11 rezultate

 • Rendit
  ...
Close
Çmimi
Çmimi: Reset
 • Hi-Rise Dollhouse 19,200 L

  Hi-Rise Dollhouse | Shtëpia prej druri Melissa & Doug Hi-Rise përmban tre personazhe kukulla dhe 15 mobilje. Shtëpia jonë e Melissa & Doug Hi-Rise është zbukuruar me ngjyra të gjalla dhe përfshin gjashtë dhoma, një ashensor dhe një garazh. Kjo shtëpi kukullash është e bërë nga materiale të forta dhe me cilësi të lartë që i rezistojne përdorimit të shpeshtë dhe lojërave të përditshme. Kjo shtëpi kukullash është një dhuratë e shkëlqyeshme për fëmijët e moshës 3 deri në 6 vjeç.

  Ka stok

 • Pirati Caraïba 1,200 L

  Bëhuni gati për argëtim të pafundëm me këtë koleksion  nga Djeco të quajtur Arty Toys.  Një koleksion i ri lodrash i frymëzuar dhe krijuar nga stilistë e ilustrues bashkëkohorë. Të bërë me material rezine me  ngjyra të ndezura dhe shumë elegante kemi piratin Caraiba.

  Karakteristikat:

  • Përmasat: 9 x 6 cm
  • Mosha: +4 vjeç

  Ka stok

 • Familja e lepurave me 7 anëtarë 7,600 L

  Njihuni me familjen e mrekullueshme të lepurave të përrallave. Familja përbëhet nga 7 anëtarë, 2 gjyrësh, 2 prindër dhe 3 fëmijë lepura. Këto mini figurina kanë pëlhurë të butë, vijnë me veshje shumë të bukura, plot stil dhe finesë, që përshtaten perfekt me duart e vogla. Fëmijët mund të argëtohen pamasë duke iu lëvizur kokën, krahët dhe këmbët e tyre. Familja e lepurave është perfekte për orë të tëra lojës dhe imagjinate krijuese. Përshtaten në mënyrë perfekte edhe si arredues dhome të fëmijëve.

  Karakteristikat: 

  • Set lodrash me 7 personazhe lepurash
  • Familja e lepurave është perfekte për orë të tëra lojës dhe imagjinate krijuese
  • Përfshin 2 gjyshër, 2 prindër dhe 3 fëmijë lepura
  • Figurinat miniaturë kanë koka, krahë dhe këmbë të lëvizshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 27.94 x 6.35 x 16.51 cm

  Ka stok

 • 12 lapsa shumëngjyrësh – Rainbow 1,400 L

  12 lapsa shumëngjyrësh, të veçanta dhe unike. Secili nga lapsat është i përbërë nga disa ngjyra të ndryshme prandaj efekti kur të vizatoni do të jetë befasues! Paketimi përfshin edhe një mprehës lapsash.

  Karakteristikat:

  • Set me lapsa për ngjyrosje
  • Përmban 12 copë me kombinime ngjyrash
  • Çdo laps është i përbërë nga disa ngjyra të ndryshme
  • Përfshin edhe një mprehëse lapsash
  • Të fortë dhe mprihen lehtësisht

  Të dhënat teknike: 

  • Mosha: +3 vjeç

  Ka stok

 • Seti portativ i Karaokeve 8,200 L

  Merre muzikën dhe argëtimi me vete kudo! Me setin portativ të Karaokeve gjithçka është e mundur. Falë lidhjes wireless dhe sistemit Bluetooth të këtij altoparlanti të fuqishëm, fëmijët mund të dëgjojnë muzikë dhe këndojnë kudo. Përveç kësaj, është shumë praktike edhe në transport falë një dorezë. Ky set përfshin 1 altoparlant portativ Bluetooth dhe 1 mikrofon të zi.

  Karakteristikat:

  • Me setin portativ të Karaokeve gjithçka është e mundur
  • Fëmijët mund të dëgjojnë muzikë dhe këndojnë kudo
  • Përfshin 1 altoparlant portativ Bluetooth dhe 1 mikrofon të zi
  • Altoparlant i fuqishëm me dalje zëri 10 vat dhe efekte ndriçimi
  • Prizë hyrëse ndihmëse 3,5 mm
  • Bateri të rikarikueshme
  • Hyrja me  USB dhe karta SD
  • 2 hyrje 6,3 mm për mikrofonin

  Të dhënat teknike:

  • Mosha:  +3 vjeç
  • Përmasat (altoparlanti): 20.8 x 15.6 x 11.56 cm
  • Përmasat e paketimit: 25.8 x 25.3 x 15.7 cm

   

  Ka stok

 • Orë dore – Fête 3,200 L

  Orat e bukura të Djecos, janë elegante, plot ngjyra dhe i mësojnë fëmijëve të vegjël si funksionojnë akrepat. Me një kombinim fantastik ngjyrash mente dhe bezhë, argëtuese dhe shumë edukative!

  Karakteristikat:

  • Lëvizje e akrepave pa zhurmë
  • Rezistente ndaj spërkatjeve me ujë 
  • Nuk mund ti mbani gjatë në ujë
  • Rripi  ka përmasa 20 cm x 14 mm

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e orës: 3 x 20 x 1.4 cm,
  • Pesha: 15 gr
  • Diametër ekrani:  3cm

  Ka stok

 • Puzzle – Go Kart 2,600 L

  Puzzle Go Kart, Gati, Nisje! Cila kafshë do të fitojë këtë garë Gokart? Për ta zbuluar, fëmijët duhet të plotësojnë enigmën.

  Karakteristikat:

  • Përfshinë 36 copa kartoni.
  • Mosha + 4 vjeç.

  Përmasat:

  • Pazëllit: 50cm (Gjerësia) x 40cm (Gjatësi)
  • Paketimi: 27.1cm (Lartësia) x 23cm (Gjerësia) x 5.5cm (Gjatësia)

  Ka stok

 • PërzgjedhurSold Out
  Vegla pune Super Bricolo 3,900 L

  Argëtimi, shkathtësimi dhe imagjinata e fëmijëve është gati për tu aktivizuar  me koleksionin e veglave të punës prej druri. Kjo valixhe e këndshme përmban çekiç, sharrë, kaçavidë, pinca dhe tetë karta për t’u përdorur sipas rradhës. Çdo kartë tregon diçka që është e prishur dhe mjeti që duhet përdorur për ta rregulluar. Kjo është një ide e gjetur për një lojë tërheqëse dhe krijuese që zhvillon aftësitë motorike dhe imagjinatën e fëmijëve.

  Karakteristikat:

  • Përman 14 aksesorë të ndryshëm
  • Mund të luhet edhe në grup

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat e kutisë:   28 x 14 x 5 cm
  • I përshtatshëm për moshat: +3 vjeç
  • Materiali: Dru

  S’ka stok

 • Familja e majmunëve me 4 anëtarë 3,700 L

  Njihuni me familjen e majmunëve O’Funnigan të mrekullueshëm. Familja përbëhet nga 4 anëtarë, 2 prindër dhe 2 fëmijë. Këto mini figurina kanë pëlhurë të butë, vijnë me veshje shumë të bukura dhe përshtaten perfekt me duart e vogla. Fëmijët mund të argëtohen pamasë duke iu lëvizur kokën, krahët dhe këmbët e tyre. Familja e majmunëve është perfekte për orë të tëra lojës dhe imagjinate krijuese. Përshtaten në mënyrë perfekte edhe si arredues dhome të fëmijëve.

  Karakteristikat: 

  • Set lodrash me 4 personazhe majmunë
  • Familja e majmunëve është perfekte për orë të tëra lojës dhe imagjinate krijuese
  • Përfshin 2 prindër dhe 2 fëmijë
  • Figurinat miniaturë kanë koka, krahë dhe këmbë të lëvizshme

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç
  • Përmasat: 21.59 x 19.3 x 11.93 cm

  S’ka stok

 • Lodër argëtuese- Cirkuiti i Minierës 10,400 L

  Cirkuiti i Minierës është një lojë argëtuese dhe tërheqëse që do ti emocionojë fëmijët dhe do të nxitë zhvillimin e aftësive motorike. Me pjesë shumëngjyrëshe,  ngakues, shkarkues dhe transportues materialesh, fëmijët do argëtohen pafund duke luajtur, vetëm ose me miqtë. Pjesët janë me forma, tekstura dhe ngjyra të ndryshme, duke e bërë akoma më tërheqëse kohën e lojës.  Gjithashtu edhe do ti shkathtësojë fëmijët.

  Karakteristikat:

  • Lojë për aktivitet argëtues
  • Me pjesë shumëngjyrëshe, ngakues, shkarkues dhe transportues materialesh
  • Fëmijët do argëtohen pafund duke luajtur
  • Inkurajon zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike
  • Do ti njohë fëmijët me teskturat, format dhe ngjyrat

  Të dhënat teknike:

  • Mosha: +3 vjeç

  S’ka stok

 • PërzgjedhurSold Out
  Çantë kopështi – Tigri gri 5,900 L

  Çantë shpine elegante me dizajn Danez, shumë praktike, e papërshkrueshme nga uji dhe  e lehtë për tu mbajtur si në shpinë ashtu dhe në dorë. Është ideale për kopësht por edhe për eskursione në natyrë e udhëtime me familjen.

  Karakteristikat

  • Është ideale për kopësht por edhe për eskursione në natyrë e udhëtime me familjen
  • Mban aksesorë të ndryshëm si shishe uji, libra, mjete shkollore etj
  • E papërshkueshme nga uji
  • Është e përbërë nga pambuku dhe poliesteri
  • Lahet me një leckë të njomë, ose në lavatriçe me proçes delikat në 30o

  Të dhënat teknike:

  • Përmasat: 30 x 23 x 16 cm
  • Volumi:  5 litra
  • Mosha: 2- 6 vjeç

  S’ka stok

Close SHPORTA BEE
Close Lista e dëshirave
Parë së fundmi Close
Close

Close
Bee Kids
Categories