30 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Seti i magjistarit 4,900 L

  Set magjik i zbulimeve | Abrakadabra! Ky paketim fantastik prej druri përfshin katër “truke” të lehta për t’u zotëruar për fillestarët. Magjistarët e rinj do të përmirësojnë besimin e tyre pasi të mahnisin familjen dhe miqtë me truket dhe iluzionet emocionuese! Përfshihen “Magic Jewel Box”, “Coling Changeing String”, “Chamber of Illusion” dhe “Sword in the Stone”. Një nga pak grupet magjike të përshtatshme për fëmijët e moshës gjashtë vjeç.

  Ka stok

 • Beteja detare 3,500 L

  Beteja detare “piratët vs vikingët” është një lojë fantastike e betejës së detit, në të cilën pjesëmarrësit duhet të gjejnë dhe të fundosin anijet e kundërshtarit të tyre. Kush është më i aftë dhe i shpejtë për t’i gjetur ata fiton betejën.

  Karakteristikat:

  • Përfshin bord, 2 kuti të fshirë nga 64 sheshe (8×8) dhe 2 shënues vileda.
  • Paketimi: 31 cm (Lartësia) x 25.7cm (Gjerësia) x 4.5cm (Gjatësia)
  • Mosha: Nga 5 vjeç.

  Ka stok

 • Doctor Set 5,500 L

  Hiqjani frikën e vogëlushëve tuaj nga doktorët me Doctor Set  nga PlanToys. Seti përmban mjetet  kryesore që përdorin mjekët.  Fëmijët mund të pretendojnë se kontrollojnë temperaturën, rrahjet e zemrës, presionin e gjakut, shikimin, dëgjimin dhe kontrolle të tjera mjekësore. Ky set është i bërë me dru gome, miqësore për planetin dhe të lyera me ngjyra jo toksike me bazë uji. Aksesorët mjekësorë nuk kanë anë të mprehta dhe nuk përmbajnë kimikate. Falë këtij seti lodër fëmijët do të fitojnë njohuri rreth pajisjeve mjekësore, qëllimeve të tyre dhe do  ta shohin zyrën e mjekut si një vend më pak të frikshëm dhe më tërheqës. Gjithashtu kjo lojë me role promovon aftësitë e shkëlqyera motorike, zhvillimin kognitiv, rrit koordinimin sy-duar dhe inkurajon fëmijët të praktikojnë komunikimin e duhur me familjen ose miqtë duke përdorur fjalor dhe gjuhë të re.

  Përmban:

  • Çekiçin e refleksit
  • Termometër
  • Stetoskop
  • Matës tensioni
  • Shiringë
  • Çantë mbajtëse

  Karakteristikat:

  • Lojë argëtuese me role
  • Përmban thuajse të gjithë aksesorët mjekësor
  • Lojë që inkurajon empatinë
  • Nxit kreativitetin dhe imagjinatën e një fëmije
  • Mund të zgjojë ndjenjën për tu bërë mjek që në vegjëli
  • Ndihmon edhe në heqjen e frikër ndaj doktorit

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 8 x 21.5 x 14.5 cm
  • Pesha: 0.26 kg

  Ka stok

 • Kush është kush 2 në 1! 4,500 L

  Kush është kush 2 në 1! Kjo lojë strategjike përmban një bord të kthyeshëm dhe për këtë arsye dy herë më shumë argëtim! Fëmijët do të kenë dy mundësi për të luajtur me kafshën ose personin që kundërshtari i tyre ka zgjedhur.

  Karakteristikat:

  • Bordi i kartonit.
  • 2 mundësi për të luajtur: kafshë dhe njerëz.
  • Përfshinë 48 karta dhe 48 afishe të ripozicionueshme.
  • Përfshinë një shënues për të shënuar karakteret e hequra.
  • Baza e kartonit është e mbuluar me një film të fshirë, në mënyrë që të mos ngjyroset kartoni.
  • Numri i lojtarëve: 2

  Ka stok

 • Dust! Sweep! Mop! 5,900 L

  Ky grup lojërash me gjashtë pjesë u jep fëmijëve të gjitha mjetet e shtëpisë që u nevojiten për ta mbajtur atë të pastër! Me madhësi vetëm për fëmijë, fshesa, lecka, pluhuri, koshi i pluhurit dhe furça e duarve janë të rehatshme për t’u përdorur dhe të lehta për t’u ruajtur, thjesht varni ato nga litarët e fortë në mbajtësen e përfshirë për ruajtje të rregullt dhe kompakte. Dorezat prej druri natyral shtojnë qëndrueshmëri dhe një pamje klasike. Ky set është perfekt për lojë me role dhe orë argëtuese duke shkathtësuar fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Komplet pastrimi 6-pjesësh për orë të tëra të mbajtjes së shtëpisë si lojë
  • Përfshin fshesë, leckë, pluhur pluhuri, kosh pluhuri, furçë dhe mbajtëse magazinimi
  • Të gjitha pjesët janë bërë me qëndrueshmëri dhe madhësi për fëmijë
  • Argëton dhe shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat e paketimit: 73.66 x 27.94 x 12.065 cm

  S’ka stok

 • Shporta e ushqimeve 4,900 L

  Ngarkoni gjërat thelbësore të kuzhinës dhe dyqaneve ushqimore për lojëra dhe përfitoni kohën e lojës me këtë shportë ushqimore. Seti përmban pesë kuti ushqimore të etiketuara me ngjyra dhe tre kanaçe ushqimore për lojëra që hapen për një përvojë realiste blerjeje. Shporta përmban edhe një listë ku ju mund të shënonin blerjet dhe me një laps që ruhet anash shportës. Gjithashtu shporta është fleksibëL e cila falë dorezës mund të ngrihet ose mund të tërhiqet. Ky set është perfekt për lojë me role dhe orë argëtuese duke shkathtësuar fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Seti përmban pesë kuti ushqimore të etiketuara me ngjyra dhe tre kanaçe ushqimore
  • Përmban edhe një listë ku ju mund të shënonin blerjet dhe me një laps që ruhet anash shportës
  • Perfekte për tu luajtur në grup
  • Argëton dhe shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 35.56 x 29.84 x 22.86 cm

  Ka stok

 • Set plotësues – Fresh Mart 4,900 L

  Ky grup shoqërues në dyqanin ushqimor Fresh Mart ka gjithçka që fëmijët kanë nevojë për të pasur në rafte dhe për të bërë pazar. Seti përmban  70 pjesë për të luajtur, duke përfshirë artikuj për lojëra me role të shitësit dhe blerësit, si përparëse, shirit ndarës me rrip transportieri, çantë pazari prej pëlhure,  raft, para, letra, kuponë, kuti ushqimore dhe kanaçe. Përputhet në mënyrë perfekte me dyqanin ushqimor Melissa & Doug Fresh Mart.

  Karakteristikat:

  • Ka gjithçka që fëmijët kanë nevojë për të pasur në rafte dhe për të bërë pazar
  • Përmban 70 pjesë për të luajtur, duke përfshirë artikuj për lojëra me role të shitësit dhe blerësit
  • Perfekte për tu luajtur në grup
  • Përputhet në mënyrë perfekte me dyqanin ushqimor Melissa & Doug Fresh Mart.
  • Argëton dhe shkathtëson fëmijët
  • Zhvillon aftësitë e komunikimit dhe logjikën

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 34.29 x 26.67 x 8.89 cm

  Ka stok

 • Laundry Basket Play Set 3,000 L

  Fëmijët do të argëtohen shumë duke luajtur në shtëpi me këto aksesorë realistë pastrimi. Seti me 14 pjesë përfshin një shportë të fortë për të mbajtur të gjitha furnizimet dhe një kartë aktiviteti të ripërdorshme për të kontrolluar punët. Fëmijëve do t’u pëlqejë pamasë të argëtohen duke pretenduar të vendosen në rolin e një shtëpiaku ose shtëpiakeje. Seti ndër të tjera përfshin kuti me tre fletë tharëse, detergjent, zbutëse rrobash me kapak të heqshëm për matje, hekur hekurosjeje dhe shumë aksesorë të tjerë. Ky set është perfekt sepse inkurajon aftësitë e shkëlqyera motorike, aftësitë e hershme matematikore dhe gjuhësore dhe i ndihmon fëmijët të krijojnë vetëbesim.

  Karakteristikat

  • Fëmijët do të argëtohen shumë duke luajtur në shtëpi me këto aksesorë realistë pastrimi
  • Përmban 15 aksesorë të ndryshëm
  • Inkurajon aftësitë e shkëlqyera motorike, aftësitë e hershme matematikore dhe gjuhësore
  • Ndihmon fëmijët të krijojnë vetëbesim.

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat e paketimit: 28.57 x 20.95 x 20.32 cm

  Ka stok

 • Karroca – Snacks & Sweets 32,000 L

  E shijshme apo e ëmbël? Kjo karrocë “E kripur dhe e ëmbël”  do të kthehet në shoqëruesen kryesore gjatë orëve të lojës për fëmijët.  Me menunë “Hot Dogs” dhe tendën e ekspozuar, fëmijët mund të hyjnë brenda dyerve rrëshqitëse të tejdukshme për të shërbyer një hot-dog me mbushje, ose ndonjë produkt tjetër të menusë. Nëse nuk e preferoni më, kthejeni tendën dhe menunë në “Ice Cream” dhe bëhuni gati për të shërbyer pafund porosi për ëmbëlsira.  Karroca është me strukturë të fortë prej druri e pajisur me mbi 40 pjesë lojërash, në mënyrë që fëmijët të mund të bëjnë dhe të shërbejnë gjithçka në menunë e dyanshme. Përmban sirtarë me tërheqje, zile pune, dyer rrëshqitëse të tejdukshme, tendë të kthyeshme dhe gjithçka për të nxitur lojën me imagjinative.

  Karakteristikat

  • Kjo karrocë “E kripur dhe e ëmbël”  do të kthehet në shoqëruesen kryesore gjatë orëve të lojës për fëmijët
  • Përmban dy tenda dhe menu të ndryshme
  • E pajisur me mbi 40 pjesë lojërash
  • Menyja e dyanshme dhe me shkrim i lejon fëmijët të vendosin çmimet vetë
  • Promovon lojën me role dhe zhvillon komunikin tek fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +5 vjeç
  • Materiali: Dru
  • Përmasat: 124.46 x 64.7 x 34.2 cm

  Ka stok

 • Krijo fustanet – Veshja ndërvite 4,000 L

  Një set aktiviteti kreativ perfekt për orë të pafundme argëtimi. Fëmijët, duke filluar nga mosha +9 vjeç, veçanërisht vajzat, do të ngjyrosin 13 fustane të ndryshme stil vintage  me bojë uji dhe stilolapsa me majë. Ky aktivitet argëtues dhe krijues është gjithashtu një vështrim i modës në shekuj, nga mesjeta deri në vitet 1950. Seti përmban udhëzime, 13 fustane dhe set me bojra uji dhe stilolapsa. Ky set aktiviteti është perfekt për zhvillimin e imagjinatës krijuese.

  Karakteristikat:

  • Set aktiviteti kreativ perfekt për orë të pafundme argëtimi
  • Është gjithashtu një vështrim i modës në shekuj, nga mesjeta deri në vitet 1950
  • Seti përmban udhëzime, 13 fustane, set me bojra uji dhe çdo gjë të nevojshme
  • Perfekte për zhvillimin e imagjinatës krijuese

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 23.5 x 23 x 4 cm
  • Mosha: +9 vjeç

  Ka stok

 • Shtëpia e kukullës Ava 23,200 L

  Shtëpia e kukullës Ava është një shtëpizë plot ngjyra të bukura dhe vendi perfekt për të mirëpritur për kukulla. Fëmijët do të argëtohen pafund fuke dekoruar dhomat e ndryshme me dizajne shume tërheqëse, me 10 mobilje në dispozicion. Shtëpia përmban 3 kate në dispozicion për fëmijët, dhoma pritjeje, tualet dhe dhomë  gjumi me shtrat elegant me tendë. E mobiluar plotësisht me të gjitha komoditetet e shtëpisë, kjo shtëpi është gati për  të dhuruar orë pafund loje imagjinare dhe lumturie.

  Karakteristikat: 

  • Ofron argëtim pafund për fëmijët
  • Në dispozicion janë 10 mobilje plot ngjyra
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Dizajni dhe përmasat e mundësojnë përshtatjen në çdo ambient të shtëpisë
  • Ide e bukur dhurate për festat e fundvitit ose ditëlindje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Materiali: MDF, Pleçiglas dhe Plastikë
  • Përmasat: 29.7  x 63.5  x 74.93 cm

   

  Ka stok

 • Kuzhinë & Lavanderi 2 në 1 25,900 L

  Ka shumë mundësi për t’u argëtuar dhe mësuar  me setin 2 në 1, Kuzhinë & Lavanderi, nga KidKraft. Njëra anë është dhoma e lavanderisë ndërsa tjetra është kuzhina. Imagjinata krijuese nuk ka fund me nxjerrjen e rrovabe nga makina larëse ose edhe koshi i rrobave. Nga ana tjetë kuzhina vjen me aksesorët e nevojshëm dhe dizajn realist. Fëmijët do të kënaqen pafund duke u kthyer në rolin e kuzhinierit ose shtëpiakes, për të gatuar dhe  për të pastruar. Mund të zgjedhin të luajnë në grupe ose vetëm. Seti lodër 2 në 1, Kuzhinë & Lavanderi, vjen me dizajn shumë të bukur dhe ngjyra të kombinuar në mënyrë perfekte. Ofron hapësia të bollshme dhe përmban të gjithë aksesorët e nevojshëm.

  Karakteristikat:

  • Më shumë mundësi argëtimi dhe loje me me setin 2 në 1, Kuzhinë & Lavanderi
  • Vjen me dizajn shumë të bukur dhe aksesorë realistë
  • Ofron hapësia të bollshme dhe përmban të gjithë aksesorët e nevojshëm.
  • Fëmijët do të argëtohen pafund me dy hapësira në të njejtën kohë
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 83.3 x 40.1 x 80 cm

  S’ka stok

 • Makina e Patrullës së Policisë 4,800 L

  Kjo makinë policie mund të montohet dhe çmontohet sa herë të dëshironi dhe më pas mund ta bëni të funksionojë falë telekomandës së saj. Kjo makinë lëshon efekte të mahnitshme zanore. Kjo loje është ideale për të zhvilluar aftësi të shkëlqyera motorike dhe për të zhvilluar kreativitetin dhe imagjinatën e fëmijëve. Kjo është një lodër STEM e cila kombinon dhe zhvillon aftësitë e shkencës, teknologjisë, inxhinierisë dhe matematikës.

  Karakteristikat:

  • Kjo makinë policie mund të montohet dhe çmontohet sa herë të dëshironi
  • Komandohet falë telekomandës me bateri
  • Makina lëshon efekte të mahnitshme zanore
  • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike
  • Është një lodër STEM e cila kombinon dhe zhvillon aftësitë e shkencës, teknologjisë, inxhinierisë dhe matematikës

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +3 vjeç
  • Makina dhe telekomanda punojnë me bateri
  • Përmasat e paketimit: 19.4 x 33 x 12.5 cm

   

  Ka stok

 • Set Ekspres & Tostierë lodër 5,200 L

  Set i bukur lodrash, Ekspres & Tostierë , i krijuar posaçërisht për të plotësuar kuzhinat. Të vegjlit do të eksplorojnë këto pajisje me efekte realiste dhe do të argëtohen duke gatuar me imagjinatën e tyre për orë të tëra. Me setin Ekspres & Tostierë, fëmijët do luajnë duke përgatitur mëngjesin familjar. Ekspresi lëshon tingujt karakteristik ndërsa tostiera nxjerr vetë tostin. Ky set ndihmon fëmijët në zhvillimin e aftësive motorike dhe nxitjen e imagjinatës krijuese.

  Karakteristikat:

  • Set i bukur lodrash, Ekspres & Tostierë , i krijuar posaçërisht për të plotësuar kuzhinat
  • Set argëtues për fëmijë
  • Ky set ndihmon fëmijët në zhvillimin e aftësive motorike dhe nxitjen e imagjinatës krijuese.
  • Përmban ekspresin, filxhanin e kafesë, 2 bustina kafeje, tostierin dhe një tost

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +3 vjeç
  • Përmasat e paketimit: 36.4 x 33.5 x 14.9 cm
  • Kërkon 2 bateri AA 1.5V

   

  Ka stok

 • Kuzhinë loje Pink 22,500 L

  Kuzhina lodër, nga Little Dutch, do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj, e cila në ngjyrë rozë  dhe përshtatet në çdo dhomë ndenjeje ose zonë loje.  Është ideale për të luajtur falë edhe shumë aksesorëve inovatorë dhe perfekte për kuzhinierët e vegjël që do të luajnë këtu. Fëmijët mund të fillojnë menjëherë gatimin me enët, tiganët, dorezat e furrës dhe një set kripë e piper.  Disa nga aksesorët e kuzhinës lëshojnë tinguj të ndryshëm gjatë përdorimit. Fëmijët do të kenë orë të pafund argëtimi duke lënë të shpalosin imagjinatën e tyre.  Mund të zgjedhin të luajnë në grupe ose vetëm. Përmasat e saj e bëjnë shumë fleksibël duke e lëvizur në çdo ambient të shtëpisë.

  Karakteristikat:

  • Do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj
  • Vjen në ngjyrë rozë  dhe përshtatet në çdo dhomë ndenjeje ose zonë loje
  • Fëmijët do të argëtohen pafund
  • Disa nga aksesorët e kuzhinës lëshojnë tinguj të ndryshëm gjatë përdorimit.
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Falë përmasave mund të lëvizet në çdo ambient të shtëpisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 88 x 59 x 28 cm
  • Pesha: 11. 35 kg
  • Materialet: MDF, Dru dhe Plastikë

  Ka stok

 • Set loje- Kitchen 2,700 L

  Seti i lojërave për fëmijë në kuzhinë që mund të përdoret si aksesor shtesë në çdo shtëpi kukullash të vogla. Fëmijë duhet të përdorin ngjitësit për t’i dhënë shtëpisë një pamje dhe ndjesi unike.  Seti vjen i kompletuar me gjithçka që nevojitet në kuzhinë. Është i bërë material druri dhe MDF. Ndërsa bojrat janë jo toksike me bazë uji.

  Përmban edhe:

  • Tavolinë
  • 2 stola
  • Banak
  • Frigorifer
  • Toster me bukë të thekur
  • Çajnik
  • 4 pjata
  • 4 tepsi
  • 2 bimë lulesh
  • Fletë ngjitëse

  Karakteristikat:

  • Seti i lojërave për fëmijë në kuzhinë që mund të përdoret si aksesor shtesë në çdo shtëpi kukullash të vogla
  • Ofron argëtim pafund për fëmijët
  • Në dispozicion janë gjithë aksesorët e nevojshëm
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Materiali: MDF dhe Dru
  • Përmasat: 21 x 15 x 5.4 cm
  • Pesha: 1 kg

  S’ka stok

 • Shtëpia e Kukullave 16,900 L

  Të luash me lodra nuk ka qenë ndonjëherë kaq argëtuese. Me shtëpinë e kukullave nga Little Dutch,  argëtimi dhe loja nuk kanë fund. Ndizni ëndrra të mëdha dhe imagjinative me shtëpinë e kukullave  klasike me ngjyra të lehta dhe kombinuar këndshëm. Me dy kate dhe detaje realiste, kjo shtëpi e bukur kukullash ofron shumë hapësirë në mënyrë fëmijët që të mund të eksplorojnë dhe luajnë në të njëjtën kohë. Mund të luhet në grupe ose vetëm. Falë dizajnit të saj dhe përmasave përshtatet pa problem në dhomën e fëmijëve ose këndin e dedikuar për lojra. Bashkë me shtëpinë e kukullave vijnë edhe 19 aksesorë loje.

  Përmban edhe:

  • Tavolinë
  • Karrige
  • Banak
  • 3 jastëkë të vegjël
  • 1 jastëk i madh
  • Llambë
  • Dollap
  • Tas peshku
  • Televizior
  • Lule
  • Lavaman
  • Pasqyrë
  • Banjë
  • Tualet
  • 2 perime
  • 6 kuti ballkoni
  • Fletë ngjitëse

  Karakteristikat:

  • Ofron argëtim pafund për fëmijët
  • Në dispozicion janë 2 kate
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Dizajni dhe përmasat e mundësojnë përshtatjen në çdo ambient të shtëpisë
  • Ide e bukur dhurate për festat e fundvitit ose ditëlindje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Materiali: MDF, Pleçiglas dhe Plastikë
  • Përmasat: 43 x 57 x 24.5 cm
  • Pesha: 0.62 kg

  S’ka stok

 • Set loje- Arka e Noas 4,800 L

  Set loje i adhurueshëm nga vogëlushët, që u mundëson të luajnë  me historinë e Arkës së Noas. Vogëlushët do duhet të ndihmojnë kafshët të fuhet tek arka  për ti shpëtuar nga përmbytja. Seti prej 25 pjesësh përfshin Arkën me një derë hapëse dhe një kuvertë që mund të ngrihet për të futur të gjitha kafshët. Gjithashtu edhe shumë lloje të ndryshme kafshësh. Ky set është perfekt sepse inkurajon lojën me role, zhvillon imagjinatën dhe komunikimin ndërsa vogëlushët argëtohen.

  Seti përmban:

  • Një arkë
  • Dy luanë
  • Dy lopë
  • Dy breshka
  • Dy zebra
  • Dy pëllumba
  • Dy gjirafa 
  • Një pulë
  • Një gjel
  • Dy majmunë
  • Dy struca
  • Dy elefantë
  • Dy krokodilë
  • Noa
  • Gruaja e Noas

  Karakteristikat:

  • Set loje i adhurueshëm nga vogëlushët, që u mundëson të luajnë  me historinë e Arkës së Noas
  • Vogëlushët do duhet të ndihmojnë kafshët të fuhet tek arka  për ti shpëtuar nga përmbytja
  • Seti prej 25 pjesësh përfshin Arkën me një derë hapëse dhe një kuvertë që mund të ngrihet për të futur të gjitha kafshët
  • Është perfekt sepse inkurajon lojën me role, zhvillon imagjinatën dhe komunikimin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat: 14.6 x 29.7 x 24.7 cm

  S’ka stok

 • Ramp Racer Cars Pure & Nature 4,900 L

  Ramp Racer Cars Pure & Nature do të adhurohet nga vogëlushët tuaj. 1, 2, 3 dhe filloni! Me këtë garues me rampa prej druri që përfshin 4 makina, vogëlushët tuaj do të kalojnë një kohë të mrekullueshme dhe veçanërisht argëtuese. Vendosni makinat një nga një në majë të pistës së garës, lërini të lira dhe ato do të drejtohen me shpejtësi poshtë. Është perfekt për orë të pafundme argëtuese dhe ide e bukur dhurate.

  Karakteristikat:

  • Ramp Racer Cars Pure & Naturee do të adhurohet nga vogëlushët tuaj
  • Përfshin 4 makina
  • Është perfekt për orë argëtuese
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat: 28 x 28 x 10 cm

  S’ka stok

 • Ramp Racer Cars Blue 3,800 L

  Ramp Racer Cars Blue do të adhurohet nga vogëlushët tuaj. 1, 2, 3 dhe filloni! Me këtë garues me rampa prej druri që përfshin 4 makina, vogëlushët tuaj do të kalojnë një kohë të mrekullueshme dhe veçanërisht argëtuese. Vendosni makinat një nga një në majë të pistës së garës, lërini të lira dhe ato do të drejtohen me shpejtësi poshtë. Është perfekt për orë të pafundme argëtuese dhe ide e bukur dhurate.

  Karakteristikat:

  • Ramp Racer Cars Blue do të adhurohet nga vogëlushët tuaj
  • Përfshin 4 makina
  • Është perfekt për orë argëtuese
  • Ide e bukur dhurate

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Përmasat: 28 x 28 x 10 cm

  S’ka stok

 • Garazhi makinave 10,500 L

  Garazhi zgjatues i trenave hekurudhore është i përsosur për të apasionuarit pas makinave. Furnizohuni me karburant, parkoni makinën ose lajeni atë në lavazh. Garazhi prej druri, i cili përbëhet nga 14 pjesë të ndryshme, është një nga grupet e shumta të lojërave që mund të lidhen me kompletin e hekurudhës Little Dutch. Garazhi përfshin një platformë helikopteri dhe figurina prej druri. Është perfekt për orë të pafundme argëtuese dhe ide e bukur dhurate.

  Karakteristikat:

  • Garazhi zgjatues i trenave hekurudhore është i përsosur për të apasionuarit pas makinave
  • Përbëhet nga 14 pjesë të ndryshme
  • Është perfekt për orë argëtuese
  • Ide e bukur dhurate
  • Bërë nga dru i certifikuar nga FSC

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Pesha: 2 kg

  S’ka stok

 • Set loje- Nursery 2,600 L

  Seti i lojë prej druri Little Dutch, është perfekt për orë argëtimi dhe aktivitetesh imagjinare. Ky set është ideal për tu vendosur në çdo shtëpi kukullash të vogla. Vjen i kompletuar me gjithçka që duhet për të plotësuar orë argëtuese për fëmijët. Bërë nga materiale druri, MDF dhe me bojra jo toksike me bazë uji.

  Seti përmban:

  • Pop Mama
  • Foshnje kukull
  • Krevat fëmijësh me batanije dhe jastëk
  • Tavolinë ndërrimi me jastëk ndërrimi
  • Buggy
  • Biberon
  • Mini shtëpi kukullash
  • Fletë ngjitëse

  Karakteristikat:

  • Set loje prej druri perfekt për orë argëtimi dhe aktivitetesh imagjinare
  • Ky set është ideal për tu vendosur në çdo shtëpi kukullash të vogla
  • Është perfekt për argëtimin dhe për lojë krijuese imagjinare
  • Bërë nga dru dhe MDF
  • Bërë me bojëra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Pesha: 1 kg
  • Përmasat: 21 x 15 x 7 cm

  Ka stok

 • Stacioni Zjarrfikësve 4,900 L

  Ky stacion zjarrëfikësish prej druri është një nga grupet e shumta shtesë që mund të lidhet me grupin e trenave hekurudhore Little Dutch XXL. Secila prej figurinave dhe elementeve prej druri ka ilustrime të detajuara në të dyja anët. Seti përmban 12 pjesë si, ilustrim zjarri, punonjës, pemë, pompë uji, qen, zjarrfikës me kamion shkallë dhe stacion zjarrfikës. Gjithçka që duhet për orë  argëtimi pafund.  Seti është i bërë nga druri i qëndrueshëm dhe i certifikuar nga FSC. Është perfekt për argëtimin, shkathtësimin e fëmijëve dhe për lojë krijuese imagjinare.

  Karakteristikat:

  • Seti përmban 12 pjesë si, ilustrim zjarri, punonjës, pemë, pompë uji, qen, zjarrfikës me kamion shkallë dhe stacion zjarrfikës
  • Gjithçka që duhet për orë  argëtimi pafund
  • Është perfekt për argëtimin, shkathtësimin e fëmijëve dhe për lojë krijuese imagjinare.
  • Bërë nga druri i qëndrueshëm dhe i certifikuar nga FSC
  • Bërë me bojëra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 20 x 13.2 x 19 cm

  Ka stok

 • Peshorja 3,500 L

  Peshorja e vogël prej druri, Little Dutch, është perfekte për lojrat me role imagjinare. Mund ti bashkëngjitet Tezgës së tregut. Fëmijë do argëtohen pafund duke peshuar dhe llogaritur çmimin për frutat dhe perimet e porositura nga miqtë. Peshorja e vogël është një lodër e shkëlqyer për lojëra me role. Ngjyrat i është dhënë duke përdorur bojëra jo toksike me bazë uji. Gjithashtu shkathtëson fëmijët, nxit zhvillimin e ndërveprimit, por edhe ndihmon në veprimet llogaritëse.

  Karakteristikat:

  • Fëmijë do argëtohen pafund duke peshuar dhe llogaritur çmimin për frutat dhe perimet e porositura nga miqtë
  • Mund ti bashkëngjitet Tezgës së tregut
  • Është perfekte për argëtimin e fëmijëve dhe shkathtësimin e tyre
  • Nxit dhe zhvillon ndërveprimin dhe ndihmon në veprimet llogaritëse
  • Bërë nga kompensatë  dhe MDF
  • Bërë me bojëra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 9 x 18 x 21.5 cm

  Ka stok

 • Market Stall 15,400 L

  Tezga e Tregut, Little Dutch, i lejon të fëmijëve të argëtohen pafund duke luajtur me role dhe duke shitur produkte.  Fëmijët,  si një shitësa të vërtetë tregu, mund t’u shesin fruta dhe perime miqve të tyre në këtë tezgë unike. Është e bërë prej druri të fortë,  vjen me një tendë pëlhure, një dërrasë ku shkruhet me  shkumës, 4 arka druri, 10  fruta dhe perime të bëra nga materiale të buta. Ngjyrat i është dhënë duke përdorur bojëra jo toksike me bazë uji. Market Stall është perfekte për argëtimin e fëmijëve, shkathtësimin e tyre, nxitjen dhe zhvillimin e ndërveprimit gjatë kësaj loje me role.

  Karakteristikat:

  • Tezga e Tregut, Little Dutch, i lejon të fëmijëve të argëtohen pafund duke luajtur me role dhe duke shitur produkte
  • Përmban gjithçka që duhet për orë argëtimi pafund
  • Është perfekte për argëtimin e fëmijëve, shkathtësimin e tyre
  • Nxit dhe zhvillon ndërveprimin
  • Bërë nga kompensatë  dhe MDF
  • Bërë me bojëra jo toksike me bazë uji

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 27 x 60 x 112 cm

  Ka stok

 • Mine to Love Play Cradle 8,400 L

  Aksesorët Mine to Love® inkurajojnë ndjeshmërinë dhe i ndihmojnë fëmijët të shprehin veten ndërsa eksplorojnë rolet dhe përgjegjësitë e të rriturve. Besimi dhe vetëvlerësimi i një fëmije rriten falë kësaj loje imagjinare. Djepi i lojës Mine to Love® është perfekt për lojë imagjinare dhe orë argëtuese për fëmijët. Falë madhësisë së tij ai mund të merret kudo  në çdo ambient të shtëpisë. Kukulla dhe kafshë pellushi do ta adhurojnë kohën për gjumë në këtë djep druri me stil realist dhe klasik. Djepi mund të mbajë kukulla dhe lodra deri në 51 cm të gjata. Është i bërë prej druri, në ngjyrë të lëmuar të bardhë dhe mund të lëkundet. Montohet lehtë falë udhëzimeve të detajuara.

  Karakteristikat:

  • Është perfekt për lojë imagjinare dhe orë argëtuese për fëmijët
  • Ngjyra e bardhë, madhësia dhe modeli klasik e përshtatin kudo
  • Djepi mund të mbajë kukulla dhe lodra deri në 51 cm të gjata
  • Inkurajon ndjeshmërinë dhe i ndihmon fëmijët të shprehin veten ndërsa eksplorojnë rolet dhe përgjegjësitë e të rriturve
  • Rrit vetëvlerësimin dhe besimin e fëmijëve
  • Montohet lehtë falë udhëzimeve të detajuara.

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 25.9 x 29.97  x 52.57 cm

  S’ka stok

 • Kuzhina e shefit 32,400 L

  Kuzhina lodër Wooden Chef`s Kitchen do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj. Vjen me ngjyrë mermeri të bardhë, me shumë aksesorë inovatorë dhe perfekte për kuzhinierët e vegjël që do të luajnë këtu. Wooden Chef`s Kitchen përmban pothuajse të gjithë aksesorët kryesorë të një kuzhine realiste. Lavamani, soba, aksesorët e kuzhinës, frigoriferi, akullbërësi, raftet, pianoruat dhe mikrovala. Vjen me grafika moderne dhe detaje realiste. Fëmijët do të kenë orë të pafund argëtimi duke lënë të shpalosin imagjinatën e tyre.  Mund të zgjedhin të luajnë në grupe ose vetëm. Përmasat e saj e bëjnë shumë fleksibël duke e lëvizur në çdo ambient të shtëpisë.

  Karakteristikat:

  • Do të adhurohet pafund nga kuzhinierët e rinj
  • Vjen me ngjyrë mermeri të bardhë, me shumë aksesorë inovatorë dhe perfekte për kuzhinierët e vegjël
  • Fëmijët do të argëtohen pafund
  • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
  • Falë përmasave mund të lëvizet në çdo ambient të shtëpisë

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 107.95 x 49.53  x 21.59 cm
  • Materialet: MDF, Dru dhe Plastikë

  Ka stok

 • Lojë me role – Në piknik 6,400 L

  Fëmijët do ta adhurojnë këtë set pikniku plot ngjyra. Përfshin të gjithë aksesorët e nevojshëm për një piknik brenda një shporte të bukur me kombinim ngjyrash perfekte. Trajtimi i çdo pjese është një përvojë fantastike mësimore, ku fëmijët do të mësojnë rreth formave, ngjyrave dhe aftësive të nevojshme për të përgatitur një piknik.  Ky set përmban një shportë pikniku prej druri, një enë pijesh, dy gota, dy tasa, dy pjata, thika, pirunj, lugë dhe piceta duarsh.

  Karakterikat:

  • Fëmijët do ta adhurojnë këtë set pikniku plot ngjyra.
  • Përfshin të gjithë aksesorët e nevojshëm për një piknik brenda një shporte të bukur me kombinim ngjyrash perfekte.
  • Fëmijët do të mësojnë rreth formave, ngjyrave dhe aftësive të nevojshme për të përgatitur një piknik
  • Ky set përmban një shportë pikniku prej druri, një enë pijesh, dy gota, dy tasa, dy pjata, thika, pirunj, lugë dhe piceta duarsh.

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +4 vjeç
  • Përmasat: 28 x 17 x 10 cm

   

  Ka stok

 • Lojë me role – Koha e darkës 6,500 L

  Vogëlushët do ta adhurojnë këtë set darke me temë mace. Përfshin të gjithë aksesorët e nevojshëm për të përgatitur një vakt për dy persona brenda një kutie të bukur të rrumbullakët. Trajtimi i çdo pjese është një përvojë fantastike mësimore, ku vogëlushët do të mësojnë rreth formave, ngjyrave dhe aftësive të nevojshme për të përgatitur një vakt për 2 persona.  Ky set përmban 29 pjesë të bëra nga dru, plastikë dhe pëlhure.

  Karakterikat:

  • Vogëlushët do ta adhurojnë këtë set darke me temë mace
  • Përfshin të gjithë aksesorët e nevojshëm për të përgatitur një vakt për dy persona brenda një kutie të bukur të rrumbullakët
  • Vogëlushët do të mësojnë rreth formave, ngjyrave dhe aftësive të nevojshme për të përgatitur një vakt për 2 persona
  • përmban 29 pjesë të bëra nga dru, plastikë dhe pëlhure

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +18 muajsh
  • Diametër: 18 cm
  • Lartësi: 20 cm

   

  Ka stok

 • Lojë me role – Punët e shtëpisë 2,900 L

  Një set i adhurueshëm pastrimi me temë kafshësh, ku fëmijët do mund të shijojnë lojërat imagjinative të roleve ndërsa ndihmojnë të rriturit me punët e pastrimit duke përdorur këtë grup set. Stenda prej druri në formën e papagallit mban  3 sende pastrimi, me tematika kafshësh, për të fshirë dhe pastruar nëpër shtëpi. Përmban larësen në formë majmuni, furçën e pastrimit në formë gjarpri dhe marrësen e pluhurave në formë gjetheje.  Falë dizajnit dhe ngjyrave të këndshme, mund të përshtatet edhe si dekoruese e dhomës së fëmijëve.

  Karakterikat:

  • Një set i adhurueshëm pastrimi me temë kafshësh, ku fëmijët do mund të shijojnë lojërat imagjinative të roleve
  • Stenda prej druri në formën e papagallit mban  3 sende pastrimi, me tematika kafshësh
  • Përmban larësen në formë majmuni, furçën e pastrimit në formë gjarpri dhe marrësen e pluhurave në formë gjetheje

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 30 x 15 x 14 cm

   

  Ka stok

Produkte të rekomanduara


Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories