjedhojë do të prodhohen ritme fantastike. Daullja nga Djeco është projektuar që të mbahet dhe të përdoret lehtësisht nga duart e vogla.  Përveç se argëtimit, kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të zhvilluar aftësitë e ritmit që në vegjëli. Gjithashtu mund të jetë një ide dhurate për ditëlindje ose festa fundviti.

  Karakterikat:

  • Zgjoni unin e artistit dhe  muzikës me këtë daule të bukur prej druri
  • Êshtë projektuar me një palë litarë të lidhur anash dhe përplasja e tyre krijon ritme fantastike
  • Është e bërë nga material prej druri dhe me kombinim ngjyrash perfekte
  • Një mënyrë e shkëlqyer për të zhvilluar aftësitë e ritmit që në vegjëli
  • Ide dhurate për ditëlindje ose festa fundviti

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 7.5 x 18.5 x 3 cm

   

  Ka stok

 • Piano me prekje magjike Hape 4,420 L

  Piani me ngjyra të shkëlqyera, elektronike dhe me prekje magjike. Prekjet magjike të duarve të vogëlushëve prodhojnë nota muzikore të vërteta. Përveç se argëtues kjo piano ndihmon në zhvillimin e imagjinatës krijuese, zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinim. I përshtatshëm për fëmijët +3 vjeç.

  Zhvillon:

  • koordinim i syve me duart
  • njohjen e ngjyrave
  • aftësitë dëgjimore
  • të mësuarit
  • vlerësimin muzikor dhe krijimtarinë

  Ka stok

 • Kitare me prekje magjike Hape 4,335 L

  Kitare me ngjyra të shkëlqyera, elektronike dhe me prekje magjike. Prekjet magjike të duarve të vogëlushëve prodhojnë nota muzikore të vërteta. Përveç se argëtues kjo kitarë ndihmon në zhvillimin e imagjinatës krijuese, zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinim. I përshtatshëm për fëmijët +3 vjeç.

  Zhvillon:

  • koordinim i syve me duart
  • njohjen e ngjyrave
  • aftësitë dëgjimore
  • të mësuarit
  • vlerësimin muzikor dhe krijimtarinë

  Ka stok

 • Ksilofon me prekje magjike Hape 4,080 L

  Ksilofon me ngjyra të shkëlqyera, elektronik dhe me prekje magjike. Tetë shufrat me ngjyra prodhojnë nota muzikore të vërteta. Përveç se argëtues ky ksilofon ndihmon në zhvillimin e imagjinatës krijuese, zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinim. I përshtatshëm për fëmijët +3 vjeç.

  Zhvillon:

  • koordinim i syve me duart
  • njohjen e ngjyrave
  • aftësitë dëgjimore
  • të mësuarit
  • vlerësimin muzikor dhe krijimtarinë

  Ka stok

 • Daulle muzikore Hape 5,270 L

  Bashkohuni me një grup rrok dhe filloni turin botëror falë kësaj lodre muzikore nga Hape.  Ky set është i pari në botë i bërë tërësisht prej druri dhe vjen me aftësinë për të prodhuar një larmi tingujsh dhe ritmesh. Seti përmban daulle e bërë prej druri dhe me ngjyra jo toksike me bazë uji. Fëmijët mund të forcojnë koordinimin e tyre sy-duar, aftësitë motorike, aftësinë për t’u përqëndruar, mprehtësinë dëgjimore dhe mund të zbulojnë pasionin muzikor, falë këtij seti.

  Karakteristikat: 

  • Argëtim dhe kënaqësi pafund
  • Vogëlushët mund të krijojnë ritmet e tyre të para
  • Kjo lodër do të nxitë imagjinatën dhe krijueshmërinë e të vegjëlve tuaj
  • Rrit koordinimin dy- duar
  • Rrit aftësinë për t’u përqëndruar
  • Rrit mprehtësinë dëgjimore
  • Është e bërë prej druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknik

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Flaut me 4 tuba Hape 850 L

  Flaut me ngjyra dhe ilustrime me zogj. Flauti muzikor me 4 tuba me ngjyra prodhojnë nota muzikore të vërteta. Përveç se argëtues ky flaut ndihmon në zhvillimin e imagjinatës krijuese, zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinim. I përshtatshëm për fëmijët +3 vjeç.

  Zhvillon:

  • koordinim i syve me duart
  • njohjen e ngjyrave
  • aftësitë dëgjimore
  • të mësuarit
  • vlerësimin muzikor dhe krijimtarinë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Ksilofon me ngjyra Hape 2,040 L

  Ksilofon me ngjyra të shkëlqyera. Gjashtë shufrat me ngjyra prodhojnë nota muzikore të vërteta. Përveç se argëtues ky ksilofon ndihmon në zhvillimin e imagjinatës krijuese, zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinim. I përshtatshëm për fëmijët +3 vjeç.

  Zhvillon:

  • koordinim i syve me duart
  • njohjen e ngjyrave
  • aftësitë dëgjimore
  • të mësuarit
  • vlerësimin muzikor dhe krijimtarinë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 28 x 13.7 x 4 cm

  Ka stok

 • Seti muzikor Pound & Tap Bench 5,270 L

  Seti muzikor Pound & Tap Bench vjen plot larmishmëri ngjyrash dhe akesorësh të veçanta, për ti bërë akoma edhe më argëtuese orët e muzikës. Ksilofon, rrake, topa dhe çekiç, janë pjesë e setit muzikor dhe argëtues. Fëmijët mund të forcojnë koordinimin e tyre sy-duar, aftësitë motorike, aftësinë për t’u përqëndruar, mprehtësinë dëgjimore dhe mund të zbulojnë pasionin muzikor, falë këtij seti.

  Karakteristikat:

  • Seti muzikor Pound & Tap Bench  vjen plot larmishmëri ngjyrash
  • Ksilofon, topa dhe çekiç janë pjesë e setit muzikor dhe argëtues
  • Fëmijët mund të forcojnë koordinimin e tyre sy-duar, aftësitë motorike dhe aftësinë për t’u përqëndruar

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasat: 24 x 15 x 14 cm

  Ka stok

 • Seti muzikor Golpea 4,080 L

  Seti muzikor Golpea vjen plot larmishmëri ngjyrash dhe instrumentesh të veçanta me ilustrime kafshësh, për ti bërë akoma edhe më argëtuese orët e muzikës. Kafshë të ndryshme vijnë me instrumente. Ksilofon, rrake, topa dhe çekiç, janë pjesë e setit muzikor dhe argëtues. Fëmijët mund të forcojnë koordinimin e tyre sy-duar, aftësitë motorike, aftësinë për t’u përqëndruar, mprehtësinë dëgjimore dhe mund të zbulojnë pasionin muzikor, falë këtij seti.

  Karakteristikat:

  • Seti muzikor Golpea vjen plot larmishmëri ngjyrash dhe instrumentesh të veçanta
  • Instrumente vijnë me ilustrime kafshësh
  • Ksilofon, rrake, topa dhe çekiç, janë pjesë e setit muzikor dhe argëtues
  • Fëmijët mund të forcojnë koordinimin e tyre sy-duar, aftësitë motorike dhe aftësinë për t’u përqëndruar

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +1 vjeç

  Ka stok

 • Set muzikor me 3 instrumente 3,910 L

  Argëtimi dhe loja nuk kanë fund me setin muzikor nga Djeco. Filloni paradën! Edhe muzikantët shumë të rinj mund t’i tundin dhe godasin këto instrumente lodrash kaq të lehta për t’u përdorur. Ky set përfshin një dajre për fëmijë, një rrake dhe një kastanet. Një mënyrë argëtuese për të zhvilluar aftësitë muzikore dhe aftësitë motorike. Falë rripit mbajtës, fëmijët do të mund të krijojnë muzikë kudo. Përveçse argëtuese, kjo lodër nxit zhvillimin e imagjinatës dhe shkathtëson fëmijët.

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 32 x 18 x 6 cm

  Ka stok

 • Harpa Hape – Happy 5,950 L

  Zbuloni harpën Happy nga Hape, një instrument muzikor për fëmijë duke filluar nga mosha nga +3 vjeç. Duke praktikuar muzikën, fëmija mund të luajë  melodi të njohura ose të kompozojë pjesë të tjera sipas dëshirës së tij. Përveç se argëtuese ky instrument mund ti zgjojë pasionin e muzikës për fëmijët që në vegjëli. Gjithashtu mund të jetë një ide dhurate shumë e veçantë për ditëlindje ose festat e fundvitit.

  Karakteristikat:

  • Harpë prejdruri
  • Dizajn i këndshëm me ngjyrë të ëmbël
  • Përmban 5 melodi
  • Zgjon pasionin e muzikës që në vegjëli
  • Ide dhurate për ditëlindje

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 40 x 3.4 x 20.1 cm
  • Mosha: +3 vjeç
  • Pesha: 0.39 kg

  Ka stok

 • Set muzikor Hape – Daulle & Cimbal 10,200 L

  Bashkohuni me një grup rrok dhe filloni turin botëror falë Drum & Cymbal set.  Ky set është i pari në botë i bërë tërësisht prej druri dhe vjen me aftësinë për të prodhuar një larmi tingujsh dhe ritmesh. Seti përmban daulle dhe cimbal, i bërë prej druri dhe me ngjyra jo toksike me bazë uji. Fëmijët mund të forcojnë koordinimin e tyre sy-duar, aftësitë motorike, aftësinë për t’u përqëndruar, mprehtësinë dëgjimore dhe mund të zbulojnë pasionin muzikor, falë këtij seti.

  Karakteristikat: 

  • Argëtim dhe kënaqësi pafund
  • Vogëlushët mund të krijojnë ritmet e tyre të para
  • Kjo lodër do të nxitë imagjinatën dhe krijueshmërinë e të vegjëlve tuaj
  • Rrit koordinimin dy- duar
  • Rrit aftësinë për t’u përqëndruar
  • Rrit mprehtësinë dëgjimore
  • Është e bërë prej druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 41.5 x 47 x 38 cm
  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Karnavali Muzikor Beast to Go 5,865 L

  Karnavali Muzikor Beast To Go është një lodër muzikore prej druri, shumëngjyrëshe, që përfshin 4 vegla muzikore të përshtatshme për fëmijë të moshës +2 vjeç. Cembal, daulle, ksilofon dhe marakas janë pjesët përbërëse të kësaj mini orkestre, në të cilën vogëlushët tuaj do të luajnë dhe argëtohen pafundësisht.  Do t’i lejojë fëmijës tuaj të zgjohet në muzikë, të mësojë të dallojë tingujt dhe të zhvillojë ndjenjën e  ritmit. Lodra vjen me dy shkopa druri për të krijuar tinguj dhe melodi të ndryshme. Do ishte edhe dhurata perfekte për vogëlushët, të cilët do të mësojnë të dallojnë tingujt, zhvillojnë ndjenjën e tyre ritmike dhe mund të zgjojnë shpirtin e artistit që në vegjëli.

  Karakteristikat: 

  • Argëtim dhe kënaqësi pafund
  • Vogëlushët mund të krijojnë ritmet e tyre të para
  • Kjo lodër do të nxitë imagjinatën dhe krijueshmërinë
  • Rrit koordinimin sy- duar
  • Rrit aftësinë për t’u përqëndruar
  • Rrit mprehtësinë dëgjimore
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Përmasa: 7 x 15 x 3.5 cm
  • Mosha: +2 vjeç

  Ka stok

 • Lama muzikore 6,715 L

  Lama muzikore është lodra perfekte prej druri për të argëtuar të vegjlit. Përmban aksesorë të ndryshëm muzikor duke filluar nga ksilofoni dhe pjesë të tjera. Është mjaft argëtuese për ta lënë të ulesh jashtë dhe për të dëgjuar tingujt e krijuar. Përveç se argëtuese kjo lodër inkurajon stimulimin dëgjimor dhe vizual duke zhvilluar ekuilibrin dhe koordinimin.

  Karakteristikat:

  • Lodër argëtuese
  • Perfekte për të argëtuar të vegjlit
  • Përmban aksesorë të ndryshëm muzikor
  • Është i bërë nga dru dhe me bojra me bazë uji, jo toksike
  • Inkurajon stimulimin dëgjimor dhe vizual

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh
  • Përmasat: 31 x 18.5 x 27 cm

  Ka stok

 • Kufje- Djalli 2,975 L

  Këto kufje kanë të gjitha tiparet që u duhen fëmijëve. Ato janë  të palosshme dhe vijnë me një dizajn shumë të bukur, me brinjët e djallit në ngjyrë të kuqe dhe zezë. Për këtë arsye, ato janë super komode, nuk shtypen dhe janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo. Për më tepër, ato vijnë me një kufizim të vëllimit, 85 dB, në mënyrë që të fëmijët të mos e vënë dëgjimin e tyre në rrezik.

  Karakteristikat:

  • Vëllimi i kufizuar në 85dB
  • Jashtëzakonisht komode
  • Vijnë me një dizajn shumë të bukur
  • Janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo
  • Ide e bukur dhurate për ditëlindje

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +2 vjeç
  • Materiali: Plastikë

  Ka stok

 • Kufje- Dreri 2,975 L

  Këto kufje kanë të gjitha tiparet që u duhen fëmijëve. Ato janë  të palosshme dhe vijnë me një dizajn shumë të bukur, me brinjët e një dreri në ngjyrë nuance të verdhë dhe kafe. Për këtë arsye, ato janë super komode, nuk shtypen dhe janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo. Për më tepër, ato vijnë me një kufizim të vëllimit, 85 dB, në mënyrë që të fëmijët të mos e vënë dëgjimin e tyre në rrezik.

  Karakteristikat:

  • Vëllimi i kufizuar në 85dB
  • Jashtëzakonisht komode
  • Vijnë me një dizajn shumë të bukur
  • Janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo
  • Ide e bukur dhurate për ditëlindje

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +2 vjeç
  • Materiali: Plastikë

  Ka stok

 • Kufje- Ujku 2,975 L

  Këto kufje kanë të gjitha tiparet që u duhen fëmijëve. Ato janë  të palosshme dhe vijnë me një dizajn shumë të bukur, me veshët e një ujku ngjyrë blu. Për këtë arsye, ato janë super komode, nuk shtypen dhe janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo. Për më tepër, ato vijnë me një kufizim të vëllimit, 85 dB, në mënyrë që të fëmijët të mos e vënë dëgjimin e tyre në rrezik.

  Karakteristikat:

  • Vëllimi i kufizuar në 85dB
  • Jashtëzakonisht komode
  • Vijnë me një dizajn shumë të bukur
  • Janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo
  • Ide e bukur dhurate për ditëlindje

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +2 vjeç
  • Materiali: Plastikë

  Ka stok

 • Kufje- Dhelpra 2,975 L

  Këto kufje kanë të gjitha tiparet që u duhen fëmijëve. Ato janë  të palosshme dhe vijnë me një dizajn shumë të bukur, me veshët e një dhelpre në ngjyrë të kuqe. Për këtë arsye, ato janë super komode, nuk shtypen dhe janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo. Për më tepër, ato vijnë me një kufizim të vëllimit, 85 dB, në mënyrë që të fëmijët të mos e vënë dëgjimin e tyre në rrezik.

  Karakteristikat:

  • Vëllimi i kufizuar në 85dB
  • Jashtëzakonisht komode
  • Vijnë me një dizajn shumë të bukur
  • Janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo
  • Ide e bukur dhurate për ditëlindje

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +2 vjeç
  • Materiali: Plastikë

  Ka stok

 • Kufje- Gaforrja 2,975 L

  Këto kufje kanë të gjitha tiparet që u duhen fëmijëve. Ato janë  të palosshme dhe vijnë me një dizajn shumë të bukur, me veshët e një gaforreje me ngjyrë të kuqe. Për këtë arsye, ato janë super komode, nuk shtypen dhe janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo. Për më tepër, ato vijnë me një kufizim të vëllimit, 85 dB, në mënyrë që të fëmijët të mos e vënë dëgjimin e tyre në rrezik.

  Karakteristikat:

  • Vëllimi i kufizuar në 85dB
  • Jashtëzakonisht komode
  • Vijnë me një dizajn shumë të bukur
  • Janë shumë të lehta për tu ruajtur dhe marrë kudo
  • Ide e bukur dhurate për ditëlindje

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +2 vjeç
  • Materiali: Plastikë

  Ka stok

 • Lodër argëtuese- Studio e miksimit 5,015 L

  Kjo lodër muzikore argëtuese do kthehet në një shoqëruese e padiskutueshme orëve të lojës. Vjen me një dizajn plot ngjyra, perfekte për duart e vogla dhe me plot opsione muzike. Seti i studios së miksimit të DJ vjen me 18 efekte muzikore dhe me 4 tinguj të instrumentit të tastierës. Bëhuni gati për miksime dhe melodi unike të krijuar nga fëmijët.  Argëtimi dhe kënaqësia do jetë e garantuar.  Përveç argëtimit, kjo lodër nxit imagjinatën krijuese dhe zhvillon aftësitë motorike tek fëmijët. Gjithashtu zhvillon koordinimin sy-duar dhe shkathtësimin e tyre.

  Karakteristikat:

  • Lodër muzikore argëtuese
  • Seti i studios së miksimit të DJ
  • Vjen me 18 efekte muzikore dhe me 4 tinguj të instrumentit të tastierës
  • Nxit imagjinatën krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +12 muajsh

   

  Ka stok

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories