11 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Tapet – Pista e garave 6,100 L

  Qilimi i garave me makina | Garoni makinat rreth shtegut, drejt pit-stop, kaloni turmat brohoritëse dhe të gjitha rrugëtimin për në rrethin e fituesit! Me këtë qilim, ka shumë mënyra për të luajtur dhe mësuar. I bërë në mënyrë të qëndrueshme për t’u dukur i mahnitshëm për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë, qilimat e endur me një mbështetje kundër-rrëshqitjes dhe e lehtë për t’u larë. Shoqërohet nga 4 makina lodër prej druri.  Makinat e numëruara dhe hapësirat e parkimit shtojnë praktikim të llogaritjes dhe renditjes.

  Ka stok

 • Tapet për lojra në natyrë 5,800 L

  Lojrat janë momentet më argëtuese për vogëlushët, por pa dyshim mund të kthehen edhe ne aktivitete ku ata mund të lëndohen. Pikërisht, me tapetin e lojrave në natyrë nga Taf Toys, ju i jepni vogëlushëve një zonë të thatë dhe stimuluese për të luajtur jashtë. Është një tapet lojërash me përmasa 140 x 115 cm me ngjyra  dhe printe të bukura. Ka një peshë të  lehtë, rezistent ndaj ujit dhe paloset në formën e një çante, për ta pasur më të lehtë për ta mbajtur.

  Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave  dhe për të parandaluar lëndimet e forta. Madje, fëmijët mund ta zgjedhin edhe si vend për të fjetur. Falë saj, prindërit do jenë më të lehtësuar pasi vendi i argëtimit të fëmijëve është më i sigurtë.

  Karakateristikat:

  • Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përforcuar akoma më mirë vendin e lojërave
  • U mundëson vogëlushëve një zonë të thatë dhe stimuluese për të luajtur jashtë
  • Ofron butësi dhe komoditet
  • Parandalon lëndimet e forta
  • Peshon pak dhe paloset në formën e një çante
  • Është rezisten ndaj ujit
  • Vogëlushët mund ta zgjedhin edhe si vend për të fjetur

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 140 x 115 cm

  Ka stok

 • Tapet – Safari përqark Savanës 6,100 L

  Safari përqark Savanës | Bëhuni gati për aventura emocionuese të egra me këtë qilim të guximshëm! I bërë në mënyrë të qëndrueshme për tu dukur zgjedhja e shkëlqyeshme për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë, qilimat e butë, të endura me një mbështetje kundra rrëshqitjeve, vijnë me tre figura të kafshëve të egra të grumbulluara (luani, gjirafa, elefanti) dhe një kamion safari prej druri, dhe përmban detaje si një shtëpize, rrugë e papastër, vrimë lotuese, kullotë, dalje në shkëmb dhe kafshë për të dhënë shumë mundësi për lojë krijuese. Vjen me një format të madh, mjaftueshëm për shumë fëmijë dhe lodra se bashku.

  Ka stok

 • Tapet – Hekurudha 6,100 L

  Qilimi hekurudhës | Të gjithë në bord për disa aventura hekurudhore me këtë qilim të guximshëm dhe të gjallë treni! I bërë në mënyrë të qëndrueshme për tu dukur i shkëlqyeshem për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë. Qilimi i endur me një mbështetje të rrëshqitur-provë vijnë me tre makina druri të lidhur, dhe përmban detaje si pista, një stacion treni, kalimin e oborrit, rrugët, vendkalimet hekurudhore, dhe më shumë për të akomoduar të gjitha llojet e automjeteve, të luajnë njerëz, dhe më shumë! Me këtë qilim, ka shumë mënyra për të mësuar dhe luajtur.

  Ka stok

 • Tapet – Sinjalistika 6,100 L

  Qilimi i sinjalistikave | Ky qilim shumëngjyrësh për të luajtur, përfshim 4 automjete shpëtimi gati për aksion sa herë që ka një emergjencë! Mjaftueshëm i madh për trena, figura të lojrave të cuditshme dhe automjete nga të gjitha llojet, ai qilim i endur përmban një peizazh të qytetit të plotë me spital, stacion zjarri, helipad, stacioni i policise, apartamente, ndërtesa dhe shumë më shumë, të gjitha të lidhura me rrugë dy-kalimshe. I bërë në mënyrë të qëndrueshme për tu dukur i mrekullueshëm për kohërat e panumërta të lojërave që do të vijnë, ky qilim shtron një rrugë për zhvillimin e imagjinatës!

  Ka stok

 • Tapet – Rrugët dhe automjetet 6,100 L

  Qilimi i Rrugëve e Automjeteve | Shkoni të punoni në të gjithë kantiertin e ndërtimit shumëngjyrësht të këtij qilimi!  E bërë në mënyrë të qëndrueshme për t’u dukur e shkëlqyeshme për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë, qilimat e endura me një mbështetje të rrëshqitshme vijnë me tre lodra ndrëtimi prej druri dhe përfshijnë detaje si vinça, karrocat e rrotave, barrierat, kone dhe rrugët lidhëse për to. Me këtë qilim ka shumë për të mësuar dhe luajtur.

  Ka stok

 • Tapet – Dinosaurët 7,300 L

  Sillni në jetë gjigantët parahistorikë që ecnin në tokë miliona vjet më parë me këtë qilim të fortë, të larmishëm dhe me panoramikën e dinosaurëve. I bërë në mënyrë të qëndrueshme për t’u dukur i mrekullueshem për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë, qilimi i  endur vjen me figura dinosaurësh dhe përmban detaje si një vullkan flluskues, ujëvara, lumi, shpellë e ftohtë, xhungël, dhe kullota për të dhënë shumë mundësi për lojë krijuese. Formati është mjaft i madh për lojra në grup.

  Karakteristikat:

  • Qilimi i endur me figura dinosaurësh dhe detaje shtesë me panoramika të ndryshme
  • I përshtatshëm për lojra krijuese edhe në grupe
  • Përshtatet në mënyrë perfekte edhe si dekorues dhome

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 100 x 90 cm

  Ka stok

 • Tapet prej gome – Savannah 2 ne 1 7,500 L

  Lojrat janë momentet më argëtuese për vogëlushët, por pa dyshim mund të kthehen edhe ne aktivitete ku ata mund të lëndohen. Pikërisht, me tapetin e lojrave prej shkume Savannah u mundësojnë vogëlushëve aktivitete të pafundme dhe një ultra butësi. Ky tapet loje me shkumë të butë me cilësi të lartë, me përmasa 150 x 200 cm, dhe me një model shumëngjyrësh të përshtatshëm për fëmijët në njërën anë dhe një printim modern dekori nga ana tjetër. Tapeti është i lehtë për t’u kujdesur, i lehtë për t’u palosur dhe është i papërshkueshëm nga uji. Vjen  me gjashtë letra me grafika të dyanshme deri në moshën 12 muajsh, perfekte edhe për ti bërë foto vogëlushëve në çdo muaj. Siguron butësi, komoditet dhe siguri. Nuk përmban substanca të dëmshme dhe është pa BPA. Tapeti përshtatet në mënyrë perfekte si brenda dhe jashtë shtëpisë.

  Karakateristikat:

  • Vjen me një dizajn të dyanshëm plot grafika dhe ngjyra
  • U mundëson vogëlushëve aktivitete të pafundme dhe një ultra butësi
  • Tapeti është i lehtë për t’u kujdesur, i lehtë për t’u palosur dhe është i papërshkueshëm nga uji
  • Perfekt edhe për ti bërë foto vogëlushëve në çdo muaj
  • Ofron butësi dhe komoditet
  • Parandalon lëndimet e forta
  • Është rezistent ndaj ujit
  • Vogëlushët mund ta zgjedhin edhe si vend për të fjetur
  • Nuk përmban substanca të dëmshme dhe është pa BPA
  • Përshtatet në mënyrë perfekte si brenda dhe jashtë shtëpisë

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 150 x 200 cm
  • Mosha: +0 muajsh

  S’ka stok

 • Tapet – Numrat dhe shkronjat 14,800 L

  Tapeti magjik ABC/123 | Për të kompletuar dhomën e gjumit nuk mund të humbasni qilimin e bukur nga Melissa & Doug! Fëmijët do të argëtohen shumë duke luajtur me numra dhe shkronja!

  Tapeti magjik ABC/123 është e pajisur me:

  • Material i butë dhe rezistent.
  • Mbështetje kundër rrëshqitjes.
  • Buzë e përforcuar.
  • 36 letra loje.
  • Shkronjat, numrat 1 deri 9, forma gjeometrike.
  • Masat e qilimit: 147×200 cm

  S’ka stok

 • Tapet – Aktiviteti Rrugor Jumbo 14,200 L

  Qilim Aktiviteti Rrugor Jumbo | Fëmijët do të argëtohen shumë ndërsa luajnë në tapetin e qytetit Jumbo! Në qytet kalojnë rrugë, gjithashtu ndodhet një kantier ndërtimi, një spital, një fermë dhe më shumë, për aventura të panumërta. E prodhuar nga materiali i qëndrueshëm që është tepër i butë në prekje për një lojë të rehatshme, ky tapet përmban një mbështetje mbrojtëse me rrëshqitje. Katër shenja trafiku prej druri janë përfshirë për të ndihmuar fëmijët mbi tre vjeç  në imagjinatën e tyre!

  S’ka stok

 • Tapet – Rrugët e Qytetit 6,100 L

  Qilimi Rrugët e Qytetit | Ky qilim shumëngjyrësh rrugore vjen me katër vetura për të hipur në rrugët dhe korsitë dhe terreni i tij i larmishëm e bën atë ideal për trena, figura të lojërave të çuditshme dhe automjete të të gjitha llojeve! I bërë në mënyrë të qëndrueshme për tu dukur i shkëlqyeshëm për kohërat e panumërta të lojërave që vijnë. Qilimi i endur përmban një fermë të bukur të rrethuar nga një sistem rrugor rrethor, i cili lidh një shkollë, parking, dyqan ushqimesh, liqenesh dhe më shumë. Të gjitha në  kompleks të përshtatshëm  lehtë për fëmijët që të luajnë

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories